Setari Cookie-uri

Victoria's Secret Show 2009

Am incercat sa postez la rubrica video, dar nu sunt acceptate decat 3 siteuri, asa ca o sa va las un link. Daca sunteti interesate puteti vedea intreg show-ul de la Victoria's Secret din decembrie 2009:
http://www.peteava.ro/id-471754/victoria-s-secret-fashion-show-2009-lingerie-show

Filmul este impartit in mai multe fragmente. Daca vreti sa vedeti toate partile intrati aici:
http://www.peteava.ro/canal-57/filtrare/categorie/526

Astept parerile voastre ;)
danyx
Postat pe 3 Decembrie 2009 13:08
superb ca de fiecare data!
multumim!!!!!
emily_d
Postat pe 6 Decembrie 2009 10:50
Superb.Calitatea predomina in toate!
la_belle_mer
Postat pe 6 Decembrie 2009 11:09
Mmmm superba prezentare !! Eleganta, stralucire, tinerete, perfectiune, imaginatie .. si multa , multa munca in spate !! Frumoase lenjerii, frumoase fete.... frumos totul ! Iti incanta privirea si iti creeaza o stare de bine, de visare ... mai ales voua barbatilor ! Dar si noua ne place sa admiram frumosul !Ma bucur ca ai postat aceasta prezentare, multumim !
eleny03
Postat pe 6 Decembrie 2009 11:09
Cel mai tare show ever :X Nici nu pot sa imi imaginez ce simt fetele alea. Ar fi cea mai mare onoare sa fac parte din grupul lor....pot sa visez in continuare :P Ce noroc pe fata aleasa anul acesta ca noul Victoria's Secret Angel.
FlorinaCotut
Postat pe 6 Decembrie 2009 11:37




Minunat, nu cred ca poti sa descrii prezentarile Victoria's secret asltfel decat minunat, extraordinar, mirific. Nu cred ca poti sa-i mai adaugi ceva la aceste tinute, sunt tot ce vrea o femeie sa exprime, dar cand spun tot chiar nu mai incape nimic (din punctul meu de vedere)

Eu sunt o mare admiratoare al acestui designer, nu pot sa-ti spun decat de 1000x multumiri!!!


denysa_emanuela
Postat pe 6 Decembrie 2009 12:20
foarte frumos, cu urale, aplauze, confetti si ce mai vreti dar... ceva nu iese la socoteala...

parca in anii trecuti aveau si fetele alea niste curbe pe ici pe colo, parca aratau si ele mai bn, acum... toate piele si os, noroc cu silicoanele, ca restu...

se promoveaza din nou anorexia?! :O sau cum sta treaba?!
AMG22
Postat pe 6 Decembrie 2009 12:44
wow.....superbbbb.............
kudika010713
Postat pe 6 Decembrie 2009 13:13
mdaaaaaaaa.......super colectia......
kudika035989
Postat pe 6 Decembrie 2009 17:44
imi poti da pls un site cu show`ul victoria`s secret din 2009?
minodora91
Postat pe 6 Decembrie 2009 21:08
Acesta este site-ul:
http://www.peteava.ro/canal-57/filtrare/categorie/526
Show-ul este format din mai multe clipuri video. Ia-le la rand.
danyx
Postat pe 6 Decembrie 2009 21:13
Heii...
Fac modeling de ceva timp, insa, aici in Romania, dar acest show a la Victoria' s secret este senzational asa atitudine mai rar vezi pe podium.
Fetele sunt cu adevarat sharmante si ma bucur ca ai postat aici locul in care putem vedea toate partile din show-ul 2009.
Apropo de ce comenta o domnisoara, "AMG22", imi cer scuze fata de ea ca imi permit dar nu demonstrezi decat ca esti frustrata, si ca te deranjeaza fetele slabe. Atitudinea face totul pentru o astfel de prezentare si desi nu suporta comparatie uita-te putin la o prezentare de lenjerie in Romania. Te anunt ca nu o sa vezi decat siluete comune, nimic deosebit, celulita, vergeturi la majoritatea fetelor. Nu cred ca ce vezi aici in Romania iti place si cred cu tarie ca daca tot urmaresti "moda" iti face mai multa placere sa te uiti la un corp lucrat, ferm, un zambet seducator si o tinuta pe masura.
Asa ca ar fi frumos sa o lasam mai moale cu rautatile. Parerea mea.
Si inca ceva danyx, te ocupi cumva de modeling?
As vrea sa-ti mai adresez cateva intrebari daca raspunsul este afirmativ.
Multumesc anticipat.
Elena
cosauelena
Postat pe 6 Decembrie 2009 21:57
Frumos dar,lipseste Adriana Lima care dupa parerea mea este cea mai frumoasa dintre toate modelele de la Victoria`s Secret.Asteptam sa ne onoreze cu prezenta anul viitor.Abia astept!.
larisaw
Postat pe 6 Decembrie 2009 23:28
Super tare show-ul.
Stie cineva ce piesa este pe fundal la prezentarea unde intra Heidi Klum.
Multumesc.
red_rose21
Postat pe 7 Decembrie 2009 00:22
se pare ca Victoria e la dieta

la mai multe fete osoase gen Anja http://www.skinnyvscurvy.com/nggallery/post/victorias-secret-fashion-show-2009-gallery/image/861
kitty_krieger
Postat pe 7 Decembrie 2009 01:04
De la: cosauelena, la data 2009-12-06 21:57:59Heii...
Fac modeling de ceva timp, insa, aici in Romania, dar acest show a la Victoria' s secret este senzational asa atitudine mai rar vezi pe podium.
Fetele sunt cu adevarat sharmante si ma bucur ca ai postat aici locul in care putem vedea toate partile din show-ul 2009.
Apropo de ce comenta o domnisoara, "AMG22", imi cer scuze fata de ea ca imi permit dar nu demonstrezi decat ca esti frustrata, si ca te deranjeaza fetele slabe. Atitudinea face totul pentru o astfel de prezentare si desi nu suporta comparatie uita-te putin la o prezentare de lenjerie in Romania. Te anunt ca nu o sa vezi decat siluete comune, nimic deosebit, celulita, vergeturi la majoritatea fetelor. Nu cred ca ce vezi aici in Romania iti place si cred cu tarie ca daca tot urmaresti "moda" iti face mai multa placere sa te uiti la un corp lucrat, ferm, un zambet seducator si o tinuta pe masura.
Asa ca ar fi frumos sa o lasam mai moale cu rautatile. Parerea mea.
Si inca ceva danyx, te ocupi cumva de modeling?
As vrea sa-ti mai adresez cateva intrebari daca raspunsul este afirmativ.
Multumesc anticipat.
Elena


inainte s o faci pe amg22 frustrata, citeste comentariile de aici
http://www.skinnyvscurvy.com/heidi-klum/victorias-secret-fashion-show-2009-gallery.html

si ar trebui sa intelegi ce inseamna Victoria's Secret: inseamna femeia cu forme, femeia reala, ei cauta ca fiecare femeie din lume sa se identifice cu un "inger" si sa se vada imbracand ceva de la ei; pana anul acesta, cand majoritatea modelelor au fost bolnav de slabe
Un corp ferm au Doutzen si Marissa Miller, Anja are un corp anorexic, urat, infricosator
Un corp ferm nu inseamna extraordinar de slab, ci unul sanatos
kitty_krieger
Postat pe 7 Decembrie 2009 01:09
De la: cosauelena, la data 2009-12-06 21:57:59Heii...
Fac modeling de ceva timp, insa, aici in Romania, dar acest show a la Victoria' s secret este senzational asa atitudine mai rar vezi pe podium.
Fetele sunt cu adevarat sharmante si ma bucur ca ai postat aici locul in care putem vedea toate partile din show-ul 2009.
Apropo de ce comenta o domnisoara, "AMG22", imi cer scuze fata de ea ca imi permit dar nu demonstrezi decat ca esti frustrata, si ca te deranjeaza fetele slabe. Atitudinea face totul pentru o astfel de prezentare si desi nu suporta comparatie uita-te putin la o prezentare de lenjerie in Romania. Te anunt ca nu o sa vezi decat siluete comune, nimic deosebit, celulita, vergeturi la majoritatea fetelor. Nu cred ca ce vezi aici in Romania iti place si cred cu tarie ca daca tot urmaresti "moda" iti face mai multa placere sa te uiti la un corp lucrat, ferm, un zambet seducator si o tinuta pe masura.
Asa ca ar fi frumos sa o lasam mai moale cu rautatile. Parerea mea.
Si inca ceva danyx, te ocupi cumva de modeling?
As vrea sa-ti mai adresez cateva intrebari daca raspunsul este afirmativ.
Multumesc anticipat.
Elena


Nu ma ocup de modeling, ci doar de critica :P
danyx
Postat pe 7 Decembrie 2009 17:20
De la: red_rose21, la data 2009-12-07 00:22:00Super tare show-ul.
Stie cineva ce piesa este pe fundal la prezentarea unde intra Heidi Klum.
Multumesc.


Melodia se numeste "The Man Who Can't Be Moved" si este cantata de cei de la "The Script"
danyx
Postat pe 7 Decembrie 2009 17:22
Superb.Toate noapte doar la asta m-am uitat
fluturas_
Postat pe 7 Decembrie 2009 17:27
De la: red_rose21, la data 2009-12-07 00:22:00Super tare show-ul.
Stie cineva ce piesa este pe fundal la prezentarea unde intra Heidi Klum.
Multumesc.


The Script - The Man Who Can't Be Moved
kitty_krieger
Postat pe 7 Decembrie 2009 17:41
ups, am raspuns cu intarziere
kitty_krieger
Postat pe 7 Decembrie 2009 17:42
Si mie mi-a placut mult; ce mai, sunt priceputi
tequila_cu_varza
Postat pe 7 Decembrie 2009 19:14
Super tare, fara cuvinte.
lumida
Postat pe 8 Decembrie 2009 00:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
caut colega de apartament 1 De la: inna_1688 9 Noiembrie 2009 19:50
Pantofi pentru nunta 2 De la: dana1990 8 August 2010 18:19
Magazinas online 4 De la: shopaholic 28 Iulie 2009 10:28
scumpu' meu........... suport va rog 2 De la: Adi_Zu_ 8 Aprilie 2009 15:29
Pentru toate femeile pentru zilele de 1 si 8 martoe 80 De la: FAsion 27 Martie 2010 22:28