Setari Cookie-uri

EL are 35 de ani, iar eu sunt indragostita de el si muuult mai mica

De la: florentyna_nita, la data 2009-11-15 10:15:38
De la: Kathara, la data 2009-11-15 09:45:56Deci la 15 ani ti-o puneai cu unul de 29? Bravo, asa s-o inveti si pe fii-ta!

DRAGA MEA,KATHARA SAU CUM TE-O CHEMA...daca tu consideri ca o relatie e bazata numai pe "a ti-o pune" ,ai o problema...
PE FI-MEA NU AR TREBUI SA TE DOARA PE TINE CUM O INVAT,DAR DACA ITI PASA,MA BUCUR...DE ASEMENEA IMI PARE BINE CA POSTAREA MEA NU TE-A LASAT INDIFERENTA....


Aha, deci te tinea neprihanita si se ducea la c'urve? Cine n-ar vrea asa ceva? Sau si-o tinea in spirt? Voi despre ce discutati? Tu incepusesi liceul, el avea deja 10 ani de munca. Ce educatie de rahat!
Kathara
Postat pe 15 Noiembrie 2009 10:31
Iulia, daca te simti bine cu el...si il vrei....pastreaza-l. Macar ca o experienta frumoasa in viata ta. Sigur vei suferi la un moment dat, dar amintirile frumoase traite in bratele lui iti vor atenua parerile de rau. Si probabil cand vei ajunge la 30 de ani, vei fi o femeie care stie ce sa caute la un barbat! Bafta!
Clara_V
Postat pe 15 Noiembrie 2009 11:21
Si eu am avut o astfel de relatie, cu un barbat cu 12 ani mai mare decat mine. Nu a avut nicio legatura cu materialismul si nu inteleg de ce astfel de relatii trebuie sa fie neaparat bazate pe interes?! Adica de ce e asa de greu de crezut ca poti sa iubesti un barbat in ciuda diferentei de varsta? L-am iubit cu adevarat si chiar daca nu mai face parte din viata mea, nu am niciun fel de regrete pentru ca a fost cea mai frumoasa perioada pe care am trait-o vreodata. Eu zic sa ai curajul sa iti urmezi inima chiar si cu riscul ca mai tarziu sa suferi.
simonikool
Postat pe 15 Noiembrie 2009 12:56
Draga mea..tare imi e ca el este cu cineva in orasul lui si petrecand mai mult timp si in orasul tau a vrut sa aiba pe cineva de distractie. Si ce daca te-a dus la mare si te-a prezentat tuturor ca fiind prietena lui. Nu te -a dus in orasului in care locuieste ca sa faca asta. Cat despre varsta lui.. nu cred ca ar fi asta o problema .. dar crede-ma ca te va parasi la un moment dat si o sa suferi enorm, pt ca esti f tanara si nu prea trecuta prin viata. Parerea mea e sa te detasezi incet, incet de el pt ca e o relatie fara viitor. Peste cativa ani o sa sa-ti aduci aminte de acesta relatie si o sa te intrebi: Cum am putut??? Iar acum ti-am vorbit din experienta mea, fiind pusa la varsta de 18 ani in aceiasi situatie. Iubeam un barbat cu 18 ani mai mare si dupa o relatie frumoasa si destul de lunga ,intr o zi nu m-a mai sunat si am aflat ca s-a insurat cu alta. Asa ca ai grija de inima ta !
divvina
Postat pe 15 Noiembrie 2009 13:05
Iulia, cat mai ai pana termini liceul? Vrei sa faci o facultate? Te intreb doar ca sa stiu cum sa'mi formulez si eu o parere referitoare la topicul asta, pentru ca nu vreau sa fiu neinteleasa. O zi buna!!!
gothwing
Postat pe 15 Noiembrie 2009 13:20
De la: Kathara, la data 2009-11-15 10:31:43
De la: florentyna_nita, la data 2009-11-15 10:15:38
De la: Kathara, la data 2009-11-15 09:45:56Deci la 15 ani ti-o puneai cu unul de 29? Bravo, asa s-o inveti si pe fii-ta!

DRAGA MEA,KATHARA SAU CUM TE-O CHEMA...daca tu consideri ca o relatie e bazata numai pe "a ti-o pune" ,ai o problema...
PE FI-MEA NU AR TREBUI SA TE DOARA PE TINE CUM O INVAT,DAR DACA ITI PASA,MA BUCUR...DE ASEMENEA IMI PARE BINE CA POSTAREA MEA NU TE-A LASAT INDIFERENTA....


Aha, deci te tinea neprihanita si se ducea la c'urve? Cine n-ar vrea asa ceva? Sau si-o tinea in spirt? Voi despre ce discutati? Tu incepusesi liceul, el avea deja 10 ani de munca. Ce educatie de rahat!


Tocmai "vorbeam" cu cineva "ca tine" despre o niste liste...
E vorba de o liste cu femeile nesimtite si cu barbatii nesimtiti din viata mea...
In cazul barbatilor, lista e FOARTE LUNGA.
La femei este minuscula.
Sincer, as fi vrut sa te pun pe lista de femei
numai ca...
REGRET, NU POT!!!!!!
Asemenea grobianism, asemenea proasta crestere, asemenea grosolanie si mitocanie ca in postarea ta( si ca in alte postari de-ale tale) NU GASESTI DECAT LA BARBATI!!!!!!!!!!
Asa incat...
Sper ca nu te superi ca te-am trecut la lista barbatilor....

P.S. Ca sa nu fii suparata, te consolez spunandu-ti ca, pe lista barbatilor, ESTI IN TOP!!!!!!!!
stardancer
Postat pe 15 Noiembrie 2009 13:42
Yay!

Amuzant insa, ca prin ecsprimarile mataluta te pusesi singurel pe lista. Dar tot sub mine!
Kathara
Postat pe 15 Noiembrie 2009 13:53
De la: stardancer, la data 2009-11-15 13:42:21
Asemenea grobianism, asemenea proasta crestere, asemenea grosolanie si mitocanie ca in postarea ta( si ca in alte postari de-ale tale) NU GASESTI DECAT LA BARBATI!!!!!!!!!!
Asa incat...
Sper ca nu te superi ca te-am trecut la lista barbatilor....

P.S. Ca sa nu fii suparata, te consolez spunandu-ti ca, pe lista barbatilor, ESTI IN TOP!!!!!!!!


Ce te deranjeaza exact la ea? CE spune sau CUM spune?

Pentru ca - facand rezumatul a ceea ce spune - suna asa: o adolescenta nu are ce cauta cu un barbat matur.
Orice persoana de cat de cat bun-simt ar avea aceeasi parere.

Nu e la fel cand ea are... 25, de exemplu, si el 40. Ea e macar majora, si (destul de) matura. DAR!! aceeasi diferenta de ani, cu 10 ani inainte, cand ea are 15, si el TREIZECI SI CINCI... ei bine... si pe mine tot la asta ma duce gandul Pedofilie curata, zau.

Dor_a
Postat pe 15 Noiembrie 2009 14:13
De la: Kathara, la data 2009-11-15 13:53:05Yay!

Amuzant insa, ca prin ecsprimarile mataluta te pusesi singurel pe lista. Dar tot sub mine!



"E vorba de o liste cu femeile nesimtite si cu barbatii nesimtiti din viata mea..."
E o greseala de neatentie, am scris intr-un fel, am reformulat si nu am verificat. Formularea corecta :
E vorba de liste cu...
Daca la asta te refereai cu "ecsprimarile"... Sau chiar crezi ca asa se scrie, altfel ar fi fost in ghilimele... Romanciera lui tata cea talentata si bine educata...
Si da, am avut in viata comportamente care ma fac demn de lista cu pricina. Eu macar le regret si ma straduiesc sa nu le mai repet...
stardancer
Postat pe 15 Noiembrie 2009 14:32
De la: muna, la data 2009-11-15 05:10:04nu exista aeroport IN CONSTANTA


Mihail Kogalniceanu, situat la aprox 25km de orasul Constanta! Este considerat ca fiind aeroportul Constantei!...aici am ras
Iulia_L_
Postat pe 15 Noiembrie 2009 14:34
De la: gothwing, la data 2009-11-15 13:20:40Iulia, cat mai ai pana termini liceul? Vrei sa faci o facultate? Te intreb doar ca sa stiu cum sa'mi formulez si eu o parere referitoare la topicul asta, pentru ca nu vreau sa fiu neinteleasa. O zi buna!!!


mai am 1 an pana termin liceul. si sunt 100% ca vreau sa urmez Dreptul.
Iulia_L_
Postat pe 15 Noiembrie 2009 14:37
De la: Dor_a, la data 2009-11-15 14:13:34
De la: stardancer, la data 2009-11-15 13:42:21
Asemenea grobianism, asemenea proasta crestere, asemenea grosolanie si mitocanie ca in postarea ta( si ca in alte postari de-ale tale) NU GASESTI DECAT LA BARBATI!!!!!!!!!!
Asa incat...
Sper ca nu te superi ca te-am trecut la lista barbatilor....

P.S. Ca sa nu fii suparata, te consolez spunandu-ti ca, pe lista barbatilor, ESTI IN TOP!!!!!!!!


Ce te deranjeaza exact la ea? CE spune sau CUM spune?

Pentru ca - facand rezumatul a ceea ce spune - suna asa: o adolescenta nu are ce cauta cu un barbat matur.
Orice persoana de cat de cat bun-simt ar avea aceeasi parere.

Nu e la fel cand ea are... 25, de exemplu, si el 40. Ea e macar majora, si (destul de) matura. DAR!! aceeasi diferenta de ani, cu 10 ani inainte, cand ea are 15, si el TREIZECI SI CINCI... ei bine... si pe mine tot la asta ma duce gandul Pedofilie curata, zau.



Ma deranjeaza CUM spune. Ceea ce face ea NU SE CHEAMA EDUCATIE...
Pur si simplu isi posteaza frustrarile din subconstient.
Ideile ei ar fi valoroase daca ar fi fost formulate altfel. Asa, nu are nici un impact asupara unui adolescent. Asta iti poate spune orice om cu glagorie la cap. Nu trebuie studii de psihologie sau de pedagogie pentru asta...
Tie ti se pare ca ceea ce spune CONSTRUIESTE ceva?
stardancer
Postat pe 15 Noiembrie 2009 14:39
Cine dracu' isi face educatia pe forum?

Cat despre CUM spun, aia-i problema mea. Adecvarea limbajului la continut e o optiune a fiecaruia. Got it?

Kathara
Postat pe 15 Noiembrie 2009 15:05
De la: stardancer, la data 2009-11-15 14:39:40



Ma deranjeaza CUM spune. Ceea ce face ea NU SE CHEAMA EDUCATIE...
Pur si simplu isi posteaza frustrarile din subconstient.
Ideile ei ar fi valoroase daca ar fi fost formulate altfel. Asa, nu are nici un impact asupara unui adolescent. Asta iti poate spune orice om cu glagorie la cap. Nu trebuie studii de psihologie sau de pedagogie pentru asta...
Tie ti se pare ca ceea ce spune CONSTRUIESTE ceva?
[/quote]

Sincer, pe mine nu m-a enrvat niciodata decat timpul pierdut in zadar.

Cand cineva imi spune ceva care are sens, indiferent de ton, retin ideea.

Francezii spun ca orice lucru, oricat de neplacut, poate fi spus la modul politicos. Perfect de acord, dar exprimarea n-o sa schimbe niciodata FAPTUL neplacut din spatele cuvintelor amabile.
Asa cum se pun spune gramezi de tampenii. Abia atunci ma enervez. Cand imi pierd timpul cu tampenii. Indiferent daca-s spuse frumos au ba.

But that's just me.
Dor_a
Postat pe 15 Noiembrie 2009 15:30
@startdancer

Daca vei citi cu atentie.. ai sa observi ca mai mult de jumatate din sfaturile primite de Iulia .. au indemnat-o sa continue aceasta "relatie". Oamenii nici macar nu citesc. Vad titlul unui topic si incep sa-si caute in trecut ceva similar. Apoi, trosc... "si eu am trait la fel, fa ca mine si-ti va fi mai bine (sau nu)". Si cam la asta s-ar reduce educatia pe care o invoci sau pe care pretind ei ca ar face-o aici.
Iulia si alte multe fete care vin si povestesc ceea ce traiesc.... nu au nevoie de sfaturi. Pentru ca, daca ai sa citesti din nou cu foarte mare atentie.... singurele replici pe care le vor da. vor face referire nu la sfatul pe care l-ai strecurat in mesajul tau ci DOAR la eventualele "injurii" , apropouri pe care ai indraznit sa i le aduci. Important este ca cineva a avut tupeul sa-i spuna ca nu-i chiar asa frumoasa sau desteapta cum pretinde. Asta conteaza! Restul??? Who cares! "Nu te cunosc, nu ma cunosti.. tot ca mine fac. Dar, tot ati vazut si voi cat de smechera sunt eu si ce viata palpitanta am. "

Si, eu chiar nu cunosc modalitatea frumoasa, eleganta prin care sa-i spui unui necunoscut pe un forum... ca a apucat-o pe cel mai prost drum posibil, modalitate care sa fie unanim acceptata si eventual , de luat in seama (excluzand de la bun inceput vulgaritatea, desigur).
rashela
Postat pe 15 Noiembrie 2009 16:09
...Waw!situatia seamana cu aia cand lui pustiulica la scoala i se pune pata pe profesoara tanara, frumoasa, sexy dar cu 10 ani mai mare!Pai stand stramb si judecand drept...tu da, oi fi indragostita, dar la modul ala adolescentin, de-a dreptul imposibil, ca imposibil trebuie sa ramana.Daca un el cu atatia ani mai mare incurajeaza o asemenea indragosteala de data asta se cheama ca vrea...ceva proaspat, si atat.Unii tipi sunt atat de pervertiti si cauta ceva inedit, mai periculos incat ajung sa fie de-a dreptul PENALI(la propriu)!Asta e, adolescentele sunt frumoase si tentante ,dar ca sa nu discerni intre iubire si pofta, asta da, se poate, dar numai daca NU VREI SA GANDESTI!Ia si gandeste-te bine, bine de tot.O sa treci totul la capitolul experienta si gata!Omul din greseli invata...
Voyager
Postat pe 15 Noiembrie 2009 16:34
draga mea tu citi ani ai daca poti spune ca un barbat la 35 de ani sta prost cu ciucurelul probabil o adolescenta de liceu care crede ca numai colegul de clasa e barbat la cei 16-17 ani si actul in sine e numai bun de cartea recordurilor (pentru viteza de a ajunge la final)
lalelusca
Postat pe 15 Noiembrie 2009 17:22
Iulia din ceea ce ai povestit tu aici se trage o singura concluzie;esti doar o distractie pentru el.Daca spui ca se comporta minunat cand sunteti impreuna si dupa aia iti raspunde dupa 3 ore la SMS-uri este foarte clara situatia.Eu zic ca nu are rost sa o mai lungesti cu el.daca esti cu adevarat matura ar trebui sa faci si tu la fel.Foloseste-te de el,distrati-va impreuna,simte-te bine cu el si dupa aia nu il mai suna.Nu mai da nici un semn de viata si ai sa vezi ca daca si el face la fel inseamna ca esti o distractie ocazionala pentru el. stai sa ii analizezi putin viata :are 35 de ani ,nu este casatorit si umbla cu fete de 18 ani.Asta spune multe despre el.Ii place sa se disteze fara sa se lege la cap.Gandeste-te bine.
reo
Postat pe 15 Noiembrie 2009 21:39
Sunt cu un barbat cu 12 ani mai mare decat mine. Cand l-am cunoscut mai aveam 2 sapt pana sa implinesc 18 ani, iar acum, peste cateva luni vom implini 4 ani. Stiu exact prin ce treci pt ca aceesi dilema am avut-o si eu inainte de a incepe aceasta relatie. Eram din orase diferite, asa ca am luat totul ca pe o experienta trecatoare, dar dupa cateva luni el s-a mutat cu mine in oras si mai apoi unde am dat la facultate. Faptul ca il atrag persoanele de varsta frageda poate fi un semn ca este un tip imatur, e adevarat. Dar crede-ma ca vei avea ce sa inveti de la el. Chiar daca relatia nu va avea un final fericit, eu zic sa incerci, vei avea multe de castigat ca si experienta de viata. si decat sa treci prin asta alaturi de un pustan de 18 ani, care cu siguranta ca la varsta aia nu isi cauta femeia vietii lui, mai bine o faci alaturi de un om trecut prin viata. asta cu "de ce nu e casatorit la varsta lui?" e o idee preconceputa a romanilor. pai daca omul nu si-a gasit persoana potrivita ce sa faca sa se casatoreasca doar de dragul de a face-o? Daca e un barbat adevarat va stii sa te astepte, sa te inteleaga, sa te indrume. Si eu sunt la o facultate grea si el e principalul meu sprijin. Au fost momente dificile alaturi de un astfel de barbat, dar le-am luat ca pe experiente de viata prin care toti trecem si am reusit sa le depasim impreuna. daca as da timpul inapoi, chiar daca acum n-as mai fi cu el nu as schimba nimic. nu regret ca am stat cu el, am invatat enorm de mult de la el si pot spune ca si el de la mine. ma iubeste, suntem fericiti si sfatul meu este sa faci cum crezi tu mai bine. discuta sincer cu el temerile tale si daca esti isteata ii vei putea citi reactiile. faptul ca nu raspunde intotdeauna la sms uri poate fi si pt ca e ocupat, doar ai spus ca are afaceri. nu trage concluzii pripite. iti doresc mult succes in luarea decizie intelepte
Neira
Postat pe 15 Noiembrie 2009 22:54
De la: Neira, la data 2009-11-15 22:54:12Sunt cu un barbat cu 12 ani mai mare decat mine. Cand l-am cunoscut mai aveam 2 sapt pana sa implinesc 18 ani, iar acum, peste cateva luni vom implini 4 ani. Stiu exact prin ce treci pt ca aceesi dilema am avut-o si eu inainte de a incepe aceasta relatie. Eram din orase diferite, asa ca am luat totul ca pe o experienta trecatoare, dar dupa cateva luni el s-a mutat cu mine in oras si mai apoi unde am dat la facultate. Faptul ca il atrag persoanele de varsta frageda poate fi un semn ca este un tip imatur, e adevarat. Dar crede-ma ca vei avea ce sa inveti de la el. Chiar daca relatia nu va avea un final fericit, eu zic sa incerci, vei avea multe de castigat ca si experienta de viata. si decat sa treci prin asta alaturi de un pustan de 18 ani, care cu siguranta ca la varsta aia nu isi cauta femeia vietii lui, mai bine o faci alaturi de un om trecut prin viata. asta cu "de ce nu e casatorit la varsta lui?" e o idee preconceputa a romanilor. pai daca omul nu si-a gasit persoana potrivita ce sa faca sa se casatoreasca doar de dragul de a face-o? Daca e un barbat adevarat va stii sa te astepte, sa te inteleaga, sa te indrume. Si eu sunt la o facultate grea si el e principalul meu sprijin. Au fost momente dificile alaturi de un astfel de barbat, dar le-am luat ca pe experiente de viata prin care toti trecem si am reusit sa le depasim impreuna. daca as da timpul inapoi, chiar daca acum n-as mai fi cu el nu as schimba nimic. nu regret ca am stat cu el, am invatat enorm de mult de la el si pot spune ca si el de la mine. ma iubeste, suntem fericiti si sfatul meu este sa faci cum crezi tu mai bine. discuta sincer cu el temerile tale si daca esti isteata ii vei putea citi reactiile. faptul ca nu raspunde intotdeauna la sms uri poate fi si pt ca e ocupat, doar ai spus ca are afaceri. nu trage concluzii pripite. iti doresc mult succes in luarea decizie intelepte


Voi incerca sa vad ce se intampla. Daca e sa fie ceva asa va fii, daca nu, oricum deja sunt foarte fericita ca am dat peste o asemenea persoana cum e el, chiar ai dreptate cu faptul ca se invata mlte lucruri de la persoane mai in varsta. Ma bucur sa aud ca ai o relatie atat de frumoasa si iti doresc numai bucurii si clipe frumoase alaturi de el.
Iulia_L_
Postat pe 15 Noiembrie 2009 23:36
De la: Dor_a, la data 2009-11-15 15:30:29
De la: stardancer, la data 2009-11-15 14:39:40



Ma deranjeaza CUM spune. Ceea ce face ea NU SE CHEAMA EDUCATIE...
Pur si simplu isi posteaza frustrarile din subconstient.
Ideile ei ar fi valoroase daca ar fi fost formulate altfel. Asa, nu are nici un impact asupara unui adolescent. Asta iti poate spune orice om cu glagorie la cap. Nu trebuie studii de psihologie sau de pedagogie pentru asta...
Tie ti se pare ca ceea ce spune CONSTRUIESTE ceva?


Sincer, pe mine nu m-a enrvat niciodata decat timpul pierdut in zadar.

Cand cineva imi spune ceva care are sens, indiferent de ton, retin ideea.

Francezii spun ca orice lucru, oricat de neplacut, poate fi spus la modul politicos. Perfect de acord, dar exprimarea n-o sa schimbe niciodata FAPTUL neplacut din spatele cuvintelor amabile.
Asa cum se pun spune gramezi de tampenii. Abia atunci ma enervez. Cand imi pierd timpul cu tampenii. Indiferent daca-s spuse frumos au ba.

But that's just me. [/quote]

A spune un lucru neplacut pe un ton adecvat poate fi constructiv. Poti sa-l CONVINGI pe cel care greseste sa se indrepte. Poti macar sa-l pui pe ganduri... Pe undeva, omul acela poate sa o apuce pe drumul cel bun tocmai datorita acelui cuvant spus CUM TREBUIE.
Pentru asta, trebuie ca, in spatele acelor cuvinte, pe langa „FAPTUL neplacut” sa mai existe si o implicare pozitiv-emotional-afectiva. Mai pe romaneste, sa fie iubire. Orice copil o ia pe aratura si asta de multe ori. Oare parintii care le vor binele si care-i iubesc ii lasa de capul lor( ca sa inlature „FAPTULneplacut” din spatele dojanei lor) sau se straduiesc sa-i indrepte cumva? Si cand fac asa ceva, o fac fara iubire?
Deci, revenind la ideea de inceput, o vorba spusa CUM TREBUIE poate sa schimbe viata unui om.
SA FIE ASTA PIERDERE DE TIMP?

stardancer
Postat pe 15 Noiembrie 2009 23:40
Iulia daca ai facut deja sex si nu ai nici 18 ani dupa parere mea ai facut o greseala imensa. Pentru un barbat de 35 de ani esti o distractie doar. Nu m-as mira sa aiba si o relatie serioasa cu alta persoana matura si tu sa fii ceva de weekend sau pentru cand are el drum in zona.. Eu zic sa incerci sa incepi sa zici nu..sa te departezi un pic de el si sa cauti pe cineva mai apropiat de varsta ta
chitur
Postat pe 16 Noiembrie 2009 13:06
De la: Iulia_L_, la data 2009-11-12 22:06:02Ba!


nu cumva il cheama cu O sau W, si nu cu M?
caci dc e asa,e un maare sarlatan
ceea ce spui tu imi este foarte cunoscut din propria-mi experienta :)
anne_marrye
Postat pe 16 Noiembrie 2009 14:28
De la: anne_marrye, la data 2009-11-16 14:28:03
De la: Iulia_L_, la data 2009-11-12 22:06:02Ba!


nu cumva il cheama cu O sau W, si nu cu M?
caci dc e asa,e un maare sarlatan
ceea ce spui tu imi este foarte cunoscut din propria-mi experienta :)


Mama Omida, a ghicit in pene si spune ca e cu Z!
miss_darine
Postat pe 16 Noiembrie 2009 14:33
De la: miss_darine, la data 2009-11-16 14:33:03
De la: anne_marrye, la data 2009-11-16 14:28:03
De la: Iulia_L_, la data 2009-11-12 22:06:02Ba!


>
Mama Omida, a ghicit in pene si spune ca e cu Z!


Mama Omida poate-ti ghiceste tie viitorul
anne_marrye
Postat pe 16 Noiembrie 2009 14:43
De la: anne_marrye, la data 2009-11-16 14:43:48
De la: miss_darine, la data 2009-11-16 14:33:03
De la: anne_marrye, la data 2009-11-16 14:28:03
De la: Iulia_L_, la data 2009-11-12 22:06:02Ba!


>
Mama Omida, a ghicit in pene si spune ca e cu Z!


Mama Omida poate-ti ghiceste tie viitorul

Si ce zice? sper ca de bine
miss_darine
Postat pe 16 Noiembrie 2009 14:45
iulia dar de unde esti?
sufletel2403
Postat pe 16 Noiembrie 2009 14:53
iulia_L de unde esti?
sufletel2403
Postat pe 16 Noiembrie 2009 14:55
De la: anne_marrye, la data 2009-11-16 14:28:03
De la: Iulia_L_, la data 2009-11-12 22:06:02Ba!


nu cumva il cheama cu O sau W, si nu cu M?
caci dc e asa,e un maare sarlatan
ceea ce spui tu imi este foarte cunoscut din propria-mi experienta :)


sigur cu M.
Iulia_L_
Postat pe 16 Noiembrie 2009 14:58
Buna Iulia! Eu am 22 ani iar prietenul meu are 40 ani si suntem impreuna de 5 ani. Este dificil sa faci relatia sa mearga dar daca il iubesti o sa reusesti si binenteles daca asta vrei cu adevarat.Eu zic sa te mai gandesti
creyzy69
Postat pe 16 Noiembrie 2009 15:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vacanta in israel 12 De la: katwoman 7 Aprilie 2009 23:08
HERPES GENITAL 1 De la: littlebig77 17 Mai 2013 15:28
Ce anume trebuie sa faci, pt a face o femeie fericita?????....:):):) 59 De la: eka 18 Mai 2009 22:41
agentie sau organizati voi? 6 De la: Shhh 29 Ianuarie 2010 19:06
ce pot sa fac? 5 De la: kudika_16543 17 Iulie 2014 06:59