Setari Cookie-uri

Nu credeti ca uneori fetele care arata bine traiesc o drama?

De la: Full_Metal_Jacket, la data 2010-04-01 17:05:54
De la: Sabrina_Nede, la data 2010-04-01 16:53:02:))) ce subiect ineteresant ! am sa deschid si eu un topic sa intreb daca fetele cracanate traiesc o drama :)) ! Scuzati-mi impertinenta !

Ei si tu acuma Care barbat nu vrea o femeie care sta cracanata toata ziua?


Pai vezi ... daca barbatii vor femei cracanate... acestea vor trai o drama in cele din urma de la atata cracxit.. Concluzie: Deschid topic !
Sabrina_Nede
Postat pe 1 Aprilie 2010 17:08
De la: Sabrina_Nede, la data 2010-04-01 17:08:30
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2010-04-01 17:05:54
De la: Sabrina_Nede, la data 2010-04-01 16:53:02:))) ce subiect ineteresant ! am sa deschid si eu un topic sa intreb daca fetele cracanate traiesc o drama :)) ! Scuzati-mi impertinenta !

Ei si tu acuma Care barbat nu vrea o femeie care sta cracanata toata ziua?


Pai vezi ... daca barbatii vor femei cracanate... acestea vor trai o drama in cele din urma de la atata cracxit.. Concluzie: Deschid topic !

Tare mi-e ca-l va deschide la sectia "sanatate".
Full_Metal_Jacket
Postat pe 1 Aprilie 2010 17:19


Haiiiiiiiiiii maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!! Doamne !!!!!!! am llesinat de ras !!:))))))))))))
Eu oficial inchid discuia ca altfel voi fi acuzata ca fac topicul asta o cafenea !:))
Si e pacat de fetele cu drame sa piarda sansa de a-si elucida problemele..
Sabrina_Nede
Postat pe 1 Aprilie 2010 17:21
De la: Sabrina_Nede, la data 2010-04-01 17:21:24

Haiiiiiiiiiii maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!! Doamne !!!!!!! am llesinat de ras !!:))))))))))))
Eu oficial inchid discuia ca altfel voi fi acuzata ca fac topicul asta o cafenea !:))
Si e pacat de fetele cu drame sa piarda sansa de a-si elucida problemele..


Da. O sa ne trimita de 1 Aprilie in chestia aia care intradevara le-a pica bine intre craci, le-ar mai domoli real un pic din virtutea energiei virtuale
Full_Metal_Jacket
Postat pe 1 Aprilie 2010 17:28
oooo.....extraordinar avem si fete pe aici care nu traiesc nici o drama !! INCREDIBIL dar ADEVARAT!!

se pare ca tu...FULL METAL JACKET ai energie virtuala cit pt. toata lumea de pe aici!

si de ce nu?? ...ia deschide-ti topicul ala cu CRACANATELE ca vizitatori cred ca or sa fie o gramada.....pt. CRACITE cine nu se inghesuie??
kudika132368
Postat pe 2 Aprilie 2010 11:25

eu cred ca am vorbit destul de clar si de corect romaneste...dar se pare ca tu nu intelegi....dovada cacofoniile facut de tine..." foloseste-ti cerebelul si nu partea dorsala CA ..CU aia nu se gandeste se foloseste!! "

invata sa vorbesti corect si spoi sa-ti cu parerea despre ce spun eu...Din cate imi amintesc , prima postare a fost cu referire directa la subiect...dar daca tu iti folosesti FUNDUL......nu ai cums a vezi si sa intelegi...
ioanam859
Postat pe 2 Aprilie 2010 17:09
De la: kudika132368, la data 2010-04-01 16:01:59
De la: ioanam859, la data 2010-03-31 18:32:01
De la: goanga2000, la data 2010-03-31 11:52:16
De la: ocgiogi, la data 2010-03-30 22:15:47
De la: Summer_, la data 2010-02-20 16:44:00Mai degraba cei care le numesc tute pe niste fete frumoase, traiesc o drama ! Cata rautate pe topicul asta, ca de obicei !



Cele care cred ca fetele frumoase (in general) sunt proaste, sunt ori prea naspa ori frustrate ca le-a inselat barbatul cu una mai tanara si mai frumoasa sau ar putea sa le insele, ori pur si simplu invidioase ca-s atatea exemple in jur de fete frumoase care ajung sa castige cu frumusetea lor de "n" ori mai bine decat fete cu 7000 de diplome si masterate.

Adevarul, place sau nu place, este ca frumusetea vinde ff bine si este un atu important pt o femeie desteapta si care stie ce vrea


.[/quote si cand frumusetea dispare?....ce faceti voi alea "frumoase"????? ajungeti pe centura sau unde?....



nu ..ioanam859 ...nu ajungem pe centura... vai de capul tau ..ce perle scotzi!!
culegem ce am semanat!! adica roadele frumusetzii si tineretzii .....avem familii , o situatie...pt. care cele ca tine ne invidiaza!! si nu regretam ca am fost FRUMOASE !!din contra avem cu ce ne mandri!!

dar tu asta ..probabil ca nu ai sa ostii niciodata!!




crezi tu ca nu stiu ce-i aia fericire?...sti tu ca nu sunt fericita?

ma faci sa rad...cand o sa ajungi tu s fi macar pe jumatate fericita si implinita ca mine....pe propriile tale puteri, nu pe ale buzunarului unui barbat ,atunci mai stam de vorba. .pana atunci...joc de glezne si probabil ca ai treabasi te retin....
ioanam859
Postat pe 2 Aprilie 2010 17:15
De la: kudika132368, la data 2010-04-01 15:55:34
De la: sirghea, la data 2010-04-01 11:59:45
De la: why_M3, la data 2010-03-31 17:01:08Si ink cv...frumusetea e trecatoare....

...ai inceput bine..."nu sunt femei frumoase si femei urite ci doar femei fara bani"...
cit despre...tarabe...e mult de spus... ...si chiar daca nu vor accepta..."tineretea si frumusetea SUNT TRECATOARE"


auzi..tu esti prea limitat ca sa intelegi ce-i aia o FRUMOASA! da'tu ai ceva in buzunar sau e taifun pe la tine...daca ai pretentii ca ea sa aiba banii?? tu ce esti barbat..sau c_acat??

tineretea si frumusetea ...da sint trecatoare ..dar depinde de fiecare sa le faca sa treaca cu folos!!

...acum ce vrei sa-ti raspund si eu cu niste cuvinte jignitoare ca vad ca cel mai des asa se procedeaza.nu o sa fac asta...nu o mai fac....mi-am impus asta mai demult...
despre limite se pot trage concluzii din postarile mele si ale "d-voastra"...
singurica va-ti clasificat aducid vorba de bani ...eu nu am afirmat asa ceva.afirmatiile facute se refera la faptul ca daca o femeie are bani poate deveni din "urita"...frumoasa...(si exemple sunt destule)...si cealalta afirmatie va las pe "d-voastra"sa-mi dovediti ca nu e asa...
PASTE FERICIT TUTUROR.
RUY_BLAS
Postat pe 2 Aprilie 2010 20:14
De la: sirghea, la data 2010-04-02 20:14:05
De la: kudika132368, la data 2010-04-01 15:55:34
De la: sirghea, la data 2010-04-01 11:59:45
De la: why_M3, la data 2010-03-31 17:01:08Si ink cv...frumusetea e trecatoare....

...ai inceput bine..."nu sunt femei frumoase si femei urite ci doar femei fara bani"...
cit despre...tarabe...e mult de spus... ...si chiar daca nu vor accepta..."tineretea si frumusetea SUNT TRECATOARE"


auzi..tu esti prea limitat ca sa intelegi ce-i aia o FRUMOASA! da'tu ai ceva in buzunar sau e taifun pe la tine...daca ai pretentii ca ea sa aiba banii?? tu ce esti barbat..sau c_acat??

tineretea si frumusetea ...da sint trecatoare ..dar depinde de fiecare sa le faca sa treaca cu folos!!

...acum ce vrei sa-ti raspund si eu cu niste cuvinte jignitoare ca vad ca cel mai des asa se procedeaza.nu o sa fac asta...nu o mai fac....mi-am impus asta mai demult...
despre limite se pot trage concluzii din postarile mele si ale "d-voastra"...
singurica va-ti clasificat aducid vorba de bani ...eu nu am afirmat asa ceva.afirmatiile facute se refera la faptul ca daca o femeie are bani poate deveni din "urita"...frumoasa...(si exemple sunt destule)...si cealalta afirmatie va las pe "d-voastra"sa-mi dovediti ca nu e asa...
PASTE FERICIT TUTUROR.


pai din postarile tale de pe alte topicuri oricat m-as uita tot limitat mi se pare ca esti!!

si...daca tu crezi ca o femeie urita care are bani devine" frumoasa" numai .pt. ca are buzunarele pline insemna ca esti mai limitat decat te-am crezut prima oara!! stiu foarte bine la ce ai facut referire de asta te-am si facut limitat si se pare ca intr-adevar esti!!

si uite mie imi place sa folosesc un limbaj colorat si daca poti trage concluzii de pe urma lor chiar te rog...sa o faci!! traiesti doar intr-o tara democrata unde dreptul la opinie este liber nu-i asa??
asa ca ...nu ai decat....oricum mie atat de mult imi pasa ca nici nu o sa mai postez cum mi se nazare numai ca sa iti fac tie o impresie buna!! asta cu siguranta!!

de dovedit ...ce sa-ti dovedesc eu tie ?? tot din exemple ca si tine iti pot dovedi ca gresesti cu lozinci de genul" FRUMUSETEA SI TINERETEA sint trecatoare!!" DA! SINT! nimic nu este vesnic,nici macar viatza , dar cind ajungem la sfirsit tragem linie si adunam- ce am facut la tineretze si cu ce am ramas de pe urma frumusetii!! superficialitatea in cazul tau este evidenta , profunzimea e pt. altii ! tu esti prea limitat dupa cum ti-am mai spus ca sa poti privi lucrurile in profunzime!

SA AUZIM DE BINE!!










kudika132368
Postat pe 3 Aprilie 2010 15:03
De la: ioanam859, la data 2010-04-02 17:09:35
eu cred ca am vorbit destul de clar si de corect romaneste...dar se pare ca tu nu intelegi....dovada cacofoniile facut de tine..." foloseste-ti cerebelul si nu partea dorsala CA ..CU aia nu se gandeste se foloseste!! "

invata sa vorbesti corect si spoi sa-ti cu parerea despre ce spun eu...Din cate imi amintesc , prima postare a fost cu referire directa la subiect...dar daca tu iti folosesti FUNDUL......nu ai cums a vezi si sa intelegi...


auzi crede-am ca esti mai inteligenta dar ai ramas la nivel mediu se pare!! nu ma invata tu cum sa vorbesc !!mai bine casca ochii si inchide gura ca sa nu mai faci comentarii nepotrivite!
puncte' punctele alea intre au fost puse cu un rost acolo ...tocmai pt. a se evita cacofonia sau se mai pune si virgula tot din acelasi motiv!! asa ca ... iar te-ai legat de ce nu trebuie! daca nu le -ai vazut pune-ti ochelarii!!cu LUPE!!

prima postare a ta ca sa-ti amintesc (se pare ca si cu memoria ai probleme) se referea printre altele si la faptul ca... si eu ma numar printre acele FRUMOASE(care nu au nimic de oferit decit trupul) si de asta vezi doamne le apar ! adica ' i tineai tandemul lu' ms.leo care se lauda ca fetele frumoase sint ca niste "monede plictisitoare " care nu au nimic de oferit decit bla bla ..bla

pe tine probabil ca fetele frumoase te complexeaza si de asta le ataci cu atata vehementza!

Fundul daa..il folosesc cind ma duc la W.C. si fac treaba mare! alte indeletniciri nu am in ceea ce il priveste! si fii mai coerenta ca mananci cuvinte la greu
kudika132368
Postat pe 3 Aprilie 2010 15:26
De la: kudika132368, la data 2010-04-03 15:03:56
De la: sirghea, la data 2010-04-02 20:14:05
De la: kudika132368, la data 2010-04-01 15:55:34
De la: sirghea, la data 2010-04-01 11:59:45
De la: why_M3, la data 2010-03-31 17:01:08Si ink cv...frumusetea e trecatoare....

...ai inceput bine..."nu sunt femei frumoase si femei urite ci doar femei fara bani"...
cit despre...tarabe...e mult de spus... ...si chiar daca nu vor accepta..."tineretea si frumusetea SUNT TRECATOARE"


auzi..tu esti prea limitat ca sa intelegi ce-i aia o FRUMOASA! da'tu ai ceva in buzunar sau e taifun pe la tine...daca ai pretentii ca ea sa aiba banii?? tu ce esti barbat..sau c_acat??

tineretea si frumusetea ...da sint trecatoare ..dar depinde de fiecare sa le faca sa treaca cu folos!!

...acum ce vrei sa-ti raspund si eu cu niste cuvinte jignitoare ca vad ca cel mai des asa se procedeaza.nu o sa fac asta...nu o mai fac....mi-am impus asta mai demult...
despre limite se pot trage concluzii din postarile mele si ale "d-voastra"...
singurica va-ti clasificat aducid vorba de bani ...eu nu am afirmat asa ceva.afirmatiile facute se refera la faptul ca daca o femeie are bani poate deveni din "urita"...frumoasa...(si exemple sunt destule)...si cealalta afirmatie va las pe "d-voastra"sa-mi dovediti ca nu e asa...
PASTE FERICIT TUTUROR.


pai din postarile tale de pe alte topicuri oricat m-as uita tot limitat mi se pare ca esti!!

si...daca tu crezi ca o femeie urita care are bani devine" frumoasa" numai .pt. ca are buzunarele pline insemna ca esti mai limitat decat te-am crezut prima oara!! stiu foarte bine la ce ai facut referire de asta te-am si facut limitat si se pare ca intr-adevar esti!!

si uite mie imi place sa folosesc un limbaj colorat si daca poti trage concluzii de pe urma lor chiar te rog...sa o faci!! traiesti doar intr-o tara democrata unde dreptul la opinie este liber nu-i asa??
asa ca ...nu ai decat....oricum mie atat de mult imi pasa ca nici nu o sa mai postez cum mi se nazare numai ca sa iti fac tie o impresie buna!! asta cu siguranta!!

de dovedit ...ce sa-ti dovedesc eu tie ?? tot din exemple ca si tine iti pot dovedi ca gresesti cu lozinci de genul" FRUMUSETEA SI TINERETEA sint trecatoare!!" DA! SINT! nimic nu este vesnic,nici macar viatza , dar cind ajungem la sfirsit tragem linie si adunam- ce am facut la tineretze si cu ce am ramas de pe urma frumusetii!! superficialitatea in cazul tau este evidenta , profunzimea e pt. altii ! tu esti prea limitat dupa cum ti-am mai spus ca sa poti privi lucrurile in profunzime!

SA AUZIM DE BINE!!













Cred ca nu ai inteles ce a vrut sa spuna prin faptul ca banii ar ajuta o femeie urata sa fie frumoasa ! Daca ai suficienti bani iti poti face operatii estetice, tratamente, care te-ar schimba de nu te-ar mai recunoaste nimeni...Sunt o gramada de astfel de exemple, atat persoane publice, cat si emisiuni de genul ,,Pe muchie de cutit''

Summer_
Postat pe 3 Aprilie 2010 15:27
De la: ioanam859, la data 2010-04-02 17:15:56
De la: kudika132368, la data 2010-04-01 16:01:59
De la: ioanam859, la data 2010-03-31 18:32:01
De la: goanga2000, la data 2010-03-31 11:52:16
De la: ocgiogi, la data 2010-03-30 22:15:47
De la: Summer_, la data 2010-02-20 16:44:00Mai degraba cei care le numesc tute pe niste fete frumoase, traiesc o drama ! Cata rautate pe topicul asta, ca de obicei !



Cele care cred ca fetele frumoase (in general) sunt proaste, sunt ori prea naspa ori frustrate ca le-a inselat barbatul cu una mai tanara si mai frumoasa sau ar putea sa le insele, ori pur si simplu invidioase ca-s atatea exemple in jur de fete frumoase care ajung sa castige cu frumusetea lor de "n" ori mai bine decat fete cu 7000 de diplome si masterate.

Adevarul, place sau nu place, este ca frumusetea vinde ff bine si este un atu important pt o femeie desteapta si care stie ce vrea


.[/quote si cand frumusetea dispare?....ce faceti voi alea "frumoase"????? ajungeti pe centura sau unde?....



nu ..ioanam859 ...nu ajungem pe centura... vai de capul tau ..ce perle scotzi!!
culegem ce am semanat!! adica roadele frumusetzii si tineretzii .....avem familii , o situatie...pt. care cele ca tine ne invidiaza!! si nu regretam ca am fost FRUMOASE !!din contra avem cu ce ne mandri!!

dar tu asta ..probabil ca nu ai sa ostii niciodata!!




crezi tu ca nu stiu ce-i aia fericire?...sti tu ca nu sunt fericita?

ma faci sa rad...cand o sa ajungi tu s fi macar pe jumatate fericita si implinita ca mine....pe propriile tale puteri, nu pe ale buzunarului unui barbat ,atunci mai stam de vorba. .pana atunci...joc de glezne si probabil ca ai treabasi te retin....


ioanam859...unde dai si unde crapa!! nu ma refeream la fericire..ma refeream la faptul ca nu o sa stii niciodata cum e sa fii frumoasa si cind nu mai esti pt. ca frumusetea este trecatoare ,cu ce ramai de pe urma ei!! urmele frumusetii nu se sterg niciodata sa stii ....batrana chiar , se vad!
si am mai vrut sa spun ca ne invidiezi nu pt. ca sintem fericite ci pt. ca obtinem mai usor tot cea ce ne dorim(asta pt. cine stie sa-si foloseasca si creierasul) ceea ce tu dobandesti mai greu !adica putem fi fericite mult mai usor decit cele ca tine !!(facem abstractzie de acele FRUMOASE carora le canta greierasul prin capatina)

si iarasi ..ceea ce am ajuns eu , datorita cui , si mai ales pe ce buzunar .....nu am a-ti spun tie niciodata si cu atat mai putin cu cit tu nu ai de unde sa stii cine sint, ce fac, ce am prin buzunare si asa mai departe!
felicitari !daca crezi ca ti se cuvin laude ca ai ajuns undeva prin propria vointza! dar ti-am spus abtinete sa faci afirmatii gratuite la adresa altora pe care nu-i cunosti si poate te depasesc din multe puncte de vedere in viatza reala!!
sa facem mishto-uri si garagatza pe aici toata lumea se pricepe ...dar de fapt cine este cu adevarat cel din spatele mesajului nu ai sa stii niciodata!!

Jogging fac ...in fiecare sambata si duminica dimineatza! cit despre treaba...cind am..o sa-ti comunic eu!











kudika132368
Postat pe 3 Aprilie 2010 15:57
da....Summer...s-ar putea sa fi inteles eu gresit....daca asta a avut intentia sa spuna, explicatia pe care ai postat-o tu mai sus , atunci ...nu-mi ramane decit sa-mi cer scuzele de rigoare!!

kudika132368
Postat pe 3 Aprilie 2010 16:06
De la: kudika132368, la data 2010-04-03 15:57:45
De la: ioanam859, la data 2010-04-02 17:15:56
De la: kudika132368, la data 2010-04-01 16:01:59
De la: ioanam859, la data 2010-03-31 18:32:01
De la: goanga2000, la data 2010-03-31 11:52:16
De la: ocgiogi, la data 2010-03-30 22:15:47
De la: Summer_, la data 2010-02-20 16:44:00Mai degraba cei care le numesc tute pe niste fete frumoase, traiesc o drama ! Cata rautate pe topicul asta, ca de obicei !



Cele care cred ca fetele frumoase (in general) sunt proaste, sunt ori prea naspa ori frustrate ca le-a inselat barbatul cu una mai tanara si mai frumoasa sau ar putea sa le insele, ori pur si simplu invidioase ca-s atatea exemple in jur de fete frumoase care ajung sa castige cu frumusetea lor de "n" ori mai bine decat fete cu 7000 de diplome si masterate.

Adevarul, place sau nu place, este ca frumusetea vinde ff bine si este un atu important pt o femeie desteapta si care stie ce vrea


.[/quote si cand frumusetea dispare?....ce faceti voi alea "frumoase"????? ajungeti pe centura sau unde?....



nu ..ioanam859 ...nu ajungem pe centura... vai de capul tau ..ce perle scotzi!!
culegem ce am semanat!! adica roadele frumusetzii si tineretzii .....avem familii , o situatie...pt. care cele ca tine ne invidiaza!! si nu regretam ca am fost FRUMOASE !!din contra avem cu ce ne mandri!!

dar tu asta ..probabil ca nu ai sa ostii niciodata!!




crezi tu ca nu stiu ce-i aia fericire?...sti tu ca nu sunt fericita?

ma faci sa rad...cand o sa ajungi tu s fi macar pe jumatate fericita si implinita ca mine....pe propriile tale puteri, nu pe ale buzunarului unui barbat ,atunci mai stam de vorba. .pana atunci...joc de glezne si probabil ca ai treabasi te retin....


ioanam859...unde dai si unde crapa!! nu ma refeream la fericire..ma refeream la faptul ca nu o sa stii niciodata cum e sa fii frumoasa si cind nu mai esti pt. ca frumusetea este trecatoare ,cu ce ramai de pe urma ei!! urmele frumusetii nu se sterg niciodata sa stii ....batrana chiar , se vad!
si am mai vrut sa spun ca ne invidiezi nu pt. ca sintem fericite ci pt. ca obtinem mai usor tot cea ce ne dorim(asta pt. cine stie sa-si foloseasca si creierasul) ceea ce tu dobandesti mai greu !adica putem fi fericite mult mai usor decit cele ca tine !!(facem abstractzie de acele FRUMOASE carora le canta greierasul prin capatina)

si iarasi ..ceea ce am ajuns eu , datorita cui , si mai ales pe ce buzunar .....nu am a-ti spun tie niciodata si cu atat mai putin cu cit tu nu ai de unde sa stii cine sint, ce fac, ce am prin buzunare si asa mai departe!
felicitari !daca crezi ca ti se cuvin laude ca ai ajuns undeva prin propria vointza! dar ti-am spus abtinete sa faci afirmatii gratuite la adresa altora pe care nu-i cunosti si poate te depasesc din multe puncte de vedere in viatza reala!!
sa facem mishto-uri si garagatza pe aici toata lumea se pricepe ...dar de fapt cine este cu adevarat cel din spatele mesajului nu ai sa stii niciodata!!

Jogging fac ...in fiecare sambata si duminica dimineatza! cit despre treaba...cind am..o sa-ti comunic eu!







mai fata/femeie ce te-oi crede tu acolo....eu iti spuneam sa te gandesti putin inainte sa spui ceva....tu nu sti cum sunt eu...frumoasa sau urata...si te lauzi cu doua zile de jogging.....eu mi-as tine gura in locul tau...dak faceai in fiekre zi cel putin 2 ore mai ziceam..dar altfel...n-ai ce comenta in aftza mea la asa ceva...hai sa o lasam asa pentru ca nu ma cunsti si nu sti cine sunt...eu spuneam doar ca faceti atata caz pentru ce????...k un barbat vede in voi alea ce va credeti frumoase numai o "bucata buna de sex"..si cam atat....asa ca......"fetelor frumoase"..mai ganditit inainte sa dramatizati


ioanam859
Postat pe 3 Aprilie 2010 16:24
Ce mai sufera lumea de frumusete pe aici... Cik cu frumusetea "ajungi" departe...dar din cauza prostiei ratezi altele... "Frumos si prost"
why_M3
Postat pe 3 Aprilie 2010 16:36
Cele care va credeti frumoase...nu auziti si cum canta greierasii la voi in cap? vad k piticii s-au instalat bine la voi in tartacua...
why_M3
Postat pe 3 Aprilie 2010 16:38
Vai de silicoanele voastre... ,mai bine sa va puneti silicoane in cap...
why_M3
Postat pe 3 Aprilie 2010 16:40
Sa se umple "goliciunea"
why_M3
Postat pe 3 Aprilie 2010 16:46
De la: kudika132368, la data 2010-04-03 16:06:41da....Summer...s-ar putea sa fi inteles eu gresit....daca asta a avut intentia sa spuna, explicatia pe care ai postat-o tu mai sus , atunci ...nu-mi ramane decit sa-mi cer scuzele de rigoare!!


...se accepta...dar am o rugaminte alta data nu te mai arunca asa cuu capul inainte.intoarce problema pe toate partile ...si apoi loveste.as fi putut sa ma leg de acel "se vinde"postat de tine...dar nu am vrut si nu vreau.am postat doar "tarabe"pentru a provoca...
...Summer...mc
RUY_BLAS
Postat pe 3 Aprilie 2010 17:36
De la: why_M3, la data 2010-04-03 16:38:50Cele care va credeti frumoase...nu auziti si cum canta greierasii la voi in cap? vad k piticii s-au instalat bine la voi in tartacua...




ele isi aud doar piticii, pentru ca greierasii nu mai au joc acolo
greierasi au fost mult mai destepti si au plecat in alte parti
ioanam859
Postat pe 3 Aprilie 2010 22:00
De la: GabrielaVeve, la data 2010-02-14 09:50:47De ce spun ca fetele care arata bine traiesc o drama?Pentru ca toata lumea e interesata doar de fizic..fetele astea ajung un obiect..sunt demoralizate de niste oameni care vor doar sa le aiba pentru cum arata..si in loc sa aiba incredere in ele pentru ca natura le-a lasat ceva frumos..se inhiba din cauza lor ,daca se pot numi asa.Nu stiu,poate vi se intampla si voua asta..sau ati patit-o.

Faptul ca esti asaltata de oferte si de interes din partea baietilor nu are cum sa creeze o drama (gandeste-te la drama persoanelor pe care le evita toata lumea si care se bucura de orice atentie cat de mica din partea cuiva!!!!)
DRAMA este generata de incapacitatea persoanei respective de a tria ofertele si de a descoperi persoana cea mai potrivita!
"Fetele astea ajung un obiect" - daca privesti problema doar din punct de vedere sexual: nici o fata nu ajunge in pat decat daca VREA asta!
Trebuie sa fii foarte prost sau proasta sa nu-ti dai seama cand cineva te manipuleaza!
Daca ar fi sa gandesc ca si tine ar trebui sa consider ca si eu am fost toata viata un obiect, inca nu am intalnit femeia careia sa-i pese cu adevarat de sufletul meu!
Dar nu gandesc ca tine!
Eu ma bucur de viata asa cum e si merg mai departe!
Caut in continuare! Sexul este doar o joaca! Iubirea adevarata inseamna MUUUUUULT mai mult!
marceltuky
Postat pe 4 Aprilie 2010 10:42
De la: why_M3, la data 2010-04-03 16:40:48Vai de silicoanele voastre... ,mai bine sa va puneti silicoane in cap...


Ce treaba au silicoanele in toata discutia asta ?
Summer_
Postat pe 4 Aprilie 2010 12:52
Daca si fetele care arata bine traiesc drame,de fetele care nu arata foarte bine si cele care au unele complexe din cauza fizicului ce sa mai spunem?Sa fim seriosi daca ai demnitate nu te lasi demoralizata de n persoane care te vor ca pe un obiect...sau sunt prea ingrijorate ca poate apar altele mai frumoase si le iau locul in top scuzati-mi expresia,nu zic ca ele nu au probleme dar sa ai drame ca arati bine sincer nu am mai auzit.....
me_and_point
Postat pe 4 Aprilie 2010 13:04
De la: me_and_point, la data 2010-04-04 13:04:02Daca si fetele care arata bine traiesc drame,de fetele care nu arata foarte bine si cele care au unele complexe din cauza fizicului ce sa mai spunem?Sa fim seriosi daca ai demnitate nu te lasi demoralizata de n persoane care te vor ca pe un obiect...sau sunt prea ingrijorate ca poate apar altele mai frumoase si le iau locul in top scuzati-mi expresia,nu zic ca ele nu au probleme dar sa ai drame ca arati bine sincer nu am mai auzit.....

...in primul rind cind vorbim de FRUMUSETE trebuie avut in vedere mai multe aspecte...
eu am sa dau doar doua aspecte...JESSICA COX...si SUSAN BOYLE...faceti comparatie cu frumoasele de la noi si nu numai ...dar cu sinceritate si simt de raspundere ...cum arata rezultatul?
RUY_BLAS
Postat pe 4 Aprilie 2010 14:04
Eu cred ca da unele care arata bine pot trai intr-o drama nu ma refer la toate acum depinde de viata lor.
SolangeRoxana
Postat pe 4 Aprilie 2010 15:48
De la: sirghea, la data 2010-04-03 17:36:47
De la: kudika132368, la data 2010-04-03 16:06:41da....Summer...s-ar putea sa fi inteles eu gresit....daca asta a avut intentia sa spuna, explicatia pe care ai postat-o tu mai sus , atunci ...nu-mi ramane decit sa-mi cer scuzele de rigoare!!


...se accepta...dar am o rugaminte alta data nu te mai arunca asa cuu capul inainte.intoarce problema pe toate partile ...si apoi loveste.as fi putut sa ma leg de acel "se vinde"postat de tine...dar nu am vrut si nu vreau.am postat doar "tarabe"pentru a provoca...
...Summer...mc



nu..sirghea...ma confunzi ...nu am postat eu acea postare cu "se vinde" nu stiu cine..dar nu eu.
kudika132368
Postat pe 4 Aprilie 2010 17:04
why M3 eu cred ca tu ...ai cei mai multi pitici si greierasi in tartacutza!! cam cinta si joaca pe la tine se pare!!

si ai vre-o obsesie cu silicoanele?? ce e?? te ataci cind vezi fete siliconate?? pai...puneti si tu si atunci o sa-ti dispara aversiunea , ai sa vezi!

vorbesti in plus si nu la subiect! de fapt nu stiu de ce ma agit in ceea ce te priveste ! esti plina de rautate si atat! te voi ignora de acum incolo ! nu meriti atentia mea ..poate doar a utilizatoarei ioanam859!
kudika132368
Postat pe 4 Aprilie 2010 17:21
De la: ioanam859, la data 2010-04-03 16:24:59
De la: kudika132368, la data 2010-04-03 15:57:45
De la: ioanam859, la data 2010-04-02 17:15:56
De la: kudika132368, la data 2010-04-01 16:01:59
De la: ioanam859, la data 2010-03-31 18:32:01
De la: goanga2000, la data 2010-03-31 11:52:16
De la: ocgiogi, la data 2010-03-30 22:15:47
De la: Summer_, la data 2010-02-20 16:44:00Mai degraba cei care le numesc tute pe niste fete frumoase, traiesc o drama ! Cata rautate pe topicul asta, ca de obicei !



Cele care cred ca fetele frumoase (in general) sunt proaste, sunt ori prea naspa ori frustrate ca le-a inselat barbatul cu una mai tanara si mai frumoasa sau ar putea sa le insele, ori pur si simplu invidioase ca-s atatea exemple in jur de fete frumoase care ajung sa castige cu frumusetea lor de "n" ori mai bine decat fete cu 7000 de diplome si masterate.

Adevarul, place sau nu place, este ca frumusetea vinde ff bine si este un atu important pt o femeie desteapta si care stie ce vrea


.[/quote si cand frumusetea dispare?....ce faceti voi alea "frumoase"????? ajungeti pe centura sau unde?....



nu ..ioanam859 ...nu ajungem pe centura... vai de capul tau ..ce perle scotzi!!
culegem ce am semanat!! adica roadele frumusetzii si tineretzii .....avem familii , o situatie...pt. care cele ca tine ne invidiaza!! si nu regretam ca am fost FRUMOASE !!din contra avem cu ce ne mandri!!

dar tu asta ..probabil ca nu ai sa ostii niciodata!!




crezi tu ca nu stiu ce-i aia fericire?...sti tu ca nu sunt fericita?

ma faci sa rad...cand o sa ajungi tu s fi macar pe jumatate fericita si implinita ca mine....pe propriile tale puteri, nu pe ale buzunarului unui barbat ,atunci mai stam de vorba. .pana atunci...joc de glezne si probabil ca ai treabasi te retin....


ioanam859...unde dai si unde crapa!! nu ma refeream la fericire..ma refeream la faptul ca nu o sa stii niciodata cum e sa fii frumoasa si cind nu mai esti pt. ca frumusetea este trecatoare ,cu ce ramai de pe urma ei!! urmele frumusetii nu se sterg niciodata sa stii ....batrana chiar , se vad!
si am mai vrut sa spun ca ne invidiezi nu pt. ca sintem fericite ci pt. ca obtinem mai usor tot cea ce ne dorim(asta pt. cine stie sa-si foloseasca si creierasul) ceea ce tu dobandesti mai greu !adica putem fi fericite mult mai usor decit cele ca tine !!(facem abstractzie de acele FRUMOASE carora le canta greierasul prin capatina)

si iarasi ..ceea ce am ajuns eu , datorita cui , si mai ales pe ce buzunar .....nu am a-ti spun tie niciodata si cu atat mai putin cu cit tu nu ai de unde sa stii cine sint, ce fac, ce am prin buzunare si asa mai departe!
felicitari !daca crezi ca ti se cuvin laude ca ai ajuns undeva prin propria vointza! dar ti-am spus abtinete sa faci afirmatii gratuite la adresa altora pe care nu-i cunosti si poate te depasesc din multe puncte de vedere in viatza reala!!
sa facem mishto-uri si garagatza pe aici toata lumea se pricepe ...dar de fapt cine este cu adevarat cel din spatele mesajului nu ai sa stii niciodata!!

Jogging fac ...in fiecare sambata si duminica dimineatza! cit despre treaba...cind am..o sa-ti comunic eu!







mai fata/femeie ce te-oi crede tu acolo....eu iti spuneam sa te gandesti putin inainte sa spui ceva....tu nu sti cum sunt eu...frumoasa sau urata...si te lauzi cu doua zile de jogging.....eu mi-as tine gura in locul tau...dak faceai in fiekre zi cel putin 2 ore mai ziceam..dar altfel...n-ai ce comenta in aftza mea la asa ceva...hai sa o lasam asa pentru ca nu ma cunsti si nu sti cine sunt...eu spuneam doar ca faceti atata caz pentru ce????...k un barbat vede in voi alea ce va credeti frumoase numai o "bucata buna de sex"..si cam atat....asa ca......"fetelor frumoase"..mai ganditit inainte sa dramatizati




ioanam859....eu am gindit bine inainte sa -ti dau tie replici dar vad ca degeaba...nu intelegi nimic si nu mai are rost sa-mi consum energia cu tine! ramai cu ale tale si nu te mai ataca ca o sa faci riduri premature!

si daca nu te-ai prins de ce ti-am spus ca fac JOGGING atunci sa-ti traduc ....mi-ai spus sa fac joc de glezne si eu ti-am raspuns ca fac de doua ori pe saptamana ..dar raspunsul meu era o gluma...nicidecum vre'o lauda! dar tu ca de obicei esti pe linga subiect!

un barbat vede in noi mai multe, numai TU vezi in noi o "bucata de sex" ...si sincer sa-ti spun ..parerea ta pt. mine . acum, este ..CANTITATE NEGLIJABILA!

cine dramatizeaza?? si ce?? nu cumva tu esti aceea care vrea sa dramatizeze pe aici imaginea FRUMOASELOR??

oricum ..hai sa o lasam balta ca ..nu intelegi nimic ...bati campii ..ai luat-o ca pe un afront personal..si nu mai am rabdare sa-ti mai dau explicatii!! intr-un cuvint ...ma obosesti!!

FLIT!!





kudika132368
Postat pe 4 Aprilie 2010 17:48
sirghea...cred ca este vorba de utilizatoarea "ocgiogi" care a postat acel "se vinde""!!
kudika132368
Postat pe 4 Aprilie 2010 17:55
De la: kudika132368, la data 2010-04-04 17:04:12
De la: sirghea, la data 2010-04-03 17:36:47
De la: kudika132368, la data 2010-04-03 16:06:41da....Summer...s-ar putea sa fi inteles eu gresit....daca asta a avut intentia sa spuna, explicatia pe care ai postat-o tu mai sus , atunci ...nu-mi ramane decit sa-mi cer scuzele de rigoare!!


...se accepta...dar am o rugaminte alta data nu te mai arunca asa cuu capul inainte.intoarce problema pe toate partile ...si apoi loveste.as fi putut sa ma leg de acel "se vinde"postat de tine...dar nu am vrut si nu vreau.am postat doar "tarabe"pentru a provoca...
...Summer...mc



nu..sirghea...ma confunzi ...nu am postat eu acea postare cu "se vinde" nu stiu cine..dar nu eu.

... bine scz...stiu ca este postat pe undeva...nu conteaza persoana...doar ca trebuie specificat,dezvoltat...argumentat ce si cum ...alfel lasa loc la interpretari
vreau sa vad la ce concluzie ajungeti vizavi deee postarea mea...cu SUSAN BOYLE si JESSICA COX...
RUY_BLAS
Postat pe 5 Aprilie 2010 10:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Unde-mi gasesc o femeie cu bani? 80 De la: Eva32 2 Iulie 2011 03:06
alesul? 13 De la: yumalai 15 Februarie 2010 06:49
Tradare 26 De la: steffy91 6 Iulie 2011 10:15
buna 2 De la: issa12 1 August 2009 23:57
ce e de facut ?... 7 De la: _dulcik_ 11 Martie 2009 13:51