Setari Cookie-uri

ajutorrrrrrrr vreau niste sfaturi in legatura cu sexul anal...

da foarte sincer, e relaxant si fara dureri
kudika148169
Postat pe 19 Martie 2010 20:47
de ce deviati de la subiect??
Daca vreti sa va spuntei parerea in leg cu subiectu`...okey...daca nu...abtineti`va
BomBoniCa_DulSe
Postat pe 22 Martie 2010 22:45
Dragele mele,am o mare problema.La propriu si la figurat.Acum 2 saptamani am facut cu iubitul meu pentru prima oara sex anal.Am observat ca orgasmul e mult mai intens daca preludiu e o partida buna de sex anal.De atunci,nu exista zi sa nu facem macar 1 data si sex in fund,doar ca de 3-4 zile mi s-a cam..dilatat anusul. Marea problema am avut-o luni la servici cand nu am mai putut tine si..am scapat inainte de a ma aseza pe wc.M-am simtit penibil!Plus ca atunci cand fac dus si dau mana pe la fund,simt ca gaura este mai..larga,degetul intra fara problema. Imi este frica,i-am zis si lui dar el tot spune ca se va strange,dar..cand?Azi dimineata m-a apucase in troleu,noroc ca am avut muschii fesieri mai puternici,altfel nici nu vreau sa imi imaginez!!!!Si pentru ca nu era de ajuns,ieri am scapat un partz cand vorbeam cu administratorul blocului despre gigacalorie.Efectiv nu l-am putut tine!!!
Va rog da-ti un sfat competenet pentru problema mea si fara ironii ieftine!!!!!!

.......................................................
Am o mare problema si e asa de delicata incat nu stiu unde si cu cine sa mai vorbesc.
Sunt impreuna cu actualul meu logodnic de vre-o 5 ani, ne iubim, iar in vara urmatoare planificam nunta.
Totusi am o mare problema de cateva saptamani.
De aproape un an am incercat si noi niste jocuri...anale, adica am facut asta. E clar ca el a fost in extaz, am folosit totul ca la carte sa zic, lubrifianti si timp si incet, dupa ceva vreme a inceput si mie sa-mi palca.
Am crezut ca am descoperit marginile pamantului, sau am atins culmile fericirii, pana acum cateva saptamani, poate mai bine de o luna.
Intr-o seara am petrecut cum am stiut mai bine, desi locuim impreuna nu ne-am vazut de cateva zile, el a a fost plecat intr-o delegatie si a fost superba acea noapte, am facuto de mai multe ori si nu mai intru in detalii ca nu asta ma doare acum.
A doua zi, dimineata eram in drum spre servici, lucrez la 20 de min de mers pe jos, si dintr-o data simt ca am mare nevoie de o toaleta, asta a fost asa fractiune de secunda si m-am scapat pe mine. Nici n-am putut sa ma opun in vre-un fel ca imediat a iesit totul din mine. Nu stiam ce sa fac, m-am speriat enorm, va dati seama, bine ca nu ajunsesem inca la muncam nu-mi venea sa cred, cum s-a putut intampla asa ceva.
In speranta ca nu ma vedea nimeni m-am intors acasa sa ma schimb, nu stiu daca m-o fi vazut cineva pe strada, mergeam tot cu capul in pamant. Am sperat sa fie ceva singular, na, se mai intampla cateodata sa mai scapi, dar a fost ciudat ca fara sa imi dau seama si sa pot riposta.
Problema e ca de atunci s-a mai repetat de cateva ori, aproape de fiecare data dupa ce facem anal. Nu mai stiu ce sa fac...am incercat sa-i zic si lui dar nu m-a crezut. Poate ma intalnesc o data cu el asa.
As vrea sa ma opresc, de atunci am incercat sa imi rezolv problemele acasa pana nu plec, dar ultima data am patit-o la servici pe la amiaz deci nu are o regula.
OAre sa fie sexul anal problema sau am eu alte bube.
Am 29 de ani si sunt convinsa ca nu ar trebui sa apara asa probleme la varsta asta. De atunci sunt tot cu chiloti cat mai mari si cat mai multe straturi sub pantaloni sa nu carecumva sa ma trezesc ca se vede, si stau mai mult pe langa casa cand nu sunt la munca.
Va rog...ajutati-ma cu sfaturi, nu mai situ ce sa fac.

........................................................
Cine stie ceva remedii naturiste sau neconventionale ca deja nu mai suport? Sunt in tratament de o saptamana si nu se prea vad rezultate. Pur si simplu nu stiu ce sa mai fac. Parca nimic nu merge. Parca e tot mai rau, am fost la sedintele de fizio, ma tot indoaie in diverse feluri, iar ieri dupa ce am plecat de acolo obosita m-am scapat pe mine chiar cand eram pe punctul de a ma urca in masina.
E din ce in ce mai nasol, pampersul nu-mi place, ma vad ca un elefant cu el.

Azi dimineata iar m-am scapat si eram plimbare, inca mai sunt inconcediu dar nu stiu ce voi face peste cateva zile cand trebuie sa merg la munca!!!!

Dar mi se pare suspect ca Doctorul asta nu imi da nici o predictie, in cat timp se vindeca si cum trece. Zice doar ca trece si habar n-am parca ii place ce se intampla. saptamana trecuta vineri am fost la control, si dupa cate ca am asteptat la rand cam o ora m-a tinut la control cam o jumate de ora si m-am scapat chair la el in cabinet. Bineintels ca eram terifiata cand am vazut, el relaxat, zicea ca nu-i nici o pb, sa stau linistita si imi povestea in continuare cum o sa mearga tratamentul.

Parca ii facea placere sa ma vada asa, eram pe masa de consultatie, doar in desuuri cand s-a intamplat, si apoi m-a tot invartit sa vada ce consistenta are....

Ma simt penibil ca e a doua oara cand ma scap la el in cabinet, ce sa ma mai fac...?

..................................................





Eu am intrat pe google,de curiozitate,sa vad si eu ce e atata chestie cu sexul anal si de ce toti il prefera,mai ales barbatii sa faca femeilor.
Dar mi-am pus si aceasta intrebare,oare nu o sa mai pot sa merg pe strada,oare nu o sa mai pot sa rad cu pofta de frica ca voi face pe mine?dar pe toate forumurile care erau nu se discuta decat despre ce frumos si ce de orgasme ai,si da intr-adevar bolile si riscurile,dar nicaieri nu se spunea acest lucru care l-ai povestit tu mai sus
Nu am nimic nici cu cei care fac nici cu cei care sunt impotriva pana la urma fiecare face ce vrea cu corpul ei..........dar vreau sa styu daca intr-adevar e posibil asa ceva........probabil ca da daca o faci in fiecare zi dar daca o faci doar 1-2 pe saptamana sau luna.........vreau sa spun ca nu am incercat si nici nu am de gand dar vreau sa styu asa ptr cultura mea generala..............
brunettalore_yahoo_com
Postat pe 3 Aprilie 2010 16:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
mereu orgasm????k eu nu.. 61 De la: angel_oldmit 16 Martie 2010 17:05
Am o mare problema 11 De la: Giuliano_Petre_1 6 Iunie 2015 19:47
cum anihilez o mare vrajitoare elena but? nea facut rau rau mult de tot,ajutati-ne multumim 2 De la: alesdedumnezeu 22 Iunie 2014 21:27
Despre fantezii. 227 De la: kind_er 19 Mai 2013 19:06
kiwi kostums baie oh yes 1 De la: kudika045486 27 Iulie 2010 20:21