Setari Cookie-uri

CE E DE FACUT?

sunt intr-o situatie foarte complicata si sincer as avea nevoie de cateva sfaturi.chiar nu mai stiu ce sa fac.sunt cu iubitul meu de ceva timp dar,...parintii mei nu-l accepta.de ce?pentru ca eu sunt romanca si el...nu...el e tigan.tatal meu il cunoaste....pot spune ca lucreaza in acelasi loc,e un baiat bun si linistit,chiar tata a recunoscut asta.si totusi...nu-mi permite sa am o relatie cu el.pentru mine parerea parintilor mei e foarte importanta.am 20 de ani,sunt o persoana foarte dificila si e prima data cand simt ca intr'adevar am gasit o persoana care mi se potriveste.ma face fericita.il iubesc foarte mult si nu vreau sa renunt la el.nu stiu ce sa mai fac.am vorbit cu ai mei,le-am spus toate astea,si totusi nu vor.ei considera ca "se fac de ras" daca fata lor are o relatie cu un tigan.are cineva vreo idee de cum as putea sa imi conving parintii sa accepte relatia asta?

Postat pe 6 Noiembrie 2009 21:10

Tu ai vrut sa-ti deschizi topicul musai la "Ingrijirea parului"?

On topic
Daca tu il iubesti, go for it!
miss_darine
Postat pe 6 Noiembrie 2009 21:20
De la: miss_darine, la data 2009-11-06 21:20:17
Tu ai vrut sa-ti deschizi topicul musai la "Ingrijirea parului"?

On topic
Daca tu il iubesti, go for it!


pai da... cum sa-ti scoti parinti din par

referitor la topic...e dificil, gandeste-te bine ce doresti?..tu chiar vrei sa ramai cu el pt todeauna?
Calandrinon
Postat pe 6 Noiembrie 2009 21:23
De la: miss_darine, la data 2009-11-06 21:20:17
Tu ai vrut sa-ti deschizi topicul musai la "Ingrijirea parului"?

On topic
Daca tu il iubesti, go for it!


poate ca pe parinti nu-i deranjeaza fapt'; ca-i rrom , ci cum ii sta paru' lins pe spate!
geo_xx
Postat pe 6 Noiembrie 2009 22:35
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 14:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
noaptea: prins sau liber? 27 De la: balrog 14 Martie 2011 13:03
ceau` 1 De la: roxi_poxiiii 15 Februarie 2011 13:47
imi cade parul ingrozitor :(( e vopsit o singura data...dar nu m-am mai tuns de aprozimativ 2 ani jumate 3...ce produse imi recomandati fetelor? 8 De la: balrog 14 Martie 2011 14:44
Masti de par! 3 De la: kudika_1001304 15 Februarie 2016 11:21
De vanzare 0 De la: 13 Martie 2010 19:02