Setari Cookie-uri

Cine imi poate recomanda un medic alergolog?

Buna. Cine imi poate recomanda un medic alergolog? Poate sa fie in orice oras, sunt dispusa sa merg oriunde numai sa scap de alergie. Eu am alergie indeosebi la acarieni, dar nici la parul de animale, polen sau fum de tigara nu ma simt foarte bine, stranut, imi curge nasul si ma mananca ochii si cerul gurii ingrozitor. As aprecia orice fel de ajutor. Va multumesc si va doresc "Sanatate!"
wizard
Postat pe 21 Decembrie 2009 19:37
SERVUS: AERIUS E BUN PENTRU ALERGIE , UN INHALATOR VENTOLIN , LA NEVOIE DACA E MAI GRAV FUGI LA MEDIC HORMONAL POATE DEPINDE DE VARSTA FARA SARE SI PRAJELI, MIERE DE ALBINE DIMINEATA PE STOMACUL GOL
O ZI BUNA! SANATATE!
laramira
Postat pe 3 Iulie 2011 18:18
De la: wizard, la data 2009-12-21 19:37:47Buna. Cine imi poate recomanda un medic alergolog? Poate sa fie in orice oras, sunt dispusa sa merg oriunde numai sa scap de alergie. Eu am alergie indeosebi la acarieni, dar nici la parul de animale, polen sau fum de tigara nu ma simt foarte bine, stranut, imi curge nasul si ma mananca ochii si cerul gurii ingrozitor. As aprecia orice fel de ajutor. Va multumesc si va doresc "Sanatate!"

la SMC...In cadrul Centrului de Aeronautica...Dr. PERLEA SORIN...
Sau in com.VOLUNTARI...Dr.CHIRILA...Trateaza naturist...da e cel mai bun.
RUY_BLAS
Postat pe 3 Iulie 2011 19:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
estetica dentara 1 De la: Stomatologie_Moderna_1 28 Iunie 2012 23:37
Medicina. Va implor ajutati-ma 4 De la: _oktober_ 15 Octombrie 2011 21:23
la ginecolog 12 De la: ramona02 4 Februarie 2010 21:54
GINECOLOG IN CRAIOVA 8 De la: rdlsc 31 Martie 2011 12:24
vaccinul BCG 1 De la: Marin_Elena_1 14 Mai 2014 16:46