Setari Cookie-uri

Scoala de soferi

Sunt trista si n-am cui sa ii spun asa ca m-am hotarat sa scriu pe forum....Sunt trista pt ca nu am reusit sa imi iau examenul la scoala de soferi si nu am mai incercat.Adevarul e ca nu prea mi-a placut instructorul...la ultima sedinta am plans de suparare...am cazut la sala si atat am fost de dezamagita ca nu mai mi-am dorit sa merg altul.Anul acesta in martie se face un an .... si eu nu pot sa ma ambitionez sa merg...si oricum acuma nu mai pot ca sunt ultimul an la faculta si nici bani nu pot sa mai dau la scoala de soferi si nici timp nu stiu sigur daca as avea.acuma parca imi pare rau ca nu am mai incercat...dar oricum cu acelasi instructor never...am dat atatea bani pe degeaba...daca as fi stiut sa aleg alt instrutor dar acesta mi-a fost recomandat ca fiind foarte bun...nu zic ca nu o fi dar .... poate sunt eu dificila....:((
butterflylili
Postat pe 7 Ianuarie 2010 14:29
De la: butterflylili, la data 2010-01-07 14:29:00Sunt trista si n-am cui sa ii spun asa ca m-am hotarat sa scriu pe forum....Sunt trista pt ca nu am reusit sa imi iau examenul la scoala de soferi si nu am mai incercat.Adevarul e ca nu prea mi-a placut instructorul...la ultima sedinta am plans de suparare...am cazut la sala si atat am fost de dezamagita ca nu mai mi-am dorit sa merg altul.Anul acesta in martie se face un an .... si eu nu pot sa ma ambitionez sa merg...si oricum acuma nu mai pot ca sunt ultimul an la faculta si nici bani nu pot sa mai dau la scoala de soferi si nici timp nu stiu sigur daca as avea.acuma parca imi pare rau ca nu am mai incercat...dar oricum cu acelasi instructor never...am dat atatea bani pe degeaba...daca as fi stiut sa aleg alt instrutor dar acesta mi-a fost recomandat ca fiind foarte bun...nu zic ca nu o fi dar .... poate sunt eu dificila....:((


Si am uitat ca sunt trista ca anul acesta nu voi putea merge la mare....si eu iubesc marea....sunt trista,trista,trista.....ar fi totusi un motiv de bucurie...il aflu doar maine seara...si atunci nici nu stiu daca sa ma bucur sau nu....of ce nu-mi place cand cad in oala cu melancolie....si tristete....
butterflylili
Postat pe 7 Ianuarie 2010 14:34
STOP!
pagina sinucigasului!
ultimele ganduri inainte de sinucidere..exprimarea tristetii!
eu am decis ma sinuomor..de ce?..pen'ca sunt trista mi-a murit un purice astazi!si n-am bani sa il inmormantez!
de aceea am decis sa il urmez dincolo de aceasta lume cruda!
gubai!
one_size
Postat pe 7 Ianuarie 2010 14:40
io stiu pe cineva care a dat de 8 ori. degeaba!!
si inca traieste!
geo_xx
Postat pe 7 Ianuarie 2010 14:43
De la: one_size, la data 2010-01-07 14:40:20STOP!
pagina sinucigasului!
ultimele ganduri inainte de sinucidere..exprimarea tristetii!
eu am decis ma sinuomor..de ce?..pen'ca sunt trista mi-a murit un purice astazi!si n-am bani sa il inmormantez!
de aceea am decis sa il urmez dincolo de aceasta lume cruda!
gubai!


gubai gubai da' cum intentionezi sa treci dincolo?
o schita, un plan...ceva ...
geo_xx
Postat pe 7 Ianuarie 2010 14:45
De la: butterflylili, la data 2010-01-07 14:29:00.Adevarul e ca nu prea mi-a placut instructorul...la ultima sedinta am plans de suparare...quote]


avea mustata?
ca am auzi ca astia cu mustata sunt rai domne. rai!!!
geo_xx
Postat pe 7 Ianuarie 2010 14:46
De la: geo_xx, la data 2010-01-07 14:45:01
De la: one_size, la data 2010-01-07 14:40:20STOP!
pagina sinucigasului!
ultimele ganduri inainte de sinucidere..exprimarea tristetii!
eu am decis ma sinuomor..de ce?..pen'ca sunt trista mi-a murit un purice astazi!si n-am bani sa il inmormantez!
de aceea am decis sa il urmez dincolo de aceasta lume cruda!
gubai!


gubai gubai da' cum intentionezi sa treci dincolo?
o schita, un plan...ceva ...

curios mic!
am eu o solutie da nu o spun asa oricui!
one_size
Postat pe 7 Ianuarie 2010 14:46
De la: one_size, la data 2010-01-07 14:46:47
De la: geo_xx, la data 2010-01-07 14:45:01
De la: one_size, la data 2010-01-07 14:40:20STOP!
pagina sinucigasului!
ultimele ganduri inainte de sinucidere..exprimarea tristetii!
eu am decis ma sinuomor..de ce?..pen'ca sunt trista mi-a murit un purice astazi!si n-am bani sa il inmormantez!
de aceea am decis sa il urmez dincolo de aceasta lume cruda!
gubai!


gubai gubai da' cum intentionezi sa treci dincolo?
o schita, un plan...ceva ...

curios mic!
am eu o solutie da nu o spun asa oricui!


trimite-mi-o prin mail!
nu ma tine in tensiune, ca stau prost la capitolul inimioara franta !
geo_xx
Postat pe 7 Ianuarie 2010 14:48
De la: geo_xx, la data 2010-01-07 14:46:37
De la: butterflylili, la data 2010-01-07 14:29:00.Adevarul e ca nu prea mi-a placut instructorul...la ultima sedinta am plans de suparare...quote]


avea mustata?
ca am auzi ca astia cu mustata sunt rai domne. rai!!!

problema este ca desi a plans fata nu l-a impresiona nici la ultima sedinta!
one_size
Postat pe 7 Ianuarie 2010 14:48
De la: one_size, la data 2010-01-07 14:48:51
De la: geo_xx, la data 2010-01-07 14:46:37
De la: butterflylili, la data 2010-01-07 14:29:00.Adevarul e ca nu prea mi-a placut instructorul...la ultima sedinta am plans de suparare...quote]


avea mustata?
ca am auzi ca astia cu mustata sunt rai domne. rai!!!

problema este ca desi a plans fata nu l-a impresiona nici la ultima sedinta!


pai de pans avea ala nevoie cand ii ardea buza de altceva!!!
geo_xx
Postat pe 7 Ianuarie 2010 14:51
De la: butterflylili, la data 2010-01-07 14:29:00Sunt trista si n-am cui sa ii spun asa ca m-am hotarat sa scriu pe forum....Sunt trista pt ca nu am reusit sa imi iau examenul la scoala de soferi si nu am mai incercat.Adevarul e ca nu prea mi-a placut instructorul...la ultima sedinta am plans de suparare...am cazut la sala si atat am fost de dezamagita ca nu mai mi-am dorit sa merg altul.Anul acesta in martie se face un an .... si eu nu pot sa ma ambitionez sa merg...si oricum acuma nu mai pot ca sunt ultimul an la faculta si nici bani nu pot sa mai dau la scoala de soferi si nici timp nu stiu sigur daca as avea.acuma parca imi pare rau ca nu am mai incercat...dar oricum cu acelasi instructor never...am dat atatea bani pe degeaba...daca as fi stiut sa aleg alt instrutor dar acesta mi-a fost recomandat ca fiind foarte bun...nu zic ca nu o fi dar .... poate sunt eu dificila....:((


tu nu prea vrei sa obtii carnetul de conducere , asa-i ?
altfel nu asteptai sa treaca un an si sa expire cursul pe care l-ai facut . iar faptul ca esti in ultimul an de facultate (deci nu mai ai timp si bani pt scoala de soferi) nu este o noutate aflata de cateva zile .
mahy33
Postat pe 7 Ianuarie 2010 14:56
Instructorul nu avea mustata...era tanar...si sa stiti ca mi-a trecut supararea....m-am gandit ca la vara am sa merg la Moneasa(arad)....e aproape ca la mare .....:))) of pe cine incerc sa prostesc....iar cu scoala de soferi habar nu am .... cred ca n-o mai dau si gata....mare lucru....si in legatura cu ultimul an de faculta sincer nu am stiut ca ma costa toata treaba asta vreo 1000 euro....
butterflylili
Postat pe 8 Ianuarie 2010 13:58
Daca o sa vrei o sa iti iei si permisul de conducere...Nu e mare branza.Dupa ce il iei e mai complicat pentru ca trebuie sa te descurci pe sosele si depind de tine viata ta si altora.Eu am dat de 4 ori examenul si de fiecare data picam proba practica.Nu eram in stare sa ma concentrez la volan!
Ultima oara mi-am spus :"Gata!Trebuie sa termin cu chinul asta!Si am reusit!"Il am de 8 luni in care nu prea am condus pentru ca sotul meu nu are rabdare sa ma lase;iar de cate ori sta in dreapta se prinde zdravan cu mana de portiera.Am avut si experiente neplacute care chiar m-au marcat.Cea mai tare faza a fost cand am plonjat intr-un sant de colectare a apei pentru ca intr-o curba inchisa nu am redus suficient.Nu am patit nimic nici eu nici masina dar sperietura a fost zdravana.Acum mi-e teama cand ma urc.....Sper sa scap de starea asta altfel nu o sa fiu niciodata un sofer!!!!
ion29
Postat pe 10 Ianuarie 2010 09:36
De la: ion29, la data 2010-01-10 09:36:27Daca o sa vrei o sa iti iei si permisul de conducere...Nu e mare branza.Dupa ce il iei e mai complicat pentru ca trebuie sa te descurci pe sosele si depind de tine viata ta si altora.Eu am dat de 4 ori examenul si de fiecare data picam proba practica.Nu eram in stare sa ma concentrez la volan!
Ultima oara mi-am spus :"Gata!Trebuie sa termin cu chinul asta!Si am reusit!"Il am de 8 luni in care nu prea am condus pentru ca sotul meu nu are rabdare sa ma lase;iar de cate ori sta in dreapta se prinde zdravan cu mana de portiera.Am avut si experiente neplacute care chiar m-au marcat.Cea mai tare faza a fost cand am plonjat intr-un sant de colectare a apei pentru ca intr-o curba inchisa nu am redus suficient.Nu am patit nimic nici eu nici masina dar sperietura a fost zdravana.Acum mi-e teama cand ma urc.....Sper sa scap de starea asta altfel nu o sa fiu niciodata un sofer!!!!


cand te mai urci la volan , sa ma anunti ,sa nu ies din casa!
geo_xx
Postat pe 10 Ianuarie 2010 12:34
De la: butterflylili, la data 2010-01-08 13:58:52Instructorul nu avea mustata...era tanar...si sa stiti ca mi-a trecut supararea....m-am gandit ca la vara am sa merg la Moneasa(arad)....e aproape ca la mare .....:))) of pe cine incerc sa prostesc....iar cu scoala de soferi habar nu am .... cred ca n-o mai dau si gata....mare lucru....si in legatura cu ultimul an de faculta sincer nu am stiut ca ma costa toata treaba asta vreo 1000 euro....


e incredibil cum discutia incepe de la o mustata si se termina la schimbul valutar
esti de-a noastraaaaaaaaaaaaa
mitura
Postat pe 10 Ianuarie 2010 12:41
De la: geo_xx, la data 2010-01-10 12:34:16
De la: ion29, la data 2010-01-10 09:36:27Daca o sa vrei o sa iti iei si permisul de conducere...Nu e mare branza.Dupa ce il iei e mai complicat pentru ca trebuie sa te descurci pe sosele si depind de tine viata ta si altora.Eu am dat de 4 ori examenul si de fiecare data picam proba practica.Nu eram in stare sa ma concentrez la volan!
Ultima oara mi-am spus :"Gata!Trebuie sa termin cu chinul asta!Si am reusit!"Il am de 8 luni in care nu prea am condus pentru ca sotul meu nu are rabdare sa ma lase;iar de cate ori sta in dreapta se prinde zdravan cu mana de portiera.Am avut si experiente neplacute care chiar m-au marcat.Cea mai tare faza a fost cand am plonjat intr-un sant de colectare a apei pentru ca intr-o curba inchisa nu am redus suficient.Nu am patit nimic nici eu nici masina dar sperietura a fost zdravana.Acum mi-e teama cand ma urc.....Sper sa scap de starea asta altfel nu o sa fiu niciodata un sofer!!!!


cand te mai urci la volan , sa ma anunti ,sa nu ies din casa!


stai linistit ca vara asta pleaca la Moneasa
mitura
Postat pe 10 Ianuarie 2010 12:42
mi-ai luat un stabilopod de pe cord!
parca o si vedeam in drum spre mare calcand totul in calea ei!
geo_xx
Postat pe 10 Ianuarie 2010 12:46
Moneasa? Sa-mi anulez iute rezervarea!
_oktober_
Postat pe 10 Ianuarie 2010 12:51
De la: _oktober_, la data 2010-01-10 12:51:21 Moneasa? Sa-mi anulez iute rezervarea!


parca ziceai ca treci pe la marea neagra, anu' asta!
geo_xx
Postat pe 10 Ianuarie 2010 12:52
De la: _oktober_, la data 2010-01-10 12:51:21 Moneasa? Sa-mi anulez iute rezervarea!


mitura
Postat pe 10 Ianuarie 2010 12:53
Fetele astea sunt pe bune, sau sunt trucate? aia cu carnetul astalalta cu mustata si facultatea cre'ca tre' sa fac un dush cu apa rece, sa-mi revin
miss_darine
Postat pe 10 Ianuarie 2010 12:57
De la: miss_darine, la data 2010-01-10 12:57:55 Fetele astea sunt pe bune, sau sunt trucate? aia cu carnetul astalalta cu mustata si facultatea cre'ca tre' sa fac un dush cu apa rece, sa-mi revin




si cine zicea ca doar povestile despre sex sunt atragatoare!!
geo_xx
Postat pe 10 Ianuarie 2010 13:00
De la: geo_xx, la data 2010-01-10 13:00:43
De la: miss_darine, la data 2010-01-10 12:57:55 Fetele astea sunt pe bune, sau sunt trucate? aia cu carnetul astalalta cu mustata si facultatea cre'ca tre' sa fac un dush cu apa rece, sa-mi revin




si cine zicea ca doar povestile despre sex sunt atragatoare!!


avand in vedere ca e implicata si o mustata,poti presupune ca are si niscaiva sex..opus
mitura
Postat pe 10 Ianuarie 2010 13:04
De la: miss_darine, la data 2010-01-10 12:57:55 Fetele astea sunt pe bune, sau sunt trucate? aia cu carnetul astalalta cu mustata si facultatea cre'ca tre' sa fac un dush cu apa rece, sa-mi revin


nu sunt trucate ! asa sunt ele de la mama natura !!

buna darine !! tzuc !!
coldwind
Postat pe 10 Ianuarie 2010 13:05
buna mitule, geo !! va tzuc si pe voi !!!
coldwind
Postat pe 10 Ianuarie 2010 13:06
pup si io coldwind
miss_darine
Postat pe 10 Ianuarie 2010 13:07
De la: geo_xx, la data 2010-01-10 12:52:54
De la: _oktober_, la data 2010-01-10 12:51:21 Moneasa? Sa-mi anulez iute rezervarea!


parca ziceai ca treci pe la marea neagra, anu' asta!


io ziceam sa aduc un suvenir....si sa vin pe scurtatura!
_oktober_
Postat pe 10 Ianuarie 2010 13:07
De la: coldwind, la data 2010-01-10 13:06:42buna mitule, geo !! va tzuc si pe voi !!!


tzuc si io, vant rece
geo_xx
Postat pe 10 Ianuarie 2010 13:26
De la: _oktober_, la data 2010-01-10 13:07:49
De la: geo_xx, la data 2010-01-10 12:52:54
De la: _oktober_, la data 2010-01-10 12:51:21 Moneasa? Sa-mi anulez iute rezervarea!


parca ziceai ca treci pe la marea neagra, anu' asta!


io ziceam sa aduc un suvenir....si sa vin pe scurtatura!


numa sa nu treci prin moneasa
geo_xx
Postat pe 10 Ianuarie 2010 13:27
hmmm....era o vreme cand chiar imi placea acolo...festivalul clatitelor....mesterii populari.....peste la dezna.....las ca vin sa vad ce e pe la constanta
_oktober_
Postat pe 10 Ianuarie 2010 13:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
idei de surprize pentru el/ea 14 De la: PRALEA_ 21 Octombrie 2011 16:00
probleme cu mama prietenului meu 3 De la: kudika1993 9 Mai 2010 17:38
Casa de copii orfani Bucuresti 2 De la: kudika_3377 1 Martie 2012 10:41
INTREBARE 37 De la: laura31c 16 Iulie 2009 10:10
AI VOTAT AZI? 2 De la: yumalai 14 Iunie 2009 07:41