Setari Cookie-uri

Motive serioase de gelozie pe sora lui

Chiar as avea nevoie de cat mai multe sfaturi va rog k deja simt ca innebunesc....el are 24 d ani sora lui 26 dorm in acelasi pat...eu stau doar cu tata dar nu vrea sa se mute la mine...in afara de asta sunt niste gesturi as putea spune eu anormale pt o relatie sora frate!!!Va povestesc pe scurt...intr`o zi eram la el a iesit de la dush sora`sa era la calculator eu pe pat...iar sora`sa i`a dat boxerii jos si se uita la fundu lui....!!!Alta intr`o zi sa nu se mai descalte a mers pana in camera in genunchi la fel sora lui a inceput sa`i dea palme peste fund...il suna tot timpu sa verifice unde este...sa mearga aks sa doarma...sare pe el ...iar el pf daca zik ceva d sora`sa park vac crima incepe sa ma faca in toate felurile sa urle la mn este un subiect de natins pt sor`sa ar fi instare sa ma omoare...sor`sa tot baga vrajeli si tot ce zice ea crede dak ea zice ceva si eu spui k nu`i adevarat nu ma crede niciodata ....au un comportament fff ciudat pt o sora si un frate inainte mai mergeam pe la el si ma uitam sa vad cu cn a vorbirt pe mess sor`sa a fost plecata vreun an...knd a vazut rpd s`a pus sa stearga convorbirile intre ea si el ...eu d proasta nu le`am citit dar tot nu inteleg ce lucruri erau asa interzise adik sa nu pot eu citi.. aaa ea nu are prieten si afirma k nu a mai facut sex d 2 ani oare chiar se poate?????va rog sa ma ajutati k nu stiu ce sa mai cred
bebelusha89
Postat pe 21 Octombrie 2009 20:18
fac!! mi-am scrantit ochii sa citesc coerent!
las-o pe sora-sa si scrie romaneste . daca vrei sa ti se raspunda!
geo_xx
Postat pe 21 Octombrie 2009 20:39
De la: kudika075615, la data 2009-10-21 20:39:40fac!! mi-am scrantit ochii sa citesc coerent!
las-o pe sora-sa si scrie romaneste . daca vrei sa ti se raspunda!


ea are nevoie de sfaturi....nu de reprosuri....
monaq
Postat pe 21 Octombrie 2009 20:43
Ciudata relatie intre frate si sora. Pune multe semne de intrebare. Daca te respecti pe tine nu-l lasa sa te umileasca din cauza surorii lui. Asa cum se respecta ei intre ei de fata cu tine asa vei fi si tu respectata. Inconjoarat-te de oameni cu o educatie asa cum o ai tu, sau cu o educatie spre care tinzi. Nu-ti irosi timpul intelegand lucruri si oameni de genul acesta. Ai grija de tine.
kudika075691
Postat pe 21 Octombrie 2009 20:44
De la: kudika075691, la data 2009-10-21 20:44:54 Ciudata relatie intre frate si sora. Pune multe semne de intrebare. Daca te respecti pe tine nu-l lasa sa te umileasca din cauza surorii lui. Asa cum se respecta ei intre ei de fata cu tine asa vei fi si tu respectata. Inconjoarat-te de oameni cu o educatie asa cum o ai tu, sau cu o educatie spre care tinzi. Nu-ti irosi timpul intelegand lucruri si oameni de genul acesta. Ai grija de tine.


Ai dreptate la mine in familie educatia este pe primul loc iar din cauza acasta lucrurile care se petrec la ei in familie mi se par inadmisibile...as vrea sa pot renunta sa`mi mai fac rau dar este greu sunt cu el de 2 ani ...si il iubesc enorm de mult chiar daca nu ma respecata deloc chiar imi este greu in multe situatii iar el nu ma intelege...si imi vorbeste urat cuvintele care le aud cel mai des de la ei sunt:handicapata,nebuna,paranoica,nu te duce capu,proasta si uneori chiar retardata si nu inteleg de ce..doar el ma vede asa nimeni din anturajul meu familie nu ma jignesc chiar ma considera o persoana super pe care se pot baza oricand.
bebelusha89
Postat pe 21 Octombrie 2009 20:52
De la: bebelusha89, la data 2009-10-21 20:52:27
De la: kudika075691, la data 2009-10-21 20:44:54 Ciudata relatie intre frate si sora. Pune multe semne de intrebare. Daca te respecti pe tine nu-l lasa sa te umileasca din cauza surorii lui. Asa cum se respecta ei intre ei de fata cu tine asa vei fi si tu respectata. Inconjoarat-te de oameni cu o educatie asa cum o ai tu, sau cu o educatie spre care tinzi. Nu-ti irosi timpul intelegand lucruri si oameni de genul acesta. Ai grija de tine.


Ai dreptate la mine in familie educatia este pe primul loc iar din cauza acasta lucrurile care se petrec la ei in familie mi se par inadmisibile...as vrea sa pot renunta sa`mi mai fac rau dar este greu sunt cu el de 2 ani ...si il iubesc enorm de mult chiar daca nu ma respecata deloc chiar imi este greu in multe situatii iar el nu ma intelege...si imi vorbeste urat cuvintele care le aud cel mai des de la ei sunt:handicapata,nebuna,paranoica,nu te duce capu,proasta si uneori chiar retardata si nu inteleg de ce..doar el ma vede asa nimeni din anturajul meu familie nu ma jignesc chiar ma considera o persoana super pe care se pot baza oricand.


De ce-l iubesti "asha" de enorm, ca eu nu pricep...bun' in afara de faptu' ca te face hadnicapata, proasta, retardata etc....cuvinte care, intr-adevar fac sa tresara inima de fericire orcarei tinere domnitze!
Lillix
Postat pe 21 Octombrie 2009 21:07
De la: monaq, la data 2009-10-21 20:43:07
De la: kudika075615, la data 2009-10-21 20:39:40fac!! mi-am scrantit ochii sa citesc coerent!
las-o pe sora-sa si scrie romaneste . daca vrei sa ti se raspunda!


ea are nevoie de sfaturi....nu de reprosuri....



si io am nevoie de doua palme peste fata, sa-mi limpezeasca ochii, da; nu ma vezi ca ma plang, nu!!?
geo_xx
Postat pe 21 Octombrie 2009 21:07
De la: bebelusha89, la data 2009-10-21 20:52:27
De la: kudika075691, la data 2009-10-21 20:44:54 Ciudata relatie intre frate si sora. Pune multe semne de intrebare. Daca te respecti pe tine nu-l lasa sa te umileasca din cauza surorii lui. Asa cum se respecta ei intre ei de fata cu tine asa vei fi si tu respectata. Inconjoarat-te de oameni cu o educatie asa cum o ai tu, sau cu o educatie spre care tinzi. Nu-ti irosi timpul intelegand lucruri si oameni de genul acesta. Ai grija de tine.


Ai dreptate la mine in familie educatia este pe primul loc iar din cauza acasta lucrurile care se petrec la ei in familie mi se par inadmisibile...as vrea sa pot renunta sa`mi mai fac rau dar este greu sunt cu el de 2 ani ...si il iubesc enorm de mult chiar daca nu ma respecata deloc chiar imi este greu in multe situatii iar el nu ma intelege...si imi vorbeste urat cuvintele care le aud cel mai des de la ei sunt:handicapata,nebuna,paranoica,nu te duce capu,proasta si uneori chiar retardata si nu inteleg de ce..doar el ma vede asa nimeni din anturajul meu familie nu ma jignesc chiar ma considera o persoana super pe care se pot baza oricand.


pai ma' bebelusa, ce dumnezeu are treaba faptu' ca el are o relatie apropiata cu surioara lui, cu felul in care se poartea cu tine!!!???
nu-ti convine cum te trateaza....pa. ura si la gara!
geo_xx
Postat pe 21 Octombrie 2009 21:09
De la: bebelusha89, la data 2009-10-21 20:18:10Chiar as avea nevoie de cat mai multe sfaturi va rog k deja simt ca innebunesc....el are 24 d ani sora lui 26 dorm in acelasi pat...eu stau doar cu tata dar nu vrea sa se mute la mine...in afara de asta sunt niste gesturi as putea spune eu anormale pt o relatie sora frate!!!Va povestesc pe scurt...intr`o zi eram la el a iesit de la dush sora`sa era la calculator eu pe pat...iar sora`sa i`a dat boxerii jos si se uita la fundu lui....!!!Alta intr`o zi sa nu se mai descalte a mers pana in camera in genunchi la fel sora lui a inceput sa`i dea palme peste fund...il suna tot timpu sa verifice unde este...sa mearga aks sa doarma...sare pe el ...iar el pf daca zik ceva d sora`sa park vac crima incepe sa ma faca in toate felurile sa urle la mn este un subiect de natins pt sor`sa ar fi instare sa ma omoare...sor`sa tot baga vrajeli si tot ce zice ea crede dak ea zice ceva si eu spui k nu`i adevarat nu ma crede niciodata ....au un comportament fff ciudat pt o sora si un frate inainte mai mergeam pe la el si ma uitam sa vad cu cn a vorbirt pe mess sor`sa a fost plecata vreun an...knd a vazut rpd s`a pus sa stearga convorbirile intre ea si el ...eu d proasta nu le`am citit dar tot nu inteleg ce lucruri erau asa interzise adik sa nu pot eu citi.. aaa ea nu are prieten si afirma k nu a mai facut sex d 2 ani oare chiar se poate?????va rog sa ma ajutati k nu stiu ce sa mai cred


Si tu inca te mai vezi cu el?!
Pfuoai doamne ce sut in .... ii dadeam de il lua draq ....pe el si pe sora-sa...

Sa-ti spun o chestie: la fel am patit si eu...adik nu chiar la fel....cand l-am cunoscut pe EL , verisoara lui era tot timpul calare pe el....calare la modul cel mai serios...am gasit poze cu ei, ea era peste el, el o pipaia pe la sani...etc.

Booonnn. Ei, dupa ce m-a cunoscut tipa, care este o balena imputita, (scuzati limbajul dar asa este), a inceput sa se fofileze..cand ne intalneam cu ea pe strada, il saluta numai pe el, eu nu existam, etc.
Pana am spus:gata! ORI EA, ORI EU! La care el: da ce ai cu vara'mea?! Si-i zic: mai dar tie ti se pare normal ce face ea? adik atunci cand ne ducem la ei in vizita sau cand ne intalnim pe strada sa te bage numai pe tine in seam si la mine sa nu se uite nici ca la un rahat?! El a zis : pai nu.
Pai si ce puii mei ii iei apararea cand eu sunt cea lezata?
Pai nu, ca de fapt ea se simte amenintata de tine, de felul cum esti tu, etc.
Zic : bine, dar nici asa frate! Pana acum v-ati simtit bine, dumnezeu stie ce ati facut voi, nu ma priveste, dar nu vreau sa fiu a 3 roata de la bicicleta, sorry.

Si ca sa fie si mai ciudat, cu ea iesea in fiecare saptamana in oras, ieseau oamenii in baruri, se distrau, etc, iar pe mine nici macar la o pizza nu m-a scos vreodata, sa zica : hai fata sa mergem si noi sa bem un suc sau ceva de genu'! Nik domle.

Pai nu asa se face omule, iti place de mine si ma vrei, bine. Nu iti place si o preferi pe ea: Sanatate si un praz verde! Sa nu va vad in ochi.

stii ce-a facut ea? Mi-a deschis un cont pe hi5, mi-a copiat toate pozele de pe profilul meu si a inceput sa scrie diverse lucruri, care mai de care mai obscene:ca eu fac aia si aia si aia. Cand am vazut asa, am facut frumos plangere la Supportul de la Hi5, i-au sters contu si cu asta basta. Dar iti dai si tu seama ca nu s-a incheiat aici. In fine, n-are rost sa ma lungesc, e topicul tau, si eu am de scris prea mult despre acest subiect.

Eu iti spun sinbcer ca nu se merita sa mai stai cu asa un specimen, da-i foc si mergi mai departe.
Eu am ramas cu el fiindca i-a spus tipei ca eu sunt pe primul loc, bla bla, si ea nu prea mai calca pe la el.In schimb si-a gasit iubit si acum are ocupatie.
amr2009
Postat pe 21 Octombrie 2009 21:11
De la: monaq, la data 2009-10-21 20:43:07
De la: kudika075615, la data 2009-10-21 20:39:40fac!! mi-am scrantit ochii sa citesc coerent!
las-o pe sora-sa si scrie romaneste . daca vrei sa ti se raspunda!


ea are nevoie de sfaturi....nu de reprosuri....


Pai daca vrea sfaturi, trebuie sa intelegem ce scrie in primul rand :)
ppbyanca_85
Postat pe 22 Octombrie 2009 10:50
"Va povestesc pe scurt...intr`o zi eram la el a iesit de la dush sora`sa era la calculator eu pe pat...iar sora`sa i`a dat boxerii jos si se uita la fundu lui"

Asta a fost the best!!!!!
Poate ii iesise ceva omului pe c..r si de tine se jeneaza!
miss_darine
Postat pe 22 Octombrie 2009 10:58
De la: miss_darine, la data 2009-10-22 10:58:26"Va povestesc pe scurt...intr`o zi eram la el a iesit de la dush sora`sa era la calculator eu pe pat...iar sora`sa i`a dat boxerii jos si se uita la fundu lui"

Asta a fost the best!!!!!
Poate ii iesise ceva omului pe c..r si de tine se jeneaza!


da, ii iesea niste ciocolata aerata!!
geo_xx
Postat pe 22 Octombrie 2009 11:44
De la: ciucurel_inmiresmat, la data 2009-10-22 11:44:03
De la: miss_darine, la data 2009-10-22 10:58:26"Va povestesc pe scurt...intr`o zi eram la el a iesit de la dush sora`sa era la calculator eu pe pat...iar sora`sa i`a dat boxerii jos si se uita la fundu lui"

Asta a fost the best!!!!!
Poate ii iesise ceva omului pe c..r si de tine se jeneaza!


da, ii iesea niste ciocolata aerata!!


nuuuu gresit..ii iesea un ciucurel si in spate!
plus analiza unei surori profesioniste asupra bucilor...si nu numai!
one_size
Postat pe 22 Octombrie 2009 11:53
De la: one_size, la data 2009-10-22 11:53:29
De la: ciucurel_inmiresmat, la data 2009-10-22 11:44:03
De la: miss_darine, la data 2009-10-22 10:58:26"Va povestesc pe scurt...intr`o zi eram la el a iesit de la dush sora`sa era la calculator eu pe pat...iar sora`sa i`a dat boxerii jos si se uita la fundu lui"

Asta a fost the best!!!!!
Poate ii iesise ceva omului pe c..r si de tine se jeneaza!


da, ii iesea niste ciocolata aerata!!


nuuuu gresit..ii iesea un ciucurel si in spate!
plus analiza unei surori profesioniste asupra bucilor...si nu numai!



Ceva nou p'aici?
bl_de
Postat pe 22 Octombrie 2009 12:19
De la: ciucurel_inmiresmat, la data 2009-10-21 20:39:40fac!! mi-am scrantit ochii sa citesc coerent!
las-o pe sora-sa si scrie romaneste . daca vrei sa ti se raspunda!



CIUCUREL ARE DREPTATE
taiko_delia
Postat pe 22 Octombrie 2009 12:25
De la: taiko, la data 2009-10-22 12:25:20
De la: ciucurel_inmiresmat, la data 2009-10-21 20:39:40fac!! mi-am scrantit ochii sa citesc coerent!
las-o pe sora-sa si scrie romaneste . daca vrei sa ti se raspunda!



CIUCUREL ARE DREPTATE


ciucurelu' are intodeauna dreptate!!
geo_xx
Postat pe 22 Octombrie 2009 12:26
De la: taiko, la data 2009-10-22 12:25:20
De la: ciucurel_inmiresmat, la data 2009-10-21 20:39:40fac!! mi-am scrantit ochii sa citesc coerent!
las-o pe sora-sa si scrie romaneste . daca vrei sa ti se raspunda!



CIUCUREL ARE DREPTATE


si e drept....sau cel putin asa i s-ar sta....... unui ciucurel cu demnitatea lui....
_curly
Postat pe 22 Octombrie 2009 12:28
De la: bl_de, la data 2009-10-22 12:19:51
De la: one_size, la data 2009-10-22 11:53:29
De la: ciucurel_inmiresmat, la data 2009-10-22 11:44:03
De la: miss_darine, la data 2009-10-22 10:58:26"Va povestesc pe scurt...intr`o zi eram la el a iesit de la dush sora`sa era la calculator eu pe pat...iar sora`sa i`a dat boxerii jos si se uita la fundu lui"

Asta a fost the best!!!!!
Poate ii iesise ceva omului pe c..r si de tine se jeneaza!


da, ii iesea niste ciocolata aerata!!


nuuuu gresit..ii iesea un ciucurel si in spate!
plus analiza unei surori profesioniste asupra bucilor...si nu numai!



Ceva nou p'aici?



aaaaaaaa nimic nou doar una de se uita in c.r la frati-so
spumosu
Postat pe 22 Octombrie 2009 12:29
dar tu esti sigura ca astia doi sunt frati buni? frati frati, adica frati......

sau m-am tampit eu si nu mai cunosc notiunea de frate.....
taiko_delia
Postat pe 22 Octombrie 2009 12:32
De la: spumosu, la data 2009-10-22 12:29:05
De la: bl_de, la data 2009-10-22 12:19:51
De la: one_size, la data 2009-10-22 11:53:29
De la: ciucurel_inmiresmat, la data 2009-10-22 11:44:03
De la: miss_darine, la data 2009-10-22 10:58:26"Va povestesc pe scurt...intr`o zi eram la el a iesit de la dush sora`sa era la calculator eu pe pat...iar sora`sa i`a dat boxerii jos si se uita la fundu lui"

Asta a fost the best!!!!!
Poate ii iesise ceva omului pe c..r si de tine se jeneaza!


da, ii iesea niste ciocolata aerata!!


nuuuu gresit..ii iesea un ciucurel si in spate!
plus analiza unei surori profesioniste asupra bucilor...si nu numai!



Ceva nou p'aici?



aaaaaaaa nimic nou doar una de se uita in c.r la frati-so



la fund k la fund dar daca era cu fatza?desi nu cred k nu i`a vazut si **** din moment ce exista atata nesimtire intre ei ...sincer la intrebarile de mai sus de ce mai stau cu el din moment ce se poarta asa...raspunsul :inca sper la o schimbare din partea lui sa aprecieze tot ce fac pentru el si sa isi dea seama cat il iubesc este prima mea iubire desi nu ar merita nimic .
bebelusha89
Postat pe 22 Octombrie 2009 13:06
De la: bebelusha89, la data 2009-10-22 13:06:04
De la: spumosu, la data 2009-10-22 12:29:05
De la: bl_de, la data 2009-10-22 12:19:51
De la: one_size, la data 2009-10-22 11:53:29
De la: ciucurel_inmiresmat, la data 2009-10-22 11:44:03
De la: miss_darine, la data 2009-10-22 10:58:26"Va povestesc pe scurt...intr`o zi eram la el a iesit de la dush sora`sa era la calculator eu pe pat...iar sora`sa i`a dat boxerii jos si se uita la fundu lui"

Asta a fost the best!!!!!
Poate ii iesise ceva omului pe c..r si de tine se jeneaza!


da, ii iesea niste ciocolata aerata!!


nuuuu gresit..ii iesea un ciucurel si in spate!
plus analiza unei surori profesioniste asupra bucilor...si nu numai!



Ceva nou p'aici?



aaaaaaaa nimic nou doar una de se uita in c.r la frati-so



la fund k la fund dar daca era cu fatza?desi nu cred k nu i`a vazut si **** din moment ce exista atata nesimtire intre ei ...sincer la intrebarile de mai sus de ce mai stau cu el din moment ce se poarta asa...raspunsul :inca sper la o schimbare din partea lui sa aprecieze tot ce fac pentru el si sa isi dea seama cat il iubesc este prima mea iubire desi nu ar merita nimic .

buna gluma asta cu schimbarea!
nu o sa se schimbe..poate in cel mai rau caz o sa te schimbe pe tine!
oricum urat din partea lor!
one_size
Postat pe 22 Octombrie 2009 13:10
de ce-ti pierzi timpul cu el?
nu se va schimba niciodata. Treci la urmatorul, vei avea parte de multe iubiri
din cate stiu nu s-au terminat barbatii.

taiko_delia
Postat pe 22 Octombrie 2009 13:12
il iubesti....???GRESIT...poate esti atasata de el dar trebuie sa il uiti si sa il lasi cu sora-sa....cu siguranta la felul in care zici ca se poarta cu tn nu i-ai lipsi prea mult,iar tu esti tanara,desteapta banuiesc ca si frumoasa...lasa draga ca sunt o groaza de barbati care asteapta sa te cunoasca
polly_
Postat pe 22 Octombrie 2009 13:25
De la: polly_, la data 2009-10-22 13:25:41il iubesti....???GRESIT...poate esti atasata de el dar trebuie sa il uiti si sa il lasi cu sora-sa....cu siguranta la felul in care zici ca se poarta cu tn nu i-ai lipsi prea mult,iar tu esti tanara,desteapta banuiesc ca si frumoasa...lasa draga ca sunt o groaza de barbati care asteapta sa te cunoasca


da da.
uite, io n-am sora!!
geo_xx
Postat pe 22 Octombrie 2009 13:30
De la: polly_, la data 2009-10-22 13:25:41il iubesti....???GRESIT...poate esti atasata de el dar trebuie sa il uiti si sa il lasi cu sora-sa....cu siguranta la felul in care zici ca se poarta cu tn nu i-ai lipsi prea mult,iar tu esti tanara,desteapta banuiesc ca si frumoasa...lasa draga ca sunt o groaza de barbati care asteapta sa te cunoasca

da probabil ca sunt dar nu am eu curajul necesar sa aleg altceva sunt prea atasata de el ...si chiar am investit mult timp si multe iluzii in relatia asta sa nu mai vorbesc de cum ma comport eu cu el ...cand doarme la mine il trezesc cu mancarea si cafeaua la pat..."dorinta lui ii porunca pentru mine" orice vrea ii fac absolut toate poftele si il alint la maxim poate i s`a urcat la cap
bebelusha89
Postat pe 22 Octombrie 2009 13:33
De la: ciucurel_inmiresmat, la data 2009-10-22 13:30:06
De la: polly_, la data 2009-10-22 13:25:41il iubesti....???GRESIT...poate esti atasata de el dar trebuie sa il uiti si sa il lasi cu sora-sa....cu siguranta la felul in care zici ca se poarta cu tn nu i-ai lipsi prea mult,iar tu esti tanara,desteapta banuiesc ca si frumoasa...lasa draga ca sunt o groaza de barbati care asteapta sa te cunoasca


da da.
uite, io n-am sora!!

vrei sa fiu io sora ta?da nu uita doar eu ma pot uita la dosul tau!
one_size
Postat pe 22 Octombrie 2009 13:36
inainte eram mai grasuta acuma am ajuns la 50 d kg si fara exagerari am 89 62 90 ...1,68 bruneta ....dar pentru el tot urata sunt ...odata am fost la shopping cum ne place noua fetelor si imi placea enorm de mult cum imi statea imbracata asa si i`am spus ...si el zice pe un ton foarte urat si ce te crezi asa frumoasa? deci toata fericirea aia de moment s`a dus pe apa sambetei...multi zic ca este urat pentru mine dar eu cred ca asta nu conteaza nici eu nu sunt exagerat de frumoasa ,dar el chiar reuseste sa ma faca sa ma simt cea mai urata femeie la modul cel mai serios nu imi face complimente iar cand imi fac alte persoane zice citez: esti moarta sa iti faca cineva complimente...la urma urmei orice femeie se simte bine cand i se fac complimente cine spune ca nu`i asa minte
bebelusha89
Postat pe 22 Octombrie 2009 13:39
nu inteleg...cum poti sa il iubesti atat si sa il tratezi atat de frumos si sa zici ca dorinta lui e porunca pentru tine cand el se comporta ca un ....si te trateazo ca pe un nimic multumindu-ti pt tot ce faci pt el cu jigniri si un vocabular demn de dispret....
polly_
Postat pe 22 Octombrie 2009 13:46
helooou....nu e mai mare orb decat cel care nu vrea sa vada...... tu de ce nu deschizi ochii sa vezi ca tii la un ipocrit care nu merita nici macar sa te gandesti la el dar sa mai si suferi pt el...toata au un incepu... acesta este inceputul tau pentru un alt stil de viata .. lasa-l si fi fericita fara jigniri si vb urate...
polly_
Postat pe 22 Octombrie 2009 13:50
sincer nici eu nu stiu dar incep incet incet sa regret ziua cand am ales sa raman aici pentru el...eram stabilita in italia (roma) faceam acolo scoala...am venit acasa l`am cunoscut pe el si am decis sa raman nu stiu ce mi`a facut sau ce a fost in capul meu dar acuma imi cam pare rau nu stiu ce sa mai fac pana si parintii ii spun ca nu ma merita
bebelusha89
Postat pe 22 Octombrie 2009 13:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cred ca sunt paranoica,va rog ajutati-ma sa-mi revin 58 De la: alyn27 27 Iunie 2010 12:53
impas 19 De la: lili_r 4 August 2009 22:10
Probleme in relatie 16 De la: Max2 20 Noiembrie 2011 18:34
Geloasa sau pur si simplu...e altceva? 7 De la: Codrynna 20 Octombrie 2013 18:18
NICI NU SUNTEM IMPREUNA SI E DEJA GELOS!... 18 De la: kudika1993 20 Septembrie 2011 10:39