Setari Cookie-uri

Vreau si eu o parere ...

POvestea mea incepe asa : cu o plecare la Targoviste. Persoanele cu care am plecat si printre care si el...
Nu stiu ce sa mai cred ...pe tot parcursul drumului i`am cerut telefonu` k sa stau pe mess iar intre timp si`a add id`ul meu in lista lui. Am tot conversat pe mess si asa am ajuns sa ne vedem...la un moment dat imi spune k " ii place si k ii e dor de mine " ..i`am spus si eu acelasi lucru dar cred k mai e cineva in viata lui, SIGUR. Ceea ce vreau sa stiu este : de ce mai iese cu mine ?(l`am intrebat si mi`a zis (imi placi!) ... Mai ales k nu e o relatie, e frumos si cu toate calitatile posibile.
kudika042667
Postat pe 20 Octombrie 2009 17:21
e simplu din punctul meu de vedere...te place si atat! ca orice barbat/baiat cand vede o femeie care arata bine isi doreste ceva de la ea...Cum spui u are si pe altcineva, deci nu e o persoana in care sa ai incredere din moment ce ii plac "aventurile". Gandeste-te...daca ai fii cu el probabil ti-ar face si tie la fel, intalnindu-se cu altele...take care
PinkyGeorgi
Postat pe 28 Octombrie 2009 14:13
Eh`.Incearca :).Vezi ce iese sh dupaia bft` ;;).In viata tre` sa incerci ca sa obtii ceva :P
Bonnyka
Postat pe 29 Octombrie 2009 07:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cine e din ploiesti manutzele sus! 10 De la: l_diana_c 15 Aprilie 2009 17:23
Cum revin la culoarea mea naturala??? 7 De la: 16 Octombrie 2013 20:15
Par frumos 23 De la: Stilll_MeG 25 Martie 2012 14:18
Tratament kerastase Specifique Aminexil GL Massage 42 x 6ml 4 De la: balrog 14 Martie 2011 13:06
Incearca extensiile de par natural 2 De la: extensii4u 6 August 2011 13:42