Carti motivationale - pro si contra

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

cap_pupacios Avatarul lui cap_pupacios

9 mesaje
Oras: bucuresti

Am citit recent Indrazneste sa castigi de J. Canfield, M.V. Hansen. O carte usoara care mi-a mai readus zambetul pe buze. Am mai citit in trecut si unele legate de relatii, carti care intr-adevar m-au facut sa ma simt mai bine. Care e parerea voastra legata de cartile motivationale? Sunt eficiente sau sunt doar o nevoie inventata? Si daca sunt eficiente, care sunt cele care pe voi v-au marcat?
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
De la: cap_pupacios, la data 2009-11-02 16:14:00Am citit recent Indrazneste sa castigi de J. Canfield, M.V. Hansen. O carte usoara care mi-a mai readus zambetul pe buze. Am mai citit in trecut si unele legate de relatii, carti care intr-adevar m-au facut sa ma simt mai bine. Care e parerea voastra legata de cartile motivationale? Sunt eficiente sau sunt doar o nevoie inventata? Si daca sunt eficiente, care sunt cele care pe voi v-au marcat?

poti dezvolta subiectul te rog?
Am I supposed to put my life on hold because you don't know how to act and you don't know where your life is going?i am not sure i see you again I'll be alright na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey goodbye I'm so over it, I've been there and back na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey Goodbye my lover. Goodbye my friend.
rashela Avatarul lui rashela

3663 mesaje

Cred ca se refera la acele carti de genul.. "Cum sa devii milionar?", " 10 pasi cum sa cuceresti un barbat", "Cum sa ... " , "Cum sa nu... " E o noua moda. Culmea e ca toate devin best-seller.
I'm not telling you it is going to be easy. I'm telling you it's going to be worth it.
Fosta membra Kudika.ro
De la: rashela, la data 2010-05-08 21:16:23Cred ca se refera la acele carti de genul.. "Cum sa devii milionar?", " 10 pasi cum sa cuceresti un barbat", "Cum sa ... " , "Cum sa nu... " E o noua moda. Culmea e ca toate devin best-seller.

a multumesc de raspuns
Am I supposed to put my life on hold because you don't know how to act and you don't know where your life is going?i am not sure i see you again I'll be alright na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey goodbye I'm so over it, I've been there and back na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey Goodbye my lover. Goodbye my friend.