Setari Cookie-uri

:sml-fighting0044: Ma simt o "bitch" !

De la: yumalai, la data 2009-09-30 09:28:44
De la: spumosu, la data 2009-09-30 08:56:24
De la: PinkRyrru, la data 2009-09-29 19:38:19oh god !!!
am scris again degeaba. treaba e k ei ii place de el ?! Lui nu stiu daca ii mai place asa de mult de mine dar cert e ca ma place ! ok pareri?! daca nu stii sa dai sfaturi nu mai comenta


te-ai chinuit degeaba...................eu unul n-am priceput nimic asa ca si sfaturile sunt pe masura

bine ca nu sunt singura care nu a inteles


sssssssssssssssssssssst sa vorbim in soapta .............................poate ne aude cineva si iar ne preocopsim cu complimente cum ca am fi pedofili.......................eu nu pot spune decat ca-s nedumerit vreau sa-i dau sfaturi pustoaicei dar nu stiu ce sfaturi ..............dar pana una alta primeste de la mine pt. o zi superba
spumosu
Postat pe 30 Septembrie 2009 09:32
De la: PinkRyrru, la data 2009-09-29 19:38:19oh god !!!
am scris again degeaba. treaba e k ei ii place de el ?! Lui nu stiu daca ii mai place asa de mult de mine dar cert e ca ma place ! ok pareri?! daca nu stii sa dai sfaturi nu mai comenta

da da am inteles eu!
te simti exact ca ceea ce esti!
sfat impusca-te! nu te iubeste nimeni!
Soransky
Postat pe 30 Septembrie 2009 09:36
Multe's BITCH'uri...dar multe insa nu's femei
yneedlove
Postat pe 30 Septembrie 2009 09:39
De la: PinkRyrru, la data 2009-09-29 19:38:19oh god !!!
am scris again degeaba. treaba e k ei ii place de el ?! Lui nu stiu daca ii mai place asa de mult de mine dar cert e ca ma place ! ok pareri?! daca nu stii sa dai sfaturi nu mai comenta

Ce probleme existentiale are lumea la 15 ani in primul rand invata sa scrii astfel incat sa te faci inteleasa sau cel putin scrie intr-o singura limba, altfel ma apuc si eu sa-ti dau sfaturi in japoneza sa vezi ce bine ne intelegem , iar asta-i un subiect pentru Cool Girl ....ideea e ca nu e cazul sa-ti mai omori neuronii pentru baieti de la varsta ta..daca te place sta cu tine, daca nu se duce la prietena ta si tu iti continui viata
simonycik
Postat pe 30 Septembrie 2009 11:03
Hai sa derulam povestea de la inceput;-)

In data de 20.Septembrie erai in mare luvv' cu Adrian, care te parasise din gelozie. Te-ai consolat cu prietenul lui cel mai bun, pe care il cheama Radu, de care nu-ti place. Deci te tii de mana cu Radu si te gandesti la Adrian;-) Problema existentiala ar fi, ce se intampla daca Adrian afla de Radu?


*
De la: PinkRyrru, la data 2009-09-20 13:16:52Sunt indragostita again de ex`ul meu. Ne intalnim des la scoala, ne privim reciproc dar nimic mai mult.
S-a despartit de mine din gelozie. Sau nici macar eu nu stiu motivul. Cert e ca acum sunt cu unul din cei mai buni prieteni ai lui. Nu-l iubesc pe Radu [prietenul lui] imi place doar de el si totusi sunt in luvv` cu Adrian [ ex`ul]
Daca se intoarce Adi la mine cand o sa afle ca sunt cu Radu ? Ce sa fac ?
M-am pus cu Radu pentru ca ma simteam prea singura si m-am mai pus cu el ca sa vad daca Adi mai simte totusi ceva pentru mine.
Ok, pareri ?!


Binenteles ca apare happy endul: Andrei te baga in seama si se intoarce la tine, iar pe Radu il dai naibii ca e bleg si gherpet ....**

**
De la: PinkRyrru, la data 2009-09-27 20:54:05heii. e veche postarea. oricuuum m-am despartit de Radu era cam gherpet si bleg. Asa ca in loc sa ma intorc eu la Adi observ ca se intoarce el la mine se baga in seama cu mine ceea ce inainte n-o facea, imi cere parerea si imi zambeste suuper dulce. presupun ca ma placee again voi ce credetsi ? :sml-confused0006


Peste 2 zile se intampla ceva nasol de tot...neprevazut ....intervine o alta ea intre ???????


De la: PinkRyrru, la data 2009-09-29 19:38:19oh god !!!
am scris again degeaba. treaba e k ei ii place de el ?! Lui nu stiu daca ii mai place asa de mult de mine dar cert e ca ma place ! ok pareri?! daca nu stii sa dai sfaturi nu mai comenta


Da. Probleme existentiale in perioada pubertatii, deci probleme specific varstei...Stiu ca imi voi trage niste injuraturi cu remarca asta;-)

Daca imi aduc bine aminte, cunosc asemenea probleme de dragoste neîmplinite, care se schimbau de cel putin de 3 ori pe saptamana la varsta ta...Irelevant ca era proful de nu mai stiu ce, colegul de clasa, un vecin sau marea dragoste din tramvai;-) Vezi ca va veni ziua in care vei rade de asta, cand vei uita de Radu, Adrian sau X, Y si Z...

Sfatul meu ar fi:
1. sa discuti cu persoanele in cauza, e mai usor si eficient;-)
2. Cand mai ai probleme pe care altii le-ar fi scris in trecut in jurnal, azi se face blog, mergi si intreaba pe siteuri cum ar fi bravo etc...Acolo gasesti in primul rand o gramada, care nu se mai leaga de felul cum scrii, care sunt de varsta ta si poate ai noroc si gasesti si persoane care nu au uitat de dilemele existentiale de la 15 ani...si poate iti transmit sfaturi constructive;-)
Full_Metal_Jacket
Postat pe 30 Septembrie 2009 12:11
si misterul a fost elucidat
spumosu
Postat pe 30 Septembrie 2009 12:17
De la: spumosu, la data 2009-09-30 12:17:28 si misterul a fost elucidat

ntz..ntz..ntz..de abia acum incepe show-ul ce va face adi!
Soransky
Postat pe 30 Septembrie 2009 12:22
yumi si aici te gasesc..la bich
cristiana_cris
Postat pe 1 Octombrie 2009 16:01
da une e bici???
n-o fi vrut sa scrie buci?
reactie_
Postat pe 1 Octombrie 2009 16:03
:| For God`s Sake. nu stiti ce e ala ex ? ex inseamna - fostul iubit
si Bff inseamna cea mai buna prietena.
si ce probleme sa am la 15 ?!
Scumpelor, inteleg ca voi la 15 ani ati stat cu nasul in carte si citeati la lumanare sau ce pzdm mai faceati pe timpu lu Ceasca.
Sa inteleg ca voi nu sunteti in stare decat sa radeti nu sa dati sfaturi :|
btw - ceea ce inseamna by the way - adica apropo , mc - adica merci Full Metal Jacket.
Kudika08012784635
Postat pe 5 Noiembrie 2009 11:08
De la: PinkRyrru, la data 2009-11-05 11:08:30:| For God`s Sake. nu stiti ce e ala ex ? ex inseamna - fostul iubit
si Bff inseamna cea mai buna prietena.
si ce probleme sa am la 15 ?!
Scumpelor, inteleg ca voi la 15 ani ati stat cu nasul in carte si citeati la lumanare sau ce pzdm mai faceati pe timpu lu Ceasca.
Sa inteleg ca voi nu sunteti in stare decat sa radeti nu sa dati sfaturi :|
btw - ceea ce inseamna by the way - adica apropo , mc - adica merci Full Metal Jacket.


greierash_is_back
Postat pe 5 Noiembrie 2009 11:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
fericirea nu este nici cu el nici fara... 39 De la: banalulanonim 24 August 2010 12:31
Fostul prietenei mele 29 De la: mikiburgui 6 Februarie 2009 17:43
am nevoie de un sfat 34 De la: BlacK_WidoW3 20 Octombrie 2013 22:04
Va cer ajutor 2 De la: valy90 19 Octombrie 2010 16:06
Probleme... 2 De la: MikeLuk 14 Septembrie 2013 13:24