M-aș însura...dar...n-are cine mă lua....

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Pagini: 1 2 3 4 >> Sari la pagina:
Fosta membra Kudika.ro
Acum....serios...vorbind....aș vrea să cunosc....pe cineva pt.o relație de lungă durată...eventual...dacă ...nu sper la prea multe...
"baza" mi-aș dori să fie sentimentele...și nimic altceva....
Personal...consider...că sunt un magnet....pentru..."dezastre"...oare...e vina mea?
Raporteaza abuz de limbaj
http://tough699.hi5.com
dani_pisi Avatarul lui dani_pisi

274 mesaje
Oras: bucuresti

de ce te acuzi singur?? lasa-i pe ceilalti s-o zica,poate nu e chiar asa......chiar nu ti-ai gasit pe nimeni?? e greu intr-adevar, dar crezi ca aici pe forum gasesti?????? ar fi ok.....dar.......mult noroc!!!! sa-mi zici daca ai gasit .....
Fosta membra Kudika.ro
inca nu ai gasit persoana care sa fie compatibila cu tine...mai cauta!
Fosta membra Kudika.ro
[/url" target="_blank" rel="nofollow" title="Link extern Kudika.ro" onclick='_gaq.push([ "_trackEvent", "Forum", "External link exit", "Kudika Forum external link exit", "http%3A%2F%2Fdl.glitter-graphics.net%2Fpub%2F1202%2F1202591pu55lez1va.gif%5B%2Fimg%5D%5B%2Furl">);'>dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif">[/url] [/url" target="_blank" rel="nofollow" title="Link extern Kudika.ro" onclick='_gaq.push([ "_trackEvent", "Forum", "External link exit", "Kudika Forum external link exit", "http%3A%2F%2Fdl.glitter-graphics.net%2Fpub%2F1202%2F1202591pu55lez1va.gif%5B%2Fimg%5D%5B%2Furl">);'>dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif">[/url] [/url" target="_blank" rel="nofollow" title="Link extern Kudika.ro" onclick='_gaq.push([ "_trackEvent", "Forum", "External link exit", "Kudika Forum external link exit", "http%3A%2F%2Fdl.glitter-graphics.net%2Fpub%2F1202%2F1202591pu55lez1va.gif%5B%2Fimg%5D%5B%2Furl">);'>dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif">[/url]
speri mata da` speri degeaba [/url" target="_blank" rel="nofollow" title="Link extern Kudika.ro" onclick='_gaq.push([ "_trackEvent", "Forum", "External link exit", "Kudika Forum external link exit", "http%3A%2F%2Fdl.glitter-graphics.net%2Fpub%2F1202%2F1202591pu55lez1va.gif%5B%2Fimg%5D%5B%2Furl">);'>dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif">[/url]
Shhh Avatarul lui Shhh

2004 mesaje
Oras: iasi

nu arati cam...........bine?....pt a te plange pe un forum??cam cate ciumafai ai estimat ca te vor contacta dupa postul tau aici?:-?..un calcul trebuie sa fi facut
Casatoria e cauza principala a divortului.
Fosta membra Kudika.ro
De la: Shhh, la data 2010-01-30 20:21:43nu arati cam...........bine?....pt a te plange pe un forum??cam cate ciumafai ai estimat ca te vor contacta dupa postul tau aici?:-?..un calcul trebuie sa fi facut

Shhhhhhh,e blond
Fosta membra Kudika.ro
De la: romantyc999, la data 2010-01-30 11:56:23Acum....serios...vorbind....aș vrea să cunosc....pe cineva pt.o relație de lungă durată...eventual...dacă ...nu sper la prea multe...
Personal...consider...că sunt un magnet....pentru..."dezastre"...oare...e vina mea?
....platesti Drepturi de Autor la poza?!!!
Cand eu spun ceva ,poate spun,de'aiurea !!!
Fosta membra Kudika.ro
De la: romantyc999, la data 2010-01-30 11:56:23Acum....serios...vorbind....aș vrea să cunosc....pe cineva pt.o relație de lungă durată...eventual...dacă ...nu sper la prea multe...

nu fi trist, dragul meu!
vei gasii pe cineva asemeni tie si veti traii o poveste de dragoste adevarata.
pana atunci, bucura-te de sex!
mi-am busuioc in par maaaaaai.....! http://www.microworkers.com/?Id=0814c3a1
oana84onutza Avatarul lui oana84onutza

337 mesaje

Mda, exact cand imi doresc o relatie serioasa, atunci nu este...Planurile astea, mai bine fara ele
heroes Avatarul lui heroes

288 mesaje
Oras: baia mare

mai!!! parca si eu m-as mai insura.. nu de alta dar parca nu..ma satur .Oare pe mine ma ia cineva? Ca moartea..a trecut pe alaturi
Dumnezeu a facut lumea, a vazut ca este buna si s-a odihnit. Dumnezeu a facut barbatul. A vazut ca era un lucru bun si s-a odihnit. Dumnezeu a facut femeia... De atunci nimeni nu mai are odihna.
cmonikdulcik Avatarul lui cmonikdulcik

39 mesaje

Ai incercat si ai fost refuzat?Poate problema e chiar la tine...gandeste-te la asta..
heroes Avatarul lui heroes

288 mesaje
Oras: baia mare

De la: cmonikdulcik, la data 2010-02-08 17:44:55Ai incercat si ai fost refuzat?Poate problema e chiar la tine...gandeste-te la asta..

Daca era pt mine astept cereri
Dumnezeu a facut lumea, a vazut ca este buna si s-a odihnit. Dumnezeu a facut barbatul. A vazut ca era un lucru bun si s-a odihnit. Dumnezeu a facut femeia... De atunci nimeni nu mai are odihna.
MIMI1958 Avatarul lui MIMI1958

44 mesaje
Oras: craiova

intra pe lumeaemica si ai sa gasesti acolo o multime de fete sau la matrimoniale
gya121 Avatarul lui gya121

11 mesaje
Oras: constanta

buna,id meu este nebunik_84,daca vrei sa vb mai multe
moneycaprice Avatarul lui moneycaprice

57 mesaje

de parca matrimoniale ar fi solutia....solutia e sa ai rabdare si sa nu te alergi dupa himere
Shhh Avatarul lui Shhh

2004 mesaje

De la: gya121, la data 2010-02-08 21:50:15buna,id meu este nebunik_84,daca vrei sa vb mai multe

ia uite ca o musca a cazut, v-a aratat ca are meleuri si bebelouri, are shizme, se boieste, e dezmatata, adik ce va mai doriti..sariti pe ea...
Fosta membra Kudika.ro
De la: Shhh, la data 2010-02-09 12:34:42
De la: gya121, la data 2010-02-08 21:50:15buna,id meu este nebunik_84,daca vrei sa vb mai multe

ia uite ca o musca a cazut, v-a aratat ca are meleuri si bebelouri, are shizme, se boieste, e dezmatata, adik ce va mai doriti..sariti pe ea...

are si clabuce la par!
plus ca ea nu presteaza pe centura..doar la domiciliul cleentului!
Sa stii sa lupti cand vrei sa ai, sa nu regreti cand pierzi sau dai, sa poti urca cand altii te coboara, sa poti sa induri cand altii te inseala, sa poti zambi cand inima iti plange, sa-ti fie cald chiar daca afara ninge, sa poti avea dorinta chiar daca is clipe ce trec in nefiinta, sa poti trai cand lupta e pierduta, sa ai in viata tot ce sufletul iti cere: credinta, dragoste, placere.
Fosta membra Kudika.ro

...nebunatico!!! asta te trimite pe centura in italia...are mufa de peste

...sanavăbici...
Shhh Avatarul lui Shhh

2004 mesaje

nu se spune "peste" draga se spune impresar, ce naiba...
Fosta membra Kudika.ro
De la: Shhh, la data 2010-02-09 12:56:19nu se spune "peste" draga se spune impresar, ce naiba...

ba nu! se zice investitor!
Sa stii sa lupti cand vrei sa ai, sa nu regreti cand pierzi sau dai, sa poti urca cand altii te coboara, sa poti sa induri cand altii te inseala, sa poti zambi cand inima iti plange, sa-ti fie cald chiar daca afara ninge, sa poti avea dorinta chiar daca is clipe ce trec in nefiinta, sa poti trai cand lupta e pierduta, sa ai in viata tot ce sufletul iti cere: credinta, dragoste, placere.
Shhh Avatarul lui Shhh

2004 mesaje

Fosta membra Kudika.ro
De la: one_size, la data 2010-02-09 12:58:48
De la: Shhh, la data 2010-02-09 12:56:19nu se spune "peste" draga se spune impresar, ce naiba...

gaozar nu-i mai bine?....
...sanavăbici...
Fosta membra Kudika.ro
De la: freakbabe, la data 2010-02-09 13:00:59

doamne da tu vrei sa se sparie momeala?
Fosta membra Kudika.ro
De la: one_size, la data 2010-02-09 13:02:50

...nu se mai sperie ea de p*** ...n-ai vazut ce id are?...de nebunatica...ohhhhhhh yeeeeeeee
...sanavăbici...
Fosta membra Kudika.ro
De la: freakbabe, la data 2010-02-09 13:05:05
De la: one_size, la data 2010-02-09 13:02:50

...nu se mai sperie ea de p*** ...n-ai vazut ce id are?...de nebunatica...ohhhhhhh yeeeeeeee

da ma da face si ea precum gaina din banc...pe mironosita...mai bine se impiedica si cade!
Shhh Avatarul lui Shhh

2004 mesaje

Doua prostituate pe centura. Vine politia si opreste cele doua domnisoare.
Prima: Eu sunt stewardesa la o firma particulara de avioane si acum am cursa spre Hawaii!!!
A doua: Si eu sunt tot c*rva dar nu stiu sa ma exprim asa frumos ca dansa!
Fosta membra Kudika.ro
De la: Shhh, la data 2010-01-30 20:21:43nu arati cam...........bine?....pt a te plange pe un forum??cam cate ciumafai ai estimat ca te vor contacta dupa postul tau aici?:-?..un calcul trebuie sa fi facut

ai fi surprinsa sa afli cat de multe ,,,,,,,,,,,,,,dupa cum se stie orice sac are petecul lui
Fosta membra Kudika.ro
De la: Shhh, la data 2010-02-09 13:12:11Doua prostituate pe centura. Vine politia si opreste cele doua domnisoare.
Prima: Eu sunt stewardesa la o firma particulara de avioane si acum am cursa spre Hawaii!!!

Fosta membra Kudika.ro
De la: Shhh, la data 2010-02-09 13:12:11Doua prostituate pe centura. Vine politia si opreste cele doua domnisoare.

e tare bancul
...sanavăbici...
Fosta membra Kudika.ro

guru cred ca-i cel mai bine
Pagini: 1 2 3 4 >> Sari la pagina: