Setari Cookie-uri

Ce fel de fete gasesti la astfel de saloane in care se practica masajul erotic?

De la: Ramina, la data 2010-03-05 19:58:42
De la: adina_black, la data 2010-03-05 14:53:12
De la: Ramina, la data 2010-03-02 21:12:55
De la: adina_black, la data 2010-02-24 19:44:43
De la: Summer_, la data 2010-02-22 17:46:16
De la: Crina_1988, la data 2010-02-22 17:24:04Ai fost vreodata la masaj erotic ? Ti-a placut sau nu?:D
Ce parere aveti despre fetele care fac masaj erotic, de ce au ales sa practice aceasta meserie?
Am gasit pe internet un anunt, referitor la postul de maseuza. Salariul era foarte bun dar nu stiu...numai masaj ar fi ok.
Voi ce parere aveti???


Din cate am inteles, fetele respective nu fac doar masaj...

ai inteles bine




Adina.. in salonul unde lucrezi tu, poate, asta nu inseamna ca in toate saloanele; mai cauta si in alte locuri, sa vezi ca nu peste tot se practica prostitutia mascata... sau poate tie iti convine asa :D


inca o tuta care vb in numele meu: evident alegerea e a fiecaruia daca vrea sa se prostitueze sau nu, iar vb despre majoritatea cazurilor, e perfect adevarat ce am zis.

in afara celor care sunt la inceput, 90% o fac

iar daca vrei sa fii sigura ca nu o sa fii catalogata drept o prostituata sau sa ti se ceara astfel de servicii, nu inteleg de ce te angajezi de prima data acolo, cand sunt si alte tipuri de masaj si evident, alte meserii.



Draga mea, chiar si pe astefel de forumuri conteaza cei 7 ani de acasa ;)
Ceea ce facem este alegerea noastra, din pacate tu cataloghezi oamenii dupa ce "ai auzit" ..
think twice ;D


ai impresia ca tu ai aplicat "cei 7 ani"?? aberezi [iar]

dupa ce am auzit ! de la persoane care practica ! si dupa ce m-am interesat si am citit postari de la astfel de pers

se pare ca toti vb f mult despre castiguri si despre masaj, dar cand vine partea cu sexul.... opaa intervine rusinea! si mai si zic la inceput "vai.. nu e nimic rusinos in ce fac"

hai sictir
adina_black
Postat pe 5 Martie 2010 20:04
pt ramina :

TÚTÃ1, tute, s.f. (Reg.) Persoanã care vorbește vrute și nevrute; p. ext. prostãnac, tont

nu e tocmai o jignire! mai invata cate ceva
vad ca te pricepi numai la masaj cu gura
adina_black
Postat pe 5 Martie 2010 20:08
De la: marco918, la data 2010-03-02 21:58:31

... o tragedie este si pentru fetele care se lucreaza (prostitueaza) acolo ... se obisnuiesc sa cistige bani simplu si fara sa gindeasca sau sa munceasca iar cind timpul si sanatatea (pentru ca multe acumuleaza diverse boli de la clienti) le scoate la ''pensie'' ... si devin niste cirpe care vor cauta barbati pe care sa ii PARAZITEZE crezind ca cu sex ii vor controla toata viata ... FALS ... pacat de ele ... isi irosesc tineretzea degeaba ... banii ii cheltuie foarte repede ... multi bani ai, multi cheltui, putini ai, putini cheltui ... dar sa te trezesti pe la 30-35 ca habar nu ai sa faci nimic e grav ... si e greu sa ii spui unui barbat ca esti fecioara maria cind te tradeaza ''experintza'' ...

... per total ... un fiasco ... si pentru clienti (daca nu sint niste frustrati, ca sa nu zic altfel) si pentru maseuze ... si niste focare de transmitere de diverse boli sexuale ... dar se vede ca pe multi nu ii speria acest lucru la o anumita virsta, mai apoi e prea tirziu sa mai repare ceva ...


.




marco, de data asta imi place cum gandesti...ma mir, ori am patit eu ceva in seara asta ori se intampla ceva cu tine
arhanghel
Postat pe 8 Martie 2010 03:19
De la: Ramina, la data 2010-03-02 21:16:20
De la: Iradiatu_, la data 2010-02-26 11:10:11Eu chestia cu masajul profesionist ...vorba alora de la tv, fara finalizare, nu prea o inteleg. Adica ma intorci pe toate partile, ma framanti, ma starnesti...si dupa aia ma trimiti acasa?...ce treaba e asta?..eu de asta nu ma duc la masaj ..




cine a spus ca te trimite acasa dupa ce te "framanta"?


finalizarile au loc ... si nu prin handjob (cel putin la mine), ca in alte locuri


pai dacã tot au 'loc finalizãri' atunci de ce tot o dai cã la tine la salon nu?!?!
Ce înțelegi tu prin finalizare?! o mângâiere pe cap gen 'bun bãiat' ... ?!
iacinta
Postat pe 10 Martie 2010 14:59
De la: arhanghel, la data 2010-03-08 03:19:46
De la: marco918, la data 2010-03-02 21:58:31

... o tragedie este si pentru fetele care se lucreaza (prostitueaza) acolo ... se obisnuiesc sa cistige bani simplu si fara sa gindeasca sau sa munceasca iar cind timpul si sanatatea (pentru ca multe acumuleaza diverse boli de la clienti) le scoate la ''pensie'' ... si devin niste cirpe care vor cauta barbati pe care sa ii PARAZITEZE crezind ca cu sex ii vor controla toata viata ... FALS ... pacat de ele ... isi irosesc tineretzea degeaba ... banii ii cheltuie foarte repede ... multi bani ai, multi cheltui, putini ai, putini cheltui ... dar sa te trezesti pe la 30-35 ca habar nu ai sa faci nimic e grav ... si e greu sa ii spui unui barbat ca esti fecioara maria cind te tradeaza ''experintza'' ...

... per total ... un fiasco ... si pentru clienti (daca nu sint niste frustrati, ca sa nu zic altfel) si pentru maseuze ... si niste focare de transmitere de diverse boli sexuale ... dar se vede ca pe multi nu ii speria acest lucru la o anumita virsta, mai apoi e prea tirziu sa mai repare ceva ...


.




marco, de data asta imi place cum gandesti...ma mir, ori am patit eu ceva in seara asta ori se intampla ceva cu tine

ºi eu mã mir uneori de astfel de experiențe
iacinta
Postat pe 10 Martie 2010 15:00
De la: Ramina, la data 2010-03-02 21:10:52
De la: Summer_, la data 2010-02-22 17:46:16
De la: Crina_1988, la data 2010-02-22 17:24:04Ai fost vreodata la masaj erotic ? Ti-a placut sau nu?:D
Ce parere aveti despre fetele care fac masaj erotic, de ce au ales sa practice aceasta meserie?
Am gasit pe internet un anunt, referitor la postul de maseuza. Salariul era foarte bun dar nu stiu...numai masaj ar fi ok.
Voi ce parere aveti???


Din cate am inteles, fetele respective nu fac doar masaj...



de la "din cate am inteles" pana la äm fost si am vazut" este un pas mare ;)


Mai fetita cu fundita, un prieten f bun a fost la salon de masaj erotic, undeva prin dristor, i-au facut simasaj, si oral, cu finalizare in guritza domnisoarei masuze, inteles ?
Summer_
Postat pe 10 Martie 2010 15:20
ce fel de fete gasesti?

"10 papusi superbe nud te iti stau la dispozitie dupa orele 21:00. Te asteptam pe Strada Mendeleev nr 35, etaj 2 , apartament 5"

astfel de fete

ingrozitor
adina_black
Postat pe 11 Martie 2010 16:35
De la: Crina_1988, la data 2010-02-22 17:24:04Ai fost vreodata la masaj erotic ? Ti-a placut sau nu?:D
Ce parere aveti despre fetele care fac masaj erotic, de ce au ales sa practice aceasta meserie?
Am gasit pe internet un anunt, referitor la postul de maseuza. Salariul era foarte bun dar nu stiu...numai masaj ar fi ok.
Voi ce parere aveti???
...e prostitutie ,,,normal ca faci si altceva,,,,,,,,,,,,,,
NEGRUTTTT
Postat pe 28 Octombrie 2014 02:12
Sunt cu*ve
GoldAngel
Postat pe 20 Februarie 2016 16:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Din cauza tratamentului cu ovule nu mi-a venit ciclul? 3 De la: i_andra 24 Octombrie 2009 16:38
de ce? 10 De la: vocea_inimii 3 Aprilie 2010 06:20
Hahahahaaaaa v-am ciuruit 20 De la: matracuca 6 Ianuarie 2010 22:58
Petreceri unde poti sa iti gasesti un/o partener/a 3 De la: marriann 10 Februarie 2012 09:11
Afla alintul tau DUBIOS de Valentine's Day 1 De la: LaCafele 14 Februarie 2012 10:11