Setari Cookie-uri

EL are 35 de ani, iar eu sunt indragostita de el si muuult mai mica

iulia, arati bine!?
adica ai forme, te consideri o femeie sexi?
geo_xx
Postat pe 14 Noiembrie 2009 19:01
De la: geo_xx, la data 2009-11-14 19:01:06iulia, arati bine!?
adica ai forme, te consideri o femeie sexi?


Cu toata modestia spun ca da, am forme, si ma consider sexi. Complimentele care le primesc tot timpul si privirile care le atrag imi dau de inteles ca nu gresesc in a ma considera o femeie frumoasa.
Iulia_L_
Postat pe 14 Noiembrie 2009 19:04
De la: Iulia_L_, la data 2009-11-14 19:04:40
De la: geo_xx, la data 2009-11-14 19:01:06iulia, arati bine!?
adica ai forme, te consideri o femeie sexi?


Cu toata modestia spun ca da, am forme, si ma consider sexi. Complimentele care le primesc tot timpul si privirile care le atrag imi dau de inteles ca nu gresesc in a ma considera o femeie frumoasa.


nu esti monica gabor, nu!!??

barbatii, unii, dupa niste relatii esuate, cauta pe cineva sa-si descarce frustrarile si lacrimile. cand zic frustrari, zic sex!
considera ca este prima epxerienta din lunga ta viata.
daca sexul a fost beton , e un bonus!
geo_xx
Postat pe 14 Noiembrie 2009 19:11
De la: geo_xx, la data 2009-11-14 19:11:12
De la: Iulia_L_, la data 2009-11-14 19:04:40
De la: geo_xx, la data 2009-11-14 19:01:06iulia, arati bine!?
adica ai forme, te consideri o femeie sexi?


Cu toata modestia spun ca da, am forme, si ma consider sexi. Complimentele care le primesc tot timpul si privirile care le atrag imi dau de inteles ca nu gresesc in a ma considera o femeie frumoasa.


nu esti monica gabor, nu!!??

barbatii, unii, dupa niste relatii esuate, cauta pe cineva sa-si descarce frustrarile si lacrimile. cand zic frustrari, zic sex!
considera ca este prima epxerienta din lunga ta viata.
daca sexul a fost beton , e un bonus!


Nu stiu daca inteleg tot ce ai vrut sa zici, dar din cate observ spui ca as putea totusi sa fiu doar sex?
Si da, a fost beton , mai beton decat a fost pana acum orice experienta de acest gen din viata mea.
Iulia_L_
Postat pe 14 Noiembrie 2009 19:20
@Iulia_L_

Cam multe intrebari iti pui deja.E clar ca te nemultumeste ceva la el.Faptul ca prefera fetele tinere nu e o crima ,iar relatia cealalta se putea rupe si din vina ei, asa ca nu mai sapa dupa "noduri in papura".
O vorba spune : " Cand logica intra pe usa ,dragostea iese pe fereastra." Dragostea trebuie traita ,nu gandita.Toate intrebarile pe care le ai si nemultumirile ar trebui sa le discuti cu el.Mai spui tu ca atunci cand nu e cu tine e mai rece si raspunde greu la SMS .In general barbatii care au succes in afaceri alearga foarte mult pentru asta si da, astfel de barbati pun pe primul plan afacerea care ii da sentimentul de putere , siguranta de sine si financiara,iar pe tine te considera oaza lui dragoste si liniste.
Eu zic ca ar trebui sa mai ai rabdare ,sa nu te aprinzi prea tare si sa vezi in ce mod continua aventura asta.

Postat pe 14 Noiembrie 2009 19:21
Mai , fata mea , nu pricepi ca pentru el esti de distractie? Ti-o fi greu sa intelegi , ca esti mica si neexperimentata si pe deasupra ai intrat in saptamana oarba , dar un om de 35 de ani , in toata firea , cu copil , gandeste altfel. E un barbat care experimenteaza cat mai multe pustoaice , daca tine de ce nu? Ce are el de pierdut. esti naiva dar o sa dai singura cu capul , ai sa vezi , ca noi putem sa iti spunem ca nu-i bine , tu tot ce vrei faci , stiu asta , asa-i de cand lumea si pamantul.

Si lasand asta la o partea parca a innebunit pustimiea , uitati-va mai festiscanelor la baieti mai de seama voastra , sau cu cativa ani mai mari , nu la tatici . Mai mare rusinea cum a ajuns tineretul in ziua de azi , daca din liceu incepeti asa in cativa ani intrati in revizie
Ginuta1980
Postat pe 14 Noiembrie 2009 19:23
De la: Iulia_L_, la data 2009-11-14 19:20:50
De la: geo_xx, la data 2009-11-14 19:11:12
De la: Iulia_L_, la data 2009-11-14 19:04:40
De la: geo_xx, la data 2009-11-14 19:01:06iulia, arati bine!?
adica ai forme, te consideri o femeie sexi?


Cu toata modestia spun ca da, am forme, si ma consider sexi. Complimentele care le primesc tot timpul si privirile care le atrag imi dau de inteles ca nu gresesc in a ma considera o femeie frumoasa.


nu esti monica gabor, nu!!??

barbatii, unii, dupa niste relatii esuate, cauta pe cineva sa-si descarce frustrarile si lacrimile. cand zic frustrari, zic sex!
considera ca este prima epxerienta din lunga ta viata.
daca sexul a fost beton , e un bonus!


Nu stiu daca inteleg tot ce ai vrut sa zici, dar din cate observ spui ca as putea totusi sa fiu doar sex?
Si da, a fost beton , mai beton decat a fost pana acum orice experienta de acest gen din viata mea.



Bravos , deci la 17 ani ai avut multe experinte de acest gen , pai atunci rectific chestia cu neexperimentata. La ce probleme existentiale ai tu draga mea la varsta adolescentei , nu pot sa iti zic decat "da-i 'nainte cu tupeu!"
Ginuta1980
Postat pe 14 Noiembrie 2009 19:27
pai da, ca naiva suna jignitor!
mai bine asa, neexperimentata.
geo_xx
Postat pe 14 Noiembrie 2009 19:29
aveti grija de naturaaaaaa
thadoog
Postat pe 14 Noiembrie 2009 19:59
geo lasa fata in pace ca iulia ma iubeste pe mn
thadoog
Postat pe 14 Noiembrie 2009 20:01
De la: thadoog, la data 2009-11-14 20:01:44geo lasa fata in pace ca iulia ma iubeste pe mn


atunci deschide-i ochii si mintea si nu-ti mai bate joc de ea!
geo_xx
Postat pe 14 Noiembrie 2009 21:17
De la: thadoog, la data 2009-11-14 20:01:44geo lasa fata in pace ca iulia ma iubeste pe mn


Dogule,tu erai afaceristul misterios si rece?

Postat pe 14 Noiembrie 2009 21:50
Iulia, daca poti, fa tot posibilul SA NU TE AGATI PREA MULT de relatia asta... Deci nu sa renunti la ea, nu... Doar sa fii mai VIGILENTA...
Cineva mi-a spus mai de demult ca in viata NU E BINE SA AI ASTEPTARI! Daca ai asteptari si acestea nu-ti vor fi confirmate, vei suferi atunci. Persoana aceea mi-a recomandat sa consider asteptarile mele ca pe simple POSIBILITATI. Adica sa nu ma agat de acele idei. E posibil sa fie asa, e posibil sa fie si altfel... "Din orice posibilitate, reusita sau esec, se ramifica un numar de alte posibilitati" mai spunea el.
De atunci, ori de cate ori "aplic" acel sfat ma simt mai linistit. Si observ ca, daca nu "imi iese pasienta" nu mai este un capat de tara. Ba chiar gasesc si solutii altenative, in cazurile de nereusita.
Sfatul meu este sa "aplici" si tu aceasta "teorie". Vezi ce iese. E o experienta care nu te costa nimic.
stardancer
Postat pe 15 Noiembrie 2009 02:36
De la: scorpio67, la data 2009-11-14 19:21:02@Iulia_L_

Cam multe intrebari iti pui deja.E clar ca te nemultumeste ceva la el.Faptul ca prefera fetele tinere nu e o crima ,iar relatia cealalta se putea rupe si din vina ei, asa ca nu mai sapa dupa "noduri in papura".
O vorba spune : " Cand logica intra pe usa ,dragostea iese pe fereastra." Dragostea trebuie traita ,nu gandita.Toate intrebarile pe care le ai si nemultumirile ar trebui sa le discuti cu el.Mai spui tu ca atunci cand nu e cu tine e mai rece si raspunde greu la SMS .In general barbatii care au succes in afaceri alearga foarte mult pentru asta si da, astfel de barbati pun pe primul plan afacerea care ii da sentimentul de putere , siguranta de sine si financiara,iar pe tine te considera oaza lui dragoste si liniste.
Eu zic ca ar trebui sa mai ai rabdare ,sa nu te aprinzi prea tare si sa vezi in ce mod continua aventura asta.


Mda, la asta nu m-am gandit.
Bine spus.
Si frumos
stardancer
Postat pe 15 Noiembrie 2009 02:39
Mie una.. nu mi se pare deloc ca maturitatea de care vorbiti unii dintre voi . ar justifica intr-un fel o asemenea relatie. Si subliniez cuvantul "asemenea"!! Pentru ca nu vorbim despre o frumoasa poveste de dragoste.. ci, dupa cum au sesizat toti.. de cu totul si cu totul altceva. Inclusiv de faptul ca Iulia este minora. O femeie cu adevarat matura nu isi mai pune problema ce sa faca si daca e bine ce face. Isi vede de treaba ei.. in lumea ei (reala) si suporta consecintele.
Au fost pe forumul asta nenumarate povesti de iubire cu diferenta mare de varsta intre cei doi. A fost cazul unei fete de 25 de ani care iubea si era iubita de un barbat de 45+... pe care ati judecat-o mai rau ca pe Christos.
Nu e cazul aici. E foarte usor de vazut ca acest barbat nu iubeste ci doar.. foloseste tineretea acestei fete.
Dar tot atat de usor este de remarcat ca Iuliei putin ii pasa. In fond, va fi o noua experienta de viata.
rashela
Postat pe 15 Noiembrie 2009 04:02
nu exista aeroport IN CONSTANTA
muna
Postat pe 15 Noiembrie 2009 05:10
o aventura nu stica niciodata
ghita1989
Postat pe 15 Noiembrie 2009 06:10
eu zic ca dragostea nu se gaseste la orice colt de strada; de ce nu-l intrebi ce intentii are daca ti-e asa de frica ca esti doar o distractie pentru el? daca ai ceva de facut in viata poti face impreuna cu el; el te poate sustine, incuraja; tu stii exact ce vrei de la iubire, de la viata, de la un barbat? daca crezi ca nu esti pregatita pentru casatorie, mai asteapta si vezi cum evolueaza lucrurile; dar nu da cu piciorul la dragoste doar pentru ca ti-e frica de una sau de alta;
kudika066541
Postat pe 15 Noiembrie 2009 06:19
iubita mea iubestel este ceva foarte frumos cat merge ,merge in viata niciodata sa nu spui nu ca nai de unde sa sti ce intorsatura ia viata ,a iubi este un lurul frumos nu-i nici o problema diferenta de varsta ,iubirea nu are varsta te pup si bafta
kudika080625
Postat pe 15 Noiembrie 2009 06:43
buna fata ....nu conteaza varsta eu sunt cu un barbat care ma iubeste foarte mult si este mai mare cu 10 ani decat mine varsta nu conteaza .......dar te-ai gandit ca ar putea sa fie casatorit ca tu nu ai cum sa stii nimik de el din moment ce el nu sta cu tine in oras ....eu iti zic sa il urmaresti fara sa isi dea el seama si nu ii spune niciodata ca ai facut lucrul acesta .....si chiar daca nu este casatorit vezi ce face el ....cum isi petrece timpul ...cu cine ....???? poate se joaca cu mintea ta ....in orice caz ...nu iti poti dicta inima ...iti spun eu !!!!daca il iubesti pana la urma o sa ii accepti si sa ii fii amanta ...daca o sa aflii ceva,,,,doar sa fii tu puternica ./ka/ femeie sa rupi relatie iti doresc numai bine te pupik !!
alina22bz
Postat pe 15 Noiembrie 2009 07:48
De la: muna, la data 2009-11-15 05:10:04nu exista aeroport IN CONSTANTA



de aeroportul mihail kogalniceanu din constata, ai auzit!!?
geo_xx
Postat pe 15 Noiembrie 2009 08:03
Buna! Am citit postarea ta si sunt de parere ca trebuie sa lasi lucrurile sa decurga de la sine,dar in acelasi timp sa nu fii naiva.Am sa-ti dau exemplul cel mai concret ,daca pot spune asa:Eu si iubitul meu suntem impreuna de aproape 2 ani ,eu am aproape 18 ani,el are 31.Diferenta de varsta nu a contat deloc in relatia noastra,insa totul a decurs asa cum ne-am dorit pentru ca ,zic eu,am spus toate de la inceputul relatiei(ce vrem,ce nu vrem,ce ne place sau nu,ce asteptari avem s.a.m.d.).La inceput si eu am fost pusa in situatia ta(Oare ce vrea cu adevarat omul asta de la mine?)Pe moment nu am gasit un raspuns clar,dar acum inteleg:vrea o femeie care sa il iubeasca,cu care sa isi imparta dragostea si care sa fie mama copiilor lui.Am discutat si despre copii,casatorie(era necesar dat fiin varsta sa) ,dar am ajuns la concluzia ca este bine ca totul sa vina de la sine...isi doreste enorm ca aceste 2 lucruri sa se intample,insa nu ma forteaza.
In concluzie,nu te grabi(nu toti oamenii gandesc la fel),analizeaza-i absolut orice detaliu din comportament si iti vei da seama ce vrea de la tine!:)
Mult succes si astept vesti de la tine!
florentyna_nita
Postat pe 15 Noiembrie 2009 09:40
Deci la 15 ani ti-o puneai cu unul de 29? Bravo, asa s-o inveti si pe fii-ta!
Kathara
Postat pe 15 Noiembrie 2009 09:45
De la: Kathara, la data 2009-11-15 09:45:56Deci la 15 ani ti-o puneai cu unul de 29? Bravo, asa s-o inveti si pe fii-ta!


hai ma' kati, ca-i duminica azi!! las-o sa respire!
geo_xx
Postat pe 15 Noiembrie 2009 09:48
sex beton interesant! ciment nu merge?
_oktober_
Postat pe 15 Noiembrie 2009 09:54
pastreaza-ti vorbele leorbaite pentru tine
YullyNar3
Postat pe 15 Noiembrie 2009 09:55
da intradevar "nu stica " niciodata
YullyNar3
Postat pe 15 Noiembrie 2009 09:57
..de el,draga?....sau...de banii lui?
zais
Postat pe 15 Noiembrie 2009 09:59
De la: zais, la data 2009-11-15 09:59:48..de el,draga?....sau...de banii lui?


La 15 ani e indragostita imposibil sa fie materialista
pufffer
Postat pe 15 Noiembrie 2009 10:07
De la: Kathara, la data 2009-11-15 09:45:56Deci la 15 ani ti-o puneai cu unul de 29? Bravo, asa s-o inveti si pe fii-ta!

DRAGA MEA,KATHARA SAU CUM TE-O CHEMA...daca tu consideri ca o relatie e bazata numai pe "a ti-o pune" ,ai o problema...
PE FI-MEA NU AR TREBUI SA TE DOARA PE TINE CUM O INVAT,DAR DACA ITI PASA,MA BUCUR...DE ASEMENEA IMI PARE BINE CA POSTAREA MEA NU TE-A LASAT INDIFERENTA....
florentyna_nita
Postat pe 15 Noiembrie 2009 10:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cine e mai important? 33 De la: gamyco 28 Aprilie 2013 00:08
:( 15 De la: kudika019328 26 Iunie 2009 04:27
buna 47 De la: greierash 7 Iulie 2009 21:17
O provocare.... 24 De la: Dontyyy 7 Aprilie 2010 12:31
iubirea... 2 De la: Valy90 23 Mai 2011 02:07