Caut medic de familie, de preferitna doamna

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Caut medic de familie, de preferitna doamna: (5 din 1 vot)

alerim_a Avatarul lui alerim_a

1 mesaj

Buna,
Imi puteti recomanda o d-na medic de familie care se implica in ceea ce face si stie sa faca treaba buna, nu sa iti dea o reteta rapid si gata?
Ma intereseaza pt Bucuresti, in zona Piata Iancului.
As vrea sa ma inscriu cat de curand, dar as prefera pe cineva recomandat, nu sa merg la intamplare la cel mai apropiat cabinet.
mersi
A
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
De la: alerim_a, la data 2009-10-22 12:40:12Buna,
Imi puteti recomanda o d-na medic de familie care se implica in ceea ce face si stie sa faca treaba buna, nu sa iti dea o reteta rapid si gata?
Ma intereseaza pt Bucuresti, in zona Piata Iancului.
As vrea sa ma inscriu cat de curand, dar as prefera pe cineva recomandat, nu sa merg la intamplare la cel mai apropiat cabinet.
mersi
A

stiu doi cabinet privat din Bucuresti, tel 313.03.21 , Splaiul Independentei nr 54, sect 5

PEtrescu cleopatra Str. Aviator Stefan Protopopescu nr. 1 (zona Radu Beller), sector 1

Tel. 230.05.23; 0744.106.813
Am I supposed to put my life on hold because you don't know how to act and you don't know where your life is going?i am not sure i see you again I'll be alright na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey goodbye I'm so over it, I've been there and back na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey Goodbye my lover. Goodbye my friend.
kudika_10649 Avatarul lui kudika_10649

1 mesaj

medic de familie foarte bun, dr. radulescu marina, are cabinet la gradina icoanei. merg de 3 ani acolo la recomandarea unei prietene care sta in zona si sun foarte multumita. poti suna la tel sa vorbesti cu dna dr. si sa te programezi. nr este 0733986583