Setari Cookie-uri

caut un job nou - handmade

Hello

Ma numesc Jenny si as vrea sa-mi expun problema jobului in ziua de azi. Momentan luncrez ca operator pc munca care nu ma reprezinta dar trebuie cumva sa aduc bani in casa. Tot trimit cv peste tot unde cred ca ma incadrez dar nimic. Am terminat in afara un fel de colegiu in Marketing si Turism cu bursa de studii in Anglia si Franta, dupa care am lucrat in alt domeniu :( ca asistent administrativ la o firma timp de 3 ani si in cele din urma jobul actual operator pc.
Dar domeniul in care visez sa lucrez este cu totul si cu totul altul si anume cel al artei handmade-ului a creatiilor. Creez tot felul de chestii de cativa ani si ce mai reusesc sa vand pe la prieteni si cunostinte dar inca nu am reusit sa gasesc o colaborare cu cine sa lucrez full-time sau macar part-time.

Daca e cineva in cunostinta de un job de genu Va rog sa ma contactati pe mail jenyradion@yahoo.it

PS: Ar fi binevenit orice fel de job serios in care se cere italiana avansat.
Jennyka
Postat pe 28 Septembrie 2009 11:47
un hand-job!
fain!
cand poti sa incepi?
geo_x
Postat pe 28 Septembrie 2009 11:55
depinde

ceva mai multe detalii?
Jennyka
Postat pe 28 Septembrie 2009 12:05
procedura-i foarte simpla!
nu trebuie sa faci ceva special. e de ajuns sa o faci o data de doua ori pe zi.
detalii: are capu' rosu', niste vinisoare ies in evidenta, mai ales cand e in stare de preamarire.............
si nu trebuie decat sa plimbi palma , putin intredeschisa....pe trupul lui!
geo_x
Postat pe 28 Septembrie 2009 12:11
De la: Jennyka, la data 2009-09-28 11:47:43Hello

Ma numesc Jenny si as vrea sa-mi expun problema jobului in ziua de azi. Momentan luncrez ca operator pc munca care nu ma reprezinta dar trebuie cumva sa aduc bani in casa. Tot trimit cv peste tot unde cred ca ma incadrez dar nimic. Am terminat in afara un fel de colegiu in Marketing si Turism cu bursa de studii in Anglia si Franta, dupa care am lucrat in alt domeniu :( ca asistent administrativ la o firma timp de 3 ani si in cele din urma jobul actual operator pc.
Dar domeniul in care visez sa lucrez este cu totul si cu totul altul si anume cel al artei handmade-ului a creatiilor. Creez tot felul de chestii de cativa ani si ce mai reusesc sa vand pe la prieteni si cunostinte dar inca nu am reusit sa gasesc o colaborare cu cine sa lucrez full-time sau macar part-time.

Daca e cineva in cunostinta de un job de genu Va rog sa ma contactati pe mail jenyradion@yahoo.it

PS: Ar fi binevenit orice fel de job serios in care se cere italiana avansat.


CA SI IDEE,POATE,ROAGA PE CINEVA SA ITI FACA UN SITE SI POSTEAZA-TI ACOLO LUCRURILE TALE.E UN PAS,SA STII!
kika25
Postat pe 8 Octombrie 2009 20:26
Mersi mult pt sfat asta incerc sa fac in ultima perioada, desi deja sunt foarte multe blog-uri, incerc. Oricum doresc sa si lucrez cu o echipa dar cum se spune speranta moare ultima si nu se stie nicioadata.

O zi frumoasa in ciuda vremii de afara!
Jennyka
Postat pe 19 Octombrie 2009 11:13
mi-ar placea foarte mult sa lucrez in acest domeniu.am talent si imi place foarte mult ceea ce fac.daca stiti cum as putea face rost de un job handmade contactatima pe id little_girl_nr1@yahoo.com
kudika359438
Postat pe 28 Ianuarie 2011 16:27
Jenny,
te rog sa ma contactezi pe europroiect2007@yahoo.com si-ti pot face o oferta serioasa
carmen_natural
Postat pe 28 Ianuarie 2011 18:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Incearca propria ta afacere MLM nimic mai simplu si vei avea castiguri pe masura 2 De la: valentin_day 4 Iunie 2009 13:26
Agentia de Casting tv Manechine Fotomodele Hostess Seriale tv STAR EVENT PRODUCTION 1 De la: starevent 31 Ianuarie 2011 22:13
nico 1 De la: kudika056899 3 August 2009 20:13
Profitati acum!!! promotia este pana pe 08.10.2010 8 De la: CarlaT 14 Octombrie 2012 00:40
idee de afacere 6 De la: gargaritamica 1 Iulie 2009 18:43