a plecat geo :(...din nou!

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent a plecat geo :(...din nou!: (5 din 1 vot)

Pagini: 1 2 3 >> Sari la pagina:
Fosta membra Kudika.ro

Raporteaza abuz de limbaj
ingeras_yella21 Avatarul lui ingeras_yella21

66 mesaje
Oras: bacau

gata gata nu mai plange... fa si tu rost de id-il de mess si de nr de tel... viata e mult mai usoara de cand s-au inventat.....
Intotdeauna fa-ti timp si curaj sa zambesti
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

geo nu pleaca niciodata el revine
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
Fosta membra Kudika.ro
De la: ingeras_yella21, la data 2009-10-12 09:56:44gata gata nu mai plange... fa si tu rost de id-il de mess si de nr de tel... viata e mult mai usoara de cand s-au inventat.....

hai ca nici chiar asa disperata nu sunt... , cum zice si yumi...
he`ll be back ...sper...
Fosta membra Kudika.ro
De la: yumalai, la data 2009-10-12 10:03:34geo nu pleaca niciodata el revine

da..el e "phoenix from the flames "..dar totusi...pe langa faptul ca a venit toamna si e rece si ploua...nu mai e nici el sa mai animeze putin forumul cu pupici.....
life sucks right now!
_iluzie_ Avatarul lui _iluzie_

930 mesaje

Ma adaug si eu pe lista "tristelor " si ma pun pe asteptat........ viiiiine....nu viiineee......viiiine, nu vine.......

pup fetele nepupate......
haide Geo....inveseleste-ne toamna cu un tzuuuuc
'Natura umana tinde sa vada lucrurile pe care se astepta sa le vada...!"
Fosta membra Kudika.ro
De la: _iluzie_, la data 2009-10-12 12:07:10Ma adaug si eu pe lista "tristelor " si ma pun pe asteptat........ viiiiine....nu viiineee......viiiine, nu vine.......

acuma nu ne ramane decat sa ne pupam una pe cealalta pana vine Geo

930 mesaje

De la: cantafabule, la data 2009-10-12 13:40:38
De la: _iluzie_, la data 2009-10-12 12:07:10Ma adaug si eu pe lista "tristelor " si ma pun pe asteptat........ viiiiine....nu viiineee......viiiine, nu vine.......

acuma nu ne ramane decat sa ne pupam una pe cealalta pana vine Geo

_curly Avatarul lui _curly

939 mesaje

a plecat asa....fara nici un cuvant.....
_oktober_ Avatarul lui _oktober_

7593 mesaje
Oras: arad

Auzi mai Geo ce scriu eu.... stiu ca auzi ce scriu..nu ma contrazice...drept razbunare incepand de ieri eu ma tzuuuc numai si numai cu iluzie,da? Cine pleaca la plimbare,pierde locul de onoare! NA !
Fosta membra Kudika.ro
De la: _curly, la data 2009-10-12 16:46:04a plecat asa....fara nici un cuvant.....

da
acuma il vezi...si...pufffff..acuma nu-l mai vezi

Fosta membra Kudika.ro
www.youtube.com/watch?v=zqPvqBH4zRA
Fosta membra Kudika.ro
www.youtube.com/watch?v=zqPvqBH4zRA

930 mesaje

De la: _oktober_, la data 2009-10-12 17:50:31Auzi mai Geo ce scriu eu.... stiu ca auzi ce scriu..nu ma contrazice...drept razbunare incepand de ieri eu ma tzuuuc numai si numai cu iluzie,da? Cine pleaca la plimbare,pierde locul de onoare! NA !

Hi hi hi ! ASA!!!! sa-i facem in ciuda!
sa mai plece si alta data , daca il tine

P.S. poate vine .......
Fosta membra Kudika.ro
Gata? S-au terminat lacrimile varsate pentru Geo? Nu pot sa cred...
greierash_is_back Avatarul lui greierash_is_back

5092 mesaje
Oras: focsani

mnah.....si? daca sunteti prieteni tine-ti legatura altfel! anyways......o sa se intorca el curand!
We'd be so less fragile/ If we're made from metal/ And our hearts from iron/ And our minds from steel/ And if we built an army/ Full of tender bodies/ Could we love each other/ Would we stop to feel/// And you want three wishes:/ One to fly the heavens/ One to swim like fishes/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// You say you want to know her like a lover/ And undo her damage, she'll be new again/ Soon you'll find that if you try to save her/ It will lose her anger/ You will never win/// And you want three wishes:/ You want never bitter/ And all delicious/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// You want three wishes:/ One to fly the heavens/ One to swim like fishes/ You want never bitter/ And all delicious/ And a clean conscience/ And all it's blisses/ You want one true lover with a thousand kisses/ You want soft and gentle and never vicious/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// Three wishes- The pierces
Fosta membra Kudika.ro
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-15 20:24:44mnah.....si? daca sunteti prieteni tine-ti legatura altfel! anyways......o sa se intorca el curand!

Nu, mai, pe mine altceva ma intriga. Alta data cand si-a sters contul, era mult mai multa jale. Acuma, l-a plans lumea 3 zile si... gata. Poate chiar faptul ca succesul sau era in declin l-a facut sa-si stearga contul...
Fosta membra Kudika.ro
Sincer....se simte lipsa lui pe forum!GEO ramane un PRIETEN de neanlocuit!
Hasta la vista, baby!
Fosta membra Kudika.ro
De la: Lucia38, la data 2009-10-15 20:33:49
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-15 20:24:44mnah.....si? daca sunteti prieteni tine-ti legatura altfel! anyways......o sa se intorca el curand!

Nu, mai, pe mine altceva ma intriga. Alta data cand si-a sters contul, era mult mai multa jale. Acuma, l-a plans lumea 3 zile si... gata. Poate chiar faptul ca succesul sau era in declin l-a facut sa-si stearga contul...

nu cred ca succesul lui era in declin...poate ca ...pur si simplu avea nevoie de o pauza..
am observat si eu ca putin lume "s-a inghesuit " sa scrie ceva despre plecarea lui...poate si pt faptul ca ne asteptam in orice moment sa apara....
voi il cunoasteti de mai mult timp decat mine...ce ziceti...se va intoarce pana la urma?
Fosta membra Kudika.ro

nu cred ca succesul lui era in declin...poate ca ...pur si simplu avea nevoie de o pauza..
am observat si eu ca putin lume "s-a inghesuit " sa scrie ceva despre plecarea lui...poate si pt faptul ca ne asteptam in orice moment sa apara....
voi il cunoasteti de mai mult timp decat mine...ce ziceti...se va intoarce pana la urma?
Fosta membra Kudika.ro
nu stiu ce naiba are calculatorul asta ca tot in doua exemplare imi posteaza

nah..sorry
greierash_is_back Avatarul lui greierash_is_back

5092 mesaje
Oras: focsani

poa' s-a saturat omu de atata cearta pe forum. o fi bolnav si n-a vrut sa spuna. in fine......nu prea inteleg topicul asta....
We'd be so less fragile/ If we're made from metal/ And our hearts from iron/ And our minds from steel/ And if we built an army/ Full of tender bodies/ Could we love each other/ Would we stop to feel/// And you want three wishes:/ One to fly the heavens/ One to swim like fishes/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// You say you want to know her like a lover/ And undo her damage, she'll be new again/ Soon you'll find that if you try to save her/ It will lose her anger/ You will never win/// And you want three wishes:/ You want never bitter/ And all delicious/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// You want three wishes:/ One to fly the heavens/ One to swim like fishes/ You want never bitter/ And all delicious/ And a clean conscience/ And all it's blisses/ You want one true lover with a thousand kisses/ You want soft and gentle and never vicious/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// Three wishes- The pierces

930 mesaje

cum adica nu il plange lumea.
uite am venit eu

Sper sa nu fie bolnav! Poate e dus in tarile calde
Fosta membra Kudika.ro
pt geo
sa se intoarca repede si sanatos

miss u geo!

cristiana_cris Avatarul lui cristiana_cris

2672 mesaje

De la: cantafabule, la data 2009-10-19 15:05:55pt geo
sa se intoarca repede si sanatos

miss u geo!

Nothing's gonna change my love for you You ought to know by now how much I love you One thing you can be sure of I'll never ask for more than your love Nothing's gonna change my love for you You ought to know by now how much I love you The world may change my whole life through But nothing's gonna change my love for you
Fosta membra Kudika.ro
ce te pune pe ganduri ?
cristiana_cris Avatarul lui cristiana_cris

2672 mesaje

De la: cantafabule, la data 2009-10-19 15:38:15ce te pune pe ganduri ?

ma intreb care geo?...
Nothing's gonna change my love for you You ought to know by now how much I love you One thing you can be sure of I'll never ask for more than your love Nothing's gonna change my love for you You ought to know by now how much I love you The world may change my whole life through But nothing's gonna change my love for you
Fosta membra Kudika.ro
da cati mai sunt pe aici care sa fi plecat subit?
ffbianca85 Avatarul lui ffbianca85

88 mesaje
Oras: constanta

S-au terminat barbatii si nu stiu eu?
Fosta membra Kudika.ro
De la: ffbianca85, la data 2009-10-22 10:22:02S-au terminat barbatii si nu stiu eu?

da' chiar!!
uite, io-s unu' din ei!
mi-am busuioc in par maaaaaai.....! http://www.microworkers.com/?Id=0814c3a1
Pagini: 1 2 3 >> Sari la pagina: