Setari Cookie-uri

Top "n" lucruri rãutãcioase pe care le fac femeile bãrbaþilor!

Deschid primul topic in care ideea de baza nu-mi apartine;articolul este preluat din presa nationala care, presa nationala, l-a preluat din presa internationala.Mi s-a parut, totusi, demn de dezbatut, cu atat mai mult cu cat mi se pare un articol superficial si incomplet (e de actualitate, se intampla, dar interesante ar fi MOTIVATIILE FEMEILOR care procedeaza, cel putin o data in viata, in acest mod).

"Femeile pot fi rele ºi adesea îºi demostreazã acest “talent” în faþa bãrbaþilor din viaþa lor. În ciuda reputaþiei de reprezentante a sexului slab, când vine vorba de relaþii, femeile sunt experte în a fi dure ºi rele.

ªi cum acestea se acoperã una pe alta, ele au o înþelegere tacitã prin care toate dovezile de rãutate sunt considerate perfect normale, indiferent de cât de mult se joacã cu emoþiile unui bãrbat."

"Iatã top cinci lucruri rãutãcioase, pe care le fac femeile bãrbaþilor, realizat de site-ul askmen.com:

1. Dupã ce un bãrbat a reuºit sã facã o femeie sã-ºi noteze numãrul lui de telefon ºi încearcã sã o sune pentru a o invita în oraº, aceasta pur ºi simplu nu-i mai rãspunde;

2. Când o femeie iese în oraº se foloseºte de fizicul sãu pentru a flirta cu bãrbaþi ºi pentru a obþine bãuturi gratis;

3.O femeie poate oricând sã-ºi manipuleaze emoþional partenerul de viaþã prin plâns ºi stãri emoþionale;

4. Doamnele obiºnuiesc sã-ºi critice iubiþii în public;

5.Pentru a se rãzbuna pe parteneri femeile refuzã sã facã sex. "

Lista ramane deschisa, o puteti upgrada/updata dar mai interesante ar fi "jutsificarile", "scuzele", "pretextele", "toanele" care stau ascunse in spatele unor astfel de atitudini...
Simply_The_Best
Postat pe 13 Noiembrie 2009 10:03
mai, frate, da' tu esti frustrat rau!!!
cate te-au parasit, maica, in halul ala?????
Totaia
Postat pe 13 Noiembrie 2009 10:39
De la: Totaia, la data 2009-11-13 10:39:53mai, frate, da' tu esti frustrat rau!!!
cate te-au parasit, maica, in halul ala?????


luand in considerare ca toate-s pustoaice de 14 ani ce le potzi cere
Dontyyy
Postat pe 13 Noiembrie 2009 10:42
De la: Totaia, la data 2009-11-13 10:39:53mai, frate, da' tu esti frustrat rau!!!
cate te-au parasit, maica, in halul ala?????


Mai "mami", doar atata poti?

Simply_The_Best
Postat pe 13 Noiembrie 2009 10:46
De la: Simply_The_Best, la data 2009-11-13 10:46:21
De la: Totaia, la data 2009-11-13 10:39:53mai, frate, da' tu esti frustrat rau!!!
cate te-au parasit, maica, in halul ala?????


Mai "mami", doar atata poti?


vrei sa vezi cate pot?
Totaia
Postat pe 13 Noiembrie 2009 10:48
De la: Totaia, la data 2009-11-13 10:48:21
De la: Simply_The_Best, la data 2009-11-13 10:46:21
De la: Totaia, la data 2009-11-13 10:39:53mai, frate, da' tu esti frustrat rau!!!
cate te-au parasit, maica, in halul ala?????


Mai "mami", doar atata poti?


vrei sa vezi cate pot?


Am vazut deja ce poti.Imi este suficient.

Simply_The_Best
Postat pe 13 Noiembrie 2009 10:52
femeile sunt foarte bune actrite ...si joaca cate un rol zilnic..la fel ca si pe scena trebuie sa fii al naibi de buna sa primesti aplauze! cum spuneam barbatii sunt asa usor de manipulat!si intotdeauna trebuie sa le dai impresia ca este ideea lor!
one_size
Postat pe 13 Noiembrie 2009 10:56
De la: Simply_The_Best, la data 2009-11-13 10:52:51
De la: Totaia, la data 2009-11-13 10:48:21
De la: Simply_The_Best, la data 2009-11-13 10:46:21
De la: Totaia, la data 2009-11-13 10:39:53mai, frate, da' tu esti frustrat rau!!!
cate te-au parasit, maica, in halul ala?????


Mai "mami", doar atata poti?


vrei sa vezi cate pot?


Am vazut deja ce poti.Imi este suficient.


Din doua postari? Ce perspicac esti... Sau te dai batut?
Totaia
Postat pe 13 Noiembrie 2009 10:56
De la: Totaia, la data 2009-11-13 10:56:50
De la: Simply_The_Best, la data 2009-11-13 10:52:51
De la: Totaia, la data 2009-11-13 10:48:21
De la: Simply_The_Best, la data 2009-11-13 10:46:21
De la: Totaia, la data 2009-11-13 10:39:53mai, frate, da' tu esti frustrat rau!!!
cate te-au parasit, maica, in halul ala?????


Mai "mami", doar atata poti?


vrei sa vezi cate pot?


Am vazut deja ce poti.Imi este suficient.


Din doua postari? Ce perspicac esti... Sau te dai batut?


mai intai face uz de tot arsenalul de injuraturi pe care il are in dotare si dupa aceea se da batut
Dontyyy
Postat pe 13 Noiembrie 2009 10:58
Well... I'm waiting...
Totaia
Postat pe 13 Noiembrie 2009 11:01
M-a plictisit asteptarea. Dar... I'LL BE BACK...
Totaia
Postat pe 13 Noiembrie 2009 11:05
De la: Simply_The_Best, la data 2009-11-13 10:03:19 Deschid primul topic in care ideea de baza nu-mi apartine;articolul este preluat din presa nationala care, presa nationala, l-a preluat din presa internationala.Mi s-a parut, totusi, demn de dezbatut, cu atat mai mult cu cat mi se pare un articol superficial si incomplet (e de actualitate, se intampla, dar interesante ar fi MOTIVATIILE FEMEILOR care procedeaza, cel putin o data in viata, in acest mod).

"Femeile pot fi rele ºi adesea îºi demostreazã acest “talent” în faþa bãrbaþilor din viaþa lor. În ciuda reputaþiei de reprezentante a sexului slab, când vine vorba de relaþii, femeile sunt experte în a fi dure ºi rele.

ªi cum acestea se acoperã una pe alta, ele au o înþelegere tacitã prin care toate dovezile de rãutate sunt considerate perfect normale, indiferent de cât de mult se joacã cu emoþiile unui bãrbat."

"Iatã top cinci lucruri rãutãcioase, pe care le fac femeile bãrbaþilor, realizat de site-ul askmen.com:

1. Dupã ce un bãrbat a reuºit sã facã o femeie sã-ºi noteze numãrul lui de telefon ºi încearcã sã o sune pentru a o invita în oraº, aceasta pur ºi simplu nu-i mai rãspunde;

2. Când o femeie iese în oraº se foloseºte de fizicul sãu pentru a flirta cu bãrbaþi ºi pentru a obþine bãuturi gratis;

3.O femeie poate oricând sã-ºi manipuleaze emoþional partenerul de viaþã prin plâns ºi stãri emoþionale;

4. Doamnele obiºnuiesc sã-ºi critice iubiþii în public;

5.Pentru a se rãzbuna pe parteneri femeile refuzã sã facã sex. "

Lista ramane deschisa, o puteti upgrada/updata dar mai interesante ar fi "jutsificarile", "scuzele", "pretextele", "toanele" care stau ascunse in spatele unor astfel de atitudini...

FRATE ...1.ORI ESTI URAT CU SPUME SI TE URMARESTE FRUSTRAREA MEREU..
2..ORI NU JUDECI
3..ORI AI CEVA FIXURI CU FEMEILE
4...ORI....
....CREZI CA BARBATII SUNT MAI BUNI SAU CE?....
cristiana_cris
Postat pe 13 Noiembrie 2009 15:44
Data Topic Raspunsuri Afisari
13 Noi 2009, 10:03 Top "n" lucruri rãutãcioase pe care le fac femeile bãrbaþilor! 12 28
13 Noi 2009, 09:56 Ce motive (mai) avem sa fim mandri ca suntem romani? 4 21
13 Noi 2009, 09:45 FEMEILE si...SOCIETATILE SECRETE!! 54 66
11 Noi 2009, 10:14 De ce credeti ca unii barbati sunt atrasi de "pustoaice"? 260 379
9 Noi 2009, 03:17 Topul vostru personal "la zi"!Melodia zilei!' 35 120
9 Noi 2009, 00:39 Diferenta de varsta "maxim tolerata" intre parteneri
ACESTE 6 TOPICURI SUNT ALE TALE...aici arata ca esti un om frustrat..poate ne povestesti viata ta....
cristiana_cris
Postat pe 13 Noiembrie 2009 15:47
Cristinutza, treci la "soacre" si raspunde-mi, lasa topicurile astea!
miss_darine
Postat pe 13 Noiembrie 2009 15:48
De la: miss_darine, la data 2009-11-13 15:48:19Cristinutza, treci la "soacre" si raspunde-mi, lasa topicurile astea!

da soacra...acusi vin
cristiana_cris
Postat pe 13 Noiembrie 2009 15:59
De la: cristiana_cris, la data 2009-11-13 15:44:38
De la: Simply_The_Best, la data 2009-11-13 10:03:19 Deschid primul topic in care ideea de baza nu-mi apartine;articolul este preluat din presa nationala care, presa nationala, l-a preluat din presa internationala.Mi s-a parut, totusi, demn de dezbatut, cu atat mai mult cu cat mi se pare un articol superficial si incomplet (e de actualitate, se intampla, dar interesante ar fi MOTIVATIILE FEMEILOR care procedeaza, cel putin o data in viata, in acest mod).

"Femeile pot fi rele ºi adesea îºi demostreazã acest “talent” în faþa bãrbaþilor din viaþa lor. În ciuda reputaþiei de reprezentante a sexului slab, când vine vorba de relaþii, femeile sunt experte în a fi dure ºi rele.

ªi cum acestea se acoperã una pe alta, ele au o înþelegere tacitã prin care toate dovezile de rãutate sunt considerate perfect normale, indiferent de cât de mult se joacã cu emoþiile unui bãrbat."

"Iatã top cinci lucruri rãutãcioase, pe care le fac femeile bãrbaþilor, realizat de site-ul askmen.com:

1. Dupã ce un bãrbat a reuºit sã facã o femeie sã-ºi noteze numãrul lui de telefon ºi încearcã sã o sune pentru a o invita în oraº, aceasta pur ºi simplu nu-i mai rãspunde;

2. Când o femeie iese în oraº se foloseºte de fizicul sãu pentru a flirta cu bãrbaþi ºi pentru a obþine bãuturi gratis;

3.O femeie poate oricând sã-ºi manipuleaze emoþional partenerul de viaþã prin plâns ºi stãri emoþionale;

4. Doamnele obiºnuiesc sã-ºi critice iubiþii în public;

5.Pentru a se rãzbuna pe parteneri femeile refuzã sã facã sex. "

Lista ramane deschisa, o puteti upgrada/updata dar mai interesante ar fi "jutsificarile", "scuzele", "pretextele", "toanele" care stau ascunse in spatele unor astfel de atitudini...

FRATE ...1.ORI ESTI URAT CU SPUME SI TE URMARESTE FRUSTRAREA MEREU..
2..ORI NU JUDECI
3..ORI AI CEVA FIXURI CU FEMEILE
4...ORI....
....CREZI CA BARBATII SUNT MAI BUNI SAU CE?....


Piscutza salbatic-turbata, uite ca eu merg la sigur, am certitudini, nu bajbai ca tine cu ..ori e alba...ori e neagra...ori e gri.
Reactia ta agresiv-emotionala poate ascunde, camufla, cu siguranta, cel putin o MARE PROBLEMA pe care o ai.Si este GRAVA.Trateaza-te, apoi, dupa vindecare, te astept.
Deocamdata esti o himera electronica, o fantoma cibernetica, pitita dupa un animalutz, simpatic de altfel;nu am garantia daca esti barbat sau femeie...sau...hermafrodit(a).Si n-am nici o curiozitate sa aflu.Medicamentele, sa nu uiti, te rog, de ele...

Aaaaa...ai ORBUL GAINILOR, CA PISICILE NU AU PROBLEMA ASTA.
Este un ARTICOL din PRESA, nu sunt concluziile sau observatiile mele.
Inca ceva, FACI REBUS?Ca vad ca scrii fara virgule;ai probleme mari si cu ortografia si gramatica...vezi postarile tale de mai sus...

Simply_The_Best
Postat pe 13 Noiembrie 2009 16:06
De la: Simply_The_Best, la data 2009-11-13 16:06:53
De la: cristiana_cris, la data 2009-11-13 15:44:38
De la: Simply_The_Best, la data 2009-11-13 10:03:19 Deschid primul topic in care ideea de baza nu-mi apartine;articolul este preluat din presa nationala care, presa nationala, l-a preluat din presa internationala.Mi s-a parut, totusi, demn de dezbatut, cu atat mai mult cu cat mi se pare un articol superficial si incomplet (e de actualitate, se intampla, dar interesante ar fi MOTIVATIILE FEMEILOR care procedeaza, cel putin o data in viata, in acest mod).

"Femeile pot fi rele ºi adesea îºi demostreazã acest “talent” în faþa bãrbaþilor din viaþa lor. În ciuda reputaþiei de reprezentante a sexului slab, când vine vorba de relaþii, femeile sunt experte în a fi dure ºi rele.

ªi cum acestea se acoperã una pe alta, ele au o înþelegere tacitã prin care toate dovezile de rãutate sunt considerate perfect normale, indiferent de cât de mult se joacã cu emoþiile unui bãrbat."

"Iatã top cinci lucruri rãutãcioase, pe care le fac femeile bãrbaþilor, realizat de site-ul askmen.com:

1. Dupã ce un bãrbat a reuºit sã facã o femeie sã-ºi noteze numãrul lui de telefon ºi încearcã sã o sune pentru a o invita în oraº, aceasta pur ºi simplu nu-i mai rãspunde;

2. Când o femeie iese în oraº se foloseºte de fizicul sãu pentru a flirta cu bãrbaþi ºi pentru a obþine bãuturi gratis;

3.O femeie poate oricând sã-ºi manipuleaze emoþional partenerul de viaþã prin plâns ºi stãri emoþionale;

4. Doamnele obiºnuiesc sã-ºi critice iubiþii în public;

5.Pentru a se rãzbuna pe parteneri femeile refuzã sã facã sex. "

Lista ramane deschisa, o puteti upgrada/updata dar mai interesante ar fi "jutsificarile", "scuzele", "pretextele", "toanele" care stau ascunse in spatele unor astfel de atitudini...

FRATE ...1.ORI ESTI URAT CU SPUME SI TE URMARESTE FRUSTRAREA MEREU..
2..ORI NU JUDECI
3..ORI AI CEVA FIXURI CU FEMEILE
4...ORI....
....CREZI CA BARBATII SUNT MAI BUNI SAU CE?....


Piscutza salbatic-turbata, uite ca eu merg la sigur, am certitudini, nu bajbai ca tine cu ..ori e alba...ori e neagra...ori e gri.
Reactia ta agresiv-emotionala poate ascunde, camufla, cu siguranta, cel putin o MARE PROBLEMA pe care o ai.Si este GRAVA.Trateaza-te, apoi, dupa vindecare, te astept.
Deocamdata esti o himera electronica, o fantoma cibernetica, pitita dupa un animalutz, simpatic de altfel;nu am garantia daca esti barbat sau femeie...sau...hermafrodit(a).Si n-am nici o curiozitate sa aflu.Medicamentele, sa nu uiti, te rog, de ele...

Aaaaa...ai ORBUL GAINILOR, CA PISICILE NU AU PROBLEMA ASTA.
Este un ARTICOL din PRESA, nu sunt concluziile sau observatiile mele.
Inca ceva, FACI REBUS?Ca vad ca scrii fara virgule;ai probleme mari si cu ortografia si gramatica...vezi postarile tale de mai sus...


domnul care stie tot...probleme nu am...frustrata nici atit....am ce imi trebuie...ceea ce tie iti lipseste cu siguranta....si daca esti asa breaz....ia raspunde tu intrebarilor...ia arata-ti tu inteligenta divina...
cristiana_cris
Postat pe 13 Noiembrie 2009 16:19
si inca ceva...dragul meu..vad la tine numai poze cu pustoaice?...nici macar umbra de barbat...acum inteleg multe lucruri...mai ales ce zace in capul tau...
cristiana_cris
Postat pe 13 Noiembrie 2009 16:23
De la: Totaia, la data 2009-11-13 10:39:53mai, frate, da' tu esti frustrat rau!!!
cate te-au parasit, maica, in halul ala?????
cristiana_cris
Postat pe 13 Noiembrie 2009 16:23
Eu ti-as spune doar un singur lucru... Inlocuieste in topul tau.. femeia cu barbatul.. si, evident .. barbatul cu femeia si vei obtine EXACT acelasi top.. pentru sexul opus. Nu e nicio diferenta de comportament.. in cele aratate de tine. Toti facem la fel, suntem si ai drakului, dar si buni ca painea calda. Depinde cine cu cine se intalneste, cine.. cat suporta, cat il duce capul pe fiecare...
Daca asta gandesti cu adevarat despre femei... ia si tu o pauza. Maturizeaza-te si capata si tu ceva experienta inainte de a vorbi despre TOATE femeile.
rashela
Postat pe 13 Noiembrie 2009 16:41
De la: cristiana_cris, la data 2009-11-13 16:23:44
De la: Totaia, la data 2009-11-13 10:39:53mai, frate, da' tu esti frustrat rau!!!
cate te-au parasit, maica, in halul ala?????


Da mai cristiana, am o MARE-FRUSTRARE, ma intreb mereu de ce se mai nasc oameni ca tine.Inca nu am un raspuns valid.

Dar, hai sa-ti fac o confesiune, despre FRUSTRARILE DIN VIATA MEA, ok?Promiti ca ramane intre noi si nu le mai citeste nimeni?

Uite, toata generatia ta nu va putea si nu va avea timp sa traiasca o viata ca a mea.

Asadar:

1.Am fost in Vietnam, sa ma lupt cu americanii;dar am ajuns prea tarziu;razboiul se terminase;

2.Am fost in Laponia, sa-l vad pe Mos Gerila;am ajuns, iarasi, prea tarziu.Devenise Mos Craciun;

3.Am fost in Malibu, sa ma intalnesc cu Angelina Jolie;am luat tzeapa;era, deja, cuplata, cu Brad Pitt.Am vrut sa fiu eu BRAD PITT(BULL)-ul ei, dar sarmul lui Brad cel adevarat, o cucerise deja;

4.Am fost in padure;vroiam sa o fwt pe Scufitza Rosie;prea tarziu;o mancase lupu';am decis sa-l jupoi pe lup si sa-ti aduc, ca trofeu, blana lui;nici asta nu mi-a iesit...tu confudasei suzeta cu un cabanos intors, aveai gura plina ...si nu aveai cum sa-mi multumesti....

Asta e prima parte a frustratilor mele;daca esti fascinata, o sa revin...

Simply_The_Best
Postat pe 13 Noiembrie 2009 18:18
De la: rashela, la data 2009-11-13 16:41:59Eu ti-as spune doar un singur lucru... Inlocuieste in topul tau.. femeia cu barbatul.. si, evident .. barbatul cu femeia si vei obtine EXACT acelasi top.. pentru sexul opus. Nu e nicio diferenta de comportament.. in cele aratate de tine. Toti facem la fel, suntem si ai drakului, dar si buni ca painea calda. Depinde cine cu cine se intalneste, cine.. cat suporta, cat il duce capul pe fiecare...
Daca asta gandesti cu adevarat despre femei... ia si tu o pauza. Maturizeaza-te si capata si tu ceva experienta inainte de a vorbi despre TOATE femeile.


Ti se pare ca am vorbit despre TOATE FEMEILE?Interesanta concluzie, bizara, chiar, nici macar nu am vorbit despre vreo femeie din viata mea.

Dar poate stii tu ceva...Nu poti avea niciodata toate femeile...dar merita sa incerci...
Simply_The_Best
Postat pe 13 Noiembrie 2009 18:20
De la: Simply_The_Best, la data 2009-11-13 18:20:45
De la: rashela, la data 2009-11-13 16:41:59Eu ti-as spune doar un singur lucru... Inlocuieste in topul tau.. femeia cu barbatul.. si, evident .. barbatul cu femeia si vei obtine EXACT acelasi top.. pentru sexul opus. Nu e nicio diferenta de comportament.. in cele aratate de tine. Toti facem la fel, suntem si ai drakului, dar si buni ca painea calda. Depinde cine cu cine se intalneste, cine.. cat suporta, cat il duce capul pe fiecare...
Daca asta gandesti cu adevarat despre femei... ia si tu o pauza. Maturizeaza-te si capata si tu ceva experienta inainte de a vorbi despre TOATE femeile.


Ti se pare ca am vorbit despre TOATE FEMEILE?Interesanta concluzie, bizara, chiar, nici macar nu am vorbit despre vreo femeie din viata mea.

Dar poate stii tu ceva...Nu poti avea niciodata toate femeile...dar merita sa incerci...


Imi cer mii de scuze.. Dar sa dea naiba daca eu gasesc cuvantul "unele" in primul tau post...
Nu exista "unele femei".. si, zau, am cautat si cu lupa.. Scrie doar FEMEILE!!! Nu tu sex, nu tu rasa, varsta, nationalitate.. alea-alea...
Zi-mi unde sa caut si imi recunosc greseala..
rashela
Postat pe 13 Noiembrie 2009 18:23
De la: rashela, la data 2009-11-13 18:23:26
De la: Simply_The_Best, la data 2009-11-13 18:20:45
De la: rashela, la data 2009-11-13 16:41:59Eu ti-as spune doar un singur lucru... Inlocuieste in topul tau.. femeia cu barbatul.. si, evident .. barbatul cu femeia si vei obtine EXACT acelasi top.. pentru sexul opus. Nu e nicio diferenta de comportament.. in cele aratate de tine. Toti facem la fel, suntem si ai drakului, dar si buni ca painea calda. Depinde cine cu cine se intalneste, cine.. cat suporta, cat il duce capul pe fiecare...
Daca asta gandesti cu adevarat despre femei... ia si tu o pauza. Maturizeaza-te si capata si tu ceva experienta inainte de a vorbi despre TOATE femeile.


Ti se pare ca am vorbit despre TOATE FEMEILE?Interesanta concluzie, bizara, chiar, nici macar nu am vorbit despre vreo femeie din viata mea.

Dar poate stii tu ceva...Nu poti avea niciodata toate femeile...dar merita sa incerci...


Imi cer mii de scuze.. Dar sa dea naiba daca eu gasesc cuvantul "unele" in primul tau post...
Nu exista "unele femei".. si, zau, am cautat si cu lupa.. Scrie doar FEMEILE!!! Nu tu sex, nu tu rasa, varsta, nationalitate.. alea-alea...
Zi-mi unde sa caut si imi recunosc greseala..


Printre randuri..draga..mea...printre randuri...
NU lua APARENTA drept ADEVAR...hai..mai incearca...SUCCES!!!
Simply_The_Best
Postat pe 13 Noiembrie 2009 18:25
De la: Simply_The_Best, la data 2009-11-13 10:03:19 Deschid primul topic in care ideea de baza nu-mi apartine;articolul este preluat din presa nationala care, presa nationala, l-a preluat din presa internationala.Mi s-a parut, totusi, demn de dezbatut, cu atat mai mult cu cat mi se pare un articol superficial si incomplet (e de actualitate, se intampla, dar interesante ar fi MOTIVATIILE FEMEILOR care procedeaza, cel putin o data in viata, in acest mod).

"Femeile pot fi rele ºi adesea îºi demostreazã acest “talent” în faþa bãrbaþilor din viaþa lor. În ciuda reputaþiei de reprezentante a sexului slab, când vine vorba de relaþii, femeile sunt experte în a fi dure ºi rele.

ªi cum acestea se acoperã una pe alta, ele au o înþelegere tacitã prin care toate dovezile de rãutate sunt considerate perfect normale, indiferent de cât de mult se joacã cu emoþiile unui bãrbat."

"Iatã top cinci lucruri rãutãcioase, pe care le fac femeile bãrbaþilor, realizat de site-ul askmen.com:

1. Dupã ce un bãrbat a reuºit sã facã o femeie sã-ºi noteze numãrul lui de telefon ºi încearcã sã o sune pentru a o invita în oraº, aceasta pur ºi simplu nu-i mai rãspunde;

2. Când o femeie iese în oraº se foloseºte de fizicul sãu pentru a flirta cu bãrbaþi ºi pentru a obþine bãuturi gratis;

3.O femeie poate oricând sã-ºi manipuleaze emoþional partenerul de viaþã prin plâns ºi stãri emoþionale;

4. Doamnele obiºnuiesc sã-ºi critice iubiþii în public;

5.Pentru a se rãzbuna pe parteneri femeile refuzã sã facã sex. "

Lista ramane deschisa, o puteti upgrada/updata dar mai interesante ar fi "jutsificarile", "scuzele", "pretextele", "toanele" care stau ascunse in spatele unor astfel de atitudini...


In viata de zi cu zi...exista invinsi si invingatori. Aceste femei au preferat sa fie in tabara invingatorilor si bravo lor. Si daca stam sa ne gandim mai bine, cam cat la suta din barbati sunt niste gentlemani desavarsiti si niste parteneri de viata corecti? Iti zic eu...prea putini..Asa ca, balanta trebuie sa se echilibreze, sa nu existe doar femei in , inselate, badjocorite, si suferinde,,,tre sa existe si femei destepte.
Pana la urma, sexul tare...nu e chiar atat de tare cum se spune nu???
love_strike
Postat pe 14 Noiembrie 2009 00:01
a revenit mascota

dar am si eu o intrebare (inainte de a-ti face portretul psihologic), de ce ar fi punctul 2 rautate??? ti-e ciuda ca tu nu poti primi bauturi gratis cu ciucurelul??
kitty_krieger
Postat pe 14 Noiembrie 2009 11:59
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-11-14 11:59:08a revenit mascota

dar am si eu o intrebare (inainte de a-ti face portretul psihologic), de ce ar fi punctul 2 rautate??? ti-e ciuda ca tu nu poti primi bauturi gratis cu ciucurelul??


A revenit pisicutza NE-FU-Ta-TA.
Daca esti d-ra, te inteleg;nu ai un cotoi care sa te echilibreze.
Iti promit, iata, public, ca daca te vad la colt de strada cersind banutzi de care ai avea nevoie sa mituiesti cotoiasi care sa te satisfaca, o sa-ti donez o suma de bani consistenta...
Inca ceva;am senzatia ca ai o gura atat de mare, cu buze atat de lungi tzuguiate incat ajung pana in pOala mea;cand mai zbieri coleric-isterizat-delirant pe subiectele mele, trebui sa intelegi ca accepti un @ral de toata frumusetea, buzele tale isterice adorand lucrul asta.Deja iti vad fatza transfigurata, ravasita de un "orgasm-in-cascada" la urmatoarea ta interventie pe topic-ul meu...


Simply_The_Best
Postat pe 14 Noiembrie 2009 21:54
baiete ai probleme graveeeee...ai ales un topic stupid tocmai ca sa te certi cu lumea...sa intri in dispute aprigi...sa injuri si sa arati ca ai disteritate in apreciere negative...cred ca ai cam mult timp liber...cauta o femeie...si ocupa-ti timpul in mod util....altfel te indrepti catre un final nefericit...un biet obsedat de care vor fugi toate femeile...bafta
ania18
Postat pe 23 Noiembrie 2009 13:34
[quote name='ania18' date='2009-11-23 13:34:53'altfel te indrepti catre un final nefericit...un biet obsedat de care vor fugi toate femeile...bafta[/quote]

ma tem ca e deja acolo
kitty_krieger
Postat pe 23 Noiembrie 2009 15:59
De la: Simply_The_Best, la data 2009-11-13 10:03:19 În ciuda reputaþiei de reprezentante a sexului slab, când vine vorba de relaþii, femeile sunt experte în a fi dure ºi rele.

De ce ar fi tocmai asta o contradictie in cazul femeilor ? A te lasa dus de val (mai ales de unul rau) nu mi se pare tocmai un semn de putere.
Daca reprezentantii sexului tare ar fi duri si rai, nu cumva ar fi priviti ca fiind de fapt slabi ?
Imi miroase a discriminare cumva ?
heretic
Postat pe 24 Noiembrie 2009 10:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Probleme cu parintii lui 145 De la: kudika226898 1 Decembrie 2010 08:00
inca o problema a sufletului... 66 De la: vas25 27 Aprilie 2009 12:46
Vreau sa fim din nou impreuna... 13 De la: pisicutza09 16 Iulie 2010 22:04
tot referitor la nopti fierbinti.. 3 De la: louiza 26 Iulie 2010 16:38
Sa retrezim romantismul in noi si in jurul nostru(numai pentru romantici, de preferinta barbati)) 33 De la: scorpio67 8 Decembrie 2009 16:19