Dincolo de aparente...

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

Buna tuturor.Acum 4 ani am avut un "accident" ca sa zic asa....in urma caruia am devenit hipoacuzica(mi-am pierdut partial auzul). Odata cu trecerea timpului s-a mai agravat...acum port proteze auditive pt ca altfel nu m-as descurca deloc. E trist cand nu ai nici macar 18 ani impliniti si deja simti ca viata e nedreapta cu tine. Desi nu sunt putini cei care imi spun ca sunt draguta sau orice alte complimente, cu toate astea eu ma simt din ce in ce mai rau. Nici prieteni prea multi nu pot avea pentru ca oamenii in ziua de azi nu stiu sa priveasca dincolo de aparente...nu vor sa aiba dea face cu "asa ceva".Simt ca am atatea de oferit si nu am cui...deci va rog, ce sfaturi imi puteti da? Stiti pe cineva intr-o situatie similara? Ce as putea face pentru a avea mai multa incredere in mine? Pentru ca oricat as incerca nu pot trece peste...
Raporteaza abuz de limbaj
Shhh Avatarul lui Shhh

2004 mesaje
Oras: iasi

vad poza ta la diferite topicuri si nu prea mai inteleg nik..bat eniuei stu ce inseamna sa te dea lumea la o parte ca pe ciuma pt ca ai o mica problema de sanatate, mai mult sau mai putin vizibila. eu am 8 ani de cand ma mai busheste plansul cateodata ca nu-s si eu ca ceilalti si ca numa ghinioane am avut dar mai mult de atat nu am ce face. bocesc, ma descarc, ma ridic si merg mai departe.m-am obisnuit cu ideea ca traim printre curve cu multe fete si vreau nu vreau tb sa ma comport ca atare. daca ai 18 ani e mai greu de trecut peste, dar orice rau are partea lui buna.pe mine boala m-a maturizat f mult, poate ai sa ai si tu norocu asta....bafta!! si capu' sus!!!
Casatoria e cauza principala a divortului.
Fosta membra Kudika.ro
De la: Shhh, la data 2010-01-31 17:42:06vad poza ta la diferite topicuri si nu prea mai inteleg nik..bat eniuei stu ce inseamna sa te dea lumea la o parte ca pe ciuma pt ca ai o mica problema de sanatate, mai mult sau mai putin vizibila. eu am 8 ani de cand ma mai busheste plansul cateodata ca nu-s si eu ca ceilalti si ca numa ghinioane am avut dar mai mult de atat nu am ce face. bocesc, ma descarc, ma ridic si merg mai departe.m-am obisnuit cu ideea ca traim printre curve cu multe fete si vreau nu vreau tb sa ma comport ca atare. daca ai 18 ani e mai greu de trecut peste, dar orice rau are partea lui buna.pe mine boala m-a maturizat f mult, poate ai sa ai si tu norocu asta....bafta!! si capu' sus!!!

kudika mai face apare poza altcuiva si nici un nume
Am I supposed to put my life on hold because you don't know how to act and you don't know where your life is going?i am not sure i see you again I'll be alright na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey goodbye I'm so over it, I've been there and back na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey Goodbye my lover. Goodbye my friend.
kudika070212 Avatarul lui kudika070212

10 mesaje

ipremii.com/index.php?r=wdkC
doar un clik atat te rog frumos multumesc anticipat
Raporteaza abuz de limbaj