Setari Cookie-uri

ajutati.am si pe mine cu idei..va rog;;)

Sunt pe clasa a 12.Si vreau sa organizez cu mai multi colegi ca este ultimul nostru an de liceeni,o petrecere de Craciun.vrem sa fie cat mai frumos si sa atraga cat mai multi;x
Difertite concursuir,probe...dar cat mai ciudate si nu banale.ca la cum sunt adolescentii azi se plictisesc repede;))
Aveti idei?:*
kudika026871
Postat pe 13 Noiembrie 2009 18:57
O idee ar fi (asta am facut noi colegii dintr-un institut) sa aduca fiecare un mic cadou frumos impachetat, fiecare va fi numerotat, faceti biletele si extrageti ca la tombola. Sa aduca fiecare cat mai poznas: o pastila, un inel sau alte chestii care sa va binedispuna.
Lumanarile care bineinteles nu vor lipsi de pe masa, sa le puneti in niste mere si de jur imprejur puneti beteala de pom.
Alta idee nu mai am acum. Poate pe parcurs..........
quantex
Postat pe 16 Noiembrie 2009 14:43

Tombola; karaoke; concurs de dans, de miss...... la concursul de miss al balului bobocilor, noi am introdus o proba (pe langa cele de cultura generala, dictie etc) si o proba haioasa : i-am pus pe concurenti sa ne demonstreze cum se poate pune un prezervativ (pe microfon) fara ajutorul mainilor.

La ultima petrecere de sfarsit de an a firmei, la concursul de dans si karaoke, cel mai mare
spectacol l-au facut cei netalentati, asa ca va recomand in cazul unei preselectii, sa-i lasati si pe cei cu mai putin talent dar ambitiosi .

Daca aveti bani ( sau sponsori), puteti chema formatii.

Succes.
valitaxx
Postat pe 18 Noiembrie 2009 15:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Animale de companie 7 De la: Roxy_Bichonica 13 Ianuarie 2010 01:22
sfarsit... 4 De la: andr33a_4u_2009 19 Iulie 2009 17:05
key win 7 ultimate 32 bit 1 De la: kudika174954 28 Aprilie 2010 13:30
Ajutati-ma si pe mine :( 12 De la: scorpyoW 21 Iunie 2009 00:40
Interviu ! 2 De la: Summer_ 5 Aprilie 2010 21:22