Setari Cookie-uri

A folosit cineva abtronic x2? :D

Am tot vazut reclame pe la televizor despre aparatul asta. Nu ma dau in vant dupa teleshopping(consider ca e o mare prostie) dar din documentarile de pe net si de la cunostinte se pare ca Abtronic X2 chiar ar da rezultate...
Ma rog nu vreau sa slabesc! Am 1.58 si 45 de kg dar am ceva celulita si am solduri..(acumulate de la fast-foodul pe care il mancam in liceu) Sport fac(aerobic zilnic, cam 30 de min) dar de solduri tot nu am scapat...
Daca a folosit cineva abtronicul asta pls astept o parere
Aleka
Postat pe 16 Februarie 2010 15:19
pai daca din documentarile pe net si de la cunostinte stii ca asta chiar da rezultate ce mai vrei?
Shhh
Postat pe 16 Februarie 2010 15:22
bani...sa-l cumpere...?
ankris
Postat pe 16 Februarie 2010 16:02
daca mi-l cumpara vreun cocalar de 1 martie o sa-l folosesc
yumy
Postat pe 19 Februarie 2010 15:36
Nu stiu sa iti spun despr alte aparate de acest gen dar , abtronicul nu face nici un ban . L-am folosit si nu putin timp ...
kudika104733
Postat pe 19 Februarie 2010 18:35
deci daca nu e bun vreau altceva cadou de 1 martie
yumy
Postat pe 19 Februarie 2010 18:37
De la: Aleka, la data 2010-02-16 15:19:48Am tot vazut reclame pe la televizor despre aparatul asta. Nu ma dau in vant dupa teleshopping(consider ca e o mare prostie) dar din documentarile de pe net si de la cunostinte se pare ca Abtronic X2 chiar ar da rezultate...
Ma rog nu vreau sa slabesc! Am 1.58 si 45 de kg dar am ceva celulita si am solduri..(acumulate de la fast-foodul pe care il mancam in liceu) Sport fac(aerobic zilnic, cam 30 de min) dar de solduri tot nu am scapat...
Daca a folosit cineva abtronicul asta pls astept o parere [/quot

Prietenul meu lucreaza la teleshop..................5 produse dint toate fac ceea ce spun,printre acestea 5 nu se numara abtronic.Cel putin de la fitness nimic nu este bun(sunt niste chinezarii scumpe)
bebe_Cristina
Postat pe 21 Februarie 2010 01:42
App sa stii ca sunt in farmacii niste colanti anticelulitici........grozavi,sunt cm 220 ron dar isi merita banii.
bebe_Cristina
Postat pe 21 Februarie 2010 01:47
eu nu cred ca e bine sa folosesti. Adevarul este ca nici nu cunosc foarte bine produsul. Dar, in mare, stiu ca descarca o anumita tensiune joasa care determina muschii sa se contracte. Asa e? Ma rog... asta inseamna ca si organele interne au aceleasi socuri de suferit. nu??? Nu cred ca ficatulsau rinichii mei ar trebui sa sufere spasme... hehehe!!! spasmele astea poti sa le ai si daca te uiti in jurul tau. ABTRONIC ROMANIA!!!!
kudika086715
Postat pe 21 Februarie 2010 09:26
De la: kudika086715, la data 2010-02-21 09:26:24eu nu cred ca e bine sa folosesti. Adevarul este ca nici nu cunosc foarte bine produsul. Dar, in mare, stiu ca descarca o anumita tensiune joasa care determina muschii sa se contracte. Asa e? Ma rog... asta inseamna ca si organele interne au aceleasi socuri de suferit. nu??? Nu cred ca ficatulsau rinichii mei ar trebui sa sufere spasme... hehehe!!! spasmele astea poti sa le ai si daca te uiti in jurul tau. ABTRONIC ROMANIA!!!!

NU ESTE BUN ...NU DA REZULTATE ...SI DUPA UN TIMP DE FOLOSIRE ..."PISCA"DE NU TE VEZI.
AM 2 SAU 3...REBUTURI DIN ASTEA.SUNT DESTULE ALTE METODE DE A SLABI...SI EFICIENTE SI FARA RISC.
RUY_BLAS
Postat pe 21 Februarie 2010 10:45
De la: bebe_Cristina, la data 2010-02-21 01:42:32
De la: Aleka, la data 2010-02-16 15:19:48Am tot vazut reclame pe la televizor despre aparatul asta. Nu ma dau in vant dupa teleshopping(consider ca e o mare prostie) dar din documentarile de pe net si de la cunostinte se pare ca Abtronic X2 chiar ar da rezultate...
Ma rog nu vreau sa slabesc! Am 1.58 si 45 de kg dar am ceva celulita si am solduri..(acumulate de la fast-foodul pe care il mancam in liceu) Sport fac(aerobic zilnic, cam 30 de min) dar de solduri tot nu am scapat...
Daca a folosit cineva abtronicul asta pls astept o parere [/quot

Prietenul meu lucreaza la teleshop..................5 produse dint toate fac ceea ce spun,printre acestea 5 nu se numara abtronic.Cel putin de la fitness nimic nu este bun(sunt niste chinezarii scumpe)


si se poate sa aflam si noi care sunt cele 5 produse? nu de alta dar mi-e mi se pare ca nici unul din aparatele acelea nu ar da rezultate,nici cele de bucatarie,nici cele de ingrijire corporala
Vickyutza
Postat pe 21 Februarie 2010 20:18
De la: bebe_Cristina, la data 2010-02-21 01:47:42App sa stii ca sunt in farmacii niste colanti anticelulitici........grozavi,sunt cm 220 ron dar isi merita banii.

si sunt ok sa iesi cu ei din casa sau rade lumea de mine daca ii voi purta la jogging (la alergat)?
Vickyutza
Postat pe 21 Februarie 2010 20:21


am folosit atat acest aparat cat si AB-rocket.Sunt extrem de bune amandoua insa iti recomand sa nu le cumperi de la teleshoping( sunt mult mai scumpe acolo).Eu am dat comanda pe internet si am economisit cam 2 milioane...

Ab-rocket'ul l'am luat cu 190 ron si la teleshoping era 360ron pe vremea aia...deci este o diferenta
jojo89
Postat pe 22 Februarie 2010 14:57
ab rocket e bun am si eu si merita banutii.
Shhh
Postat pe 22 Februarie 2010 15:19
Are matusa mea un aparat caruia i se face reclama la teleshoping de multi ani...nu stiu sigur cum se numeste, este cel clasic cu mai multe benzi pt diverse zone sau diverse efecte....il incerc si eu in fiecare primavara, si alaturi de un regim sanatos ( nu drastic ) face minuni !
Summer_
Postat pe 22 Februarie 2010 15:24
Pai miraculoasa saltea pe care dormi super ok,crema cu extract de melci,sunt niste chestitii(nu mai stiu cum se numesc)care se pun la articulatii si scad durerea,mai este o razatoare care e ok si kosmodisc.
bebe_Cristina
Postat pe 22 Februarie 2010 16:18
De la: Vickyutza, la data 2010-02-21 20:21:51
De la: bebe_Cristina, la data 2010-02-21 01:47:42App sa stii ca sunt in farmacii niste colanti anticelulitici........grozavi,sunt cm 220 ron dar isi merita banii.

si sunt ok sa iesi cu ei din casa sau rade lumea de mine daca ii voi purta la jogging (la alergat)?



Da sunt niste colanti simpli.Acesti colanti au fost folositi de prietena mea si chiar au dat rezultate,eu am folosit altceva pentru solduri ,arata ca o burtiera practic doar ca nu se inchide nicaieri ca cele de pe vremea bunicii ,nu au cusaturi ca sa se observe pe sub haine,si am fost fff multumita de ea.
bebe_Cristina
Postat pe 22 Februarie 2010 16:21
si unde gasim ce ai zis tu ac ai folosit pt.solduri de arat ca o burtiera... ?..sau colantii aceia celulitici:D?
adriana_alexandra
Postat pe 22 Februarie 2010 19:47
De la: bebe_Cristina, la data 2010-02-22 16:21:31
De la: Vickyutza, la data 2010-02-21 20:21:51
De la: bebe_Cristina, la data 2010-02-21 01:47:42App sa stii ca sunt in farmacii niste colanti anticelulitici........grozavi,sunt cm 220 ron dar isi merita banii.

si sunt ok sa iesi cu ei din casa sau rade lumea de mine daca ii voi purta la jogging (la alergat)?



Da sunt niste colanti simpli.Acesti colanti au fost folositi de prietena mea si chiar au dat rezultate,eu am folosit altceva pentru solduri ,arata ca o burtiera practic doar ca nu se inchide nicaieri ca cele de pe vremea bunicii ,nu au cusaturi ca sa se observe pe sub haine,si am fost fff multumita de ea.






si unde gasim aceea burtiera de ai folosit`o tu sau acei colanti celulitici ?
adriana_alexandra
Postat pe 22 Februarie 2010 19:49
De la: adriana_alexandra, la data 2010-02-22 19:49:13
De la: bebe_Cristina, la data 2010-02-22 16:21:31
De la: Vickyutza, la data 2010-02-21 20:21:51
De la: bebe_Cristina, la data 2010-02-21 01:47:42App sa stii ca sunt in farmacii niste colanti anticelulitici........grozavi,sunt cm 220 ron dar isi merita banii.

si sunt ok sa iesi cu ei din casa sau rade lumea de mine daca ii voi purta la jogging (la alergat)?



Da sunt niste colanti simpli.Acesti colanti au fost folositi de prietena mea si chiar au dat rezultate,eu am folosit altceva pentru solduri ,arata ca o burtiera practic doar ca nu se inchide nicaieri ca cele de pe vremea bunicii ,nu au cusaturi ca sa se observe pe sub haine,si am fost fff multumita de ea.






si unde gasim aceea burtiera de ai folosit`o tu sau acei colanti celulitici ?



Doar din farmacie,nu vreau sa fac reclama sice vrea sa stie sa imi dea un msj.
bebe_Cristina
Postat pe 23 Februarie 2010 17:34
De la: jojo89, la data 2010-02-22 14:57:58

am folosit atat acest aparat cat si AB-rocket.Sunt extrem de bune amandoua insa iti recomand sa nu le cumperi de la teleshoping( sunt mult mai scumpe acolo).Eu am dat comanda pe internet si am economisit cam 2 milioane...

Ab-rocket'ul l'am luat cu 190 ron si la teleshoping era 360ron pe vremea aia...deci este o diferenta



Si eu mi-am facut comanda de el azi noapte de pe net. Am dat 130 pe el...o sa va spun daca functioneaza :D
Oricum fac exercitii in fiecare zi dar nu pot sa dau soludurile jos X( ( de un an ma chinui...) Poate merge cu abtronic :D
Aleka
Postat pe 24 Februarie 2010 16:16
Am auzit si eu de colantii aia si cica fac inuni mai ales in combaterea celulitei Poate pe parcurs o sa investesc si intr-o pereche din aia
Aleka
Postat pe 24 Februarie 2010 16:19
De la: Aleka, la data 2010-02-24 16:16:29
De la: jojo89, la data 2010-02-22 14:57:58

am folosit atat acest aparat cat si AB-rocket.Sunt extrem de bune amandoua insa iti recomand sa nu le cumperi de la teleshoping( sunt mult mai scumpe acolo).Eu am dat comanda pe internet si am economisit cam 2 milioane...

Ab-rocket'ul l'am luat cu 190 ron si la teleshoping era 360ron pe vremea aia...deci este o diferenta



Si eu mi-am facut comanda de el azi noapte de pe net. Am dat 130 pe el...o sa va spun daca functioneaza :D
Oricum fac exercitii in fiecare zi dar nu pot sa dau soludurile jos X( ( de un an ma chinui...) Poate merge cu abtronic :D

unde naiba l'ai gasit la 190ron?????????????????????? eu am dat 350 cu tot cu trasnport, tot de pe net.
Shhh
Postat pe 24 Februarie 2010 16:47
Daca de 1 an nu ai reusit sa ai rezultatele dorite prin exericiti inseamna ca nu faci ce trebuie,exercitiile nu se fac dupa ureche sau ce consideri tu ca ti-ar face bine,treb sa faci ce ti se potriveste si ex specifice zonei cu probleme:)pilates ai incercat?
deamon
Postat pe 24 Februarie 2010 22:07
De la: jojo89, la data 2010-02-22 14:57:58

am folosit atat acest aparat cat si AB-rocket.Sunt extrem de bune amandoua insa iti recomand sa nu le cumperi de la teleshoping( sunt mult mai scumpe acolo).Eu am dat comanda pe internet si am economisit cam 2 milioane...

Ab-rocket'ul l'am luat cu 190 ron si la teleshoping era 360ron pe vremea aia...deci este o diferenta


Le-ai folosit cu gel? Daca da ce gel? :D
Aleka
Postat pe 26 Februarie 2010 18:02
sal..eu am facut comanda pe net si pot sa zic ca functioneaza destul de bn....nu e neaparat cv de slabit ci mai mult un fel de masaj....oricum mie mi-a placut...
shiko
Postat pe 6 Martie 2010 14:26
aqm o luna mi-am cumparat abtronic X2 dar sa sti ca lasa de dorit , intr-o luna de zile am dat doar 6 centimetrii jos de pe solduri si burta.Mentionez faptu ca tin regim si merg la sala de 3- 4 ori pe saptamina . fara regim abtronicul nu iti da nici un rezultat.nu te gindi ca sunt grasa , am doar burtica ! am 1,62 si 56,5 kg!
nicky_luiza23
Postat pe 6 Martie 2010 20:55
vreau sa va zic ceva in legatura cu abtronic x2! eu nu il folosesc dar din cate am inteles este pe baza de electrostimulare! eu am umblat la electrostimulare musculara si intr-adevar doare destul de tare dar in functie de intensitatea p care o dai si este ABSOLUT NORMALA DUREREA pt ca sunt stimuli de curent! abtronicul nush cum este dar electrostimularea mie mi-a dat rezultate am dat in jur de 10 cm talie,coapse dupa 10 sedinte. asa ca......................pote e bun si abtronic-ul.
kudika139521
Postat pe 7 Martie 2010 22:33
intrebare : si aparatul acela de vibromasaj cu 5 sau 6 benzi e bun de nimic? hai spune ne si noua care sunnt alea 5 produse care fac ce spun ca fac plssssssssss
aanca11
Postat pe 8 Martie 2010 01:04
De la: Aleka, la data 2010-02-16 15:19:48Am tot vazut reclame pe la televizor despre aparatul asta. Nu ma dau in vant dupa teleshopping(consider ca e o mare prostie) dar din documentarile de pe net si de la cunostinte se pare ca Abtronic X2 chiar ar da rezultate...
Ma rog nu vreau sa slabesc! Am 1.58 si 45 de kg dar am ceva celulita si am solduri..(acumulate de la fast-foodul pe care il mancam in liceu) Sport fac(aerobic zilnic, cam 30 de min) dar de solduri tot nu am scapat...
Daca a folosit cineva abtronicul asta pls astept o parere

Eu zic sa iti pastrezi banii sau sa iti cumperi altceva de ei :) Cum crezi ca scapi de solduri si de celulita stand in fund pe scaun cu un aparat legat de tine? Hai sa zic ca nu dispui de informatiile stiintifice ca sa dai rasp la asa ceva; dar logic banuiesc ca poti gandi. Oare sunt atat de prosti aia de se antreneaza zilnic si se chinuie sa manance sanatos ca sa aiba un corp cat mai frumos? Oare sunt dobitoci aia de stau si fac n ani de facultate sa invete cum functioneaza corpul uman, cand este mai usor sa te uiti la teleshoping, ca astia te invata totu: si cum sa slabesti si cum sa scapi de celulita, ce sa mai, totu'. Mai intai citeste si invata ce e aia celulita si cauzele aparitie celulitei si apoi deduci si singura ca o prob de piele, dereglari hormonale, un regim de alimentatie si de viata nesanatos nu pot fi redresate cu 1 aparat. Am citit ce scria aici un user ca sunt unele aparate de la teleshop asta care cica functioneaza. Eu zic ca nu functioneaza nimic de la ei si ca nimic din ce spun ei nu se va adeveri. Cei de acolo sunt niste prosti care pacalesc alti prosti. Ca daca vine ala sa imi prezinte cosmodisc si sa-l cumpar si ii zic eu , anatomic sa imi spuna din ce este formata o vertebra oarecare sau din ce este compus un disc intervertebral, habar nu are, ca e prost; la fel de prosti sunt aia care ii cred pe acesti sarlatani. Mie unu mi-ar fi rusine cu o asemenea meserie; sa fac bani , pacalind ale persoane. Ce sa faca abrocket ala sau abtronic asta, daca tu din 24h, 8-9 le stai pe scaun, daca bagi numai shaorma, pufuleti, covrigi, forneti si acasa stai cu berea in stanga si tigarea in dreapta? Il intreb pe cel cu cosmodiscu, cu ce ma ajuta pe mine kktu ala daca eu am fost sportiv si am toate procesele (asta daca stii ce inseamna) facute varza, daca am discurile deshidratate si multe alte probleme. Cu ce il ajuta pe unu care are musculatura slab dezv si toate socurile coloanei sunt absorbite de vertebre si articulatii sau cu ce il ajuta pala de are genetic predispozitie la accidentari ale coloanei? Pai poate sa se lege ala cu 5 cosmodiscuri, ca daca a cazut in fund ala e! Asa ca fa in continuare alea 30 de min zilnice si vezi ce mananci
Ronnie_Coleman
Postat pe 8 Martie 2010 10:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce faci cand iubitul flirteaza cu alta de fata cu tine? 8 De la: luyyzz 9 Mai 2009 10:42
vesnica celulita 3 De la: elena1981 24 Octombrie 2008 00:09
PENTRU D-VOASTRA SI FAMILIE 1 De la: kudika337581 9 Decembrie 2010 13:18
Hainute bio pentru copii... 1 De la: danielatontsch 24 Noiembrie 2009 13:18
Am auzit ca tratamentele anticelulitice de la Bruno Vassari au efecte rapide si sunt foarte bune !Ce parere aveti? 45 De la: mihaela_eugenia 11 Iunie 2015 17:03