Setari Cookie-uri

Bluze si perne cusute de mina

Am facut un mic blog pentru sotia mea.
Amindoi sintem acasa, nu avem serviciu de o perioada buna de timp. Eu reusesc sa mai fac un ban, muncind pe Internet (nu va ginditi la prostii, este munca legala), iar ea isi mai ocupa timpul cu ceva lucru.
Puteti sa gasiti aici citeva articole, voi adauga in curind mai multe: http://geletu.blogspot.com/
Va multumesc.
queensoft
Postat pe 8 Februarie 2010 16:23
banuiesc ca ceva ceva tot va va iesi, faza e sa fie preturile accesibile . si astept si alte poze..momentan vad ca ai doar 2
Shhh
Postat pe 8 Februarie 2010 16:38
Au aparut mai multe produse si poze.
In curind si o promotie cu ceva oferte speciale, va astept.
queensoft
Postat pe 15 Martie 2010 14:43
fa'ti reclama pe mai multe site'uri hainele sunt faine, anul asta se poarta influenta asta indiana asa ca daca stii sa te faci auzit sigur vei avea clienti. mi'as cumpara si eu, dar sunt genul de haine pe care ador sa le privesc dar n'am curaj sa le si imbrac. oricum bafta!!! am sa recomand la cateva persoane blogul tau!! mai baga produse
Shhh
Postat pe 15 Martie 2010 17:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Inscriu Reprezentanti Oriflame in toata tara 1 De la: sweet_mihaela 4 Februarie 2011 22:11
accesorii crosetate 2 De la: _madalina_alexandra_ 14 Noiembrie 2008 01:02
HAINE DE VANZARE!!!100% ORIGINALE!!! 1 De la: escobar 13 Martie 2009 15:34
Vand brose handmade diverse modele si culori. 1 De la: weaseeel 26 Septembrie 2011 13:54
Magazin online cu hainute pentru pitici 1 De la: remi_samoila 3 Ianuarie 2010 12:31