Setari Cookie-uri

sa ma vad cu un necunoscut?

De la: Eliza_T, la data 2010-04-02 20:48:41
De la: mariachim, la data 2010-04-02 06:37:37Buna. Sa-ti spun povestea mea...Pe Mihai l-am cunoscut pe "nu-stiu-ce-site"....am vb pe msg vreo 2 luni si-n sept.2008 ne-am vazut ochi in ochi. De atunci, sintem impreuna. Deci? Ce sa-ti mai spun? Ca ne-am indragostit la prima vedere, desi nu mai sintem niciunul la prima tinerete? - eu am 47 ani si el, 54...Ca amindoi am realizat ca efectiv "ne-am dat cap in cap" in momentul intilnirii?? Mai tirziu, am marturisit : El despre mine - "parca-i o trestioara !!" Eu despre el :" Are un zimbet angelic !!" Never say never. Te pup si ai incredere in intuitia ta.


draga mea sa stii ca ma bucur f mult pt voi ca viata v-a mai dat o sansa!va doresc din tot sufletul; sa fiti o familie frumoasa sa aveti o casnicie lunga si frumoasa fericita cu multe bucurii!nimic si nimeni s anu va tulbure! sa vaiubiti mereu si sa va intelegei bine vesnic!

.......Uite ca exista si romani fericit......bravo si felicitari......

gratuit89
Postat pe 2 Aprilie 2010 20:52
De la: kudika109268, la data 2010-02-14 15:12:24 V-am luat în considerare sfaturile și am trecut la fapte în cãutarea unui nou bãiat posibil și viitor iubit.
M-am bãgat în lista mea de prieteni de pe hi5 și am gãsit niște id-uri pe care le-am dat add și fãrã sa vreau m-am trezit vorbind cu un tip de care nu știam nimic.
Mai mult vrea sã ne întâlnim,ce pot face sã mã întâlnesc cu el?





Buna! EU actualul iubit l-am intalnit pe hi5..m-a vazut,i-am placut,mi-a trimis mesaj privat,pentru ca comentari nu-i place sa lase(este mai serios din fire,si-a facut hi5 in speranta ca v-a intalni pe cineva,s-a intalnit cu cateva fete ce l-au speriat un pic,dar m-a gasit pe mine ),in mesaj mi-a lasat id lui,era un pic misterios,asa ca m-a facut curioasa,i-am dat add,am vb o perioada pe mess(ne-am vazut cu ajutorul web-ului,sa fim siguri ca in spatele pozelor nu se ascunde alcineva)apoi ne-am vazut,am iesit o perioada in oras ca amici sa ne cunosatem si apoi am inceput o relatie care luna aceasta implineste 2 ani.Daca nu ar fi fost un pic serios nu as fi indraznit sa ma intalnesc cu el..
cami_goanga10
Postat pe 7 Aprilie 2010 20:58
Zicea cineva de intalnirile cu barbati necunoscuti de pe messenger sau site-uri de socializare .. deci eu zic NU . un NU din-ala mare cat 7 blocuri unu peste altul si vopsit in reflectorizant rosu !
Mai repede te intalnesti cu vecinul chior de pe scara , ca stii sigur ca nu este altceva decat pare ..
Cei care isi cauta fete pe messenger , cauta pt k sunt incapabili sa-si gaseasca altfel o fata sau vor sa fraiereasca pe cineva , oricum 90 % baga minciuni super-minunate , deci .. think twice !
[/quote]
kudika_19648
Postat pe 28 Februarie 2013 22:54
esti frustrata ? Ai primit babardeala tepuita ?
putin_dus
Postat pe 1 Martie 2013 10:34
id de mess adorscoica@yahoo.com
Alin_Florescu_1
Postat pe 6 Mai 2013 06:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Va rog sa ma sfatuiti 14 De la: iulia069834 28 Ianuarie 2010 12:53
am nevoie de un sfat... 4 De la: Eva32 2 Iulie 2011 01:17
Buna! 1 De la: kudika_1040347 13 Aprilie 2020 12:05
Ce tare ! petreceri pentru singles :) 5 De la: Titanika 2 Februarie 2012 19:52
Cind sa furi primul sarut ? 4 De la: kudika_966303 12 Februarie 2016 11:36