Setari Cookie-uri

Extensii din par natural

Daca ai parul rar sau scurt nu exista altceva mai bun
de facut decat sa apelezi la tehnica extensiilor de par
si astfel vei rezolva aceasta problema rapid si eficient!
Un par frumos contribuie la realizarea unui aspect frumos
fetei tale.
www.lienstyle.com
0761861067
0733939066

id mess : styleextensii1
styleextensii1
Postat pe 20 Octombrie 2009 11:59

fetelor nu va lasati prostite.
extensiile distrug parul.
si app.
aici e un topic pt ingrijirea parului...nu distrugere...
dar oricum...
parerea mea..
blondiewishes
Postat pe 25 Octombrie 2009 16:17
nu e adevarat....nu toate extensiile distrug parul...intradevar cele cu keratina distrug parul , insa cele cu clip on sau microring sunt super...am avut de toate felurile si pot spune ca de 1 an de cand am apelat la ele, nu pot sta fara ele....deci DA extensii....nu distrug parul....
edwynna_23
Postat pe 25 Octombrie 2009 21:50
acum depinde..poate ai parul puternic.
dar toate tipurile de extensii distrug parul normal,si cel cu probleme[de obicei unele se incapataneaza sa si puna extensii chiar daca au probleme cu parul]
Logic,toate tipurile distrug parul pentru ca si cele clip on si cele microring sunt prinse f f f aproape de...sa zic asa radacina.
zilnic,din cauza ''agresiunilor'',cum ar fii perierea mai brutala etc.trag foarte tare de firul de par,slabindu i radacina.
Asta poate duce la pierderea lui.
blondiewishes
Postat pe 25 Octombrie 2009 23:09
Am extensii de 1 an jum ani si crede-ma ca stiu tot ce se poate despre acestea...mi-am pus de 6 ori si nu trebuie sa te speli la coafor...am avut parte sa vad femei cu extensii care aratau jalnic..ale mele nu se cunosc nici pic,cele clip-on distrug ptr ca acel clip se face pe par si in timp il rupe...cele mai bune sunt cu cheratina...eu nu as renunta la extensii pt nimic...nu pateste parul nimic..acum daca te si intereseaza sa le intretii...exista ulei pt ele...imi pare rau ca nu iti pot da poze dar sa sti ca te inseli rau de tot...daca nu sti nu te baga....
miruna09
Postat pe 9 Noiembrie 2009 00:26
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 14:44
eu am incercat extensii de par de la LIEN STYLE..vreau sa va spun ca sunt foarte multumita, sunt din par natural va garantez...lien style este cea mai serioasa firma de pe piata cu extensii...nu va lasati pacalite de firmele fantoma, care vand par sintetic si spun ca e natural..eu mi-am luat deja o teapa si m a costat ceva...RECOMAND LIEN STYLE!!!CEA MAI FAINA FIRMA DE EXTENSII !
kudika031108
Postat pe 26 Ianuarie 2012 22:44
Si eu am achizitionat acum aprox 2 sapt un set de extensii din par natural de la Lien Style,dar cad firele si in cantitate destul de mare....le spal si le ingrijesc cum mi s-a spus..
symona_03_lazy
Postat pe 3 Mai 2012 13:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
perie pentru coafat 12 De la: ioana_maddy20 5 Iunie 2012 09:20
Extensiile de Par 97 De la: kudika_1036783 10 Mai 2019 10:34
par 3 De la: albinuta1981 8 Decembrie 2008 22:03
Coafatul parului cu feon + perie 1 De la: kudika_15223 29 August 2012 17:26
antioxidatii si protectia antioxidantilor 2 De la: balrog 14 Martie 2011 14:13