Setari Cookie-uri

ajutorrrrrrrr vreau niste sfaturi in legatura cu sexul anal...

De la: geo_x, la data 2009-10-01 19:15:34
De la: vas25, la data 2009-10-01 19:13:06
am crezut si io ca l-ai simtit ....botul



ok!
imi scapa ceva. si nu-i sapunu'!!


clar nu e sapunu' !!!
stai linistit, dupa atata lipsa, cred ca nu mai reactionez eu ca lumea.....
_fantoma_
Postat pe 1 Octombrie 2009 19:50
auzi domnul stie tot rabdarea mea are o limita iar tu vad ca tot fortezi ca sa treci peste acea limita..scuze de unde stii tu ca sunt un barbat? m-ai cautat cumva?...sunt femeie te asigur si chiar una f buna din toate privintele pt informatia ta... ..eu vroiam doar niste sfaturi..nu am nevoie de persone care isi dau cu parerea ce sunt sau nu sunt eu...
brunetzica69
Postat pe 2 Octombrie 2009 15:39
aaaaaaaaaaaaaaa.......tu crezi ca e la misto topicu? mai e unul care crede ca e la misto useru....folositi capul pt o secunda..in lok sa folositi altceva...nu e la misto nimik...pt informatia voastra
brunetzica69
Postat pe 2 Octombrie 2009 15:46
aaaaaaaaaaaaaaa.......tu crezi ca e la misto topicu? mai e unul care crede ca e la misto useru....folositi capul pt o secunda..in lok sa folositi altceva...nu e la misto nimik...pt informatia voastra
brunetzica69
Postat pe 2 Octombrie 2009 15:46
De la: brunetzica69, la data 2009-10-01 18:03:23iubesc prietenul meu mai mult ca orice pe lume...dar un singur lucru nu pot face ca relatia noastra sexuala sa fie satisfactie 100%....suntem impreuna de 1 an...si mi-a cerut lucrul asta de mii si mii de ori...am incercat dar am simtit o durere ingrozitoare..asa ca l-am oprit...vreau si imi doresc sa o fac dar frica aia din cauza durerii ma blocheaza..ce pot face?

nu faci..si cu asta basta....stii cite se pot intimpla de la sex anal?...ia baga google....
cristiana_cris
Postat pe 2 Octombrie 2009 15:49
sincera sa fiu eu nu am vazut ca mai e topicul asta..iar faza cu 69....e ceva....in fine numai spun...
brunetzica69
Postat pe 2 Octombrie 2009 15:50
sunt rai oamenii....ce sa facem,in lumea asta traim:) Dar sa revin la subiect,nu cred ca e neaparat sa o faci,mai ales daca te doare...sunt si alte modalitati de satisfacere Ar trebui sa te inteleaga your boyfriend;)
AlexandraDAlly
Postat pe 2 Octombrie 2009 15:55
in pisicii mei a-ti terminat cu comm in legutura cu useru...topicul..si ceea ce e scris in profilul meu...ce aveti cu mine oameni buni?......in primul rand o persoana care are un pik de inteligenta isi pasteaza anonimatul identitatii in discutii de acest gen....ce ar fi sa pun poza mea si sa scriu ce am scris pana acuma..ar sti toata lumea ce imi plake si ce n u...cum sunt..bla bla bla...care dintre voi ar fi atat de prostanac sa nu aiba foto (anonimat)...vb despre ce se cere in topik si nu de personalitatea mea..si poate e asa cum e scris....SUNT FOCOASA SI DORNIKA DE TOT...care e problema?...stai linistita are cine sa ma satisfaca...si o face f bine...(doar ca nu vrea sa faca ce spun eu..asta e..ma iubeste si nu vrea sa imi faca rau)....pt ce va faceti cont pe anumite site-uri daca sunteti mistocari(e)???????????'.......faptul ca am ales sa raspund si sa pun intrebari pt si la anumite subiecte e ca ma intereseaza...nu fac misto..ca nu am timp..de vreo cateva zile am gasit site-ul asta..daca vreau sa fac misto fac cand vreau...dar nu sunt genul...spre deosebire de altii(altele)...mai am un cont pe site-ul asta dar acolo imi permit sa imi dezvalui identitatea...o zi buna...
brunetzica69
Postat pe 2 Octombrie 2009 16:16
De la: brunetzica69, la data 2009-10-02 16:16:38in pisicii mei a-ti terminat cu comm in legutura cu useru...topicul..si ceea ce e scris in profilul meu...ce aveti cu mine oameni buni?......in primul rand o persoana care are un pik de inteligenta isi pasteaza anonimatul identitatii in discutii de acest gen....ce ar fi sa pun poza mea si sa scriu ce am scris pana acuma..ar sti toata lumea ce imi plake si ce n u...cum sunt..bla bla bla...care dintre voi ar fi atat de prostanac sa nu aiba foto (anonimat)...vb despre ce se cere in topik si nu de personalitatea mea..si poate e asa cum e scris....SUNT FOCOASA SI DORNIKA DE TOT...care e problema?...stai linistita are cine sa ma satisfaca...si o face f bine...(doar ca nu vrea sa faca ce spun eu..asta e..ma iubeste si nu vrea sa imi faca rau)....pt ce va faceti cont pe anumite site-uri daca sunteti mistocari(e)???????????'.......faptul ca am ales sa raspund si sa pun intrebari pt si la anumite subiecte e ca ma intereseaza...nu fac misto..ca nu am timp..de vreo cateva zile am gasit site-ul asta..daca vreau sa fac misto fac cand vreau...dar nu sunt genul...spre deosebire de altii(altele)...mai am un cont pe site-ul asta dar acolo imi permit sa imi dezvalui identitatea...o zi buna...



wwwwwwwoaaaaaaaaaaaaaaaoooouuu!!!!! chill girl!!!!! deci mai ai un cont....hm...ia sa vedem...iubitul tau e cumva capricorn si tu esti dana3? sau pufarina?
greierash_is_back
Postat pe 2 Octombrie 2009 16:25
De la: greierash, la data 2009-10-02 16:25:33
De la: brunetzica69, la data 2009-10-02 16:16:38in pisicii mei a-ti terminat cu comm in legutura cu useru...topicul..si ceea ce e scris in profilul meu...ce aveti cu mine oameni buni?......in primul rand o persoana care are un pik de inteligenta isi pasteaza anonimatul identitatii in discutii de acest gen....ce ar fi sa pun poza mea si sa scriu ce am scris pana acuma..ar sti toata lumea ce imi plake si ce n u...cum sunt..bla bla bla...care dintre voi ar fi atat de prostanac sa nu aiba foto (anonimat)...vb despre ce se cere in topik si nu de personalitatea mea..si poate e asa cum e scris....SUNT FOCOASA SI DORNIKA DE TOT...care e problema?...stai linistita are cine sa ma satisfaca...si o face f bine...(doar ca nu vrea sa faca ce spun eu..asta e..ma iubeste si nu vrea sa imi faca rau)....pt ce va faceti cont pe anumite site-uri daca sunteti mistocari(e)???????????'.......faptul ca am ales sa raspund si sa pun intrebari pt si la anumite subiecte e ca ma intereseaza...nu fac misto..ca nu am timp..de vreo cateva zile am gasit site-ul asta..daca vreau sa fac misto fac cand vreau...dar nu sunt genul...spre deosebire de altii(altele)...mai am un cont pe site-ul asta dar acolo imi permit sa imi dezvalui identitatea...o zi buna...



wwwwwwwoaaaaaaaaaaaaaaaoooouuu!!!!! chill girl!!!!! deci mai ai un cont....hm...ia sa vedem...iubitul tau e cumva capricorn si tu esti dana3? sau pufarina?

nu conteaza cine este la urma urmei...insa o sfatuiesc sa citeasca ce se intimpla de la sexul anal neprotejat...
cristiana_cris
Postat pe 2 Octombrie 2009 16:32
De la: greierash, la data 2009-10-02 16:25:33
De la: brunetzica69, la data 2009-10-02 16:16:38in pisicii mei a-ti terminat cu comm in legutura cu useru...topicul..si ceea ce e scris in profilul meu...ce aveti cu mine oameni buni?......in primul rand o persoana care are un pik de inteligenta isi pasteaza anonimatul identitatii in discutii de acest gen....ce ar fi sa pun poza mea si sa scriu ce am scris pana acuma..ar sti toata lumea ce imi plake si ce n u...cum sunt..bla bla bla...care dintre voi ar fi atat de prostanac sa nu aiba foto (anonimat)...vb despre ce se cere in topik si nu de personalitatea mea..si poate e asa cum e scris....SUNT FOCOASA SI DORNIKA DE TOT...care e problema?...stai linistita are cine sa ma satisfaca...si o face f bine...(doar ca nu vrea sa faca ce spun eu..asta e..ma iubeste si nu vrea sa imi faca rau)....pt ce va faceti cont pe anumite site-uri daca sunteti mistocari(e)???????????'.......faptul ca am ales sa raspund si sa pun intrebari pt si la anumite subiecte e ca ma intereseaza...nu fac misto..ca nu am timp..de vreo cateva zile am gasit site-ul asta..daca vreau sa fac misto fac cand vreau...dar nu sunt genul...spre deosebire de altii(altele)...mai am un cont pe site-ul asta dar acolo imi permit sa imi dezvalui identitatea...o zi buna...



wwwwwwwoaaaaaaaaaaaaaaaoooouuu!!!!! chill girl!!!!! deci mai ai un cont....hm...ia sa vedem...iubitul tau e cumva capricorn si tu esti dana3? sau pufarina?

cine e pufarina?
yumy
Postat pe 2 Octombrie 2009 16:36
yam, nu se poate sa nu stii cine e!!!! pufarina za oan end onli, printzesa lu' misoginu!
greierash_is_back
Postat pe 2 Octombrie 2009 16:37
De la: greierash, la data 2009-10-02 16:37:56yam, nu se poate sa nu stii cine e!!!! pufarina za oan end onli, printzesa lu' misoginu!

trebuia sa zici..printesa contelui
cristiana_cris
Postat pe 2 Octombrie 2009 16:38
De la: brunetzica69, la data 2009-10-02 16:16:38in pisicii mei a-ti terminat cu comm in legutura cu useru...topicul..si ceea ce e scris in profilul meu...ce aveti cu mine oameni buni?......in primul rand o persoana care are un pik de inteligenta isi pasteaza anonimatul identitatii in discutii de acest gen....ce ar fi sa pun poza mea si sa scriu ce am scris pana acuma..ar sti toata lumea ce imi plake si ce n u...cum sunt..bla bla bla...care dintre voi ar fi atat de prostanac sa nu aiba foto (anonimat)...vb despre ce se cere in topik si nu de personalitatea mea..si poate e asa cum e scris....SUNT FOCOASA SI DORNIKA DE TOT...care e problema?...stai linistita are cine sa ma satisfaca...si o face f bine...(doar ca nu vrea sa faca ce spun eu..asta e..ma iubeste si nu vrea sa imi faca rau)....pt ce va faceti cont pe anumite site-uri daca sunteti mistocari(e)???????????'.......faptul ca am ales sa raspund si sa pun intrebari pt si la anumite subiecte e ca ma intereseaza...nu fac misto..ca nu am timp..de vreo cateva zile am gasit site-ul asta..daca vreau sa fac misto fac cand vreau...dar nu sunt genul...spre deosebire de altii(altele)...mai am un cont pe site-ul asta dar acolo imi permit sa imi dezvalui identitatea...o zi buna...


EU am poza mea reala...mi se rupe de TOATA LUMEA si parerile lor despre mine...sunt direct ....nesimtit de sincer...cui nu'i convine sa ma pupe'n MS-DOS

Asa fata mea , fi rea...nu te lasa calcata'n picioare !!! kiss ya
yneedlove
Postat pe 2 Octombrie 2009 16:39
De la: brunetzica69, la data 2009-10-01 18:03:23iubesc prietenul meu mai mult ca orice pe lume...dar un singur lucru nu pot face ca relatia noastra sexuala sa fie satisfactie 100%....suntem impreuna de 1 an...si mi-a cerut lucrul asta de mii si mii de ori...am incercat dar am simtit o durere ingrozitoare..asa ca l-am oprit...vreau si imi doresc sa o fac dar frica aia din cauza durerii ma blocheaza..ce pot face?


te referi sa ti'o bagi la ochiu maro? adika sex anal? sau in pasarika??? vb deschis si fara inhibitzii
yneedlove
Postat pe 2 Octombrie 2009 16:40
De la: cristiana_cris, la data 2009-10-02 16:38:51
De la: greierash, la data 2009-10-02 16:37:56yam, nu se poate sa nu stii cine e!!!! pufarina za oan end onli, printzesa lu' misoginu!

trebuia sa zici..printesa contelui


eeei...da. Sir Misogin!
greierash_is_back
Postat pe 2 Octombrie 2009 16:44
De la: greierash, la data 2009-10-02 16:37:56yam, nu se poate sa nu stii cine e!!!! pufarina za oan end onli, printzesa lu' misoginu!

care o fii sa ii cante
cine??? gutza
yumy
Postat pe 2 Octombrie 2009 16:46
De la: brunetzica69, la data 2009-10-02 16:16:38in pisicii mei a-ti terminat cu comm in legutura cu useru...topicul..si ceea ce e scris in profilul meu...ce aveti cu mine oameni buni?......in primul rand o persoana care are un pik de inteligenta isi pasteaza anonimatul identitatii in discutii de acest gen....ce ar fi sa pun poza mea si sa scriu ce am scris pana acuma..ar sti toata lumea ce imi plake si ce n u...cum sunt..bla bla bla...care dintre voi ar fi atat de prostanac sa nu aiba foto (anonimat)...vb despre ce se cere in topik si nu de personalitatea mea..si poate e asa cum e scris....SUNT FOCOASA SI DORNIKA DE TOT...care e problema?...stai linistita are cine sa ma satisfaca...si o face f bine...(doar ca nu vrea sa faca ce spun eu..asta e..ma iubeste si nu vrea sa imi faca rau)....pt ce va faceti cont pe anumite site-uri daca sunteti mistocari(e)???????????'.......faptul ca am ales sa raspund si sa pun intrebari pt si la anumite subiecte e ca ma intereseaza...nu fac misto..ca nu am timp..de vreo cateva zile am gasit site-ul asta..daca vreau sa fac misto fac cand vreau...dar nu sunt genul...spre deosebire de altii(altele)...mai am un cont pe site-ul asta dar acolo imi permit sa imi dezvalui identitatea...o zi buna...

Anonimat pe dracu daca iti plac anumite lucruri de ce iti e rusine sa le recunosti? Anonimatul asta e doar o dovada de lasitate altele cum pot sa-si faca un profil cu propriile poze si sa vb despre sex?(sa nu crezi ca la mine ma refer, o gramada de fete fac asta) care-i problema? daca ti-e rusine cu tine atunci asta e tu pierzi in pisicii tai
P.S. daca ai fantezii si dorinte si fetishuri prea deocheate si nu vrei sa te recunoasca careva pe site atunci fa-ti un bine si tine-le pentru tine si prietenul tau
simonycik
Postat pe 2 Octombrie 2009 16:50
daca tot ati continuat cu comm privind persoana mea..brunetzica69 e giussy...nu sunt lasa dar nici nu vreau sa stie altii ce am eu in cap sau altele...oricum gasiti poze pe profilul giussy...
giussy
Postat pe 2 Octombrie 2009 21:35
De la: giussy, la data 2009-10-02 21:35:24daca tot ati continuat cu comm privind persoana mea..brunetzica69 e giussy...nu sunt lasa dar nici nu vreau sa stie altii ce am eu in cap sau altele...oricum gasiti poze pe profilul giussy...

bine mai "zemoaso"
simonycik
Postat pe 2 Octombrie 2009 21:43
De la: brunetzica69, la data 2009-10-02 15:39:45..sunt femeie te asigur si chiar una f buna din toate privintele pt informatia ta... .....


nu prea se vede... la "anal" nu esti chiar asa buna....
Diavolyta_
Postat pe 2 Octombrie 2009 21:51
De la: Diavolyta_, la data 2009-10-02 21:51:09
De la: brunetzica69, la data 2009-10-02 15:39:45..sunt femeie te asigur si chiar una f buna din toate privintele pt informatia ta... .....


nu prea se vede... la "anal" nu esti chiar asa buna....


pfffff...ce mui//////an de rama are......
greierash_is_back
Postat pe 2 Octombrie 2009 22:00
ufff pisicutzoooo... arrrrrr
Diavolyta_
Postat pe 2 Octombrie 2009 22:02
greierash_is_back
Postat pe 2 Octombrie 2009 22:05
De la: brunetzica69, la data 2009-10-01 18:03:23iubesc prietenul meu mai mult ca orice pe lume...dar un singur lucru nu pot face ca relatia noastra sexuala sa fie satisfactie 100%....suntem impreuna de 1 an...si mi-a cerut lucrul asta de mii si mii de ori...am incercat dar am simtit o durere ingrozitoare..asa ca l-am oprit...vreau si imi doresc sa o fac dar frica aia din cauza durerii ma blocheaza..ce pot face?


da cu multa multa crema la curut si pe ciucurelul lui acolo e o gaurica ce nu se umezeste singura poate el nu a stiut treaba asta si a incercat asa pe uscat.....saracuta de tine

incearca si sa vi sa ne spui cum a fost
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 3 Octombrie 2009 10:02
De la: greierash, la data 2009-10-02 22:00:05
De la: Diavolyta_, la data 2009-10-02 21:51:09
De la: brunetzica69, la data 2009-10-02 15:39:45..sunt femeie te asigur si chiar una f buna din toate privintele pt informatia ta... .....


nu prea se vede... la "anal" nu esti chiar asa buna....


pfffff...ce mui//////an de rama are......





hai mai...nu fi rea...probabil ca...d`aia o intoarce si pretenu`...cu capu` alalalt!!!!
sa nu vada chioar tot!!
ovidiu_42
Postat pe 3 Octombrie 2009 10:49
greierash_is_back
Postat pe 3 Octombrie 2009 11:22
ati vazut exact asta incercam sa evit...prostia oamenilor..care se crede asa de buna sau frumoasa?..iubita tu nu stii ca frumusetea e trecatoare..sau azi o ai maine nu..insa calitatile mele tu nu aiu sa le ai in veci..alea nu dispar niciodata..vb pt tine..te crezi frumoasa fii frumoasa..putin imi pasa...dar nu imi frupe mie p.... cu comm...tale privind..persoana..si aspectul meu...ma cunosti?..nu iti garantez eu..pt ca eu nu imi pierd timpul sa cunosc persoane ca tine si ca altii care iti seamana...in fine..ma opresc.nu ma cobor eu la nivelul celor ca tine..iubita...veze-ti de ciuperca ta..ok...
brunetzica69
Postat pe 3 Octombrie 2009 16:00
pisi mic si pocit! io sunt sigura ca ai un suflet absolut mirific! da' vezi tu, io nu pot sa-l observ din cauza mutritei tale si faptului ca scrii agramat, ca o analfabeta cu picioru stang!good luck and good bye!
greierash_is_back
Postat pe 3 Octombrie 2009 16:04
aaaa...e posibil sa fie greseli in mess..cred si eu..avand in vedere ca eram nervoasa..ce dracu aveti in cap fratilor? o persoana intra pe un site sa isi spuna parerea sau sa ceara sfaturi si voi va apucati de comm aiurea.tu nu poti vedea sufletul meu..e mai asa ca daca il vezi e posibil sa il infectezi cu rautatea ta...si cinismul tau...ufffffffffffffff......
brunetzica69
Postat pe 3 Octombrie 2009 16:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 37 De la: dyannamaryaa 20 Decembrie 2009 16:26
o parere pls 29 De la: alexo88 17 Ianuarie 2011 14:08
Relatiile la distanta!!! 192 De la: greierash 2 Octombrie 2009 01:25
cum va "intaratatzi" iubitii pt o seara de vis? 23 De la: loveUsity 10 Octombrie 2009 12:08
SEX 117 De la: luchianramona 4 Noiembrie 2009 17:03