Setari Cookie-uri

A folosit cineva abtronic x2? :D

De la: Ronnie_Coleman, la data 2010-03-08 10:48:54
De la: Aleka, la data 2010-02-16 15:19:48Am tot vazut reclame pe la televizor despre aparatul asta. Nu ma dau in vant dupa teleshopping(consider ca e o mare prostie) dar din documentarile de pe net si de la cunostinte se pare ca Abtronic X2 chiar ar da rezultate...
Ma rog nu vreau sa slabesc! Am 1.58 si 45 de kg dar am ceva celulita si am solduri..(acumulate de la fast-foodul pe care il mancam in liceu) Sport fac(aerobic zilnic, cam 30 de min) dar de solduri tot nu am scapat...
Daca a folosit cineva abtronicul asta pls astept o parere

Eu zic sa iti pastrezi banii sau sa iti cumperi altceva de ei :) Cum crezi ca scapi de solduri si de celulita stand in fund pe scaun cu un aparat legat de tine? Hai sa zic ca nu dispui de informatiile stiintifice ca sa dai rasp la asa ceva; dar logic banuiesc ca poti gandi. Oare sunt atat de prosti aia de se antreneaza zilnic si se chinuie sa manance sanatos ca sa aiba un corp cat mai frumos? Oare sunt dobitoci aia de stau si fac n ani de facultate sa invete cum functioneaza corpul uman, cand este mai usor sa te uiti la teleshoping, ca astia te invata totu: si cum sa slabesti si cum sa scapi de celulita, ce sa mai, totu'. Mai intai citeste si invata ce e aia celulita si cauzele aparitie celulitei si apoi deduci si singura ca o prob de piele, dereglari hormonale, un regim de alimentatie si de viata nesanatos nu pot fi redresate cu 1 aparat. Am citit ce scria aici un user ca sunt unele aparate de la teleshop asta care cica functioneaza. Eu zic ca nu functioneaza nimic de la ei si ca nimic din ce spun ei nu se va adeveri. Cei de acolo sunt niste prosti care pacalesc alti prosti. Ca daca vine ala sa imi prezinte cosmodisc si sa-l cumpar si ii zic eu , anatomic sa imi spuna din ce este formata o vertebra oarecare sau din ce este compus un disc intervertebral, habar nu are, ca e prost; la fel de prosti sunt aia care ii cred pe acesti sarlatani. Mie unu mi-ar fi rusine cu o asemenea meserie; sa fac bani , pacalind ale persoane. Ce sa faca abrocket ala sau abtronic asta, daca tu din 24h, 8-9 le stai pe scaun, daca bagi numai shaorma, pufuleti, covrigi, forneti si acasa stai cu berea in stanga si tigarea in dreapta? Il intreb pe cel cu cosmodiscu, cu ce ma ajuta pe mine kktu ala daca eu am fost sportiv si am toate procesele (asta daca stii ce inseamna) facute varza, daca am discurile deshidratate si multe alte probleme. Cu ce il ajuta pe unu care are musculatura slab dezv si toate socurile coloanei sunt absorbite de vertebre si articulatii sau cu ce il ajuta pala de are genetic predispozitie la accidentari ale coloanei? Pai poate sa se lege ala cu 5 cosmodiscuri, ca daca a cazut in fund ala e! Asa ca fa in continuare alea 30 de min zilnice si vezi ce mananci



Banuiesc,ca la mine te-ai referit cand ai spus'ala cu cosmodiscu'.In nici un ca nu am spus ca trateaza sau cv de genul,am spus ca amelioreaza durerea,ceea ce spun si cei care il vand.Probabil caldura pe care o emana reduce durerea nu stiu,nu am astfel de cunostinte.....stiu doar ca mama mea il foloseste si nu mai are aceleasi dureri ca inainte.O zii frumoasa.
bebe_Cristina
Postat pe 8 Martie 2010 16:19
Slabeste SANATOS!!! BIOSTIMULARE acasa la tine!Oferta valabila pt Bucuresti!
Slabeste sanatos, scapa de celulita, tonifiaza-ti fesele si sanii, Detoxifiaza-ti corpul!Nu uita sa intrebi de oferta lunii!!!relatii Monica 0722156675
monica_daciana
Postat pe 23 Martie 2010 16:25
De pe care site ai cumparat abtronicul la 130 ron, te rog?
e cel original, de la tv?
kudika151725
Postat pe 25 Martie 2010 18:09
Aveti o baza sau o explicatie logica atunci cand decretati cu atata vehementa: "nu e bun!!!" ?
Nu spun ca exercitiul fizic si dieta sanatoasa nu sunt cele mai bune metode pentru a slabi..
Ei bine, Abtronic X2... Si intr-adevar, nu va asteptati la rezultatele pe care le vedeti in clipul de promovare! Dar, printr-o utilizare constanta (zilnic-si nu doar 10 minute pe zi asa cum spun ei ci...as spune eu cam o ora/zi), la un moment dat se vad rezulltate. Musculatura devine mai tonifiata si usor usor stratul de grasime incepe sa scada. NU se vor vedea daca: mancati in continuu grasimi multe, kfc-uri s.a.m.d., beti in continuoare cola....Stimulatea electrica este folosita in varii domenii: sportivi, pacienti cu diverse afectiuni musculare, nervoase, etc. Se folosesc diverse tipuri de cureti, ce strabat stratul cutanat si cel adipos, ajung la fibra musculara.
Inca ceva: legat de intepaturile sau ciupiturile care apar la suprafata pielii: acest lucru NU trebuie sa se intample. E adevarat ca fiecare are o perceptie senzoriala diferita. Dar atunci cand senzatia este insuportabila inseamna ca: aparatul nu functioneaza corect, ca electrodul nu face contact corect cu pielea sau ca suprafata electrodului nu este integra. De aceea este recomandata utilizarea unui gel(Abtronic X2 vine cu o sticluta mica de gel iar cand acesta se termina puteti folosi geluri dintr-acelea ieftine "anticelulitice") intre piele si electrod, pentru disparitia disconfortului.
ada_pink
Postat pe 31 Martie 2010 18:02
Ca tot ziceai ceva de stimularea electrica....
http://www.doctor.info.ro/electrostimularea.html
Ronnie_Coleman
Postat pe 1 Aprilie 2010 18:26
De la: Ronnie_Coleman, la data 2010-04-01 18:26:12Ca tot ziceai ceva de stimularea electrica....
http://www.doctor.info.ro/electrostimularea.html

.......frumos articol si adevarat....sunt pt antrenamentele in sal cel mai mult.....dar si pt cele cu electrostimulatoare....asa in okazii speciale....de ex in concediu.....
gratuit89
Postat pe 1 Aprilie 2010 18:45
Folosesc AbTronic de 2 luni si sunt multumita de el.Bineinteles trebuie folosit impreuna cu exercitii fizice.
L-am cumparat de pe http://teleshopping-canal.blogspot.com/ si am fost multumita
kudika321924
Postat pe 17 Septembrie 2010 14:16
Vand curea de slabit abtronic 2, la jumatate de pret-250ron. Este in stare perfecta de functionare,cuprinde gentuta , cutie, curea pentru brate,pt abdomen si gel conductor, instructiuni de folosire. Va rog sa ma contactati la adresa de email anayram_86@yahoo.com .
kudika325915
Postat pe 17 Octombrie 2010 10:47
Si eu folosec ABTronic X2 de o saptamana si sincer sunt convinsa ca isi face treaba si va da rezultate,doar ca acestea o sa apara dupa o luna de folosit zilnic 30 min,cu toate ca acum dupa io saptamana incepe sa se simta altfel incepe sa se simta la atingere ca se lucreaza,am incredere deoarece inainte am fost la electrostimulare ceea ce inseamna si face acelasi lucru,avantajul este ca folosind ABTronic iesi mai ieftin si e mai comod,ca nu trebuie sa fugi la un salon,sa stai la programare..etcDar fiecare cum crede eu am dat 150 lei pe el,cine vrea poate sa imi spuna
sofiadomil
Postat pe 4 Noiembrie 2010 13:06
salutare :D mie tocmai mi`a venit prin posta abtronic x2 .. l`am achizitionat cu 95 lei .. :D daca intereseaza pe cineva de unde l`am luat, dati mesaj va rog. o sa va spun dupa ce il incerc daca chiar funtioneaza.
monika_mm
Postat pe 12 Noiembrie 2010 19:26
Da' de ce nu spui direct?
kudika226898
Postat pe 13 Noiembrie 2010 07:22
Salut. Ma nu stiu ce sa zic, am comandat abtronic de 2 sapt si la-m folosit de vreo 5 ori. Nici nu stiu cum sa fiu am un abdomen de invidiat, s-a sperit vecinu care face zilnic abdomene de cativa ani. Dar daca vrei a ai abdomen degeaba faci daca nu slabest ca nu se vede de grasime. Nici nu stiu da ca sa fiu fericit sau nu. De ce? Ca mi-am facut un abdomen frumos sau ca am facut hernie femurala? aveti grija eu nu l-am folosit nici mult si nici la intensitate maxima o data am simtit incheietura piciorului sus in partea stanga cand am si stiut ca am facut hernie peste o sapt ma operez. Si inca ceva nu folositi aparatul in alte zone decat abdomenul. Si pe piept daca il folositi riscati sa faceti stop cardiac. vorbesc serios cand trece curentul ala prin tine te strangi ca un vierme, asta nu e nimic era sa mor, l-am folosit in zona gatului ca am observat ca incep sa am putina gusa, am picat din picioare pana nu au trecut cele 10 sec nu mi l-am putut dezlipi nici sa gandesc nu reuseam, In general aparatul este bun chiar iti lucreaza abdomenul dar tre lucrat des si putin si la intensitate cat mai redusa. Numa bine!
EU_TU
Postat pe 27 Aprilie 2011 14:37
Buna,sicer nu ma asteptam sa se intample asta ,am auzit ca s-ar putea intampla .Mi-am luat si eu azi si sincer imi este frica sa o mai folosesc
kudibruneta
Postat pe 4 August 2011 16:42
..am folosit abtonic, da..2 saptamani zi de zi a dat un mare rezultat . Mereu cu crema pe abdomen anaintea aplicarii aparatului. tehnologia da rezultate de aceea e tehnologie.
4electra
Postat pe 25 Decembrie 2011 16:00
cum lai luat?buna, ai platit la livrare? Am avut si al mai vreau, ami poti spune detalii princesita?
4electra
Postat pe 25 Decembrie 2011 16:05
eu sunt interesata. savariny_dolce_profumo_dell.amor@yahoo.com
QuiMera_TiGua_Marlene_1
Postat pe 7 Septembrie 2012 09:57
Buna! De pe site l-ai cumparat? Cat a costat? Am tot citit pe aici si am observat ca unele persoane au dat in jud de 90 lei, altele in jur de 150 lei . Eu am gasit la 180 lei ,dar ar fi mai bine dar as gasi puutin mai ieftin in alta parte .
kudika_970447
Postat pe 8 Iulie 2014 17:22
nu e de nici o isprava ...se si strica foarte repede ...nu va pacaliti ....!
kudika_956659
Postat pe 14 Noiembrie 2014 11:52
De la: kudika_956659, la data 2014-11-14 11:52:20nu e de nici o isprava ...se si strica foarte repede ...nu va pacaliti ....!



kudika226898
Postat pe 14 Noiembrie 2014 18:33
http://www.eva.ro/dietafitness/intretinere/4-aparate-care-topesc-grasimea-de-pe-burta-articol-33728.html
Ionut_Cristian_3
Postat pe 3 Iulie 2016 12:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Intrebare 1 De la: Yyana 21 Iulie 2009 03:42
tratamente de slabit care dau rezultate 24 De la: mihaelaapopescu 12 Ianuarie 2017 10:56
Ajutor 17 De la: Liteon 13 August 2009 16:50
Am auzit ca tratamentele anticelulitice de la Bruno Vassari au efecte rapide si sunt foarte bune !Ce parere aveti? 45 De la: mihaela_eugenia 11 Iunie 2015 17:03
Aparate Ultima Generatie Remodelare Corporala&Cosmetice 1 De la: Anastasia_Line_Cosmetics 14 Decembrie 2009 14:40