Setari Cookie-uri

ajutatima in legatura cu prietenul meu ...plz:((

daca e gelos si posesiv, lasa-l. va deveni in scurt timp si agresiv. majoritatea crimelor se savarsesc pe baza geloziei,asa ca,daca esti desteapta (oricat ti-ar fi de greu) il lasi acum,decat mai tarziu,cand poate vei avea dintii sparti sau o mana rupta (Doamne fereste!) barbati gasesti pe toate drumurile
syrenne
Postat pe 18 Octombrie 2009 13:47
eu zic ca esti destulde tanara dar poate nu suficient de matura sa iti dai seama ca el nu se va schimba...daca nu a facut-o 3 ani...poate te vei schimba tu intre timp....ideea e ca nu are sens sa sta intr-o relatie in care nu te simti bine....iar daca deja ai in capusor pe altcineva cu atat mai bine....e semn ca ce a mai ramas intre voi e poate multa obisnuinta, de ce sa nu lasi sa inceapa ceva frumos cu celalalt tip.....si iti faci nervi pt cel pt care...probabil....nici tu nu shtii daca mai simti ceva.....tu alegi daca sa-ti fie bine sau nu....
masline
Postat pe 29 Octombrie 2009 10:53
Si cand nu va mai fi gelos si posesiv,nu o sa-ti convina ..ai sa devii tu geloasa si posesiva ..si nu o sa-ti placa !
blaa
Postat pe 29 Octombrie 2009 12:01
Ofer servicii de divinatie in Tarot, probabil cele mai bune servicii de pe internet, moralitate, profesionalism. Analize personalizate realizate cu mult suflet si pasiune analizele personalizate care nu sunt generate automat de vreun program de calculator precum pe alte site-uri. Nu lasa viitorul sa te prinda nepregatit.Fii cu un pas inainte si lasa tarotul sa iti dezvaluie viitorul si de ce nu chiar sa te ajute sa iti schimbi viata in bine.
Prezicerile mele sunt intotdeauna sincere, s-ar putea sa nu fie intotdeauna ceea ce doriti sa auziti, dar intotdeauna va fi adevarul.

Confidentialitatea este respectata si garantata. pt. mai multe detalii accesati site-ul http://tarotkitty.webs.com/
Cristinakitty
Postat pe 4 Ianuarie 2010 05:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
stiu ca ma iubeste... dar nu mai vrea sa fim impreuna:( 22 De la: mayta 2 Martie 2012 23:21
e posibil sa se stinga flacara iubirii in decurs de 2 luni??? 43 De la: ionelaela 10 Octombrie 2009 01:00
Intre a ierta si a nu ierta! 7 De la: rahela11 20 Noiembrie 2009 14:19
help! 46 De la: Lucia1971 30 Martie 2009 11:16
ajutatima va rog sunt foarte confuza 16 De la: kudika_22856 5 Decembrie 2012 21:18