Setari Cookie-uri

Soacrelor,, mamele de baieti ,haide-ti sa ne facem ,,,, un forum al nostru!!

De la: geo_xx, la data 2009-10-24 13:17:10am o sugestie despre cum s-ar putea numii formul soacrelor:
cuibul de viespi!!


Sau " Specii" sau"Cum au aparut dinozaurii?".

Postat pe 24 Octombrie 2009 14:12
De la: kudika017520, la data 2009-10-24 09:42:38 Dragi soacre! Va astept, cu comentarii! Pentru noi am deschis acest subiect! Nu!!!!!!!!!!!!! Pentru ,cei anonimi, de 17-20-21ani, care diabia stiu sa se spele pe ochi!! Mereu intalnesc aceleasi figuri ;jalnice; care posteaza; numai ; prostii! Eram sigura ca se vor arunca si aici cu ;jignirile! Pt, ca atat le duce mintea! Nimic mai mult! Asa ca; hai soacrelor; sa nu le bagam in seama! Haideti soacrelor de baieti, sa lasam de o parte;emoticoanele;; sa suradem larg, spontan, sa moara nurorile;simtite; de ciuda! N-aveti azi chef de zambit!! Straduiti-va! Faceti ca si cum a-ti fi cu adevarat bine dispuse!! O zi buna tuturor! Ma duc sa mai muncesc ceva! Ca: n-am ;menajera; pe mamica! Va pup dulce! Pa! Pa!



Ma tavalesc de ras,cat te faci de ras?

Postat pe 24 Octombrie 2009 14:15
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-24 10:23:20
De la: kudika017520, la data 2009-10-24 09:42:38 Dragi soacre! Va astept, cu comentarii! Pentru noi am deschis acest subiect! Nu!!!!!!!!!!!!! Pentru ,cei anonimi, de 17-20-21ani, care diabia stiu sa se spele pe ochi!! Mereu intalnesc aceleasi figuri ;jalnice; care posteaza; numai ; prostii! Eram sigura ca se vor arunca si aici cu ;jignirile! Pt, ca atat le duce mintea! Nimic mai mult! Asa ca; hai soacrelor; sa nu le bagam in seama! Haideti soacrelor de baieti, sa lasam de o parte;emoticoanele;;
N-aveti azi chef de zambit!! Straduiti-va! Faceti ca si cum a-ti fi cu adevarat bine dispuse!! O zi buna tuturor! Ma duc sa mai muncesc ceva! Ca: n-am ;menajera; pe mamica! Va pup dulce! Pa! Pa!



bai nene....tu ai probleme....asa vorbesti despre soacre ca parca as fi pielea pu**lii, niste zeitati....in marea lor majoritate sunt niste zdrente, niste prefacute, niste "credincioase" innascute , dar cand se uita la tine....te-ar macelari! topicu' asta chiar e de toata scarba! ptiu!!!!!!!!!!
anonima e mata!!!!!!!! si daca eu nu stiu sa ma spal pe ochi, inseamna ca nici tu nu stii sa te speli la piz****da! pt. ca atat te duce curu spart! nici mai mult, nici mai putin!
exact mentalitatea de soacra acra si sfrijita "sa suradem larg, spontan, sa moara nurorile;simtite; de ciuda!". cum sa vorbesti asa ma???????????
"N-aveti azi chef de zambit!! ......Straduiti-va! Faceti ca si cum a-ti fi cu adevarat bine dispuse!! " si apoi un sfat de la mine....mergeti si la biserica si laudati-va Domnului ce femei bune sunteti si cum defapt voi vreti sa va aparati copchilu!
nu o ai menajera pe mamica-te da' sigur tu esti menajera ei! si aproape ca pot sa pun pariu ca baiatu' e facut din flori. d'aia si vorbesti asa.....n-ai avut soacra!


Jos palaria in fata ta ,dragalasa!

Postat pe 24 Octombrie 2009 14:18
De la: kudika017520, la data 2009-10-24 09:42:38 Dragi soacre! Va astept, cu comentarii! Pentru noi am deschis acest subiect! Nu!!!!!!!!!!!!! Pentru ,cei anonimi, de 17-20-21ani, care diabia stiu sa se spele pe ochi!! Mereu intalnesc aceleasi figuri ;jalnice; care posteaza; numai ; prostii! Eram sigura ca se vor arunca si aici cu ;jignirile! Pt, ca atat le duce mintea! Nimic mai mult! Asa ca; hai soacrelor; sa nu le bagam in seama! Haideti soacrelor de baieti, sa lasam de o parte;emoticoanele;; sa suradem larg, spontan, sa moara nurorile;simtite; de ciuda! N-aveti azi chef de zambit!! Straduiti-va! Faceti ca si cum a-ti fi cu adevarat bine dispuse!! O zi buna tuturor! Ma duc sa mai muncesc ceva! Ca: n-am ;menajera; pe mamica! Va pup dulce! Pa! Pa!



eu la 20 de ani cred k am realizat destul de multe: am un iubit de 4 ani alaturi de care traiesc, o soacra materialista si egoista, un loc fara taxa la o facultate de stat, si am fost si sefa de promotie la mine in liceu, fac pariu draga soacra ca atunci cand erati la varsta mea erati mai imatura decat toata lumea de pe kudika pe care ati jignit-o.
apropo se vede ca abia ce ati descoperit emoticon-urile din moment ce nu va puteti opri in a le folosi, si chiar nu observati ca sunteti singura soacra de pe kudika? sau poate ca sunt alte soacre pe kudika, iar acestea nu vor sa va bage in seama! oare de ce?
diana3289
Postat pe 24 Octombrie 2009 14:29
De la: scorpio67, la data 2009-10-24 14:15:23
De la: kudika017520, la data 2009-10-24 09:42:38 Dragi soacre! Va astept, cu comentarii! Pentru noi am deschis acest subiect! Nu!!!!!!!!!!!!! Pentru ,cei anonimi, de 17-20-21ani, care diabia stiu sa se spele pe ochi!! Mereu intalnesc aceleasi figuri ;jalnice; care posteaza; numai ; prostii! Eram sigura ca se vor arunca si aici cu ;jignirile! Pt, ca atat le duce mintea! Nimic mai mult! Asa ca; hai soacrelor; sa nu le bagam in seama! Haideti soacrelor de baieti, sa lasam de o parte;emoticoanele;; sa suradem larg, spontan, sa moara nurorile;simtite; de ciuda! N-aveti azi chef de zambit!! Straduiti-va! Faceti ca si cum a-ti fi cu adevarat bine dispuse!! O zi buna tuturor! Ma duc sa mai muncesc ceva! Ca: n-am ;menajera; pe mamica! Va pup dulce! Pa! Pa!



Ma tavalesc de ras,cat te faci de ras?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, :sml-happCA ALCEVA NU STII FACE!!!y0044: RADE!!!!!!!!!
kudika017520
Postat pe 24 Octombrie 2009 14:39
De la: kudika017520, la data 2009-10-23 16:51:50 Daca voi trage la plug cu ;;doamna ; prostie, nu voi, termina niciodata! Unde nu-i nici Dumnezeu, nu cere! Asa c scrie pana vei ajunge soacra daca, vei ajunge vreodata! Nu-i prea sigur de asta!! ADIOS PT, TOTDEAUNA;;; PROSTIE;;!!

stai linistita doamna ....ca voi fi soacra de baiat...insa in veci nu voi avea mintea care o ai dumneata de pe vremea lui ceausescu
cristiana_cris
Postat pe 24 Octombrie 2009 15:18
De la: yumalai, la data 2009-10-23 17:04:07
De la: cristiana_cris, la data 2009-10-23 17:01:20
De la: kudika017520, la data 2009-10-23 16:47:54 Muncind cu femei in general, am cautat sa ajung la sufletul lor sa vad cum o duc, nurori fiind! Am fost nora ;6ani(ca apoi a murit socru) nu pt, ca l-am omorat eu ci pt, ca era bolnav.!!Era recasatorit! Sotia lui murise demult de cancer la san , tanara! Am locuit cu ei in casa, doar in camere diferite! A fost un om simplu, bun cu suflet mare! Fiul cel mic il mosteneste! Cum sa-l fi ;jignit; injurat, sa-l urasc??! Era cu ;4 clase! Dar era destept. Ne povatuia bine, iar noi, il ascultam, as fi fost fericita sa traiasca multi ani! Nu sa i doresc moartea! Au mai fost discutii intre noi, dar niciodata n-am ajuns la ura!! Parerea mea ca fosta;nora; actuala soacra este; ca in familie sa existe;;dialogul;! Sa nu incercam sa schimbam nimic din opinia ;nurorii; nici a soacrei! De ce sa ne uram??? De ce sa-i facem viata ;amara; fiului??!!El isi iubeste sotia, isi iubeste si mama! Cum adica; s-a-surat, gata! Nu parinti, nu frati, nu nimic! Cand va casatoriti, va adoptati (familia) celuilalt! Vreti nu vreti si el,,,(ea) are parinti, frati, iar respectul trebuie sa fie;;reciproc!! In inima unei persoane:normale: educate, simtite incape si iubirea pt, cel care vine, daca; i-ti iubesti;;sotul((sotia)),,nu???!! Eu mi-as dori sa-l am si azi pe socru langa noi!Dar Bunul Dumnezeu, da celor carora, nu le trebuie! Pacat!

mai stii care este defectul tau acum...ai deschis acest topic...insa daca incerci sa ne cunosti ca femei nu ca nurori...ai sa iti dai seama ca faci greseli.....
...eu am o soacra buna.....in 6 ani de zile a incercat de multe ori sa comenteze si ma jignit de multe ori..din respect fata de ea....ca este mai mare si ca este mama sotului meu am lasat capul in jos...
....insa lacrimile mele au contat pt el...ma iubeste si chiar daca este mama lui nu ai permite sa ma jigneasca...stam la mine deci cu ai mei...niciodata nu la jignit ai mei...pt acest fapt sa stii ca ia intorso mamei soacre..."daca eram in locul ei si ma jignea de atitea ori mama ei...nu mai calcam la ei in casa"
...si totusi am lasat in urma...mergem mereu in vizita...insa nu mai permitem sa ne jigneasca si sa se bage in viata noastra...
... ...sunt multe lucruri...acesta este ca un exemplu...ca nu sunt asa rea

vreau sa fii soacra mea

yumi la ce drag imi este de tine...crede-ma ca daca aveam baiat mare te faceam nora...si veneai la mine in casa si te primeam ca pe o printesa te pup dragalasa mea....
cristiana_cris
Postat pe 24 Octombrie 2009 15:20
De la: kudika017520, la data 2009-10-23 18:05:25
De la: yumalai, la data 2009-10-23 17:04:07
De la: cristiana_cris, la data 2009-10-23 17:01:20
De la: kudika017520, la data 2009-10-23 16:47:54 Muncind cu femei in general, am cautat sa ajung la sufletul lor sa vad cum o duc, nurori fiind! Am fost nora ;6ani(ca apoi a murit socru) nu pt, ca l-am omorat eu ci pt, ca era bolnav.!!Era recasatorit! Sotia lui murise demult de cancer la san , tanara! Am locuit cu ei in casa, doar in camere diferite! A fost un om simplu, bun cu suflet mare! Fiul cel mic il mosteneste! Cum sa-l fi ;jignit; injurat, sa-l urasc??! Era cu ;4 clase! Dar era destept. Ne povatuia bine, iar noi, il ascultam, as fi fost fericita sa traiasca multi ani! Nu sa i doresc moartea! Au mai fost discutii intre noi, dar niciodata n-am ajuns la ura!! Parerea mea ca fosta;nora; actuala soacra este; ca in familie sa existe;;dialogul;! Sa nu incercam sa schimbam nimic din opinia ;nurorii; nici a soacrei! De ce sa ne uram??? De ce sa-i facem viata ;amara; fiului??!!El isi iubeste sotia, isi iubeste si mama! Cum adica; s-a-surat, gata! Nu parinti, nu frati, nu nimic! Cand va casatoriti, va adoptati (familia) celuilalt! Vreti nu vreti si el,,,(ea) are parinti, frati, iar respectul trebuie sa fie;;reciproc!! In inima unei persoane:normale: educate, simtite incape si iubirea pt, cel care vine, daca; i-ti iubesti;;sotul((sotia)),,nu???!! Eu mi-as dori sa-l am si azi pe socru langa noi!Dar Bunul Dumnezeu, da celor carora, nu le trebuie! Pacat!

mai stii care este defectul tau acum...ai deschis acest topic...insa daca incerci sa ne cunosti ca femei nu ca nurori...ai sa iti dai seama ca faci greseli.....
...eu am o soacra buna.....in 6 ani de zile a incercat de multe ori sa comenteze si ma jignit de multe ori..din respect fata de ea....ca este mai mare si ca este mama sotului meu am lasat capul in jos...
....insa lacrimile mele au contat pt el...ma iubeste si chiar daca este mama lui nu ai permite sa ma jigneasca...stam la mine deci cu ai mei...niciodata nu la jignit ai mei...pt acest fapt sa stii ca ia intorso mamei soacre..."daca eram in locul ei si ma jignea de atitea ori mama ei...nu mai calcam la ei in casa"
...si totusi am lasat in urma...mergem mereu in vizita...insa nu mai permitem sa ne jigneasca si sa se bage in viata noastra...
... ...sunt multe lucruri...acesta este ca un exemplu...ca nu sunt asa rea

vreau sa fii soacra mea
,,,,,,,,,,,,, Viata este ::ffff, scurta!! Nu merita traita, in stress, cu nervi, injurii si neliniste! Voi aveti habar cat ;;sufera;; acel care este; albitru::??? El sau ea????!!Nimeni nu este pefect! Eu nu vreau sa va ;jignesc; pe nici una, dar vreau ;comentarii pertinente! Va ascult pe toate! Citesc, ceea ce scrieti, fiecare, dar sa fie in limitele ;bunului simt;!! Fiii mei isi iubesc :femeile: de langa ei! Cum sa merg eu si sa le bag strambe????!!Cine sunt eu , sa le fac viata amara??!! Am locuit la tara! 4ani cu socru recasatorit, in casa lui,, am muncit, apoi postul a fost ocupat de cineva cu pile! Sotul lucra la oras! Mai intarzia cu prietenii, la o bere! Intarzia, acasa! Il certam, iar el mi-a replicat;;;- Pe langa ca te tin ca pe o ;;oarba ((oarba muncea la C.AP.) pamantul la; sapa, cules, cresteam; porci; ))--iti mai umbla gura!!!aveam ;vaca, gaini; cresteam; 2 copii! ;;;;; Satula sa fiu ;oarba lui. am plecat la mama acasa cu totul, i-am spus de vrea sa vina bine, de nu, sa ramana in sat cu ai lui! Sigur ca; a venit cu mine!! M-am calificat , ((am facut destule scoli, n-are rost sa le enumar, aici)) ca sa nu ma laud,, am locuit la mama, de la ;; Craciun la Pasti,,!! Viata mea la ;;mama acasa;; a fost ;;un iad!! Nu l- a vrut de ginere! Niciodata nu l-a suportat! Pana la moartea ei((a mamei))!! Eu eram ;;;badigardul;;intre lupta lor;;mama-ginere!!Sufeream pt, mama ca; era mama,, sufeream pt, el ca a fost este si v-a fi barbatul pe care-l iubeam!! Deci eu inteleg, fetele care sunt; maltratate; de scorpiile de ;soacre!! Dar inteleg si soacrele care nu ;;au respectul; nurorilor!! Asta tine de ;bun simt si educatia, primita, acasa!! Dragelor,,,,, eu nu vreau sa va critic! De nici un fel! Vreau sa va fiu ;prietena;,,,,,,,,,,,,,,,, ca ;soacra,,, n-am cum sa va fiu, ca fiii mei, sunt ocupati si n-au de gand ,,,, sa se desparta, in urmatorii, 50ani!! De ele!!

eh doamna noi nu avem porci si vaci....si ce?.....acum trebuie sa trecem si noi prin situatia asta ?sau ce>?...si mama a fost sluga la soacra si a crescut 2 ani singura primul copil ca tata era in armata...si nimeni nu a ajutato....insa nu face cu copii ei la fel....pe cuvint nu va inteleg....de fapt ce vreti de la vietile noastre?...
cristiana_cris
Postat pe 24 Octombrie 2009 15:24
De la: ralukutzza, la data 2009-10-23 18:50:11
De la: kudika017520, la data 2009-10-23 18:24:19 De behait , behaiti,..((unele din voi)) !! A paguba!!! Ca numai, gura mare ,e de unele din voi!!!Eu fac ce vreau! Cine esti sa mi faci tu program????!! Eu am ani de munca mai multi decat ii ai tu de viata!! Eu am pensie,, am casa, am bani am de toate! Stau unde vreau, fac ce vreau!! Pentru ca; i-mi permit!! Vii sa- mi faci ;program;;???? Fa-ti tie ;draguta! Program de munca!! Se pare ca; nu produci, nici ;matreata;!! In privinta ;scrisului romaneste;eu am terminat clasa a ;IV;; acum; 80 de ani!!! Asa ca m-i se permit unele greseli de ortografie! Pe net voi sta cat vreau, muschii mei,! Pt ,ca stau unde vreau pe buzunarul meu!! Inteligentelor! Acolo in ;Parlament; e nevoie de asemenea ;talente; nedescoperite;!! Ca tine!!

Sunteti doamna perfecta din ceea ce incercati sa demonstrati prin comentariul dvs. (uite va si respect "dvs") ... Asta inseamna respect nu? ... Oricum mai mult nu meritati pentru ca la randul dvs nu stiti sa respectati chiar daca noi suntem mai tinere.Eu una am invatat ca respectul e reciproc, daca nu exista dintr-o anumita parte,atunci deja nu mai e respect.
Stiti...acum nu mai e conceptia, daca m-ai plesnit peste un obraz il intorc si pe celalalt, acum iti dau direct cu scaunul in cap.
Asa ca ar trebui sa va mai remodelati dupa cum se schimba si vremurile, nu mai ganditi asa inchis si numai pe o "dunga", mai uitati-va si prin laterale, poate veti invata si de la cei tineri, pentru ca sunt sigura ca omul si la 80 de ani mai are ce invata de la viata, indiferent de unde vin noile invataturi.
Daca ma contraziceti, vreau sa dati un argument plauzibil si sa nu ma jigniti asa cum faceti cu celelalte, dovediti ca sunteti perfecta, daca tindeti spre asa ceva...
Apropos aveti o obsesie pentru emoticonuri!

ia cica nu jigneste draga....ba chiar ma ameninta cu doamna oana de la kudika...auzi de parca mor de frica....ce crede ea..ca acum tremur...
poate nu stie cite conturi au fost inchise la doamne si domni super de treaba care au indraznit sa scrie ceva real si adevarat pe kudika....si ce?....un alt cont nu se poate?
cristiana_cris
Postat pe 24 Octombrie 2009 15:29
Decat cu tine ca soacra mai bine nu m-as mai casatorii
iacinta
Postat pe 24 Octombrie 2009 15:32
De la: cantafabule, la data 2009-10-23 20:38:31
De la: kudika017520, la data 2009-10-23 20:30:43
De la: yumalai, la data 2009-10-23 19:50:26
De la: kudika017520, la data 2009-10-23 18:24:19 De behait , behaiti,..((unele din voi)) !! A paguba!!! Ca numai, gura mare ,e de unele din voi!!!Eu fac ce vreau! Cine esti sa mi faci tu program????!! Eu am ani de munca mai multi decat ii ai tu de viata!! Eu am pensie,, am casa, am bani am de toate! Stau unde vreau, fac ce vreau!! Pentru ca; i-mi permit!! Vii sa- mi faci ;program;;???? Fa-ti tie ;draguta! Program de munca!! Se pare ca; nu produci, nici ;matreata;!! In privinta ;scrisului romaneste;eu am terminat clasa a ;IV;; acum; 80 de ani!!! Asa ca m-i se permit unele greseli de ortografie! Pe net voi sta cat vreau, muschii mei,! Pt ,ca stau unde vreau pe buzunarul meu!! Inteligentelor! Acolo in ;Parlament; e nevoie de asemenea ;talente; nedescoperite;!! Ca tine!!

o sa fiu sincera ai 80 de ani DEGEABA mai bine ai avea grija de nepoti si nu te-ai mai baga pe unde nu trebuie hai pa vezi ca te cauta mos ene si nu te gaseste
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Muriti de ciuda,,ai???!! Ale vs, bunici au internet???!! Sau n-au voie??? Draga ,,,yuma,,,,,,fa- ti program la bebeii tai! Daca ii ai!! Aici esti in plus! Este un forum pt, soacre!! Sau nu mai stii sa citesti! De fapt numai gura i de voi!!



si asta inseamna ca ne interzici sa postam aici? prin autoritatea cui?
avem dreptul la libera exprimare garantat prin constitutie....

daca yumi nu stie sa citeasca ...atunci asta inseamna ca nici eu? si nici restul care au mai intrat....

doamna..doriti sa va lasam in compania celorlalte soacre care au postata pe aici?
cred ca o sa va distrati bine la cat de multe sunteti!

pai draga mea...vad ca numai ea este aici.....cealalta este pe alt topic...deci sunt 2 soacre putin inapoiate care au invatat sa apese pe tastatura....probabil de fericire ca pe vremea lor nu exista calculator
erau doar pe cimp si in ograda la porci si vaci....acum frustrarea le macina sufletul negru si vin sa se ia de noi...
cristiana_cris
Postat pe 24 Octombrie 2009 15:33
De la: kudika017520, la data 2009-10-23 20:47:44
De la: cantafabule, la data 2009-10-23 18:17:35
De la: kudika017520, la data 2009-10-23 15:22:42 Vesnica poveste! ;;Soacrele;;! Sunt rele, soacrele, sunt ;nenorocite, soacrele sunt nesimtite!! Soacrele sunt ;;rele; dar sotii nurorilor noastre ; interesant, sunt soti buni!! Cine,, i-a adus pe lume, baietii???! Mamele!! Cine i-a educat, indrumat in viata!! Tot scorpiile de mame!! Cine incearca, imposibilul; ca ei baietii, cu iubitele, apoi sotia, sa le fie bine????!! Tot mamele!! Iata, ca vine o nora, in casa ;;soacrelor;; cu pretentii!! Nu poate vedea ;soacra;!! Nu-l suporta pe socru!! Sa plece sa dispara!! Ii urasc, pe amandoi!! I-ar ;omara;; daca ar putea!! Scumpele mele , egalele mele((soacrele)), mame de baieti,, o asemenea scumpa de ;;nora; n-o primiti in casa ;voastra;!! Regulile ,,in casa noastra, a soacrelor,, le facem ,noi,, proprietarii casei! Nu!!!! Fiul!! Nici vorba nora!! Eu n-am sa mi omor nici o nora((am 2))!!! In casa mea vine cu ideile ei si pleaca cu ale mele!! Daca: ii comvine , bine daca ,,, NU;;;acolo- i usa! Nu!! Ca nu -mi pasa de fiu, de ea Kde nepoti!! Nici vorba!! Nu comand in ;zona, ta;;; iar ,,,tu, nu comanzi in casa mea!! Asa ca; dragele mele soacre ,impuneti-va , principiile de la inceput!! Nu permiteti nimanui, sa va ;jigneasca; acasa la voi! Am de toate! Pana am reusit acest lucru, am muncit, eu si sotul, am facut ((fiind casatorita cu 2 copii, cu socru ,recasatorit, ))am muncit la serviciu, am mai cusut acasa, am fost dascal copiilor,am fost : sotie si mama,,Mi-am rezolvat cresterea copiilor la; crese -camine, !! Cu sot pe santierele patriei((singura)) fara ajutorul mamei, care n-a vrut sa ma ajute! Numai pe fratele meu, crescandu-i fetele! Nu m-am suparat! Am incercat, s-o inteleg! Le-am rezolvat toate cu sotul si copiii! Baietii mei, aveau program, de munca ,in casa! Stiu sa faca de toate! Asa i-am educat!!Nu beau, nu fumeaza, lucreaza, sunt familisti! Daca; sunt asa , datorita educatiei, cui???!! Scumpelor!! Sunt; un capricorn,,tolerant, intelegator; bun, dar daca; m-ai calcat pe bataturi cu ;nesimtirea; ai incurcat-o!! Sa traiasca soacrele, mame de baieti, cate ;;100;ani! Sa aiba ce suporta.NURORILE !!



scumpa doamna...ne pare nespus de rau daca ati avut ghinionul sa nimeriti peste ceva nurori "nesimtite" care au crezut ca pot sa va calce teritoriu fara sa fie apostrofate de catrea stapana suprema a casei....

dar nu cred ca a fost o idee buna sa va etalati frustrariile pe aici!


la urma urmei...e un site dedicate in mare parte femeilor...si majoritatea sau sunt, sau vor fi la radul lor nurori!

si voi ati fost...si ne dati de intele ca le-ati lins picioarele soacrelor ca sa le intrati in gratii! si acuma asteptati la fel din partea nurorilor voastre!

sa am asa o soacra...as divorta, fara doar si poate!
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,In constitutia ta, nu exista un paragraf, unde scrie sa ;respecti???!! Eu am invatat la constitutia mea, sa respect si copilul din fasa! La voi nu se poarta! Vor veni si ;soacrele;! Acum se uita; la ;Nora pt, mata; si la ;Dansez pt, tine;! Vor veni ele, n-ai tu frica!

doamna dar nu va enervati ca faceti riduri....uite ce frumos scrieti...MATA...ce cuvint adecvat pt o doamna...
inca putin si dati tot ce puteti...mai spuneti ca deveniti vedeta...."mata soacra vedeta de elita"
nici macar nu aveti o poza la avatar...nu aveti prieteni in lista...oare de ce doamna draga
cristiana_cris
Postat pe 24 Octombrie 2009 15:38
De la: kudika017520, la data 2009-10-24 09:42:38 Dragi soacre! Va astept, cu comentarii! Pentru noi am deschis acest subiect! Nu!!!!!!!!!!!!! Pentru ,cei anonimi, de 17-20-21ani, care diabia stiu sa se spele pe ochi!! Mereu intalnesc aceleasi figuri ;jalnice; care posteaza; numai ; prostii! Eram sigura ca se vor arunca si aici cu ;jignirile! Pt, ca atat le duce mintea! Nimic mai mult! Asa ca; hai soacrelor; sa nu le bagam in seama! Haideti soacrelor de baieti, sa lasam de o parte;emoticoanele;; sa suradem larg, spontan, sa moara nurorile;simtite; de ciuda! N-aveti azi chef de zambit!! Straduiti-va! Faceti ca si cum a-ti fi cu adevarat bine dispuse!! O zi buna tuturor! Ma duc sa mai muncesc ceva! Ca: n-am ;menajera; pe mamica! Va pup dulce! Pa! Pa!

dar ce se inghesuie soacrele.... oare de ce?
..va spun eu duduie...pt ca o femeie adevarata nu are nimic de comentat de nurori....se pare ca sunteti una contra la 100
ma faceti ca azi sa ma duc sa imi pup soacra de bucurie ca nu este ca tine....si mama care sa ai dea dumnezeu sanatate si inca o mie de ani sa traiasca ca la virsta ei este o doamna cu judecata si intelege viata de azi
cristiana_cris
Postat pe 24 Octombrie 2009 15:42
De la: scorpio67, la data 2009-10-24 14:08:04
De la: kudika017520, la data 2009-10-23 20:39:17 Unele ;sunt obsedate de-a vb, in contradictoriu, cu noi! Nu inteleg ce cauta, pe forumul ns. cele de 17-20 ani??! Care ;habar; n-au pe ce planeta traiesc!! Dar isi dau si ele cu parerea!!! Habar n-au de nimic! Ieri au iesit din ;scutec! Azi ; posteaza, la soacre, la pensionare; la lacu. la dracu si la ...mama lui! Mergeti dragelor pe forumuri unde se-mparte; iubire, metode de-a invata ceva util frumos , cum sa faceti o mancare, cum sa va comportati cu iubitul,,nu in ;;gura ;soacrelor, sa dati si voi cu ,,,,srisul, anapoda!


Mai usor ca ne stropesti cu spumele de la gura.

astea sunt clabuci



mor de ris frate....
stii scorpi ce ma bucur....?!!!
totusi soacra-mea este o doamna ...chiar ma duc cu un buchet de flori azi la ea
cristiana_cris
Postat pe 24 Octombrie 2009 15:46
De la: kudika017520, la data 2009-10-24 14:39:15
De la: scorpio67, la data 2009-10-24 14:15:23
De la: kudika017520, la data 2009-10-24 09:42:38 Dragi soacre! Va astept, cu comentarii! Pentru noi am deschis acest subiect! Nu!!!!!!!!!!!!! Pentru ,cei anonimi, de 17-20-21ani, care diabia stiu sa se spele pe ochi!! Mereu intalnesc aceleasi figuri ;jalnice; care posteaza; numai ; prostii! Eram sigura ca se vor arunca si aici cu ;jignirile! Pt, ca atat le duce mintea! Nimic mai mult! Asa ca; hai soacrelor; sa nu le bagam in seama! Haideti soacrelor de baieti, sa lasam de o parte;emoticoanele;; sa suradem larg, spontan, sa moara nurorile;simtite; de ciuda! N-aveti azi chef de zambit!! Straduiti-va! Faceti ca si cum a-ti fi cu adevarat bine dispuse!! O zi buna tuturor! Ma duc sa mai muncesc ceva! Ca: n-am ;menajera; pe mamica! Va pup dulce! Pa! Pa!



Ma tavalesc de ras,cat te faci de ras?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, :sml-happCA ALCEVA NU STII FACE!!!y0044: RADE!!!!!!!!!

se zice asa mamaie....
altceva nu stii sa faci...razi
a naibi gramatica asta....
cristiana_cris
Postat pe 24 Octombrie 2009 15:48
De la: iacinta, la data 2009-10-24 15:32:48Decat cu tine ca soacra mai bine nu m-as mai casatorii

cristiana_cris
Postat pe 24 Octombrie 2009 15:53
De la: kudika017520, la data 2009-10-24 09:34:03
De la: cantafabule, la data 2009-10-23 21:26:13
De la: diana3289, la data 2009-10-23 21:21:03
De la: kudika017520, la data 2009-10-23 18:24:19 In privinta ;scrisului romaneste;eu am terminat clasa a ;IV;; acum; 80 de ani!!! Asa ca m-i se permit unele greseli de ortografie!

ce scuza penibila, sa inteleg ca daca termini scoala primara in urma cu cateva decenii, asta inseamna ca ti se permit greselile de ortografie? daca citeai nu mai aveai greseli de ortografie!


subscriu
.................................... Te rog, nu ti place iesi din discutii! Tu ar trebui sa fii pe alte zone ale forumului!! la 21 ani! Scriu cum vreau si ce vreau! Nu am nevoie de ;comentarii;de la niste persoane ,,,,, care habar n-au ce-nseamna viata! Care sunt intretinute ;inca; de mamica si taticu!!! Dar se baga si ele in seama!! Dau din fleanca! Pt, ca in zona ;tineri; nu mai sunt bagate-n seama!! Hai si eu, la soacre! Sa c9omentez, desi nu stiu nimic! Vai de noi!!

nu puteti dormi noaptea din cauza asta...nu puteti sa faceti mincare ca va macina..oare ce au mai scris fetele rele pe kudika
mai bine vedetiva doamna de casa si de barbat....de copii tai si nepoti...si nu mai latrati ca un caine pe forum...ca latrati degeaba...
si nu mai jigniti ca urmatorul mesaj va fi unul dezbracat de caracter...va promit...
cristiana_cris
Postat pe 24 Octombrie 2009 16:05
De la: kudika017520, la data 2009-10-23 16:51:50 Daca voi trage la plug cu ;;doamna ; prostie, nu voi, termina niciodata! Unde nu-i nici Dumnezeu, nu cere! Asa c scrie pana vei ajunge soacra daca, vei ajunge vreodata! Nu-i prea sigur de asta!! ADIOS PT, TOTDEAUNA;;; PROSTIE;;!!

fata de tine scorpie batrina ce esti sunt o DOAMNA si toti in jur ma respecta....
..si voi fi soacra de baiat..insa niciodata nu imi voi stresa copilul si nora....cit voi fi in viata am sa le dau si am sa ai ajut cit pot...
...unde nu-i cap...vai de picioare...imi faceti mila insa si greata tot o data
pune o poza la avatar sa iti vedem fata de hoasca invechita si mai vorbim...din acest moment pt mine nu mai sunteti doamna...am sa vorbesc cu tu...tine.....nu meritati nici un gram de respect...
cristiana_cris
Postat pe 24 Octombrie 2009 16:10
De la: scorpio67, la data 2009-10-24 14:10:18
De la: cantafabule, la data 2009-10-23 20:54:46
nu am mai vazut asa ceva!
one man show!

ea centreaza..ea da cu capul...si sut..si goool!!


poate one mad woman show.


mad? she`s God damn insane!

femeia asta e dusa rau!
cantafabule
Postat pe 24 Octombrie 2009 16:37
De la: cristiana_cris, la data 2009-10-24 15:33:44
De la: cantafabule, la data 2009-10-23 20:38:31
De la: kudika017520, la data 2009-10-23 20:30:43
De la: yumalai, la data 2009-10-23 19:50:26
De la: kudika017520, la data 2009-10-23 18:24:19 De behait , behaiti,..((unele din voi)) !! A paguba!!! Ca numai, gura mare ,e de unele din voi!!!Eu fac ce vreau! Cine esti sa mi faci tu program????!! Eu am ani de munca mai multi decat ii ai tu de viata!! Eu am pensie,, am casa, am bani am de toate! Stau unde vreau, fac ce vreau!! Pentru ca; i-mi permit!! Vii sa- mi faci ;program;;???? Fa-ti tie ;draguta! Program de munca!! Se pare ca; nu produci, nici ;matreata;!! In privinta ;scrisului romaneste;eu am terminat clasa a ;IV;; acum; 80 de ani!!! Asa ca m-i se permit unele greseli de ortografie! Pe net voi sta cat vreau, muschii mei,! Pt ,ca stau unde vreau pe buzunarul meu!! Inteligentelor! Acolo in ;Parlament; e nevoie de asemenea ;talente; nedescoperite;!! Ca tine!!

o sa fiu sincera ai 80 de ani DEGEABA mai bine ai avea grija de nepoti si nu te-ai mai baga pe unde nu trebuie hai pa vezi ca te cauta mos ene si nu te gaseste
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Muriti de ciuda,,ai???!! Ale vs, bunici au internet???!! Sau n-au voie??? Draga ,,,yuma,,,,,,fa- ti program la bebeii tai! Daca ii ai!! Aici esti in plus! Este un forum pt, soacre!! Sau nu mai stii sa citesti! De fapt numai gura i de voi!!



si asta inseamna ca ne interzici sa postam aici? prin autoritatea cui?
avem dreptul la libera exprimare garantat prin constitutie....

daca yumi nu stie sa citeasca ...atunci asta inseamna ca nici eu? si nici restul care au mai intrat....

doamna..doriti sa va lasam in compania celorlalte soacre care au postata pe aici?
cred ca o sa va distrati bine la cat de multe sunteti!

pai draga mea...vad ca numai ea este aici.....cealalta este pe alt topic...deci sunt 2 soacre putin inapoiate care au invatat sa apese pe tastatura....probabil de fericire ca pe vremea lor nu exista calculator
erau doar pe cimp si in ograda la porci si vaci....acum frustrarea le macina sufletul negru si vin sa se ia de noi...



s-o fii plictisit sa se certe cu nurorile lor , si au venit aici sa ne invete si pe noi minte cum sta treaba
defapt cu soacrele astea....offf, slava domnului ca nu sunt toata asa distruse ca asta....
cantafabule
Postat pe 24 Octombrie 2009 16:47
De la: cantafabule, la data 2009-10-24 16:47:16
De la: cristiana_cris, la data 2009-10-24 15:33:44
De la: cantafabule, la data 2009-10-23 20:38:31
De la: kudika017520, la data 2009-10-23 20:30:43
De la: yumalai, la data 2009-10-23 19:50:26
De la: kudika017520, la data 2009-10-23 18:24:19 De behait , behaiti,..((unele din voi)) !! A paguba!!! Ca numai, gura mare ,e de unele din voi!!!Eu fac ce vreau! Cine esti sa mi faci tu program????!! Eu am ani de munca mai multi decat ii ai tu de viata!! Eu am pensie,, am casa, am bani am de toate! Stau unde vreau, fac ce vreau!! Pentru ca; i-mi permit!! Vii sa- mi faci ;program;;???? Fa-ti tie ;draguta! Program de munca!! Se pare ca; nu produci, nici ;matreata;!! In privinta ;scrisului romaneste;eu am terminat clasa a ;IV;; acum; 80 de ani!!! Asa ca m-i se permit unele greseli de ortografie! Pe net voi sta cat vreau, muschii mei,! Pt ,ca stau unde vreau pe buzunarul meu!! Inteligentelor! Acolo in ;Parlament; e nevoie de asemenea ;talente; nedescoperite;!! Ca tine!!

o sa fiu sincera ai 80 de ani DEGEABA mai bine ai avea grija de nepoti si nu te-ai mai baga pe unde nu trebuie hai pa vezi ca te cauta mos ene si nu te gaseste
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Muriti de ciuda,,ai???!! Ale vs, bunici au internet???!! Sau n-au voie??? Draga ,,,yuma,,,,,,fa- ti program la bebeii tai! Daca ii ai!! Aici esti in plus! Este un forum pt, soacre!! Sau nu mai stii sa citesti! De fapt numai gura i de voi!!



si asta inseamna ca ne interzici sa postam aici? prin autoritatea cui?
avem dreptul la libera exprimare garantat prin constitutie....

daca yumi nu stie sa citeasca ...atunci asta inseamna ca nici eu? si nici restul care au mai intrat....

doamna..doriti sa va lasam in compania celorlalte soacre care au postata pe aici?
cred ca o sa va distrati bine la cat de multe sunteti!

pai draga mea...vad ca numai ea este aici.....cealalta este pe alt topic...deci sunt 2 soacre putin inapoiate care au invatat sa apese pe tastatura....probabil de fericire ca pe vremea lor nu exista calculator
erau doar pe cimp si in ograda la porci si vaci....acum frustrarea le macina sufletul negru si vin sa se ia de noi...



s-o fii plictisit sa se certe cu nurorile lor , si au venit aici sa ne invete si pe noi minte cum sta treaba
defapt cu soacrele astea....offf, slava domnului ca nu sunt toata asa distruse ca asta....

eh...noi sa fim sanatoase....sa ai o zi buna...te pup
cristiana_cris
Postat pe 24 Octombrie 2009 16:59
si tu cris
cantafabule
Postat pe 24 Octombrie 2009 17:01
De la: kudika017520, la data 2009-10-24 14:39:15
De la: scorpio67, la data 2009-10-24 14:15:23
De la: kudika017520, la data 2009-10-24 09:42:38 Dragi soacre! Va astept, cu comentarii! Pentru noi am deschis acest subiect! Nu!!!!!!!!!!!!! Pentru ,cei anonimi, de 17-20-21ani, care diabia stiu sa se spele pe ochi!! Mereu intalnesc aceleasi figuri ;jalnice; care posteaza; numai ; prostii! Eram sigura ca se vor arunca si aici cu ;jignirile! Pt, ca atat le duce mintea! Nimic mai mult! Asa ca; hai soacrelor; sa nu le bagam in seama! Haideti soacrelor de baieti, sa lasam de o parte;emoticoanele;; sa suradem larg, spontan, sa moara nurorile;simtite; de ciuda! N-aveti azi chef de zambit!! Straduiti-va! Faceti ca si cum a-ti fi cu adevarat bine dispuse!! O zi buna tuturor! Ma duc sa mai muncesc ceva! Ca: n-am ;menajera; pe mamica! Va pup dulce! Pa! Pa!



Ma tavalesc de ras,cat te faci de ras?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, :sml-happCA ALCEVA NU STII FACE!!!y0044: RADE!!!!!!!!!


Pai daca oferi un asemenea spectacol de scuipat flacari ca la circ.
Eu am o vorba : imi creste inima cand vad pe altul (alta) mai nebun ca mine.
Si ia-o mai usor ca la varsta dumitale faci vreun accident vascular cerebral si-ti nenorocesti nurorile
sa te poarte in carca.

Postat pe 24 Octombrie 2009 17:10
cantafabule
Postat pe 24 Octombrie 2009 17:17
Un socru...care sa-si dea cu parerea
_oktober_
Postat pe 24 Octombrie 2009 17:20
De la: _oktober_, la data 2009-10-24 17:20:00Un socru...care sa-si dea cu parerea


Bietii de ei cred ca n-au supravietuit cu asa dragoni de neveste.Precis sunt vaduve .

Postat pe 24 Octombrie 2009 17:21
De la: scorpio67, la data 2009-10-24 17:21:44
De la: _oktober_, la data 2009-10-24 17:20:00Un socru...care sa-si dea cu parerea


Bietii de ei cred ca n-au supravietuit cu asa dragoni de neveste.Precis sunt vaduve .


Poate asta e problema lor....a soacrelor....de fapt.... ...sunt singure...
_oktober_
Postat pe 24 Octombrie 2009 17:24
De la: _oktober_, la data 2009-10-24 17:24:27
De la: scorpio67, la data 2009-10-24 17:21:44
De la: _oktober_, la data 2009-10-24 17:20:00Un socru...care sa-si dea cu parerea


Bietii de ei cred ca n-au supravietuit cu asa dragoni de neveste.Precis sunt vaduve .


Poate asta e problema lor....a soacrelor....de fapt.... ...sunt singure...


Da si in loc sa se apropie cat mai mult omeneste de familia nou formata ,ele vin sa tropaie cu bocancii si sa grohaie cat le tin plamanii in viata bietelor fete ce le sunt nurori.

Postat pe 24 Octombrie 2009 17:27
De la: scorpio67, la data 2009-10-24 17:10:26
De la: kudika017520, la data 2009-10-24 14:39:15
De la: scorpio67, la data 2009-10-24 14:15:23
De la: kudika017520, la data 2009-10-24 09:42:38 Dragi soacre! Va astept, cu comentarii! Pentru noi am deschis acest subiect! Nu!!!!!!!!!!!!! Pentru ,cei anonimi, de 17-20-21ani, care diabia stiu sa se spele pe ochi!! Mereu intalnesc aceleasi figuri ;jalnice; care posteaza; numai ; prostii! Eram sigura ca se vor arunca si aici cu ;jignirile! Pt, ca atat le duce mintea! Nimic mai mult! Asa ca; hai soacrelor; sa nu le bagam in seama! Haideti soacrelor de baieti, sa lasam de o parte;emoticoanele;; sa suradem larg, spontan, sa moara nurorile;simtite; de ciuda! N-aveti azi chef de zambit!! Straduiti-va! Faceti ca si cum a-ti fi cu adevarat bine dispuse!! O zi buna tuturor! Ma duc sa mai muncesc ceva! Ca: n-am ;menajera; pe mamica! Va pup dulce! Pa! Pa!



Ma tavalesc de ras,cat te faci de ras?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, :sml-happCA ALCEVA NU STII FACE!!!y0044: RADE!!!!!!!!!


Pai daca oferi un asemenea spectacol de scuipat flacari ca la circ.
Eu am o vorba : imi creste inima cand vad pe altul (alta) mai nebun ca mine.
Si ia-o mai usor ca la varsta dumitale faci vreun accident vascular cerebral si-ti nenorocesti nurorile
sa te poarte in carca.

Nu ma mai pot opri din ras
foarte tare!!!
iacinta
Postat pe 24 Octombrie 2009 17:29
Si-a gasit kudika un nou clovn
(oare cu cat o plateste )
iacinta
Postat pe 24 Octombrie 2009 17:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
As avea nevoie de niste sfaturi 7 De la: Barbie30 20 Iulie 2010 15:50
Sunt atat de trista............ 68 De la: JUST_ROBERTA 14 Iulie 2009 01:23
exista iubire ? sau obisnuinta? 2 De la: kudika_21849 23 Noiembrie 2012 10:31
de ce ne place sa fim umilite? 43 De la: pufosica 20 Mai 2010 21:10
meritam o sansa... 7 De la: adelutza236 27 Octombrie 2009 02:12