Setari Cookie-uri

Nu credeti ca uneori fetele care arata bine traiesc o drama?

sirghea ..stai putin sa cercetez si dupa aia o sa-ti raspund!
kudika132368
Postat pe 5 Aprilie 2010 15:34
ioanam859....eu am gindit bine inainte sa -ti dau tie replici dar vad ca degeaba...nu intelegi nimic si nu mai are rost sa-mi consum energia cu tine! ramai cu ale tale si nu te mai ataca ca o sa faci riduri premature!

si daca nu te-ai prins de ce ti-am spus ca fac JOGGING atunci sa-ti traduc ....mi-ai spus sa fac joc de glezne si eu ti-am raspuns ca fac de doua ori pe saptamana ..dar raspunsul meu era o gluma...nicidecum vre'o lauda! dar tu ca de obicei esti pe linga subiect!

un barbat vede in noi mai multe, numai TU vezi in noi o "bucata de sex" ...si sincer sa-ti spun ..parerea ta pt. mine . acum, este ..CANTITATE NEGLIJABILA!

cine dramatizeaza?? si ce?? nu cumva tu esti aceea care vrea sa dramatizeze pe aici imaginea FRUMOASELOR??

oricum ..hai sa o lasam balta ca ..nu intelegi nimic ...bati campii ..ai luat-o ca pe un afront personal..si nu mai am rabdare sa-ti mai dau explicatii!! intr-un cuvint ...ma obosesti!!

FLIT!!





voi va dramatizati singure nu eu......voi sunteti alea care spuneti ca "fetele care arata bine traiesc o drama"

cat despre faza ca doar eu vad in fetele frumoase doar o bucata de sex.....eu nu vad o bucata de sex in fetele frumoase....barbatii vad asta.....nu-mi spune tu mie ca un barbat cand vede o fata frumoasa se gandeste la ce studii are,si cum sa vb despre filozofie cu ea, .. si nu se gandeste prima data cum sa o duca in patul lui.... hai sa fim realiste....
ioanam859
Postat pe 5 Aprilie 2010 16:30
De la: why_M3, la data 2010-04-03 16:40:48Vai de silicoanele voastre... ,mai bine sa va puneti silicoane in cap...


Neuronii de silicon nu s-au inventat, inca!

Postat pe 5 Aprilie 2010 18:29
ce se mai ataca "siliconatele",era vb k in general femeile "frumoase" sunt "frumose" dar nu e meritul lor,k pe ici pe colo isi mai corecteaza defectele...isi mai baga un silicon... in creier nu si-au bagat silicoane k in rest au peste tot =))) Eu n-am nevoie de silicoane,pune-ti tu sa fii mai frumoasa ...
why_M3
Postat pe 5 Aprilie 2010 19:32
De la: why_M3, la data 2010-04-05 19:32:22 ce se mai ataca "siliconatele",era vb k in general femeile "frumoase" sunt "frumose" dar nu e meritul lor,k pe ici pe colo isi mai corecteaza defectele...isi mai baga un silicon... in creier nu si-au bagat silicoane k in rest au peste tot =))) Eu n-am nevoie de silicoane,pune-ti tu sa fii mai frumoasa ...


E prima oara dar si ultima cand dau un detaliu despre mine.Am bustul de 100 in circumferinta , nu cred ca-mi trebuie silicoane, multam de sfat.

Postat pe 5 Aprilie 2010 20:21
da deci ai dreptate p mn ma tin baieti doar de frumusete nu vad in mn cea ce e cu adevarat ///asi vrea
kudika152491
Postat pe 5 Aprilie 2010 21:06
De la: why_M3, la data 2010-04-05 19:32:22 ce se mai ataca "siliconatele",era vb k in general femeile "frumoase" sunt "frumose" dar nu e meritul lor,k pe ici pe colo isi mai corecteaza defectele...isi mai baga un silicon... in creier nu si-au bagat silicoane k in rest au peste tot =))) Eu n-am nevoie de silicoane,pune-ti tu sa fii mai frumoasa ...


Ce iti mai place sa te uiti in ograda alteia
Summer_
Postat pe 5 Aprilie 2010 21:10
De la: Summer_, la data 2010-04-05 21:10:11
De la: why_M3, la data 2010-04-05 19:32:22 ce se mai ataca "siliconatele",era vb k in general femeile "frumoase" sunt "frumose" dar nu e meritul lor,k pe ici pe colo isi mai corecteaza defectele...isi mai baga un silicon... in creier nu si-au bagat silicoane k in rest au peste tot =))) Eu n-am nevoie de silicoane,pune-ti tu sa fii mai frumoasa ...


Ce iti mai place sa te uiti in ograda alteia
GYPSI
Postat pe 5 Aprilie 2010 21:53
De la: kudika152491, la data 2010-04-05 21:06:36da deci ai dreptate p mn ma tin baieti doar de frumusete nu vad in mn cea ce e cu adevarat ///asi vrea


poate ca nu au ce sa vada altceva. voi v-ati gandit ca 90% doar pentru o seara sunteti ok?
leo_
Postat pe 6 Aprilie 2010 01:55
De la: leo_, la data 2010-04-06 01:55:50
De la: kudika152491, la data 2010-04-05 21:06:36da deci ai dreptate p mn ma tin baieti doar de frumusete nu vad in mn cea ce e cu adevarat ///asi vrea


poate ca nu au ce sa vada altceva. voi v-ati gandit ca 90% doar pentru o seara sunteti ok?


Vai tu, Leo ! Cata profunzime si relevanta in cele spuse de tine ! Te-ai gandit vreodata ca ii vei calca pe urme lui Gandhi ?
Summer_
Postat pe 6 Aprilie 2010 06:41
De la: leo_, la data 2010-04-06 01:55:50
De la: kudika152491, la data 2010-04-05 21:06:36da deci ai dreptate p mn ma tin baieti doar de frumusete nu vad in mn cea ce e cu adevarat ///asi vrea


poate ca nu au ce sa vada altceva. voi v-ati gandit ca 90% doar pentru o seara sunteti ok?



auzi..."leo" ia aminte ce ti-a spus Summer....ca bine ti-a zis! tu ai probleme frate,grave, scuza-ma ca ti-o spun dar asta e parerea mea ! la inceput am crezut ca poate ma insel,dar vad ca nu ma insel deloc! si pana acum ,nu ca nu ai reusit sa mi-o schimbi ...ai reusit doar sa mi-o intaresti!!

Dreptul la exprimarea opiniei este liber ,asa ca.. chiar daca nu te intereseaza, ceea ce cred eu ,macar ia aminte la ceea ce cred altii !
Hai sa zicem ca as gresi doar eu ....dar si altii de pe aici vad ca au o parere asemanatoare cu a mea in ceea ce te priveste!!
TU si FEMEILE FRUMOASE ...te poti asemana cu un tren care intra pe o linie gresita si deraiaza!!

kudika132368
Postat pe 6 Aprilie 2010 14:56

poate ca nu au ce sa vada altceva. voi v-ati gandit ca 90% doar pentru o seara sunteti ok?

ai pe bune?? vorbesti serios??
orice gen de femeie (frumoasa ,urata, comuna,dragutza) poate fi dorita doar pentru o seara!!
de la nivelul unui barbat care orice femeie ar privi cauta numai sex si...nimic altceva!!

da...si sa stii ca in general femeile (de orice gen) se gandesc ca pot fi dorite numai ptr. o seara!
inchipuie-ti !! ca nu santem chiar atat de tute ..sa plecam urechea chiar la toate balivernele si sa le mai si credem!!
dupa cum esti abordata....si dupa primele cuvinte stii clar ce vrea acel individ de la tine!!
numai ca ramane la aprecierea noastra ce alegem sa facem in continuare!

si de aici incepem sa ne "categorisim" noi femeile...cu creier sau cu creier fara shantzuletze! asa ca....las-o balta ..ca oricum ai da-o ..macane!

femeia care are demnitate si stie foarte bine ce vrea ... poti sa te gindesti tu mult si bine ca o vrei ptr. o seara, daca ea nu vrea, nu ai sa reusesti niciodata!
kudika132368
Postat pe 6 Aprilie 2010 15:17
De la: why_M3, la data 2010-04-05 19:32:22 ce se mai ataca "siliconatele",era vb k in general femeile "frumoase" sunt "frumose" dar nu e meritul lor,k pe ici pe colo isi mai corecteaza defectele...isi mai baga un silicon... in creier nu si-au bagat silicoane k in rest au peste tot =))) Eu n-am nevoie de silicoane,pune-ti tu sa fii mai frumoasa ...


nu se ataca nimeni...tu esti cea mai atacata! traim in sec. 21 nu in epoca primitiva ...si daca silicoanele ptr. tine sint un"dusman" din cate constat, dute mama si traieste in vreun varf de munte cu OMU' din PESTERA ca ala nu are pretentzii... te place si stearpa cu doua bube in loc de t*te!

ca nu e meritul lor ...de ce?? ca apeleaza la artificii?? pai si machiajul si facutul unghiilor si extensiile de par si extensia de unghii tot artficii de infrumusetzare sant!! pe astea de ce nu le condamni ?? ptr. ca si tu te folosesti de ele nu-i asa ??

FEMEILE ingrijite care tin la aspectul lor si cauta sa-si indrepte sau sa-si ascunda defectele naturale ,SANT DE APRECIAT!! BRAVO LOR!!

Si daca o femeie frumoasa natural vrea sa devina si mai frumoasa sa atinga perfectiunea ...si reuseste ....va fi SUPER APRECIATA ...cu o singura exceptzie....nu va fi SUPER APRECIATA de
invidioasele ca voi!! ptr.ca, santeti complexate de FRUMUSETZE , si de asta ramanetzi subiective si nu obiective!!
kudika132368
Postat pe 6 Aprilie 2010 15:39
mie nu-mi plac nici silicoanele , nici sanii mari.Pe ai mei ii urasc, intai apar ei dupa , eu.Fericitul e doar al meu barbat.

Postat pe 6 Aprilie 2010 16:27
De la: kudika152491, la data 2010-04-05 21:06:36da deci ai dreptate p mn ma tin baieti doar de frumusete nu vad in mn cea ce e cu adevarat ///asi vrea






felicitari pentru sinceritate...in sfarsit o fata care are curajul sa spuna asta..bravo.


despre asta era vorba...si cred ca s-au lamurit si altele....


ioanam859
Postat pe 6 Aprilie 2010 16:32
De la: ioanam859, la data 2010-04-06 16:32:04
De la: kudika152491, la data 2010-04-05 21:06:36da deci ai dreptate p mn ma tin baieti doar de frumusete nu vad in mn cea ce e cu adevarat ///asi vrea






felicitari pentru sinceritate...in sfarsit o fata care are curajul sa spuna asta..bravo.


despre asta era vorba...si cred ca s-au lamurit si altele....





Pai la felul cum scrie fata...nici nu ma mir ca o tin baietii doar pt frumusete..si or fi multe altele ca ea, dar nu tre sa generalizam
goanga2000
Postat pe 6 Aprilie 2010 16:51
De la: Summer_, la data 2010-04-06 06:41:32
De la: leo_, la data 2010-04-06 01:55:50
De la: kudika152491, la data 2010-04-05 21:06:36da deci ai dreptate p mn ma tin baieti doar de frumusete nu vad in mn cea ce e cu adevarat ///asi vrea


poate ca nu au ce sa vada altceva. voi v-ati gandit ca 90% doar pentru o seara sunteti ok?


Vai tu, Leo ! Cata profunzime si relevanta in cele spuse de tine ! Te-ai gandit vreodata ca ii vei calca pe urme lui Gandhi ?


da, si ma infioara gandul ca doar atat voi putea face....

leo_
Postat pe 7 Aprilie 2010 00:51
De la: kudika132368, la data 2010-04-06 14:56:56
De la: leo_, la data 2010-04-06 01:55:50
De la: kudika152491, la data 2010-04-05 21:06:36da deci ai dreptate p mn ma tin baieti doar de frumusete nu vad in mn cea ce e cu adevarat ///asi vrea


poate ca nu au ce sa vada altceva. voi v-ati gandit ca 90% doar pentru o seara sunteti ok?



auzi..."leo" ia aminte ce ti-a spus Summer....ca bine ti-a zis! tu ai probleme frate,grave, scuza-ma ca ti-o spun dar asta e parerea mea ! la inceput am crezut ca poate ma insel,dar vad ca nu ma insel deloc! si pana acum ,nu ca nu ai reusit sa mi-o schimbi ...ai reusit doar sa mi-o intaresti!!

Dreptul la exprimarea opiniei este liber ,asa ca.. chiar daca nu te intereseaza, ceea ce cred eu ,macar ia aminte la ceea ce cred altii !
Hai sa zicem ca as gresi doar eu ....dar si altii de pe aici vad ca au o parere asemanatoare cu a mea in ceea ce te priveste!!
TU si FEMEILE FRUMOASE ...te poti asemana cu un tren care intra pe o linie gresita si deraiaza!!



draga, tu esti exact ca un comutator blocat pe deschis si aflat intr-o piscina. te-ai blocat pe pozitia muieri frumoase si executi electroliza permanent. poate ar trebui sa observi ce spun barbatii in general pentru ca eu nu sunt singurul care vede ca in jur sunt multe femele si putine femei.
leo_
Postat pe 7 Aprilie 2010 00:54
De la: kudika132368, la data 2010-04-06 15:17:31
poate ca nu au ce sa vada altceva. voi v-ati gandit ca 90% doar pentru o seara sunteti ok?

ai pe bune?? vorbesti serios??
orice gen de femeie (frumoasa ,urata, comuna,dragutza) poate fi dorita doar pentru o seara!!
de la nivelul unui barbat care orice femeie ar privi cauta numai sex si...nimic altceva!!

da...si sa stii ca in general femeile (de orice gen) se gandesc ca pot fi dorite numai ptr. o seara!
inchipuie-ti !! ca nu santem chiar atat de tute ..sa plecam urechea chiar la toate balivernele si sa le mai si credem!!
dupa cum esti abordata....si dupa primele cuvinte stii clar ce vrea acel individ de la tine!!
numai ca ramane la aprecierea noastra ce alegem sa facem in continuare!

si de aici incepem sa ne "categorisim" noi femeile...cu creier sau cu creier fara shantzuletze! asa ca....las-o balta ..ca oricum ai da-o ..macane!

femeia care are demnitate si stie foarte bine ce vrea ... poti sa te gindesti tu mult si bine ca o vrei ptr. o seara, daca ea nu vrea, nu ai sa reusesti niciodata!


mai, nu vreau sa te contrazic, dar studiez fenomenul feminin si ce vrea el cam de la pubertate. Ma refer la a studia fenomenul la propriu: informare in urma "devorarii" cartilor unor psihologi celebri si mai putin celebri -am citit Schopenhauer la 16 ani pe cand multi inca mai citeau Copii capitanului Grand -, notite pe baza a ceea ce am descoperit eu si multe multe contacte cu femei de diferite genuri si mentalitati. Cred ca stiu despre psihologia sexelor mai multe decat stiu cel putin 80% din absolventii la psihologie si chiar nu impartasesc conceptia lui freud care nu a putut sa inteleaga niciodata femeia. ai dreptate, prima data cautam sex la o femeie si nu ne intereseaza nimic (logic, nu? cand vezi o masina de lux ai vrea sa o conduci, nu sa o cauti prin portbagaj), insa in cazul in care descoperim ca femeia respectiva are un potential care se ridica de asupra mediei, chiar si cei mai ratati dintre noi o apreciem cu alti ochi. stii ceea ce spun duce la o dilema veche a femeilor: ma culc cu el din prima seara sau il mai las cateva luni ca sa nu ma paraseasca. raspunsul este simplu: daca te apreciaza pentru ce esti te va pastra si daca te culci cu el din primele 10 minute, daca nu te va parasi in al doilea an la o zi dupa ce a luat de la tine ce voia. orice barbat poate sa astepte, insa nu vreau sa intru in offtopic ci doar sa fac o paranteza.

ca sa te informez, exact la baliverne plecati urechile (chiar daca te supara sa auzi asta), insa ai dreptate ca nu la orice baliverne ci doar la cele care nu sunt folosite de majoritatea barbatilor. de obicei o femeie se pierde cand intalneste un barbat care reactioneaza diferit fata de marea masa. in concluzie cuvintele si atingerile sunt singurele arme care cuceresc o femeie, deci balivernele sunt ok. restul sunt elemente care sporesc atractia fata de un anumit barbat. nu trec prin anatomia corpului femeii ca sa iti explic pentru ca numai daca cauti google gasesc cel putin 5000 de subiecte pe tema asta. Partea proasta pentru voi este faptul ca nu interpretati aceste baliverne aproape niciodata cum trebuie (adica logic) si va alegeti in general cu suferinta (asta e o lectie pe care o inveti daca citesti forumul asta, lucru pe care l-am studiat si il folosesc deja in interesul meu, pentru ca de obicei aici va permiteti sa fiti sincere cu voi si cu restul). Din aceasta interpretare multe femei se aleg cu suferinte, a se vedea sindroamele "baiatul rau atragator", "aventurierul perfect", "artistul sensibil", etc.

"femeia care are demnitate si stie foarte bine ce vrea ... poti sa te gindesti tu mult si bine ca o vrei ptr. o seara, daca ea nu vrea, nu ai sa reusesti niciodata!"

citatul asta am sa ti-l pastrez ca sa il citesc in fiecare zi. de fapt l-am pus pe calculator sa ma amuz continuu. sa o traduc? femeile cu demnitate, care stiu ce vor sunt una la suta si fac fericiti barbatii care le au. sunt rare, iar daca unesc tot ce ai spus tu nu esti asa ceva. esti doar o alta femeie condusa de emotii, iar unde sunt emotii nu e demnitate pentru ca demnitatea are o componenta logica si nu emotionala. iar daca nu vrea mai incercam si maine si poimaine si poate la anul (timpul sterge impresiile proaste, iar femeile sunt maestre in a tine minte ce nu ai facut si a uita ce ai facut. asta e un punct in plus pentru noi,barbatii care stim sa il folosim). lectia asta a fost una dureroasa as putea zice in trecut cand am pierdut o persoana promitatoare in fata unui amarat care nu valora nici cat un deget al meu in nici un domeniu. el a incercat continuu si eu nu am fost pe faza.

acum in cateva cuvinte am sa te fac atenta la femele (pentru ca pana acum am vb despre femei). astea sunt alea pe care multi le numesc pitzi si profi care stau mai mult prin disco la manele si in masinile de lux pe post de marfa de consum. sunt cam 90%, iar daca nu ma crezi fa o cercetare de piata.
leo_
Postat pe 7 Aprilie 2010 01:27
Ce chestie, leo ... Pe linga lucrurile ok pe care le-ai spus in raspunsul anterior acestei postari, au iesit si alte citeva despre care pot sa-ti spun ca sint pe muchie de cutit.
1. Zici ca partea proasta este ca noi interpretam gresit balivernele barbatilor. Ca nu le interpretam logic. Hmmm ... poate ca nu le interpretam in logica voastra, pentru ca atunci n-am mai fi femei, ci barbati.
2. Mai zici tu ca persoana careia ii raspunzi este emotionala, deci nu are demnitate. Asta mi se pare o gogorita mare cit casa. Nu exista act pe care sa-l realizam la modul implicat fara sa fie sustinut de partea emotionala. Chiar si japonezul ala care isi face harakiri ca sa-si salveze onoarea, deci sa-si pastreze demnitatea, are o motivatie emotionala. Nu exista dedicatie fara emotie. Sint sigura ca vei putea gasi in cartile de psihologie si argumente in acest sens.
Daca le insumam pe astea doua, rezulta ca femeia perfecta pentru tine este femeia-barbat. Adica logica de barbat, dominind total emotionalul, intr-un corp de femeie. Damn, tu chiar crezi ca asa ceva exista?
soraderazboi
Postat pe 7 Aprilie 2010 01:43
PS: Raportul femele-masculi, daca te uiti in jur, este echilibrat. Ba chiar si unii dintre barbatii aia care au ceva in cap se comporta ca niste masculi cind si cind, iar femeile, chiar si cele ce poarta ceva materie cenusie, ca niste femele. Nu sintem nicicare scutiti de zona primara, in care ne manifestam uneori.

Chestia aia cu 90% pe care ai spus-o mai devreme e o provocare degeaba. Ai obtinut ce-ai vrut, sint curioasa cit de satisfacut esti.

Pina la urma, pentru fiecare femela exista cite un mascul si pentru fiecare femeie cite un barbat. Cel putin ... Si invers.
soraderazboi
Postat pe 7 Aprilie 2010 01:47
normal k traim in sec. 21 si k e f important sa te ingrijesti chiar dak esti femeie sau barbat,dar sunt unele limite.K-ti faci paru' ,unghiile sau alte fleacuri din astea marunte e altceva ,dar sa te siliconezi pana iti plesneste pielea.... asa k gura mik si joc de glezne Am 20 de ani si nu trebuie sa traiesc in nu stiu ce pestera k doar nu traiesc in salbaticie cum multi "traiesc" ,dar dak la voi tot insista greierasii sa cante e problema voastra...

Voi astea care stai acasa si frecati menta normal k va e gandu' doar la aspectul fizic k va plictisiti.Bagati si voi in cap ceva f. important: NU CONTEAZA AMBALAJUL,CI CONTINUTUL LUI, pt."blondele" care nu inteleg...
why_M3
Postat pe 7 Aprilie 2010 14:29
Si k tot vorbim de silicoanele alea...femeile care apeleaza la astea,apleleaza pt. k sunt URATEEEEEEEEE,K ALTFEL N-AR MAI APELA
why_M3
Postat pe 7 Aprilie 2010 14:34
Mai vezi cate o pitipoanca siliconata,care se duce in nu stiu ce tara starina la cules de capsunele,dar habar nu are k-i plesnesc "pungile".sI Cik sunt invidioasa pe ele =)))))) Invidioasa pe ce? k-i plesnesc aleia silicoanele? unde nu-i cap...vai de picioare...
why_M3
Postat pe 7 Aprilie 2010 14:37
De la: why_M3, la data 2010-04-07 14:29:29 normal k traim in sec. 21 si k e f important sa te ingrijesti chiar dak esti femeie sau barbat,dar sunt unele limite.K-ti faci paru' ,unghiile sau alte fleacuri din astea marunte e altceva ,dar sa te siliconezi pana iti plesneste pielea.... asa k gura mik si joc de glezne Am 20 de ani si nu trebuie sa traiesc in nu stiu ce pestera k doar nu traiesc in salbaticie cum multi "traiesc" ,dar dak la voi tot insista greierasii sa cante e problema voastra...

Voi astea care stai acasa si frecati menta normal k va e gandu' doar la aspectul fizic k va plictisiti.Bagati si voi in cap ceva f. important: NU CONTEAZA AMBALAJUL,CI CONTINUTUL LUI, pt."blondele" care nu inteleg...


greierasii canta la tine why M3 !! cate la % din "siliconate" si-au bagat atata silicon incit sa le plesneasca pielea???? tu vorbesti de "raritatzi" ! eu vorbeam de fetele cu bun simtz! iti place sa exagerezi! si zau ca nu stiu de ce!!

mai uite-te in jururl tau si da-mi cateva exemple de aia "multzi "care traiesc in salbaticie .....eu una asa "multzi " nu prea vad!! dar ma rog ...poate ca vederile mele ma inseala......

si vrei sa spui ca tu la cei 20 de ani ai tai ' i depasesti pe cei "multzi" in multe privintze ,nu-i asa??
adica esti net superioara multimii! ai numai spune???.. mai uimit sa stii !!
din pacate ...mie nu-mi spui nimic in mod special ,adica nu te vad deosebita ...cu nimic de marea majoritate a "celor multzi"!

si ai grija cum vorbesti ....cam depasesti bunu' simtz ,si dupa aia s-ar putea sa-l depasesc si eu si nu stiu daca o sa-ti placa!

ASTEA care stau acasa inseamna ca isi permit sa stea acasa si sa frece menta gandindu-se cum sa devina SI MAI FRUMOASE! si nu e de competentza ta sa le judeci! CINE POATE OASE ROADE! Roade si tu daca ai ce!! vezi ca esti plina de rautate si ai inceput sa dai pe-afara??

Si sa mai stii .ca...baga la cap....AMBALAJUL CONTEAZA si dupa aia CONTZINUTUL ...BLONDELE inteleg...cea care nu intezelege se pare ca esti doar TU!!







kudika132368
Postat pe 7 Aprilie 2010 15:07
De la: goanga2000, la data 2010-04-06 16:51:25
De la: ioanam859, la data 2010-04-06 16:32:04
De la: kudika152491, la data 2010-04-05 21:06:36da deci ai dreptate p mn ma tin baieti doar de frumusete nu vad in mn cea ce e cu adevarat ///asi vrea






felicitari pentru sinceritate...in sfarsit o fata care are curajul sa spuna asta..bravo.


despre asta era vorba...si cred ca s-au lamurit si altele....





Pai la felul cum scrie fata...nici nu ma mir ca o tin baietii doar pt frumusete..si or fi multe altele ca ea, dar nu tre sa generalizam


DE ACORD! CORECT!! SUBSCRIU!!

kudika132368
Postat pe 7 Aprilie 2010 15:12
De la: why_M3, la data 2010-04-07 14:34:32Si k tot vorbim de silicoanele alea...femeile care apeleaza la astea,apleleaza pt. k sunt URATEEEEEEEEE,K ALTFEL N-AR MAI APELA



ha...ha...ha...ha... ce perle scotzi!!
de unde le scotzi ca ma stric de ras! zau!! tu esti de comedie ......gandeste breeee...inainte sa postezi asa ceva ca te laudai ca tie nu-ti canta greierasii ..dar ai un grup intreg se pare!!

VEDETELE noastre de televiziune care sint siliconate si-au marit "bombeuri;e" pt. ca sant urate???sau.... raspunde-mi tu te rog!!
si ia mai gandeste-te putin si la cele internatzionale ...tot pt. ca erau "urate"???

excludele pe cele "multe""........
kudika132368
Postat pe 7 Aprilie 2010 15:24
De la: why_M3, la data 2010-04-07 14:34:32Si k tot vorbim de silicoanele alea...femeile care apeleaza la astea,apleleaza pt. k sunt URATEEEEEEEEE,K ALTFEL N-AR MAI APELA


Nu e musai! Nu numai cele urate isi fac "upgrade".

Postat pe 7 Aprilie 2010 15:25
De la: why_M3, la data 2010-04-07 14:29:29 normal k traim in sec. 21 si k e f important sa te ingrijesti chiar dak esti femeie sau barbat,dar sunt unele limite.K-ti faci paru' ,unghiile sau alte fleacuri din astea marunte e altceva ,dar sa te siliconezi pana iti plesneste pielea.... asa k gura mik si joc de glezne Am 20 de ani si nu trebuie sa traiesc in nu stiu ce pestera k doar nu traiesc in salbaticie cum multi "traiesc" ,dar dak la voi tot insista greierasii sa cante e problema voastra...

Voi astea care stai acasa si frecati menta normal k va e gandu' doar la aspectul fizic k va plictisiti.Bagati si voi in cap ceva f. important: NU CONTEAZA AMBALAJUL,CI CONTINUTUL LUI, pt."blondele" care nu inteleg...


Cam batzi campii , ce are statul acasa cu ambalajul si cu silicoanele? Ai deviat de la subiect ! Esti atat de inteleapta , ca m-am emotionat!

Postat pe 7 Aprilie 2010 15:28
De la: why_M3, la data 2010-04-07 14:37:23Mai vezi cate o pitipoanca siliconata,care se duce in nu stiu ce tara starina la cules de capsunele,dar habar nu are k-i plesnesc "pungile".sI Cik sunt invidioasa pe ele =)))))) Invidioasa pe ce? k-i plesnesc aleia silicoanele? unde nu-i cap...vai de picioare...


tu ...batzi campii! cu capshunilel!! acolo se duce toate lumea ...lasa-le in pace pe astea cu t*ate ca nu se duc la capshuni...se duc unde se duc si nu ne intereseaza pe noi....

Cat despre "pungi" .....naturale sau artificiale (de orice natura ) sant extrem de apreciate de majoritatea masculilor si cu cat sant mai mari cu atat lasa loc de visuri erotice...si ca sa intzelegi mai bine , un exemplu concludent postarea anterioara a lui SCORPIO.....are(naturale),nu-i plac, dar iubitul ei este innebunit dupa "pungile ei mari" ....ai inteles cam cum sta treaba cu" pungile" si de ce si le doresc femeile cand nu le au??

INVIDIOASA poti fi ...ca nu ai si tu...ca sa fii dorita de un tip asa cum il visezi probabil , ca ala s-ar putea sa prefere o pitzipoanca careia nu-i lipsesc "pungile"
kudika132368
Postat pe 7 Aprilie 2010 15:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Va rog sa imi raspundeti! 7 De la: kudika045887 29 Iunie 2009 19:11
i-a murit fiul !ajutati-ma cu un sfat. 3 De la: scorpio67 1 Septembrie 2010 21:03
mai stiu oamenii sa iubeasca? 34 De la: geo_refinantat 11 Mai 2011 12:24
nevoia de afectiune 4 De la: dana_mv 8 Februarie 2009 15:29
..intr-o relatie nu trebuie sa te simti singur(a).... 6 De la: justytheone 8 Ianuarie 2011 20:11