Setari Cookie-uri

prima intalnire...dupa luni de convorbiri...cu sau fara sex?

ok...sunt noua pe forum...pe scurt....mi-a vazut poza la o prietena...a urmat o cerere de nr de telefon...sau de id de mess...am ales a doua varianta....el plecat in alta tara...convorbiri interminabile la telefon in fiecare seara si ziua pe mess...dureaza de vreo 2-3 luni...va urma o intalnire...acum sunt doua probleme...el zice sa ma duc eu la el...eu zic nu pentru ca el e barbat...sa vina el primul...daca vine el...ce fac eu atunci...ca va fi clar un weekend undeva la munte...ca doar nu o sa ramanem in oras.....daca aveti pareri...le astept...multumesc!
portocalia
Postat pe 20 Noiembrie 2009 09:52
o sa se lase xu secs
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 20 Noiembrie 2009 15:03
o sa te duci cu el la munte..sau nu!
one_size
Postat pe 20 Noiembrie 2009 15:09
De la: one_size, la data 2009-11-20 15:09:20o sa te duci cu el la munte..sau nu!


ce zici dam cu banul?
Dontyyy
Postat pe 20 Noiembrie 2009 15:16
nu esti cam mare ca sa ceri sfaturi?
te asteptam cu celalalt topic: m-a parasit, plsssssssssss helpmeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
taiko_delia
Postat pe 20 Noiembrie 2009 15:18
Singura posibilitate pentru a nu face sex dupa luni de convorbiri (fie ele si pe net).. este sa te duci la intalnire de mana cu mamica. In rest, orice ti-ar spune Ghita su Frusina de pe Kudika.. daca vei simti ca vrei s-o faci, o s-o faci.
Chiar nu prea inteleg de ce ne intrebi pe noi?!
rashela
Postat pe 20 Noiembrie 2009 15:49
De la: portocalia, la data 2009-11-20 09:52:10ok...sunt noua pe forum...pe scurt....mi-a vazut poza la o prietena...a urmat o cerere de nr de telefon...sau de id de mess...am ales a doua varianta....el plecat in alta tara...convorbiri interminabile la telefon in fiecare seara si ziua pe mess...dureaza de vreo 2-3 luni...va urma o intalnire...acum sunt doua probleme...el zice sa ma duc eu la el...eu zic nu pentru ca el e barbat...sa vina el primul...daca vine el...ce fac eu atunci...ca va fi clar un weekend undeva la munte...ca doar nu o sa ramanem in oras.....daca aveti pareri...le astept...multumesc!





... si ce daca ati vorbit la telefon ??? ... bai frate dar multi mai sint cu sorcova ... alooo, aia care vad ''obligatoriu'' sex la prima intilnire nu vreti sa lasati aici numerele de telefon ... promit ca veti primi telefoane si 1 an de zile, daca vreti ... promit ca veti fi incintate de ''calitatea'' convorbirilor ... dar trebuie sa imi promiteti ca veti face sex cind va veti intilni cu ''impricinatul'' ...

... ce are s_la cu prefectura nu stiu ... nu stiam ca vorbitul la telefon ''garanteaza'' sex cu oricine ... ... mare e gradina lu' state ...
marco918
Postat pe 20 Noiembrie 2009 16:25
De la: rashela, la data 2009-11-20 15:49:53Singura posibilitate pentru a nu face sex dupa luni de convorbiri (fie ele si pe net).. este sa te duci la intalnire de mana cu mamica. In rest, orice ti-ar spune Ghita su Frusina de pe Kudika.. daca vei simti ca vrei s-o faci, o s-o faci.
Chiar nu prea inteleg de ce ne intrebi pe noi?!




... frusinica ... nu vrei sa vorbim ? ... ... am inteles aluzia ...
marco918
Postat pe 20 Noiembrie 2009 16:26
De la: taiko_delia, la data 2009-11-20 15:18:57nu esti cam mare ca sa ceri sfaturi?
te asteptam cu celalalt topic: m-a parasit, plsssssssssss helpmeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




... ...
marco918
Postat pe 20 Noiembrie 2009 16:27
De la: portocalia, la data 2009-11-20 09:52:10ok...sunt noua pe forum...pe scurt....mi-a vazut poza la o prietena...a urmat o cerere de nr de telefon...sau de id de mess...am ales a doua varianta....el plecat in alta tara...convorbiri interminabile la telefon in fiecare seara si ziua pe mess...dureaza de vreo 2-3 luni...va urma o intalnire...acum sunt doua probleme...el zice sa ma duc eu la el...eu zic nu pentru ca el e barbat...sa vina el primul...daca vine el...ce fac eu atunci...ca va fi clar un weekend undeva la munte...ca doar nu o sa ramanem in oras.....daca aveti pareri...le astept...multumesc!




... mai e ceva distractiv ... """ va fi clar un weekend undeva la munte ""' ... de ce e ''clar'' ? ... si daca se prezinta Terente scapat din inchisoare ? ... ce ieftin e sa ai femei in romania ... ... si ''parintii'' ce spun ... dute, maica, de traieste-ti viata ... ... ieftineeeeeeeealaaaaaaaaaaa ...
marco918
Postat pe 20 Noiembrie 2009 16:33
De la: marco918, la data 2009-11-20 16:26:29
De la: rashela, la data 2009-11-20 15:49:53Singura posibilitate pentru a nu face sex dupa luni de convorbiri (fie ele si pe net).. este sa te duci la intalnire de mana cu mamica. In rest, orice ti-ar spune Ghita su Frusina de pe Kudika.. daca vei simti ca vrei s-o faci, o s-o faci.
Chiar nu prea inteleg de ce ne intrebi pe noi?!




... frusinica ... nu vrei sa vorbim ? ... ... am inteles aluzia ...


Ghitulica, zau, n-ai inteles nimic! Si, cum tu nu-mi poti demonstra ca ai inteles.. eu nu pot demonstra ca n-ai... , asta e. Ne ramane sa jucam o septica... pana revine fata si zice: "ce credeati, ca mai imi pasa de parerea voastra cand am dat cu ochii de prohabul lui?"...


rashela
Postat pe 20 Noiembrie 2009 17:29
De la: marco918, la data 2009-11-20 16:26:29
De la: rashela, la data 2009-11-20 15:49:53Singura posibilitate pentru a nu face sex dupa luni de convorbiri (fie ele si pe net).. este sa te duci la intalnire de mana cu mamica. In rest, orice ti-ar spune Ghita su Frusina de pe Kudika.. daca vei simti ca vrei s-o faci, o s-o faci.
Chiar nu prea inteleg de ce ne intrebi pe noi?!




... frusinica ... nu vrei sa vorbim ? ... ... am inteles aluzia ...

Scuze, am uitat sa-ti raspund la intrebare...
Do u remember me? Cu mult timp in urma.. atat de mult incat am si uitat pe ce topic.. (probabil ca unul cu si despre avort, cum altfel?!).... ti-am promis ca nu ne vom "ciocni" capetele prin zona, ca eu n-am nici chef si nici inspiratie pentru monologuri si ca, nici tu nici eu.. nu mai suntem la varsta la care Ghita sau Frusina sa ne spuna ce si cum....
Adios!
rashela
Postat pe 20 Noiembrie 2009 17:34
De la: rashela, la data 2009-11-20 17:34:59
De la: marco918, la data 2009-11-20 16:26:29
De la: rashela, la data 2009-11-20 15:49:53Singura posibilitate pentru a nu face sex dupa luni de convorbiri (fie ele si pe net).. este sa te duci la intalnire de mana cu mamica. In rest, orice ti-ar spune Ghita su Frusina de pe Kudika.. daca vei simti ca vrei s-o faci, o s-o faci.
Chiar nu prea inteleg de ce ne intrebi pe noi?!




... frusinica ... nu vrei sa vorbim ? ... ... am inteles aluzia ...

Scuze, am uitat sa-ti raspund la intrebare...
Do u remember me? Cu mult timp in urma.. atat de mult incat am si uitat pe ce topic.. (probabil ca unul cu si despre avort, cum altfel?!).... ti-am promis ca nu ne vom "ciocni" capetele prin zona, ca eu n-am nici chef si nici inspiratie pentru monologuri si ca, nici tu nici eu.. nu mai suntem la varsta la care Ghita sau Frusina sa ne spuna ce si cum....
Adios!




... scuze daca ... I don't remember u ... probabil ca esti din categoria unor femei care nu inspira nimic, ''emancipate'' si educate de cititul revistelor de femei si a telenovelelor ... mii de scuze, trebuie sa arati ceva mai mult ca sa te remarc ...
... referitor la virsta ... e iarasi un subiect care ma lasa rece ... am observat atita schizofrenici care nu au invatat nimic din viata incit chiar virsta nu mai inseamna de mult, in romania, garantia unor valori deosebite ... daca e sa ma uit in jur e greu de crezut ca sint multi care incearca sa prezinte si altceva decit ''valorile'' la care multi maimutoi grohaie de placere ... tendinta generala (si e de inteles ''placerea'' de a accepta orice nu presupune niste limite, oricare ar fi ele, morale, etice sau obiective) e spre curvasarie, lene, cinism, egoism, non-valori, mistocareala, tupeu sau agresivitate ... e mai usor sa te aliniezi unor ''reguli'' care preamaresc ''valorile'' enumerate ... e mai usor sa te faci ''placut'' spunind ceea ce vor masele ''civilizate'' pentru a nu le stresa ''educatia'' frivola si aberanta ... dar in final ramine valabila zicala - daca stai printre porci risti sa devii ca si ei ... sau mai rau (pentru ca uneori nici nu iti imaginezi ce alte ''calitati'' mai poseda porcii si in ce directie mai pot fi aplicate) ...
marco918
Postat pe 21 Noiembrie 2009 19:37
De la: rashela, la data 2009-11-20 15:49:53Singura posibilitate pentru a nu face sex dupa luni de convorbiri (fie ele si pe net).. este sa te duci la intalnire de mana cu mamica. In rest, orice ti-ar spune Ghita su Frusina de pe Kudika.. daca vei simti ca vrei s-o faci, o s-o faci.
Chiar nu prea inteleg de ce ne intrebi pe noi?!

vrea sa ii controlam noi viata
daca noi zicem sa nu faci se...x si faci ce facem dupa te pedepsim
bestiutza_relouded
Postat pe 21 Noiembrie 2009 19:41
SEX 100% ......
gyulllyyya
Postat pe 24 Noiembrie 2009 21:59
Eu nu prea inteleg cum e cu "relatiile"astea prin corespondenta sau pe nevazute,dar nu ti-e frica sa nu dai peste vreun psihopat care nici n-o sa mai intrebe dak vrei sau nu,si o sa creada ca i se cuvine?
annk48
Postat pe 24 Noiembrie 2009 22:48
La mine nu s-a lasat cu sex. Decizia iti apartine in totalitate!
Kathara
Postat pe 24 Noiembrie 2009 23:08
Depinde,,,,,,,, cand iubesti, se lasa si cu sex! Nuuuuuuuuuuu!! Suntem in epoca de piatra!! Cine vrea azi ;;o fata mare;;! De sotie??!
Rodri
Postat pe 25 Noiembrie 2009 18:16
Si daca se lasa cu sex, ce-i?
Lucia38
Postat pe 25 Noiembrie 2009 18:20
Asa zic si eu, sa vina el la tine, au mai plecat si altele la sute de km si s-au intors cu coada intre picioare, s-au nu s-au mai intors, depinde la ce club au nimerit. Pt siguranta ta, mai stai sa il cunosti, si apropo de mersul la munte, asta e, riscul meseriei, plimbarile nu sunt gratis, tine-l numai prin locuri publice la tine in orash, ca sa nu se lase cu
oana84onutza
Postat pe 1 Decembrie 2009 17:57
De la: SIRSOFT, la data 2009-11-25 18:16:45 Depinde,,,,,,,, cand iubesti, se lasa si cu sex! Nuuuuuuuuuuu!! Suntem in epoca de piatra!! Cine vrea azi ;;o fata mare;;! De sotie??!
Io stiam ca suntem deja in sec XXI, da' ma rog daca a ajuns epoca de piatraaaaaaaaaa. Asa o fi, ca tu esti mai matura!
miss_darine
Postat pe 1 Decembrie 2009 18:05
"Prima intalnire...dupa luni de convorbiri...cu sau fara sex? "

cu inghitituri.
Tazmanian
Postat pe 1 Decembrie 2009 18:08
FARA
cami_goanga10
Postat pe 7 Aprilie 2010 22:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Relatia cu un rac.... 26 De la: Anutza_anny 8 Mai 2012 16:59
Existã dragoste la prima vedere? 3 De la: jenesaispas 23 Mai 2009 23:36
Unde si cum il gasim pe Fat-Frumos? 416 De la: kudika353852 3 Februarie 2019 18:09
.....cind doi omuleti se indragostesc!!!! 50 De la: myRakoL 4 Decembrie 2010 17:28
Motiv de despartire! 38 De la: myRakoL 11 Iunie 2012 16:21