Setari Cookie-uri

cat de mult poti lasa de la tine ?

baga-mi-as, ii dadeam un sut in fund si bagajele pe geam ....plus o scuipatura d-aia meseriasa intre ochi!

serios, poate-i place din cand in cand cate o scalfaneala d-aia zdravana!![/quote]


blaa
Postat pe 13 Ianuarie 2010 13:49
De la: geo_xx, la data 2010-01-13 13:48:59
De la: taiko_delia, la data 2010-01-13 13:42:41kudikooooooooooooooooo, da-o -n treaba....trebii, de doua ori am scris si nu ai postat nimic....lasi toti prostii sa scriue si pe mine nu


eeei doamna delia, daca scrii prostii!
geo mama, de cand nu te-am vazut nici cafea nu am mai baut vrui sa-i zic fetei asteia, ca asa o iubeste el, cu cate o palma
taiko_delia
Postat pe 13 Ianuarie 2010 13:51
De la: blaa, la data 2010-01-13 13:49:07baga-mi-as, ii dadeam un sut in fund si bagajele pe geam ....plus o scuipatura d-aia meseriasa intre ochi!

serios, poate-i place din cand in cand cate o scalfaneala d-aia zdravana!!



[/quote]


nu rade ca-i serioasa treaba.
am intalnit oameni, barbati, care credeau ca o palma data la timpul ei, arata cine-i stapan in casa. chestia ca nevestele lor considerau acest gest atat de normal incat se mandreau " mi-a dat barbatu' o palma. ce bine ma simt cu asa stapan in casa! aaaa aaaam orgasm!!"
geo_xx
Postat pe 13 Ianuarie 2010 13:53
De la: taiko_delia, la data 2010-01-13 13:51:56
De la: geo_xx, la data 2010-01-13 13:48:59
De la: taiko_delia, la data 2010-01-13 13:42:41kudikooooooooooooooooo, da-o -n treaba....trebii, de doua ori am scris si nu ai postat nimic....lasi toti prostii sa scriue si pe mine nu


eeei doamna delia, daca scrii prostii!
geo mama, de cand nu te-am vazut nici cafea nu am mai baut vrui sa-i zic fetei asteia, ca asa o iubeste el, cu cate o palma


ia invita-ma la o cafea
geo_xx
Postat pe 13 Ianuarie 2010 13:55
De la: geo_xx, la data 2010-01-13 13:53:52
De la: blaa, la data 2010-01-13 13:49:07baga-mi-as, ii dadeam un sut in fund si bagajele pe geam ....plus o scuipatura d-aia meseriasa intre ochi!

serios, poate-i place din cand in cand cate o scalfaneala d-aia zdravana!!






nu rade ca-i serioasa treaba.
am intalnit oameni, barbati, care credeau ca o palma data la timpul ei, arata cine-i stapan in casa. chestia ca nevestele lor considerau acest gest atat de normal incat se mandreau " mi-a dat barbatu' o palma. ce bine ma simt cu asa stapan in casa! aaaa aaaam orgasm!!"[/quote]

mai geo tu acilea vorbesti de inceputurile relatziei sa le vezi cum se lauda ca au fost alintate"cu pumnul direct in fatza sau cu sutul peste dos de nu pot sta pe scaun o luna dupa aceea"
Dontyyy
Postat pe 13 Ianuarie 2010 13:57
De la: Dontyyy, la data 2010-01-13 13:57:11
De la: geo_xx, la data 2010-01-13 13:53:52
De la: blaa, la data 2010-01-13 13:49:07baga-mi-as, ii dadeam un sut in fund si bagajele pe geam ....plus o scuipatura d-aia meseriasa intre ochi!

serios, poate-i place din cand in cand cate o scalfaneala d-aia zdravana!!






nu rade ca-i serioasa treaba.
am intalnit oameni, barbati, care credeau ca o palma data la timpul ei, arata cine-i stapan in casa. chestia ca nevestele lor considerau acest gest atat de normal incat se mandreau " mi-a dat barbatu' o palma. ce bine ma simt cu asa stapan in casa! aaaa aaaam orgasm!!"


mai geo tu acilea vorbesti de inceputurile relatziei sa le vezi cum se lauda ca au fost alintate"cu pumnul direct in fatza sau cu sutul peste dos de nu pot sta pe scaun o luna dupa aceea" [/quote]


am niste specimene d-astea la munca .
unu' se lauda mai tot timpu:
-aseara m-am imbatat si i-am tras o palma. cica in gluma!!
a doua zi cand m-am trezit, a trebuit sa ma duc dupa ea, ca a plecat la ma-sa. am batut-o si p-aia, ca a primit-o!!

si uite asa, ne amuzam cateodata!! ca-i ca ciclu, lunar se duce dupa ea!!
geo_xx
Postat pe 13 Ianuarie 2010 14:02
daaa bataia este rupta din rai! si prostia la fel!
one_size
Postat pe 13 Ianuarie 2010 14:07
De la: Dontyyy, la data 2010-01-13 13:57:11
De la: geo_xx, la data 2010-01-13 13:53:52
De la: blaa, la data 2010-01-13 13:49:07baga-mi-as, ii dadeam un sut in fund si bagajele pe geam ....plus o scuipatura d-aia meseriasa intre ochi!

serios, poate-i place din cand in cand cate o scalfaneala d-aia zdravana!!






nu rade ca-i serioasa treaba.
am intalnit oameni, barbati, care credeau ca o palma data la timpul ei, arata cine-i stapan in casa. chestia ca nevestele lor considerau acest gest atat de normal incat se mandreau " mi-a dat barbatu' o palma. ce bine ma simt cu asa stapan in casa! aaaa aaaam orgasm!!"


mai geo tu acilea vorbesti de inceputurile relatziei sa le vezi cum se lauda ca au fost alintate"cu pumnul direct in fatza sau cu sutul peste dos de nu pot sta pe scaun o luna dupa aceea" [/quote]

blaa
Postat pe 13 Ianuarie 2010 14:35
in primul rand as vrea sa spun tuturor un salut prietenos.problema mea este ca sunt prea geloasa.mereu mi-am spus ca nu voi fi asa cu prietenul meu ca ii voi acorda spatiu si ii voi respecta intimitatea ca nu voi fi o pisaloaga si ca nu voi incerca sa il controlez,dar usor de zis greu de facut.am ajuns pana la urma sa fiu geloasa pe toate femeile din prejma lui chiar daca am sau nu motiv.nici macar pe sora mea nu suport sa o vad ca sta langa el ca discuta sau zambesc unul altuia.mentionez ca eu intotdeauna am fost invidioasa pe ea pt felul in care arata. asa ca am ajuns sa cred ca nu sunt destul de buna pt el.desi imi spune mereu ca nu am motive sa fiu geloasa ca numai pe mine ma iubeste eu nu stiu ce sa cred.adica stiu ca ma iubeste pt ca mi-a demonstrat-o de multe ori dar de gelozie tot nu scap.in schimb el numai daca observa ca ma uit la cineva deja o ia razna.dati-mi va rog un sfat.are rost sa fiu geloasa sau nu.am auzit ca un pic de gelozie nu strica intr-o relatie.e adevarat oare?va multumesc.



io zic ca d-aia te mai trezesti cu pielea de pe degete peste ochi!!
geo_xx
Postat pe 13 Ianuarie 2010 15:30
De la: geo_xx, la data 2010-01-13 15:30:47in primul rand as vrea sa spun tuturor un salut prietenos.problema mea este ca sunt prea geloasa.mereu mi-am spus ca nu voi fi asa cu prietenul meu ca ii voi acorda spatiu si ii voi respecta intimitatea ca nu voi fi o pisaloaga si ca nu voi incerca sa il controlez,dar usor de zis greu de facut.am ajuns pana la urma sa fiu geloasa pe toate femeile din prejma lui chiar daca am sau nu motiv.nici macar pe sora mea nu suport sa o vad ca sta langa el ca discuta sau zambesc unul altuia.mentionez ca eu intotdeauna am fost invidioasa pe ea pt felul in care arata. asa ca am ajuns sa cred ca nu sunt destul de buna pt el.desi imi spune mereu ca nu am motive sa fiu geloasa ca numai pe mine ma iubeste eu nu stiu ce sa cred.adica stiu ca ma iubeste pt ca mi-a demonstrat-o de multe ori dar de gelozie tot nu scap.in schimb el numai daca observa ca ma uit la cineva deja o ia razna.dati-mi va rog un sfat.are rost sa fiu geloasa sau nu.am auzit ca un pic de gelozie nu strica intr-o relatie.e adevarat oare?va multumesc.



io zic ca d-aia te mai trezesti cu pielea de pe degete peste ochi!!


blaa
Postat pe 13 Ianuarie 2010 15:34
De la: geo_xx, la data 2010-01-13 15:30:47in primul rand as vrea sa spun tuturor un salut prietenos.problema mea este ca sunt prea geloasa.mereu mi-am spus ca nu voi fi asa cu prietenul meu ca ii voi acorda spatiu si ii voi respecta intimitatea ca nu voi fi o pisaloaga si ca nu voi incerca sa il controlez,dar usor de zis greu de facut.am ajuns pana la urma sa fiu geloasa pe toate femeile din prejma lui chiar daca am sau nu motiv.nici macar pe sora mea nu suport sa o vad ca sta langa el ca discuta sau zambesc unul altuia.mentionez ca eu intotdeauna am fost invidioasa pe ea pt felul in care arata. asa ca am ajuns sa cred ca nu sunt destul de buna pt el.desi imi spune mereu ca nu am motive sa fiu geloasa ca numai pe mine ma iubeste eu nu stiu ce sa cred.adica stiu ca ma iubeste pt ca mi-a demonstrat-o de multe ori dar de gelozie tot nu scap.in schimb el numai daca observa ca ma uit la cineva deja o ia razna.dati-mi va rog un sfat.are rost sa fiu geloasa sau nu.am auzit ca un pic de gelozie nu strica intr-o relatie.e adevarat oare?va multumesc.



io zic ca d-aia te mai trezesti cu pielea de pe degete peste ochi!!


cata suferinta pe mp!
one_size
Postat pe 13 Ianuarie 2010 15:37
De la: blaa, la data 2010-01-13 15:34:59
De la: geo_xx, la data 2010-01-13 15:30:47in primul rand as vrea sa spun tuturor un salut prietenos.problema mea este ca sunt prea geloasa.mereu mi-am spus ca nu voi fi asa cu prietenul meu ca ii voi acorda spatiu si ii voi respecta intimitatea ca nu voi fi o pisaloaga si ca nu voi incerca sa il controlez,dar usor de zis greu de facut.am ajuns pana la urma sa fiu geloasa pe toate femeile din prejma lui chiar daca am sau nu motiv.nici macar pe sora mea nu suport sa o vad ca sta langa el ca discuta sau zambesc unul altuia.mentionez ca eu intotdeauna am fost invidioasa pe ea pt felul in care arata. asa ca am ajuns sa cred ca nu sunt destul de buna pt el.desi imi spune mereu ca nu am motive sa fiu geloasa ca numai pe mine ma iubeste eu nu stiu ce sa cred.adica stiu ca ma iubeste pt ca mi-a demonstrat-o de multe ori dar de gelozie tot nu scap.in schimb el numai daca observa ca ma uit la cineva deja o ia razna.dati-mi va rog un sfat.are rost sa fiu geloasa sau nu.am auzit ca un pic de gelozie nu strica intr-o relatie.e adevarat oare?va multumesc.



io zic ca d-aia te mai trezesti cu pielea de pe degete peste ochi!!




e un topic, primul ei topic, deschis de suferinda!
geo_xx
Postat pe 13 Ianuarie 2010 15:39
De la: geo_xx, la data 2010-01-13 15:39:25
De la: blaa, la data 2010-01-13 15:34:59
De la: geo_xx, la data 2010-01-13 15:30:47in primul rand as vrea sa spun tuturor un salut prietenos.problema mea este ca sunt prea geloasa.mereu mi-am spus ca nu voi fi asa cu prietenul meu ca ii voi acorda spatiu si ii voi respecta intimitatea ca nu voi fi o pisaloaga si ca nu voi incerca sa il controlez,dar usor de zis greu de facut.am ajuns pana la urma sa fiu geloasa pe toate femeile din prejma lui chiar daca am sau nu motiv.nici macar pe sora mea nu suport sa o vad ca sta langa el ca discuta sau zambesc unul altuia.mentionez ca eu intotdeauna am fost invidioasa pe ea pt felul in care arata. asa ca am ajuns sa cred ca nu sunt destul de buna pt el.desi imi spune mereu ca nu am motive sa fiu geloasa ca numai pe mine ma iubeste eu nu stiu ce sa cred.adica stiu ca ma iubeste pt ca mi-a demonstrat-o de multe ori dar de gelozie tot nu scap.in schimb el numai daca observa ca ma uit la cineva deja o ia razna.dati-mi va rog un sfat.are rost sa fiu geloasa sau nu.am auzit ca un pic de gelozie nu strica intr-o relatie.e adevarat oare?va multumesc.



io zic ca d-aia te mai trezesti cu pielea de pe degete peste ochi!!




e un topic, primul ei topic, deschis de suferinda!



geo ..
"dânsei" ai trebe neaparat un implant la "creer "
blaa
Postat pe 13 Ianuarie 2010 15:45
normal ca are ala dc sa bata la ea !
of of mai mai!
blaa
Postat pe 13 Ianuarie 2010 15:47
De la: geo_xx, la data 2010-01-13 13:55:00
De la: taiko_delia, la data 2010-01-13 13:51:56
De la: geo_xx, la data 2010-01-13 13:48:59
De la: taiko_delia, la data 2010-01-13 13:42:41kudikooooooooooooooooo, da-o -n treaba....trebii, de doua ori am scris si nu ai postat nimic....lasi toti prostii sa scriue si pe mine nu


eeei doamna delia, daca scrii prostii!
geo mama, de cand nu te-am vazut nici cafea nu am mai baut vrui sa-i zic fetei asteia, ca asa o iubeste el, cu cate o palma


ia invita-ma la o cafea
cat esti de galant
taiko_delia
Postat pe 14 Ianuarie 2010 13:06
nu-l meriti , totul a inceput sa se strice evident ,datorita cauzei ca prin a va muta impreuna , si-a ingradit putin orizonturile , nu mai pleaca cd vrea , nu mai face ce vrea...e cea mai mare greseala a cuplului , de a convietui inainte de casatorie , dar si cea mai buna metoda de a-i afla caracterul . Parerea mea e ca e prea mare pt tine , si existasanse0.000001% de a intemeia un camin impreuna .dda-i cu fllit cat e devreme!!!!BAFTA.
kudika101375
Postat pe 16 Ianuarie 2010 05:43
SINCER SI IEVOCABIL DISCUTATI IMPREUNA CU UN SPEDIALIST PROBLEMA....PENTRU CA E O MARE PROBLEMA
kudika101375
Postat pe 16 Ianuarie 2010 05:46
De la: kudika073838, la data 2010-01-13 13:22:03nu e adevarat ca imi place sa fiu batuta si injurata ca nu sunt sado-maso ce naiba.dar mi-e greu sa o iau de la capat si sa imi dau seama ca 5 ani din viata mea s-au dus pe apa sambetei.tu cum ai reactiona ?
MIE MI S-AU DUS 8 ANI .....SI AM LUAT-O DE LA INCEPUT ....NU EXISTA N U POT ....CI NU VREAU!!!
kudika101375
Postat pe 16 Ianuarie 2010 05:49
nu stiu daca te mai intereseaza solutiii momentan. dar pot sa iti zic ce as face eu: cine te cunoaste cel mai bine decat tu??? ananlizeaza sincer in inima ta .. fara retineri fara frica.... uitate in trecut uitate in prezent la relatia pe care o ai ,,, uita-te cu adevarat ce simti, cum au evoluat lucrurile pemtru tine.... nu poti cumva mai mult? ... esti o persoana minunata... nu cumva meriti mai mult?.... uneori gandesti ca poate nu ai energia sa o iei de la inceenit in lume...... dar spune-mi daca tu nu lupti pentru tine cine o va face????? "prietenii", "iubitul" , "familia".... cu adevarat nimeni nu lupta in locul tau.... poti sa ai mii de oameni in jur ca in cele din urma tot singur esti. singur ai venit in lume singur vei pleca.....
daca esti cu adevarat fericita.atunci esti unde trebuie ........daca nu esti.. nu trebuie sa intrebi pe nimeni ce sa faci. stii singura in inima ta ce trebuie sa faci , cand si cum....
succes!!! dar dupa ce iei o decizie sa nu mai dai inapoi
dar sa o iei in asa fel incat sa nu regreti apoi
kudika086297
Postat pe 16 Ianuarie 2010 18:56
Buna,

Intr-adevar, atunci cand te muti impreuna cu iubitul multe lucruri se schimba. Schimbarea poate fi in bine daca persoanele se potrivesc..sau in rau sau chiar foarte rau in caz contrar.

Decizia de a ramane sau nu cu el iti apartine, dar.....(intotdeauna exista un dar :D) daca deja ai incercat sa te desparti de cateva ori de el e evident ca aveti probleme serioase. Cel mai bine ar fi sa le discutati si sa le rezolvati. In cazul in care nu le rezolvati, sfatul meu e sa mergi mai departe. eu am avut o relatie de 5 ani si din anul al 3-lea nu a mai mers dar la insistentele lui 2 ani de zile tot i-am dat sanse. Regret ca am lalait-o atat si nu am pus punct mai repede.

Orice decizie ai lua, iti doresc sa fi iubita si fericita!

Pax,

Iula
bbjulya
Postat pe 17 Ianuarie 2010 01:55
SI EU AM AVUT UN CONCUBINAJ DE 2 ANI SI JUMATATE....PE MINE NU MA INJURA,NU MA BATEA,DAR CUM AI ZIS TU NE INDEPARTASEM,COMUNICARE 0..DECI CAND NU MERGE NU MERGE..
LA PUTIN TIMP DUPA CE M-AM DESPARTIT DE FOSTUL AM CUNOSCUT ALTA PERSOANA AM FOST AMICI APROAPE UN AN SI DUPA AIA NE-AM "CUPLAT"LA PUTIN TIMP AM RAMAS INSARCINATA AM AVUT CURAJUL SI AM TINUT COPILUL... DECI AUTOMAT ,ALT CONCUBINAJ, AZI AVEM O FETITA DE 6 LUNI SI E TOTUL OK...
DAK NU E COMINICARE E CA SI CUM NU AR FI NIMIK...E FOARTE IMPORTANT SA COMUNICI SI SA TE INTELEGI CU PERSOANA IUBITA..TOT CE AI PE SUFLET TREBUIE SPUS..ASA SE REZOLVA PROBLEMELE
vale24
Postat pe 17 Ianuarie 2010 07:41
stii in momentul in care te muti cu persoana iubita trebuie sa convietuiesti cu trei,tu,el si voi. invata sa faci compromisuri de fapt sa faceti impreuna,invatati sa va acceptati defectele si invata sa-i spui deschis tot ceea ce te doare cu toate ca sincera sa fiu de la injuraturi pana la a ridica mana nu cred ca este cale lunga.
pupici!
khiva
Postat pe 17 Ianuarie 2010 13:09
e clar ca e om doar in spatele monitorului iar in viata un animal salbatic.....sa ma scuze cei de la protectia animalelor.Fa-i vant cat mai repede si lasa-l sa-si gaseasca alta victima.
alderspaula
Postat pe 17 Ianuarie 2010 13:12
De la: kudika073838, la data 2010-01-13 13:22:03nu e adevarat ca imi place sa fiu batuta si injurata ca nu sunt sado-maso ce naiba.dar mi-e greu sa o iau de la capat si sa imi dau seama ca 5 ani din viata mea s-au dus pe apa sambetei.tu cum ai reactiona ?






Nu vreau sa te dezamagesc, dar, daca dupa 5 ani de impreuna te jigneste, ma intreb ce va face dupa 3,4,5 ani...tind sa cred ca ca s-a obisnuit cu tine, ca iti cunoaste toate punctele slabe si cele forte(daca ai), dar, e cam prea mult sa se manifeste asa, de altfel, niciodata nu ar trebui sa se manifeste cum spui. Tu, cu dragostea pe care i-o porti, sunt sigura ca ai facut multe concesii si vei mai face, iar el, asta asteapta. Comunica cu el si, incearca sa fi mai ferma, mai hotarata in ceea ce priveste comportamentul vis-a vis de tine, in primul rand! Numai tu poti simti daca te iubeste cu adevarat, sau, daca sta impreuna cu tine din alte motive. Intr-un moment de acalmie, deschide, cu seriozitate, acest subiect si vezi ce va iesi. sa stii ca multe femei nu pot pune capat unei relatii fiindca se tem de necunoscut, dar nu e asa. Te asteptam cu vesti bune!Succes!
Aphrodite
Postat pe 17 Ianuarie 2010 15:51
..subscriu..cauta altceva!
andreea_n_x
Postat pe 17 Ianuarie 2010 16:07
Oki, tipu intradevar nu stie sa se comporte, cu toate ca noi cei de aici care postam commenturi nu avem de unde sti de fapt si de drept ce se intampla intre voi. intradevar, barbatii nu apreciaza o femeie fara personalitate, care nu este capabila sa se impuna, sa ia o atitudine si plus k "asa cum il educi, asa il ai". eu cred ca tu ai gresit ink de acum 5 ani. e greu sa renunti la o rel de 5 ani ce-i drept, dar nici sa te lasi calcata in picioare si sa taci doar ca totul sa fie bine, pt k nu o sa fie!Dar ca sa nu ramai cu constiinta incarcata k nu ai facut totul pt rel asta si dak tu chiar vrei ceva de la omul asta indiferent cum ar fi el, incerca-l, da-i o lectie, sa il faci sa realizeze cum ar fi fara tine...calca-ti pe inima, pe sentimente si fii rece, macar cateva zile, nu il baga prea mult in seama, nu ii gati, certa-te cu el si injura-l, fa-l sa fie pus in aceeasi postura in kre ai fost si tu, ba chiar pleaca de acasa cateva zile dak crezi k esti destul de puternik inkt sa rezisti fara sa il vezi....si dak dupa tot acest timp nu ai sa vezi nici o schimbare la el, inseamna ca nu se merita....aaa si nu te lasa induiosata dak el vine dupa o zi si te "miauna" 5 min....plus, draga mea, tu ai atuu-l in mana, esti mult mai tanara ca el, deci dc nu incerci sa profiti putin de asta?? ;) pup:*
BlackPusS
Postat pe 17 Ianuarie 2010 16:27
draga daca vrei sa accepti un sfat pleaca si ia viata de la capat. eu anm luat viata de la inceput dupa o casnicie de 22 ani si nu am fost batuta si injurata ,dar alte motive m-au adus in pragul divortului si nu m-am uitat in urma celor 22 de ani avand si un baiat de tudent atunci.Nimeni si nimic nu merita pe lumea asta sa te faca sa suferi ,Tu decizi ce e mai bine ptr tinedar sti ca eo vorba ,,daca o persoana iti spune ca esti beat nu crezi ,apoi iti spune si a doua persoana ,cand iti iti si a treia persoana chiar trebuie sa sti ca ai o problema si numai de tine depinde sa o rezolvi.Prima persoana in viata la care trebuie sa te gandesti trebuie sa fi tu .
kudika081318
Postat pe 17 Ianuarie 2010 17:03
poti sa lasi de la tine pana intr-o zi knd iti dai seama ca nu mai ai demnitate,orgoliu,coloana vertebrala si k iti pierzi tineretea,viata,timpul cu o persoana kre nu te merita.dc un barbat nu te respecta,nu te va iubi niciodata.el nu e de vina.tu gresesti k il ierti mereu.el se gandeste exact asa:"daca am jignit-o 1 data si nu a facut nimik,pot s-o fac mereu,are un carcater slab,e naiva,influentabila".
annna_larysssa
Postat pe 17 Ianuarie 2010 19:17
Daca acum iti e greu mai tarziu cum crezi ca iti8 va fi?
Trezeste-te,sant femei care nu accepta in nici un caz asemenea comportament chiar daca au 15 ani de casnicie.Crezi ca numai tu treci prin asta?Sant multe persoane ale caror relatii se termina din diverse motive dar o despartire nu-i un capat de tara.Fii tare,respecta-te si vei fi respectata!Ai 24 de ani,probabil vor mai urma si alte despartiri in viata ta.Accepta situatia si mergi mai departe!Viata e scurta si nu merita sa suferi la nesfarsit!
kudika033765
Postat pe 17 Ianuarie 2010 19:59
dar poate omu e bun la pat si daia sta cu el, am mai auzit de cazuri din astea
altfel nu pot intelege cum pot sta cu asemenea oameni, eu si cu 2 copii si l-am avertizat daca vreodata indrazneste plec si nu ma uit in urma
cp_venca
Postat pe 18 Ianuarie 2010 10:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu as fi crezut.. 8 De la: Cassey_ 24 Mai 2009 14:13
Cum imi pot recuceri ex-ul? 140 De la: C_Florentina 22 Mai 2013 14:01
nevoie de ... nu stiu ce! 37 De la: naddya18 20 Februarie 2013 07:59
oare chiar sa jucat cu mn ? 24 De la: kudika169559 19 Martie 2011 16:09
Tacere sau marturisire??? 2 De la: ella_c 11 Martie 2009 16:14