Setari Cookie-uri

de ce faci sacrificii in viata ca sa stai cu persoana iubita si ea te lasa pt un strain de ce sunt maiimportanti banii decat iubirea.......

am cunoscut persoana iubita acu 5 ani eram asa de indragostiti acu 2 ani neam casatorit, am facut un ingeras pe nume antonio care tin foarte mult la el ,eu nu inteleg un singur lucru de ce neam despartit asa dintro data ,imi zicea ca nu ma mai iyubeste si ca nu putem sa mergem inainte ,intro zi am vazuto cu o alta persoana de mana si iam zis de ce vrei sa distrugi relatia noastra ,nu mia rasp ............... mai clar sa va zic ma lasat pt un italian ,
pascaru_ioanflorin
Postat pe 5 Decembrie 2009 17:09
iarta-ma, dar eu nu sut de acord cu tine.nu cred ca sotia ta te-a lasat pentru bani, nu toti italiani sunt bogati.iti spun asta pentru ca eu sunt casatorita cu un italian care nu e bogat, munceste saracu de dimineata pana seara.(eram despartita de 6 ani cand l-am cunoscut, deci nu am lasa un sot pentru un italian).e usor sa dam mereu vina pe altii fara sa ne intrebam :de ce a facut asta? poate ca e si vina mea?parerea mea este ca daca o femeie sau un barbat cauta "altceva" cred ca ceva lipseste.intelegi? daca eu sunt o femeie care iubeste , se simte iubita, protejata, importanta, care simte ca nu poate trai fara cealalta persoana, care simte ca nu ii lipseste nimic, eu de ce ar trebui sa caut"altceva".eu caut"altceva" pentru ca imi lipseste acel "altceva".asta e parerea mea. ea a plecat , nu pentru bani ci pentru altceva.
alinuza73
Postat pe 6 Decembrie 2009 13:43
Antonio? Pai asta nu-i tot nume italienesc? Deci obsesia pentru italieni exista dinainte...
Lucia38
Postat pe 6 Decembrie 2009 13:46
De la: Lucia38, la data 2009-12-06 13:46:07Antonio? Pai asta nu-i tot nume italienesc? Deci obsesia pentru italieni exista dinainte...


dap...ca bine zici:))ai dreptate
cheryevampire
Postat pe 12 Decembrie 2009 09:04




De la: Lucia38, la data 2009-12-06 13:46:07Antonio? Pai asta nu-i tot nume italienesc? Deci obsesia pentru italieni exista dinainte...

....bravo!!..felicitarile mele!!!
arahnida
Postat pe 30 Decembrie 2009 23:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
oana zavoranu 80 De la: kudika_972424 19 August 2014 02:06
un iubit inteligent si MITOCAN sau unul redus si usor de MANIPULAT?:D 62 De la: Yo0oliXa 5 Septembrie 2009 12:01
Alina Plugaru vs/ft Laura Andresan 73 De la: Elyaa 16 Iulie 2011 22:07
de ce faci sacrificii in viata ca sa stai cu persoana iubita si ea te lasa pt un strain de ce sunt maiimportanti banii decat iubirea....... 5 De la: arahnida 30 Decembrie 2009 23:22
caut barbat care s-a saturat de fete fitoase 461 De la: 26 Ianuarie 2016 12:53