Setari Cookie-uri

tot despre o fosta a prietenului meu

sunteti prea duri, eu sunt unul din aia care au fost cautati si dupa un an, dupa ce ii spusesem sa nu ma mai caute. incearca sa ai incredere in ea
aciduzzu
Postat pe 19 Martie 2010 16:50
Mey, tipa o fi facut o fixatie pe baiatul tau, nu ii iese din minte si nici prea mult origoliu nu are asa ca il mai cauta de cate ori are 'aduceri aminte" si eventual sperante

Eu zic ca daca nu ai motive, sa nu mai faci din tantar armasar
ice_flower
Postat pe 19 Martie 2010 17:17
De la: taiko_delia, la data 2010-03-19 15:12:07paraseste-l, nu va merge, ori cat te vei chinui, la un moment dat, tot aici vei ajunge, pt ca asa va vrea el
il voi parasi in mod sigur..este un afemeiat bun de aruncat la gunoi de asemenea specimene e de fugit cat ma tin picioarele si nu am ce regreta ca am scapat de un mare curvar care mai era si pervers...iar fosta nevasta si-a transformat-o in c....a lui dupa divort ca sa-i satisfaca lui toate perversiunile care l-au innebunit...
kudika029282
Postat pe 19 Martie 2010 17:54
si ce ai aflat ? nu ne m-ai spui nimic?
georgiana_new
Postat pe 19 Martie 2010 18:35
De la: georgiana_new, la data 2010-03-19 18:35:55 si ce ai aflat ? nu ne m-ai spui nimic?
am spus cam tot ce era de spus......
kudika029282
Postat pe 19 Martie 2010 20:20
Sincer, mi-e foarte greu sa inteleg aceasta nevoie de a recucerii, pe care unele femei o au, probabil vor sa-si certifiece faptul ca nu exista o alta femeie mai, buna, mai frumoasa mai..mai..., decat sunt ele.....e defapt o nevoie pur egoista, pentru ca sunt de parere ca o relatie incheiata e bine sa ramana asa, au existat cu siguranta "n" motive pentru care s-a incheiat...cand doi oameni nu sunt compatibili e clar ca sansele de a supravietuii impreuna sunt foarte putine oricate incercari ar exista din partea celor doi.........
Traiesc si eu acum o situatie similara, doar ca "fosta" a ajuns intr-un stadiu de disperare atat de mare incat a ajuns sa-mi vaneze fiecare pas, fiecare gest pe care il fac....s-a imprietenit cu persoane de la mine de la job doar pt a afla cat mai multe lucruri despre mine, si ii scrie iubitului meu tot felul de mesaje urate despre mine...lucruri fabulate de o imaginatie bolnava...mai grav este faptul ca aceasta femeie are in jur de 40 de anu, are si un copil ( nu cu iubitul meu)...si isi pierde timpul cu pustoaice de 25 de ani, doar doar o mai afla ceva picanterii despre viata mea si a iubitului meu...cred ca ar fi mult mai sanatos pentru ea sa-si vada de educatia copilului ei si bineinteles de viata ei.........
La inceput am fost extrem de mahnita de comportamentul acestei femei, dar acum sunt foarte linistita...am ajuns chiar sa-mi fie mila de aceasta fiinta, pe care o consider un om bolnav....va sfatuiesc si pe voi sa faceti la fel, sunt situatii pe care nu ai cum sa le schimbi, trebuie doar sa le accepti si sa incerci sa le intelegi!







Dolcys
Postat pe 20 Martie 2010 10:05
De la: Dolcys, la data 2010-03-20 10:05:33Sincer, mi-e foarte greu sa inteleg aceasta nevoie de a recucerii, pe care unele femei o au, probabil vor sa-si certifiece faptul ca nu exista o alta femeie mai, buna, mai frumoasa mai..mai..., decat sunt ele.....e defapt o nevoie pur egoista, pentru ca sunt de parere ca o relatie incheiata e bine sa ramana asa, au existat cu siguranta "n" motive pentru care s-a incheiat...cand doi oameni nu sunt compatibili e clar ca sansele de a supravietuii impreuna sunt foarte putine oricate incercari ar exista din partea celor doi.........
Traiesc si eu acum o situatie similara, doar ca "fosta" a ajuns intr-un stadiu de disperare atat de mare incat a ajuns sa-mi vaneze fiecare pas, fiecare gest pe care il fac....s-a imprietenit cu persoane de la mine de la job doar pt a afla cat mai multe lucruri despre mine, si ii scrie iubitului meu tot felul de mesaje urate despre mine...lucruri fabulate de o imaginatie bolnava...mai grav este faptul ca aceasta femeie are in jur de 40 de anu, are si un copil ( nu cu iubitul meu)...si isi pierde timpul cu pustoaice de 25 de ani, doar doar o mai afla ceva picanterii despre viata mea si a iubitului meu...cred ca ar fi mult mai sanatos pentru ea sa-si vada de educatia copilului ei si bineinteles de viata ei.........
La inceput am fost extrem de mahnita de comportamentul acestei femei, dar acum sunt foarte linistita...am ajuns chiar sa-mi fie mila de aceasta fiinta, pe care o consider un om bolnav....va sfatuiesc si pe voi sa faceti la fel, sunt situatii pe care nu ai cum sa le schimbi, trebuie doar sa le accepti si sa incerci sa le intelegi!







intotdeauna vor exista femei care vor dori sa isi recucereasca fostul prieten nu e nimic anormal...poate inca mai au sentimente pentru el sau inca il mai iubesc si e firesc sa il mai vrea in viata lor...e foarte greu sa suporti o despartire si intotdeauna vor exista motive sa il recuceresti si sa il mai vrei macar ca prieten pe omul cu care ti-ai petrecut ani din viata cu bune si cu rele.....
kudika029282
Postat pe 20 Martie 2010 10:15
"intotdeauna vor exista femei care vor dori sa isi recucereasca fostul prieten nu e nimic anormal...poate inca mai au sentimente pentru el sau inca il mai iubesc si e firesc sa il mai vrea in viata lor...e foarte greu sa suporti o despartire si intotdeauna vor exista motive sa il recuceresti si sa il mai vrei macar ca prieten pe omul cu care ti-ai petrecut ani din viata cu bune si cu rele..... "
Sunt de aceeasi parere, poate chiar si eu la un moment dat am avut aceasta necesitate, dar cred totusi ca e foarte important sa iti pastrezi demnitatea de femeie si de om in primul rand si in mod sigur nu poti recucerrii un barbat scuipand si dand cu piciorul in ceea ce el a ales deja..consider ca e extrem de umilitor pentru o femeie care se vrea un om educat sa-si manifeste comportamentul si limbajul exact"ca la usa cortului" . In momentul in care ai anumite pareri si pretentii dspre ceea ce esti te comporti civilizat si cat se poate de decent....e intr-adevar o mare arta in viata sa stii sa pierzi, si sa accepti faptul ca trebuie sa treci mai departe la o noua etapa din viata ta!
Dolcys
Postat pe 21 Martie 2010 12:01
De la: Dolcys, la data 2010-03-21 12:01:20"intotdeauna vor exista femei care vor dori sa isi recucereasca fostul prieten nu e nimic anormal...poate inca mai au sentimente pentru el sau inca il mai iubesc si e firesc sa il mai vrea in viata lor...e foarte greu sa suporti o despartire si intotdeauna vor exista motive sa il recuceresti si sa il mai vrei macar ca prieten pe omul cu care ti-ai petrecut ani din viata cu bune si cu rele..... "
Sunt de aceeasi parere, poate chiar si eu la un moment dat am avut aceasta necesitate, dar cred totusi ca e foarte important sa iti pastrezi demnitatea de femeie si de om in primul rand si in mod sigur nu poti recucerrii un barbat scuipand si dand cu piciorul in ceea ce el a ales deja..consider ca e extrem de umilitor pentru o femeie care se vrea un om educat sa-si manifeste comportamentul si limbajul exact"ca la usa cortului" . In momentul in care ai anumite pareri si pretentii dspre ceea ce esti te comporti civilizat si cat se poate de decent....e intr-adevar o mare arta in viata sa stii sa pierzi, si sa accepti faptul ca trebuie sa treci mai departe la o noua etapa din viata ta!
cine a zis ca nu poti recuceri un barbat scuipand si dand cu piciorul in ceea ce el a ales deja sau ca e vorba de vreun limbaj ca la usa cortului sau comportament necivilizat..astea se potrivesc ca nuca in perete aici.....
kudika029282
Postat pe 21 Martie 2010 20:25
Nu stiu ce intelegi tu prin expresia "ca nuca-n perete", insa in cazul acesta ori nu stii sa o folosesti, ori te contrazici tu pe tine....expresia "ca nuca-n perete" se foloseste in cazul unei nepotriviri, in cazul unei anormalitati.......iar daca tu esti genul care aproba un asemenea comportament, imi cer scuze, dar nu am nici intentia nici curiozitatea sa imi fac asemenea cunostinte proaste! ( si nu, nu ma refer la tine a fi proasta, ci pur si simplu genul acesta de cunostinte)
Dolcys
Postat pe 22 Martie 2010 09:29
De la: Dolcys, la data 2010-03-22 09:29:01Nu stiu ce intelegi tu prin expresia "ca nuca-n perete", insa in cazul acesta ori nu stii sa o folosesti, ori te contrazici tu pe tine....expresia "ca nuca-n perete" se foloseste in cazul unei nepotriviri, in cazul unei anormalitati.......iar daca tu esti genul care aproba un asemenea comportament, imi cer scuze, dar nu am nici intentia nici curiozitatea sa imi fac asemenea cunostinte proaste! ( si nu, nu ma refer la tine a fi proasta, ci pur si simplu genul acesta de cunostinte)
imi pare rau dar nu ati inteles nimic din ce vreau sa spun...nu va contraziceti singura....
kudika029282
Postat pe 22 Martie 2010 18:17
Cred ca s-a mers mult prea departe cu o discutie care nu-si are rostul....fiecare are dreptul sa-si exprime si sa-si sustina parerea, iar in ceea ce ma priveste cred ca mi-am pastrat aceeasi directie, de la inceput si pana acum, nu cred sa ma fi contrazis in vre-un fel, de obicei am pareri ferme, iar in cazul in care mi se intampla sa gresesc am suficienta coloana vertebrala sa admit acest lucru. In cazul d-voastra, nu cred ca este vina mea ca nu ati reusit sa va faceti inteleasa...D.E.X.ul are un numar foarte mare de termeni, FOLOSOTI-I!!
Dolcys
Postat pe 23 Martie 2010 09:01
De la: Dolcys, la data 2010-03-23 09:01:52Cred ca s-a mers mult prea departe cu o discutie care nu-si are rostul....fiecare are dreptul sa-si exprime si sa-si sustina parerea, iar in ceea ce ma priveste cred ca mi-am pastrat aceeasi directie, de la inceput si pana acum, nu cred sa ma fi contrazis in vre-un fel, de obicei am pareri ferme, iar in cazul in care mi se intampla sa gresesc am suficienta coloana vertebrala sa admit acest lucru. In cazul d-voastra, nu cred ca este vina mea ca nu ati reusit sa va faceti inteleasa...D.E.X.ul are un numar foarte mare de termeni, FOLOSOTI-I!!
nu e3ste vina mea ca dumneata nu stii sa spui ce vrei si nu stii sa te faci inteleasa...vorbeste la subiect nu in alta parte...ca sa te inteleaga si altii nu numai dumneata....
kudika029282
Postat pe 23 Martie 2010 16:49
De la: kudika029282, la data 2010-03-23 16:49:36
De la: Dolcys, la data 2010-03-23 09:01:52Cred ca s-a mers mult prea departe cu o discutie care nu-si are rostul....fiecare are dreptul sa-si exprime si sa-si sustina parerea, iar in ceea ce ma priveste cred ca mi-am pastrat aceeasi directie, de la inceput si pana acum, nu cred sa ma fi contrazis in vre-un fel, de obicei am pareri ferme, iar in cazul in care mi se intampla sa gresesc am suficienta coloana vertebrala sa admit acest lucru. In cazul d-voastra, nu cred ca este vina mea ca nu ati reusit sa va faceti inteleasa...D.E.X.ul are un numar foarte mare de termeni, FOLOSOTI-I!!
nu e3ste vina mea ca dumneata nu stii sa spui ce vrei si nu stii sa te faci inteleasa...vorbeste la subiect nu in alta parte...ca sa te inteleaga si altii nu numai dumneata....


AlexMag
Postat pe 23 Martie 2010 17:38
Daraga mea, daca ai fi avut putin curiozitatea sa citesti ceea ce am scris mai sus, nu ar fi existat nici macar o sansa sa ajungi la o asemenea concluzie, dar se pare ca esti genul care reactioneaza mult prea repede, fara sa acorde atentie celor ce se petrec in jur! In caz ca nu ai onservat , chiar am fost on topic, si inainte sa te grabesti sa-ti manifesti spiritul certaret, ai macar bunavointa si citeste ce am scris inainte sa inceapa aest micut conflict!
Dolcys
Postat pe 24 Martie 2010 09:38
De la: Dolcys, la data 2010-03-24 09:38:39Daraga mea, daca ai fi avut putin curiozitatea sa citesti ceea ce am scris mai sus, nu ar fi existat nici macar o sansa sa ajungi la o asemenea concluzie, dar se pare ca esti genul care reactioneaza mult prea repede, fara sa acorde atentie celor ce se petrec in jur! In caz ca nu ai onservat , chiar am fost on topic, si inainte sa te grabesti sa-ti manifesti spiritul certaret, ai macar bunavointa si citeste ce am scris inainte sa inceapa aest micut conflict!

gresit!
ea este danutza si intotdeauna cand nu iti ia medicamentatia ajunge la asemenea concluzii..ba mai mult ca raspuns o sa foloseasca cuvintele tale in alta ordine!
PS.nu te obosi ca n-ai cu cine!
one_size
Postat pe 24 Martie 2010 10:16
De la: one_size, la data 2010-03-24 10:16:22
De la: Dolcys, la data 2010-03-24 09:38:39Daraga mea, daca ai fi avut putin curiozitatea sa citesti ceea ce am scris mai sus, nu ar fi existat nici macar o sansa sa ajungi la o asemenea concluzie, dar se pare ca esti genul care reactioneaza mult prea repede, fara sa acorde atentie celor ce se petrec in jur! In caz ca nu ai onservat , chiar am fost on topic, si inainte sa te grabesti sa-ti manifesti spiritul certaret, ai macar bunavointa si citeste ce am scris inainte sa inceapa aest micut conflict!

gresit!
ea este danutza si intotdeauna cand nu iti ia medicamentatia ajunge la asemenea concluzii..ba mai mult ca raspuns o sa foloseasca cuvintele tale in alta ordine!
PS.nu te obosi ca n-ai cu cine!
duduie dumneata ai 31 ani..nu as crede dupa cum vorbesti nu ai nici pe jumatate...nu te grabi sa arunci cu jigniri de 2 lei...mai bine ia-ti medicamentele ca sa nu mai ai astfel de concluzii....
kudika029282
Postat pe 24 Martie 2010 16:39
UUuff, ce bine ca am iesit din sfera conflictului ,imi pare rau pt tine one size ca ai picat la mijloc, dar sunt convinsa ca esti fata isteata si scapi tu cumva
Te pup, si merci inca o data ca "m-ai scapat"
Dolcys
Postat pe 24 Martie 2010 18:19
De la: Dolcys, la data 2010-03-24 18:19:25UUuff, ce bine ca am iesit din sfera conflictului ,imi pare rau pt tine one size ca ai picat la mijloc, dar sunt convinsa ca esti fata isteata si scapi tu cumva
Te pup, si merci inca o data ca "m-ai scapat"
kudika029282
Postat pe 24 Martie 2010 22:18
Corect Alex
anca_b
Postat pe 27 Martie 2010 11:34
kudica01 ... sfatul meu... nu merita toata osteneala. Decat sa-ti bati atata capul pentru ei , vezi ce e mai bine pentru tine, acorda-ti tie tot timpul din lume , fi increzatoare in fortele tale , nu-l mai cauta , stresa , sau orice alt ceva de genul asta , si sa vezi ce bine va fi .
Daca tu o sa stai tot timpul sa ai grija lui ( ce face, unde merge, dar ce e cu mesajul s.a.s.m.d.) atunci el nu o sa aiba niciodata grija ta, ca stie ca ai tot timpul ocupat sa vezi ce face el. Daca tu in schimb o sa ai grija de tine, atunci ... daca te iubeste ... atunci tot timpul lui iti va fi acordat tie, chiar si atunci cand nu te astepti.
Va fi atent cine te suna, unde te duci , de la cine e mesajul, te urmareste...si ai sa vezi cum cealalta dispare din peisaj.
Daca in schimb , nimic nu se schimba, atunci nu se merita , si crede-ma pe cuvant o viata ai , nu trebuie sa ai curajul decat sa o traiesti .
anca_b
Postat pe 27 Martie 2010 11:44
De la: anca_b, la data 2010-03-27 11:44:57kudica01 ... sfatul meu... nu merita toata osteneala. Decat sa-ti bati atata capul pentru ei , vezi ce e mai bine pentru tine, acorda-ti tie tot timpul din lume , fi increzatoare in fortele tale , nu-l mai cauta , stresa , sau orice alt ceva de genul asta , si sa vezi ce bine va fi .
Daca tu o sa stai tot timpul sa ai grija lui ( ce face, unde merge, dar ce e cu mesajul s.a.s.m.d.) atunci el nu o sa aiba niciodata grija ta, ca stie ca ai tot timpul ocupat sa vezi ce face el. Daca tu in schimb o sa ai grija de tine, atunci ... daca te iubeste ... atunci tot timpul lui iti va fi acordat tie, chiar si atunci cand nu te astepti.
Va fi atent cine te suna, unde te duci , de la cine e mesajul, te urmareste...si ai sa vezi cum cealalta dispare din peisaj.
Daca in schimb , nimic nu se schimba, atunci nu se merita , si crede-ma pe cuvant o viata ai , nu trebuie sa ai curajul decat sa o traiesti .
nu cred ca daca itacorzi mai multa atentie de sine ar fi o metoda de al recuceri pe el..siar dispare fosta lui din peisaj...cine crede asta e prea naiv...mai bine fiti cu picioarele pe pamint si nu cu capul in nori......
kudika029282
Postat pe 27 Martie 2010 17:31
De la: kudika029282, la data 2010-03-24 16:39:32
De la: one_size, la data 2010-03-24 10:16:22
De la: Dolcys, la data 2010-03-24 09:38:39Daraga mea, daca ai fi avut putin curiozitatea sa citesti ceea ce am scris mai sus, nu ar fi existat nici macar o sansa sa ajungi la o asemenea concluzie, dar se pare ca esti genul care reactioneaza mult prea repede, fara sa acorde atentie celor ce se petrec in jur! In caz ca nu ai onservat , chiar am fost on topic, si inainte sa te grabesti sa-ti manifesti spiritul certaret, ai macar bunavointa si citeste ce am scris inainte sa inceapa aest micut conflict!

gresit!
ea este danutza si intotdeauna cand nu iti ia medicamentatia ajunge la asemenea concluzii..ba mai mult ca raspuns o sa foloseasca cuvintele tale in alta ordine!
PS.nu te obosi ca n-ai cu cine!
duduie dumneata ai 31 ani..nu as crede dupa cum vorbesti nu ai nici pe jumatate...nu te grabi sa arunci cu jigniri de 2 lei...mai bine ia-ti medicamentele ca sa nu mai ai astfel de concluzii....


asta e doamna cu duduia...pe toate ne duduie pe diferite topicuri!!si mereu are u fix se leaga de virsta!! nu o baga in sema ca e dusa !si are creierul neted!!
kudika132368
Postat pe 28 Martie 2010 15:07
De la: kudika029282, la data 2010-03-27 17:31:24
De la: anca_b, la data 2010-03-27 11:44:57kudica01 ... sfatul meu... nu merita toata osteneala. Decat sa-ti bati atata capul pentru ei , vezi ce e mai bine pentru tine, acorda-ti tie tot timpul din lume , fi increzatoare in fortele tale , nu-l mai cauta , stresa , sau orice alt ceva de genul asta , si sa vezi ce bine va fi .
Daca tu o sa stai tot timpul sa ai grija lui ( ce face, unde merge, dar ce e cu mesajul s.a.s.m.d.) atunci el nu o sa aiba niciodata grija ta, ca stie ca ai tot timpul ocupat sa vezi ce face el. Daca tu in schimb o sa ai grija de tine, atunci ... daca te iubeste ... atunci tot timpul lui iti va fi acordat tie, chiar si atunci cand nu te astepti.
Va fi atent cine te suna, unde te duci , de la cine e mesajul, te urmareste...si ai sa vezi cum cealalta dispare din peisaj.
Daca in schimb , nimic nu se schimba, atunci nu se merita , si crede-ma pe cuvant o viata ai , nu trebuie sa ai curajul decat sa o traiesti .
nu cred ca daca itacorzi mai multa atentie de sine ar fi o metoda de al recuceri pe el..siar dispare fosta lui din peisaj...cine crede asta e prea naiv...mai bine fiti cu picioarele pe pamint si nu cu capul in nori......

ca tu esti cu capul pe alta planeta!!
kudika132368
Postat pe 28 Martie 2010 15:10
kudika 029282 acuma te-am prins de unde ti-au ramas sechelele alea de arunci cu pietre dupa lume!!
ca te-a inselat actualul cu FOSTA !! si pt. ca ea i-a oferit un act sexual mai delicios l-ai facut pervers!
daca tu stai ca V*aca in pozitia clasica deeee ce sa-i faci ..se mai duce si pe la fosta ca e mai satisfacut!
si...de ce o faci pe fosta C*urva?? cind de fapt si tu faci acelasi lucru!! adica il footetzi amindoua ! numai ca difera nivelul de pricepere! si tu esti tot o C*URVA daca il footzi numai ca sa nu il lasi celeilalte! asa ca mamaie esti si...ca mai esti si complexata asta stiam dar acum am descoperit ca pe linga creierul ala neted esti o ......ciudata care curvasareste mai rau ca fetele din saloane! alea o fac pt. bani dar tu o faci pe gratis!

si nu ne mai duduii ca mi se fleshcaie cind te citesc !!
kudika132368
Postat pe 28 Martie 2010 15:38
NU ai exagerat deloc,sincer,poate ei au o relatie si s-au inteles cand iti dau beep inseamna ca nu stiu ce fac,sau ne intalnim,sau......etc
..daca nu-i dai cuiva apa la moara,nu are cum sa insiste..
cami_goanga10
Postat pe 28 Martie 2010 18:05
-fetelor ,parca sunteti duse cu pluta.de ce pierdeti timpul ,si faceti atatea scenarii.nu pot sa cred parca ati luat-o razna!daca nu situatia nu iti este confortabila,incearca sa-ti gasesti pe alcineva,dar asa sa stai agatata de un baiat cu orice pret mi se pare ca ai avea o problema de sanatate,sa-i ghidezi drumul in viata nu stiu mi se pare ridicol!te rog sa iei o alta atitudine,mi se par alte probleme mai importate decat sa-l intreb mereu de ce a sunat?ai ceva cu ea?etc.folosesteti timpul tau pentru tine si nu pentru altul.
kudika127260
Postat pe 28 Martie 2010 18:29
...da exact.....in loc sa te duci sa ti-o tragi q altul si sa bei bere pana nu mai poti te tii dupa fundul unui agarici...
freakbabe
Postat pe 28 Martie 2010 18:35
De la: kudika132368, la data 2010-03-28 15:10:37
De la: kudika029282, la data 2010-03-27 17:31:24
De la: anca_b, la data 2010-03-27 11:44:57kudica01 ... sfatul meu... nu merita toata osteneala. Decat sa-ti bati atata capul pentru ei , vezi ce e mai bine pentru tine, acorda-ti tie tot timpul din lume , fi increzatoare in fortele tale , nu-l mai cauta , stresa , sau orice alt ceva de genul asta , si sa vezi ce bine va fi .
Daca tu o sa stai tot timpul sa ai grija lui ( ce face, unde merge, dar ce e cu mesajul s.a.s.m.d.) atunci el nu o sa aiba niciodata grija ta, ca stie ca ai tot timpul ocupat sa vezi ce face el. Daca tu in schimb o sa ai grija de tine, atunci ... daca te iubeste ... atunci tot timpul lui iti va fi acordat tie, chiar si atunci cand nu te astepti.
Va fi atent cine te suna, unde te duci , de la cine e mesajul, te urmareste...si ai sa vezi cum cealalta dispare din peisaj.
Daca in schimb , nimic nu se schimba, atunci nu se merita , si crede-ma pe cuvant o viata ai , nu trebuie sa ai curajul decat sa o traiesti .
nu cred ca daca itacorzi mai multa atentie de sine ar fi o metoda de al recuceri pe el..siar dispare fosta lui din peisaj...cine crede asta e prea naiv...mai bine fiti cu picioarele pe pamint si nu cu capul in nori......

ca tu esti cu capul pe alta planeta!!


Aici te iinseli, ea e cu totul de pe alta planeta!

Postat pe 28 Martie 2010 18:38
De la: kudika132368, la data 2010-03-28 15:38:58kudika 029282 acuma te-am prins de unde ti-au ramas sechelele alea de arunci cu pietre dupa lume!!
ca te-a inselat actualul cu FOSTA !! si pt. ca ea i-a oferit un act sexual mai delicios l-ai facut pervers!
daca tu stai ca V*aca in pozitia clasica deeee ce sa-i faci ..se mai duce si pe la fosta ca e mai satisfacut!
si...de ce o faci pe fosta C*urva?? cind de fapt si tu faci acelasi lucru!! adica il footetzi amindoua ! numai ca difera nivelul de pricepere! si tu esti tot o C*URVA daca il footzi numai ca sa nu il lasi celeilalte! asa ca mamaie esti si...ca mai esti si complexata asta stiam dar acum am descoperit ca pe linga creierul ala neted esti o ......ciudata care curvasareste mai rau ca fetele din saloane! alea o fac pt. bani dar tu o faci pe gratis!

si nu ne mai duduii ca mi se fleshcaie cind te citesc !!
nu merita sa imi pun mintea cu o redusa mintal ca dumneata se vede ca esti dusa rau cu capu.....mai femeie ce proasta mai esti.....
kudika029282
Postat pe 28 Martie 2010 20:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu prea are incredere in mine 7 De la: AlexMag 11 August 2009 22:08
nu mai vreau sa sufar....dar il iubesc prea mult... 68 De la: bestiuitza 20 Octombrie 2013 11:52
te iubesk 24 De la: angelo_micnegrusiurat 14 Septembrie 2010 23:05
Nu pot continua relatia 12 De la: healthy013396 31 Iulie 2010 22:09
am nevoie de un sfat 34 De la: BlacK_WidoW3 20 Octombrie 2013 22:04