un sfat,ceva,numai help me!!!

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

nu stiu daca ati cunoscut pe cineva care sa vi se para incerdibil de diferit fata de alte persoane,sa aibe o privire atat de neomeneasca,sa te faca sa il doresti cu disperare....! pentru ca asta am patit eu. nu stiu ce naiba are omu asta de ma face sa ma gandesk incontinuu la el faza proasta e ca e cu mult mai in varsta dekat mine asta ma enerveaza cel mai tare....si probabil si casatorit si eu akm nu mai stiu cum sa il scot din gandurile mele....please help me!!!
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
apeleaza la papusa vodoo
nicossia Avatarul lui nicossia

1042 mesaje

Cunoaste-l mai bine.Asa aflii mult mai multe despre el si nu mai pare inaccesibil,poti sa ai surprize chiar -sa gasesti un om comun sau sa fie asa cum zici tu sau si mai tare de-atat (bafta !).Ca stii tu,vazut din luna si Pamantu-i albastru si cand colo...
Fosta membra Kudika.ro
El n-are nimic, e totul in mintea ta.

Intodeauna ne dorim ceea ce e greu de obtinut.
mikiduta39 Avatarul lui mikiduta39

91 mesaje
Oras: brasov

nu ne-ai spus cati ani ai?
Fosta membra Kudika.ro
De la: mikiduta39, la data 2010-02-02 10:13:39nu ne-ai spus cati ani ai?

daca este sa ne luam dupa poza de la avatar sunt 2 variante:
1.este d-na profesoara si atunci este destul de matura
2. este eleva "nabadaioasa" si desigur cel de care s-a indragostit este "profu de romana, geografie sau muzica"
Fosta membra Kudika.ro
De la: , la data 2010-01-24 13:59:43 incerdibil de diferit fata de alte persoane,sa aibe o privire atat de neomeneasca,sa te faca sa il doresti cu disperare.

dracula?!
Sa stii sa lupti cand vrei sa ai, sa nu regreti cand pierzi sau dai, sa poti urca cand altii te coboara, sa poti sa induri cand altii te inseala, sa poti zambi cand inima iti plange, sa-ti fie cald chiar daca afara ninge, sa poti avea dorinta chiar daca is clipe ce trec in nefiinta, sa poti trai cand lupta e pierduta, sa ai in viata tot ce sufletul iti cere: credinta, dragoste, placere.
Fosta membra Kudika.ro
De la: one_size, la data 2010-02-02 10:20:52
De la: , la data 2010-01-24 13:59:43 incerdibil de diferit fata de alte persoane,sa aibe o privire atat de neomeneasca,sa te faca sa il doresti cu disperare.

dracula?!

stai sa vezi cand o sa inceapa sa-i "suga" sangele
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

ai si fugit de pe kudika
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.