Setari Cookie-uri

Cadouri de Craciun

Buna, se apropie Craciunul si din lipsa de bani ma gandeam ca poate imi dati ceva idei de cadouri care le-as putea confectiona acasa.
Va multumesc!
kudika062019
Postat pe 26 Noiembrie 2009 13:09
randunele din hartie igienica!!
dublu rol. si decorative si practice.
geo_xx
Postat pe 26 Noiembrie 2009 13:11
funda rosie
Dontyyy
Postat pe 26 Noiembrie 2009 13:13
geo_xx
Postat pe 26 Noiembrie 2009 13:13
margele din popcorn
miss_darine
Postat pe 26 Noiembrie 2009 15:04
Un tanar vroia sa-i cumpere iubitei sale un cadou de Craciun, si nu prea stia ce pentru ca erau de putina vreme impreuna.. Dupa ce s-a gandit cu grija, a ales sa ia o pereche de manusi ca fiind cadoul cel mai potrivit: romantic, dar nu prea personal.
Insotit de sora mai mica a iubitei, s-a dus la magazin si a cumparat o pereche de manusi albe. Sora iubitei si-a cumparat o pereche de chiloti.
In timp ce-i impacheta, vanzatoarea a incurcat pachetele, asa ca sora a luat manusile iar tanarul a luat chilotii.
Fara sa verifice continutul, el a expediat pachetul iubitei sale impreuna cu urmatorul mesaj:
"Am ales acest dar pentru ca in timp ce ne plimbam seara prin parc am obsevat ca nu obisnuiesti sa porti asa ceva. Daca n-ar fi fost sora ta as fi ales modelul mai lung, cu nasturi, dar ea poarta modelul scurt, care se da jos mai usor. Chiar daca culoarea e mai pastel, nu se murdaresc usor.
Vanzatoarea mi-a aratat ca si ea poarta aceeasi culoare si chiar dupa o purtare de trei saptamani aratau inca bine. Am pus-o sa incerce perechea pe care am cumparat-o pentru tine si ii venea minunat. As vrea sa fiu langa tine sa te ajut prima oara cu imbracarea lor; sunt gelos ca alti barbati vor atinge matasea lor delicata inaite de a te vedea din nou.
Dupa ce te dezbraci, aminteste-ti sa sufli inauntru putin pentru ca altfel va ramane umezeala ce se formeaza in timpul purtarii. Ah, de cate ori voi saruta acest dar in anul care vine! Sper ca miercuri seara, in ajun de Craciun, cand ne vom intalni vei purta darul meu numai pentru mine.
Cu toata dragostea !
P.S. Am auzit ca ultima moda e sa nu se traga chiar pana sus, ca sa se vada putin blanita.

miss_darine
Postat pe 29 Noiembrie 2009 14:11
Pf..super tare comentariul tau:))
P.S. Mai ai ceva de genu' de-astea?
danutza134
Postat pe 9 Decembrie 2009 17:50
Mie mi-au placut http://www.bijunet.ro/?ref=326 au preturi foarte bune si sunt rezistente ;)
Cristina_sweet16
Postat pe 16 Decembrie 2009 12:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Zodiile si imbracamintea 49 De la: crsfmv 18 August 2009 22:14
Daca moare capra mea sa moara si capra vecinului!!!!! 12 De la: miss_darine 5 Iulie 2010 12:08
:D 10 De la: greierash 13 Iulie 2009 11:18
help me!! 6 De la: Anissia27 3 Aprilie 2009 10:27
Cadouri de Craciun 8 De la: Cristina_sweet16 16 Decembrie 2009 12:42