Setari Cookie-uri

Dincolo de aparente...

Buna tuturor.Acum 4 ani am avut un "accident" ca sa zic asa....in urma caruia am devenit hipoacuzica(mi-am pierdut partial auzul). Odata cu trecerea timpului s-a mai agravat...acum port proteze auditive pt ca altfel nu m-as descurca deloc. E trist cand nu ai nici macar 18 ani impliniti si deja simti ca viata e nedreapta cu tine. Desi nu sunt putini cei care imi spun ca sunt draguta sau orice alte complimente, cu toate astea eu ma simt din ce in ce mai rau. Nici prieteni prea multi nu pot avea pentru ca oamenii in ziua de azi nu stiu sa priveasca dincolo de aparente...nu vor sa aiba dea face cu "asa ceva".Simt ca am atatea de oferit si nu am cui...deci va rog, ce sfaturi imi puteti da? Stiti pe cineva intr-o situatie similara? Ce as putea face pentru a avea mai multa incredere in mine? Pentru ca oricat as incerca nu pot trece peste...

Postat pe 23 Ianuarie 2010 17:51
vad poza ta la diferite topicuri si nu prea mai inteleg nik..bat eniuei stu ce inseamna sa te dea lumea la o parte ca pe ciuma pt ca ai o mica problema de sanatate, mai mult sau mai putin vizibila. eu am 8 ani de cand ma mai busheste plansul cateodata ca nu-s si eu ca ceilalti si ca numa ghinioane am avut dar mai mult de atat nu am ce face. bocesc, ma descarc, ma ridic si merg mai departe.m-am obisnuit cu ideea ca traim printre curve cu multe fete si vreau nu vreau tb sa ma comport ca atare. daca ai 18 ani e mai greu de trecut peste, dar orice rau are partea lui buna.pe mine boala m-a maturizat f mult, poate ai sa ai si tu norocu asta....bafta!! si capu' sus!!!
Shhh
Postat pe 31 Ianuarie 2010 17:42
De la: Shhh, la data 2010-01-31 17:42:06vad poza ta la diferite topicuri si nu prea mai inteleg nik..bat eniuei stu ce inseamna sa te dea lumea la o parte ca pe ciuma pt ca ai o mica problema de sanatate, mai mult sau mai putin vizibila. eu am 8 ani de cand ma mai busheste plansul cateodata ca nu-s si eu ca ceilalti si ca numa ghinioane am avut dar mai mult de atat nu am ce face. bocesc, ma descarc, ma ridic si merg mai departe.m-am obisnuit cu ideea ca traim printre curve cu multe fete si vreau nu vreau tb sa ma comport ca atare. daca ai 18 ani e mai greu de trecut peste, dar orice rau are partea lui buna.pe mine boala m-a maturizat f mult, poate ai sa ai si tu norocu asta....bafta!! si capu' sus!!!


kudika mai face apare poza altcuiva si nici un nume
iulia069834
Postat pe 31 Ianuarie 2010 17:47
http://ipremii.com/index.php?r=wdkC
doar un clik atat te rog frumos multumesc anticipat
kudika070212
Postat pe 12 Februarie 2010 00:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
deci pur si simplu mam saturat!! 0 De la: 1 Octombrie 2009 18:11
ce se intampla cu mine ? 2 De la: Cassey 29 Decembrie 2008 19:05
Problemele hormonale...o problema care se va rezolva,sau care trebuie rezolvata? 5 De la: Summer_ 1 Aprilie 2010 14:38
ajutor!!! 16 De la: kittylicious 20 Iunie 2009 00:45
Sfaturi concurs Banca Nationala A Romaniei... 1 De la: MonaLisaC 14 Septembrie 2010 15:52