Setari Cookie-uri

Experiente placute si mai putin placute.

De la: ioana17_bibi, la data 2010-01-18 18:41:04Determinantul grupului nominal "limbii romane" este "gramatica" si NU "cunostinte". Ar trebui sa mai inveti si tu.....
Gramatica este "a" limbii romane, si nu "cunostinte". Acum ai inteles?!


Corect.
Kathara
Postat pe 18 Ianuarie 2010 22:03
Metal, eu cred ca tu esti cea care "cerseste" atentie pe-aici, de plictiseala, vad te bagi peste tot in seama!
ioana17_bibi
Postat pe 19 Ianuarie 2010 09:09
De la: ioana17_bibi, la data 2010-01-18 18:43:28


razi ca muta la p*la! te lasam "fa", pe tine si pe mai cine? nu vezi ca zece insi iti spun ca esti beata si tu nu te mai culci..?
Boca
Postat pe 19 Ianuarie 2010 19:08
De la: miss_darine, la data 2010-01-18 18:41:18"Eu nu ma atac pe mine, fa!"
FA acest topic este deschis pt produse de ingrijirea parului?

asa se pare ! dar s-a ajuns la tiganeala !
coldwind
Postat pe 19 Ianuarie 2010 19:14
ce tare e topicul....si boca nu mai raspunde la toate tatzele....
freakbabe
Postat pe 19 Ianuarie 2010 19:17
De la: freakbabe, la data 2010-01-19 19:17:08 ce tare e topicul....si boca nu mai raspunde la toate tatzele....

corect peace man, peace
miss_darine
Postat pe 19 Ianuarie 2010 19:20
De la: pisicuta_razboinica, la data 2010-01-18 21:56:12 voi chiar va certati din cauza unor produse cosmetice????

dar eu nu ma cert.ma amuz pe seama unei bibilici
blondiewishes
Postat pe 19 Ianuarie 2010 21:08
De la: ioana17_bibi, la data 2010-01-19 09:09:48Metal, eu cred ca tu esti cea care "cerseste" atentie pe-aici, de plictiseala, vad te bagi peste tot in seama!

Vai bibilica bibilica.Lasa-ma tu pe mine in pace. hai..fugi fugi.Nu pot sa mi gasesc cuvintele cu care sa pot descrie imaturitatea de care da dovada.
Si pentru a 1000a oara,nu cersesc atentie.Doar ma distrez pe seama ta!Esti mult prea funny atunci cand iese la suprafata prostia din tine.
Cheers!!
Si Boca ,una dintre singurele persoane normale de pe aici.
Hello Darineeee
blondiewishes
Postat pe 19 Ianuarie 2010 21:12
Daa.. si ele tot atat de "normale" ca si tine
Off, doamne, cred ca e singurul vostru mod de existenta
A da "sfaturi"
ioana17_bibi
Postat pe 20 Ianuarie 2010 09:03
De la: ioana17_bibi, la data 2010-01-20 09:03:48Daa.. si ele tot atat de "normale" ca si tine
Off, doamne, cred ca e singurul vostru mod de existenta
A da "sfaturi"

Cand vad ce rahat*ri iti ies pe gura,ma gandesc...doamne ..chiar in halul asta?
Tu fetito,gata!Calmeaza-te...nu vezi ca pe aici ocupi locul degeaba?
Si...da!
Am si lucuri mai importante de facut[spre deosebire de tine],dar mereu imi permit o pauza ca sa rad de prostia ta si de modul in care cersesti atentie si tu...pe undeva.J A L N I C .
blondiewishes
Postat pe 20 Ianuarie 2010 09:45
De la: Metal_spell, la data 2010-01-19 21:12:55
De la: ioana17_bibi, la data 2010-01-19 09:09:48Metal, eu cred ca tu esti cea care "cerseste" atentie pe-aici, de plictiseala, vad te bagi peste tot in seama!

Vai bibilica bibilica.Lasa-ma tu pe mine in pace. hai..fugi fugi.Nu pot sa mi gasesc cuvintele cu care sa pot descrie imaturitatea de care da dovada.
Si pentru a 1000a oara,nu cersesc atentie.Doar ma distrez pe seama ta!Esti mult prea funny atunci cand iese la suprafata prostia din tine.
Cheers!!
Si Boca ,una dintre singurele persoane normale de pe aici.
Hello Darineeee
si eu ce sunt :)) singura nebuna cu picioarele pe pamant ?
yumy
Postat pe 20 Ianuarie 2010 09:47
Multumesc, multumesc tuturor fanilor mei! autografe in spatele topicului

@freakbabe: please forgive me, mummy. nu m-am putut abtine, nu mai fac, sa mor io...

@Metal_spell: right back at ya!

buh-bye now!
Boca
Postat pe 20 Ianuarie 2010 12:29
De la: Boca, la data 2010-01-20 12:29:16 Multumesc, multumesc tuturor fanilor mei! autografe in spatele topicului

@freakbabe: please forgive me, mummy. nu m-am putut abtine, nu mai fac, sa mor io...

@Metal_spell: right back at ya!

buh-bye now!
boco,,yo te iubesc mancatass
thadoog
Postat pe 20 Ianuarie 2010 12:31
Eu ma opresc cand si cum vreau.
Dar vad ca tu atat de cu "bun simt" esti si atat de "educata" , incat mereu raspunzi.
De ce raspunzi atunci?

Normal, tu si cu cealalta "Boca" de altceva nu sunteti capabile, tot ce sunteti in stare sa faceti este sa scrieti cu *** si sa va exprimati cu ajutorul unor cuvinte de mahala.Care va si caracterizeaza, de altfel. Si apoi, va tineti "culte" si citite
ioana17_bibi
Postat pe 21 Ianuarie 2010 10:10
De la: ioana17_bibi, la data 2010-01-21 10:10:20 Eu ma opresc cand si cum vreau.
Dar vad ca tu atat de cu "bun simt" esti si atat de "educata" , incat mereu raspunzi.
De ce raspunzi atunci?

Normal, tu si cu cealalta "Boca" de altceva nu sunteti capabile, tot ce sunteti in stare sa faceti este sa scrieti cu *** si sa va exprimati cu ajutorul unor cuvinte de mahala.Care va si caracterizeaza, de altfel. Si apoi, va tineti "culte" si citite

Poftim?
Te rog ,scumpa mea ,incearca sa nu imi mai adresezi nici un cuvant,imi e greata sa iti mai raspund.Sincer,imi este rusine ca am facut-o !
Si e problema mea daca raspund,nu ai de unde sa stii din ce motive o fac.Si nu am de gand sa ii dau explicatii unei persoane a carei capacitate de gandire pare foarte scazuta.Nu ma cunosti,asa ca nu te mai baga.Esti doar o fata care se da mare inteligenta si foarte...culta.Esti in fata unui monitor,nu in fata mea!Asa ca mai bine te-ai calma.
blondiewishes
Postat pe 21 Februarie 2010 23:35
De la: Aphrodite, la data 2010-01-17 16:13:22DO:
-phyto
-L´occitane
-lush
-biopoint
-weleda
-dr.hauschka

DON´T
-l´oreal, vichy, la´roche posay, the body shop
- procter & gamble, pantene
-sunsilk
-kallos
-schwarzkopf % henkel, Gliss


Am o intrebare !
Am folosit si eu produse biopoint si sunt foarteeee bune:)
Tu de unde le cumperi?As mai vrea si eu ,dar din pacate mi le aducea cineva din Italia...
blondiewishes
Postat pe 1 Martie 2010 00:14
Va propun sa incercati vopselele si produsele profesionale pentru ingrijirea parului oferite de www.produse-pentru-par.ro. Nu VA ASTEPTATI LA MINUNI DE LA PRIMELE UTILIZARI ! Persoanele cu parul sanatos, cu siguranta vor fi multumite. Solicitati informatii pentru problemele voastre, celor ce administreaza acel magazin online
kudika134155
Postat pe 2 Martie 2010 18:31
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 14:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
HENNA pt un par frumos vopsit 7 De la: death_butterfly 16 Octombrie 2013 20:06
Cum se obtin cele mai bune suvite? 12 De la: balrog 14 Martie 2011 15:11
buna! 3 De la: yumy 15 August 2011 17:51
salon stilist cel mai tareee!!!! 4 De la: kudika046867 29 Iunie 2013 16:09
Aplic extensii microrings, 4RON/buc MANOPERA GRATIS!!! 1 De la: deea_black_beauty 6 Martie 2011 19:02