Setari Cookie-uri

va rog, am nevoie de ajutoru`l vostru

nujh` dak ma puteti ajuta cu ceva.. am nevoie de niste` sfaturi.. ..nuj cu ce sa incep...am avut un prieten akum kateva zile..` ji el ma iuubeste,, tine foarte mult la mine`.. si eu tin foarte mult la el, il iubesc foarte mult.. dar nu putem fi impreuna din cauza parintilor lui .. nu ma accepta tatal lui.. ji mama lui e impotriva noastra.. prima oara am stat vreo 3 sapt.. dupa aceea ne`am desp.. apoy iar ne`am impakat ji tot asa.. dar nujtiu ce sa` fak. dak am gresit` cu ceva ..oare ma puteti ajuta? sau ceva vreun sfat?.. ce sa fak.. akum ne`am certat groaznik ptr k el umbla ku alta.. :(..cum sa il fak sa vina el singur la mine? fara sa ma certa mai urat cu el.. adik sa vina el singur :-SS... va rog mult:*:*:*
Anna_Marria
Postat pe 1 Noiembrie 2009 18:17
De la: Anna_Marria, la data 2009-11-01 18:17:01nujh` dak ma puteti ajuta cu ceva.. am nevoie de niste` sfaturi.. ..nuj cu ce sa incep...am avut un prieten akum kateva zile..` ji el ma iuubeste,, tine foarte mult la mine`.. si eu tin foarte mult la el, il iubesc foarte mult.. dar nu putem fi impreuna din cauza parintilor lui .. nu ma accepta tatal lui.. ji mama lui e impotriva noastra.. prima oara am stat vreo 3 sapt.. dupa aceea ne`am desp.. apoy iar ne`am impakat ji tot asa.. dar nujtiu ce sa` fak. dak am gresit` cu ceva ..oare ma puteti ajuta? sau ceva vreun sfat?.. ce sa fak.. akum ne`am certat groaznik ptr k el umbla ku alta.. :(..cum sa il fak sa vina el singur la mine? fara sa ma certa mai urat cu el.. adik sa vina el singur :-SS... va rog mult:*:*:*

daca umbla cu alta inseamna ca nu te iubeste, uita-l!...cauta altul care sa te iubeasca!
labora
Postat pe 1 Noiembrie 2009 18:24
pay da, dar el spune ca tine la mine si uneori imi dovedeste.. e foarte gelos daka ma vede ca vorbesc la telefon.. cand trec pe langa el... dar problema e ca nu sunt de acord parintii lui
Anna_Marria
Postat pe 1 Noiembrie 2009 18:26
De la: Anna_Marria, la data 2009-11-01 18:26:58 pay da, dar el spune ca tine la mine si uneori imi dovedeste.. e foarte gelos daka ma vede ca vorbesc la telefon.. cand trec pe langa el... dar problema e ca nu sunt de acord parintii lui


sa inteleg ca gelozia este dovada pe care ti-o da uneori ca te iubeste? daca asta e singura dovada, da-i papucii urgent!!! GELOZIA E UN INDICIU AL LIPSEI DE INCREDERE IN FORTELE PROPRII. Cine este gelos considera ca celalalt este PROPRIETATEA lui. In nici un caz nu este o dovada de iubire. Cine este gelos ii pasa in primul rand de el( sau poate numai de el). Deci, povestea ta e una cu final stiut. Poate ai totusi si alte dovezi...
stardancer
Postat pe 1 Noiembrie 2009 22:34
in ce limba e scrisa toata povestea asta?....
_oktober_
Postat pe 1 Noiembrie 2009 22:43
De la: _oktober_, la data 2009-11-01 22:43:37 in ce limba e scrisa toata povestea asta?....


nevermind
jargon de mess...
Calandrinon
Postat pe 1 Noiembrie 2009 22:49
nu as vrea sa o aud vorbind !
_oktober_
Postat pe 1 Noiembrie 2009 22:54
Draga mea treci peste aceasta relatie care clar, nu e de viitor,atata timp cat parinti lui nu te vrea si voi ar trebui sa va vedeti pe ascuns sa nu cumva afle ei e dezastru,oricum faptul ca el umbla cu alta ar trebui sa-ti dea multe de gandit,deci nu merita sa lupti pt.el,treci mai departe,oricum aceasta relatie nu e de viitor,nu te mai incapatana sa speri ca va fi bine.
rahela11
Postat pe 12 Noiembrie 2009 13:41
De la: _oktober_, la data 2009-11-01 22:54:56nu as vrea sa o aud vorbind !


Atunci poate ii intelegi si pe parintii ei.. Nici ei nu au vrut s-o mai auda vorbindu-le.
rashela
Postat pe 12 Noiembrie 2009 15:11
nuj ce sa zik da ii naspa rau ji am doar un sfat :lasa-ne..lasa-ne..lasa-ne!
one_size
Postat pe 12 Noiembrie 2009 15:17
De la: Anna_Marria, la data 2009-11-01 18:17:01nujh` dak ma puteti ajuta cu ceva.. am nevoie de niste` sfaturi.. ..nuj cu ce sa incep...am avut un prieten akum kateva zile..` ji el ma iuubeste,, tine foarte mult la mine`.. si eu tin foarte mult la el, il iubesc foarte mult.. dar nu putem fi impreuna din cauza parintilor lui .. nu ma accepta tatal lui.. ji mama lui e impotriva noastra.. prima oara am stat vreo 3 sapt.. dupa aceea ne`am desp.. apoy iar ne`am impakat ji tot asa.. dar nujtiu ce sa` fak. dak am gresit` cu ceva ..oare ma puteti ajuta? sau ceva vreun sfat?.. ce sa fak.. akum ne`am certat groaznik ptr k el umbla ku alta.. :(..cum sa il fak sa vina el singur la mine? fara sa ma certa mai urat cu el.. adik sa vina el singur :-SS... va rog mult:*:*:*

ji de ce ma rog nu te plac?.....oricum daca umbla cu alta clar nu te iubeste
cristiana_cris
Postat pe 12 Noiembrie 2009 16:15
De la: Calandrinon, la data 2009-11-01 22:49:54
De la: _oktober_, la data 2009-11-01 22:43:37 in ce limba e scrisa toata povestea asta?....


nevermind
jargon de mess...

in loc de s...apasa j....ceva cu tastatura
cristiana_cris
Postat pe 12 Noiembrie 2009 16:16
De la: Anna_Marria, la data 2009-11-01 18:17:01nujh` dak ma puteti ajuta cu ceva.. am nevoie de niste` sfaturi.. ..nuj cu ce sa incep...am avut un prieten akum kateva zile..` ji el ma iuubeste,, tine foarte mult la mine`.. si eu tin foarte mult la el, il iubesc foarte mult.. dar nu putem fi impreuna din cauza parintilor lui .. nu ma accepta tatal lui.. ji mama lui e impotriva noastra.. prima oara am stat vreo 3 sapt.. dupa aceea ne`am desp.. apoy iar ne`am impakat ji tot asa.. dar nujtiu ce sa` fak. dak am gresit` cu ceva ..oare ma puteti ajuta? sau ceva vreun sfat?.. ce sa fak.. akum ne`am certat groaznik ptr k el umbla ku alta.. :(..cum sa il fak sa vina el singur la mine? fara sa ma certa mai urat cu el.. adik sa vina el singur :-SS... va rog mult:*:*:*

ji citi ani ai?....ji mama lui de ce nu te place?
cristiana_cris
Postat pe 12 Noiembrie 2009 16:17
Ofer servicii de divinatie in Tarot, probabil cele mai bune servicii de pe internet, moralitate, profesionalism. Analize personalizate realizate cu mult suflet si pasiune analizele personalizate care nu sunt generate automat de vreun program de calculator precum pe alte site-uri. Nu lasa viitorul sa te prinda nepregatit.Fii cu un pas inainte si lasa tarotul sa iti dezvaluie viitorul si de ce nu chiar sa te ajute sa iti schimbi viata in bine.
Prezicerile mele sunt intotdeauna sincere .

Confidentialitatea este respectata si garantata. pt. mai multe detalii accesati site-ul http://tarotkitty.webs.com/
Cristinakitty
Postat pe 20 Ianuarie 2010 14:33
si uite asa ne batem joc de limba romana!
blaa
Postat pe 20 Ianuarie 2010 15:13
De la: blaa, la data 2010-01-20 15:13:42 si uite asa ne batem joc de limba romana!

dar nu era romana, nici neo-sinti-roma.eu banuiesc ca e limba daca sau traca...tre sa mai citesc odata
Full_Metal_Jacket
Postat pe 20 Ianuarie 2010 15:18
De la: cristiana_cris, la data 2009-11-12 16:17:57
De la: Anna_Marria, la data 2009-11-01 18:17:01nujh` dak ma puteti ajuta cu ceva.. am nevoie de niste` sfaturi.. ..nuj cu ce sa incep...am avut un prieten akum kateva zile..` ji el ma iuubeste,, tine foarte mult la mine`.. si eu tin foarte mult la el, il iubesc foarte mult.. dar nu putem fi impreuna din cauza parintilor lui .. nu ma accepta tatal lui.. ji mama lui e impotriva noastra.. prima oara am stat vreo 3 sapt.. dupa aceea ne`am desp.. apoy iar ne`am impakat ji tot asa.. dar nujtiu ce sa` fak. dak am gresit` cu ceva ..oare ma puteti ajuta? sau ceva vreun sfat?.. ce sa fak.. akum ne`am certat groaznik ptr k el umbla ku alta.. :(..cum sa il fak sa vina el singur la mine? fara sa ma certa mai urat cu el.. adik sa vina el singur :-SS... va rog mult:*:*:*

ji citi ani ai?....ji mama lui de ce nu te place?



O fi vazut cum scrie!
anissya
Postat pe 20 Ianuarie 2010 15:21
draga mea ana maria...printre ultimele tale cuvinte...ai spus k te inseala...este cu altcineva...eu cred si nu numai sunt fff sigura...pers aceea nu te iubeste...si iti spun numai din proprie experienta...nu mai fi naiva cu tine insuti...nu te mai minti...asa k ai grija de u..si gandeste la rece abia asa o sa-ti dai seama..de sentimentele tale...si dk el a fost onest cu ..in tot ceea ce te priveste...
fii increzatoare in tine si in propriile forte asta este sfatul meu...iar o pers care te inseala...clar NU TE MERITA ... ai grija de u
brunetzika_1985
Postat pe 20 Ianuarie 2010 16:25
De la: anissya, la data 2010-01-20 15:21:10
De la: cristiana_cris, la data 2009-11-12 16:17:57
De la: Anna_Marria, la data 2009-11-01 18:17:01nujh` dak ma puteti ajuta cu ceva.. am nevoie de niste` sfaturi.. ..nuj cu ce sa incep...am avut un prieten akum kateva zile..` ji el ma iuubeste,, tine foarte mult la mine`.. si eu tin foarte mult la el, il iubesc foarte mult.. dar nu putem fi impreuna din cauza parintilor lui .. nu ma accepta tatal lui.. ji mama lui e impotriva noastra.. prima oara am stat vreo 3 sapt.. dupa aceea ne`am desp.. apoy iar ne`am impakat ji tot asa.. dar nujtiu ce sa` fak. dak am gresit` cu ceva ..oare ma puteti ajuta? sau ceva vreun sfat?.. ce sa fak.. akum ne`am certat groaznik ptr k el umbla ku alta.. :(..cum sa il fak sa vina el singur la mine? fara sa ma certa mai urat cu el.. adik sa vina el singur :-SS... va rog mult:*:*:*

ji citi ani ai?....ji mama lui de ce nu te place?



O fi vazut cum scrie!


ADEVARAT
Boca
Postat pe 20 Ianuarie 2010 16:39
ce fel d eiubire e asta daca te insala? chiar s -au terminat iubirile si barbatii p elumea asta? Iti doresti sa stai cu cineva care nu te ioubeste intr atit d emult incit sa lupte pentru iubirea voastra chiar si cu opinia propriilor parinti?
Aproape_eu
Postat pe 20 Ianuarie 2010 18:19
De la: Calandrinon, la data 2009-11-01 22:49:54
De la: _oktober_, la data 2009-11-01 22:43:37 in ce limba e scrisa toata povestea asta?....


nevermind
jargon de mess...


generatia coca cola
joanajoana
Postat pe 21 Ianuarie 2010 00:11
generatia pepsi/coca cola/mec/pro toate astea sunt mai presus dpdv intelectual. subcultura pune stapanire pe noi din ce in ce mai mult. si cred ca de aici ni se va trage si sfarsitul....
Boca
Postat pe 21 Ianuarie 2010 08:21
ji ce dak!
ankris
Postat pe 21 Ianuarie 2010 09:26
ajutoru`l??? De cand naiba se scrie asa?Cred ca noi suntem de moda veche fetelor!
ankris
Postat pe 21 Ianuarie 2010 09:27
Si tot n-a lamurit-o nimeni pe fata Deci, in primul rand ia o carte de gramatica, sau mergi la scoala mai des , dupa care iesi la agatat. Nu de alta, dar mi se pare ca te pricepi la barbati la fel de bine cum te pricepi la gramatica.
anissya
Postat pe 21 Ianuarie 2010 18:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
brunetzyka 8 De la: rosebud 11 August 2009 00:13
e noroc sau o mare minciuna? 23 De la: angels_heaven_4ever 25 Iunie 2009 16:23
toate avem cate un fost..si toti avem cate o fosta 137 De la: kudika029282 30 Septembrie 2010 21:43
Ce faci atunci când te îndrãgostește de vecinul tau? 18 De la: Ame_li 26 Septembrie 2013 13:17
Diferenta de varsta "maxim tolerata" intre parteneri! 22 De la: marco918 19 Noiembrie 2009 16:17