Setari Cookie-uri

operatie de corectare a sanilor

Buna tuturora....am si eu un pas si as dori sa aflu daca se mai afla cineva pe aici cu aceeasi problema sau macar un sfat ,o parere din partea voastra.Incep prin a spune ca am 27 de ani din totdeauna am avut o problema cu sanii ..in sensul ca unul este mai mare decat celalalt.Nu am fost complexata pana acum deoarece diferenta nu este foarte mare si se ascundea perfect sub un sutien De curand am facut o cura de slabire si sanii s-au lasat un pic si se vede destul de urat pt ca nu mai sunt plini iar diferenta se observa mai mult .Imbracata nu se observa dar am incept sa nu mai stau bine cu mine insami si ma gandesc la o operatie estetica pentru corectare ...cu aceasta ocazie pot profita sa ii fac la fel pe amandoi (daca tot ii ridic ).Am citit mult pe internet ,am discutat si cu sotul meu care la inceput nu era deacord ,zicand ca nu e o problema atat de mare ,dar eu cred ca nu stia cum sa atinga subiectul fara ca eu sa ma simt ofensata, in cele din urma s-a aratat dispus sa ma sustina si sa ma ajute in acest demers.Azi am contactat o clinica de chirurgie estetica si vreau sa merg la o consultatie .Daca ati trecut prin ceva asemanator si aveti un gand ,o parere pentru mune ....fie ea si negativa ...va rog sa nu ezitati in a raspunde .
mryenachi
Postat pe 16 Februarie 2010 11:49
... bai frate, dar PARANOICE mai sinteti ... banuiesc ca nu ai nici copii !!! ... va luati dupa pitizipoancele siliconate a caror viitor va fi incert tocmai datorita prostiei de a incerca sa pacaleasca natura si de-a face pe plac unei categorii de barbati care ... PLATESC ... pentru a le plimba ca pe accesorii la masina ...
marco918
Postat pe 16 Februarie 2010 11:57
toate femeile, cele neoperate, au un san mai mare si unul mai mic, unul mai jos unul mai sus, nu vad de ce te agiti mai ales ca ai un sot care zice el ca te accepta asa cum esti, nu are nimic impotriva. n'ai pe ce da banii??as intelege ca dupa o nastere sa iti faci aceasta operatie, alaptezi, sanii se lasa, se vede diferenta si mai mult...dar asa...?nu te inteleg...
Shhh
Postat pe 16 Februarie 2010 13:39
nu stiu daca pe tn te stanjeneste atat de de mult fa-o, insa e mai bine sa te gandesti de 2 ori, poate ca atunci knd chiar o sa ai nevoie de o astfel de interventie sa fie degeaba
yumy
Postat pe 16 Februarie 2010 13:46
Nu sunt paranoica ..si nici nu vreau sa devin o pitzipoanca ce se plimba la brat cu nu stiu ce bogati...eu sunt casatorita ,am un sot cat se poate de normal ...doream doar sa scap de un complex ...atata tot
mryenachi
Postat pe 17 Februarie 2010 11:48
Nu inteleg de ce atatea complexe cu cei sani...pe toate le auzi: sunt prea mici,sunt prea mari,sunt lasati....ba chiar se uita incrucis unu` la altul...eu una nici nu-i "bag in seama" pe ai mei...doar n-oi sta acuma sa-i masor cand am alte lucruri mai importante de facut in viata asta! Terminati-va fetelor cu prostiile...
ankris
Postat pe 17 Februarie 2010 12:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
help ...colacei?... 22 De la: kudika179267 29 Iunie 2015 18:09
???? cosmaruri 5 De la: andra88 16 August 2009 17:45
Picaturi pt ochi obositi 17 De la: zaneti 26 Iunie 2014 02:47
O sansa la viata 1 De la: kudika186054 21 Mai 2010 09:25
sangerare intermenstruala 2 De la: Frankie_Zuzu 15 Septembrie 2009 15:44