Setari Cookie-uri

va rog sa ma ajutati,am nevoie de un sfat...

povestea mea incepe in urma cu 4 ani.atunci l am cunoscut pe el.cred ca a fost dragoste la prima vedere.totul a fost frumos pana cand ai mei au inceput sa se vada cu ai lui.de atunci toate clipele frumoase usor usor sau transformat in clipe de groaza.vorbele urate si jicnirile la adresa mea si alor mei au inceput sa ia locul vorbelor frumoase.nu am luat nici o masura ptr ca am sperat ca totul va reveni la normal dar cu timpul am inteles ca nu se mai poate.el este genul de om care se lasa usor influentat de familia lui si in special de mama lui.tot ce vrea el este ca eu sa nu mai vb cu parinti mei si sa ascult numai de mama lui sau de el.din cauza aceasta de ceva timp da in mine si ma jicneste.chiar nu mai stiu ce sa fac,il iubesc enorm dar nu mai pot sa i mai suport iesirile si ma gandesc ca daca mai las sa mai treaca timpul oricum nu se va schimba ptr ca oricat as incerca mama lui va fi tot timpul intre noi.ba chiar toti bani care ai face ai da ei ptr ca mama lui l a invatat ca sa nu mi dea mie nimic ca nu muncesc eu cu el.noi stam impreuna singuri dar mama lui tine bani.tot timpul se sfatuieste cu ea,eu practic nu exist ptr el.l am intrebat ce sunt eu ptr el si mi a raspuns...nimic...l am intrebat de ce nu se desparte de mn si mi a raspuns...ptr ca nu l deranjez cu nimic...ba chiar il intoarce impotriva mea si ai zice ca nu sunt ptr el.il iubesc si nu mi vad viata fara el dar nu mai pot suporta sa fiu pe ultimul loc in inima lui.si mai rau este ca daca incerc sa vb cu el despre maicasa imi zice ca daca vb ceva rau ma baga in spital.stiu ca daca eu nu ma voi desparti de el mai devreme sau mai tz o va face el impins de mama lui.de aceea am nevoie de un sfat vreau sa aud de la cineva ca pot sa l uit ca nu ma merita ptr ca sincer in clipele astea sunt cu moralul la pamant iar la cei apropiati nu le pot spune prin ce drama trec.
denize
Postat pe 30 Septembrie 2009 18:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 14 De la: Salina_SUSESI_Timisoara 14 Septembrie 2010 09:35
zilele de ovulatie 13 De la: kudika482497 7 Decembrie 2011 19:33
CAUT MIREASA PT FRATII MEI 9 De la: scorpio67 25 Aprilie 2010 11:06
ce am?:D 17 De la: Pestishor_auriu 10 Iunie 2010 15:40
buna..am o banala intrebare 42 De la: kudika131656 18 Iunie 2010 14:47