Setari Cookie-uri

'Ce masti naturale pt ten si impachetari corporale pe baza de plante cunoasteti?'

Doamnelor, domnisoarelor si chiar domnilor(de ce nu?) va invit sa construim aici un Ghid al mentinerii frumusetii tenului si corpului feminin (cred ca majoritatea doamnelor si domnisoarelor ar vrea sa mai afle cate ceva nou in materie de secrete ale ingrijirii si mentinerii), respectiv ce retete pe baza de plante (si nu numai pe baza de plante) cunoasteti... Am vazut multe posturi cu intrebari referitoare la tratamente de ten, masti de ingrijire faciala, sau impachetari corporale pt celulita etc. Le putem aduna aici, astept mesajele voastre, chiar si cu riscul de a scrie pe langa subiect sau cu riscul crearii a noi discutii pe langa subiectul propus, abia astept sa citesc mesajele voastre atat eu cat si restul vizitatorilor
oana84onutza
Postat pe 20 Ianuarie 2010 19:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Lentile de contact 1 De la: kidblue 28 Martie 2010 13:19
Voteaza TOTO :))))))) 2 De la: toCSic 18 Iulie 2009 22:52
Partenerii de viata sunt schimbatori! 6 De la: Elyaa 6 Iulie 2011 11:16
Cunoasteti un salon unde sa incep sa fac niste cursuri de manichiurista? 2 De la: fluturasmulticolor 22 August 2014 17:03
imi vreau parul inapoi, cine ma ajuta? 16 De la: adriana_florescu 6 Iulie 2015 10:21