ce fond de ten bun stiti ?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Pagini: << 1 2 3 Sari la pagina:
cristalnou Avatarul lui cristalnou

14 mesaje
Oras: brasov

De la: daniella_s, la data 2010-02-16 16:11:54Produsele de la M.A.C. surclaseaza cam tot ce e pe piata, inclusiv (sau mai ales) in privinta fondului de ten. Parerea mea...

Dar si costa, nu gluma. Varianta mai economica dar foarte buna din mai toate punctele de vedere: REVLON COLORSTAY CU SOFTFLEX!
Raporteaza abuz de limbaj
"Acolo unde straluceste privirea, diamantul este de prisos." V. Hugo
carmen_natural Avatarul lui carmen_natural

504 mesaje
Oras: bucuresti

Atit Artistry cit si Beauty Cicle au fonduri de ten excelente,le poti proba innainte de cumparare,daca nu-ti place le poti da innapoi si-ti iei banii sau alte produse.nu se poate sa nu gasesti un fond de ten care sa ti se potriveasca
Dar este foarte important si cum pregatesti tenul innainte de aplicarea fondului de ten.....
pinguina Avatarul lui pinguina

259 mesaje

De la: cristalnou, la data 2011-01-30 23:21:17
De la: daniella_s, la data 2010-02-16 16:11:54Produsele de la M.A.C. surclaseaza cam tot ce e pe piata, inclusiv (sau mai ales) in privinta fondului de ten. Parerea mea...

Dar si costa, nu gluma. Varianta mai economica dar foarte buna din mai toate punctele de vedere: REVLON COLORSTAY CU SOFTFLEX!

MAC nu e nici cel mai scump si nici cel mai bun.
Este o firma americana...eu sunt foarte multumita de corectorul lor (anticearcan), dar pe fond de ten si alte produse cele mai bune sunt cele frantuzesti, pe care inca americanii nu au reusit sa le depaseasca.
Ex. chanel, estee lauder, guerlain, etc.
Oricum problema domnisoarei care a deschis topicul nu era neaparat de calitate...dar nu cred ca s-a exprimat corect...ea zice de nuanta...pai asta e alta poveste...
kudika_14626 Avatarul lui kudika_14626

12 mesaje

Machiaj profesional de nunta, pentru ocazii speciale cu produse cosmetice profesionale, gene false, cu proba inainte. Machiajul poate fi ales de dumneavoastra sau de make-up artist. Pentru mai multe detalii sau programari la numarul de telefon 0724.450.742.
Rotty_ Avatarul lui Rotty_

13749 mesaje

Mai disperatule ! Fata intreaba de fond de ten , nu de masaj !
Cu cat cunosc mai bine oamenii, iubesc mai mult cainii... Singurul defect al cainilor este ca iubesc orice jigodie de om
kudika_992087 Avatarul lui kudika_992087

1 mesaj

Cele mai bune produse si la preturi rezonabile le gasiti pe www. blacknight.ro
Olimpia73 Avatarul lui Olimpia73

92 mesaje

Incearca cu BB Cream de la Garnier este f bun.
kudika_993182 Avatarul lui kudika_993182

3 mesaje

Tot crema BB recomand si eu. Gasesti o multime si foarte de calitate aici: ro.strawberrynet.com/product-search/?searchField=crema%2520BB&d=...

Produsele sunt originale si de calitate!!
Frumusete_La_Superlat... Avatarul lui Frumusete_La_Superlativ_1

35 mesaje

toate ca toata, dar nimic nu se compara cu Guerlain Parure de Lumiere in acest sens...foarte bun, pretul e un pic mare, dar prins la reducere e ok...
Pagini: << 1 2 3 Sari la pagina: