Setari Cookie-uri

Aparatele pentru slabit

Buna! Am si eu o nelamurire referitoare la aparatele astea pentru slabit, celulita, modelare corporala, etc. prezentate pe la tv ( gen: relax&tone, celluaction, cele pentru spa ,etc., astea mi-au venit acum). Oare dau rezultate? Merita sa dai bani pe ele?Cu produsele de bucatarie m-am cam lamurit;unele nu merita 2-3 mil. A incercat cineva? Ca mi-as lua si eu. Pa, Pa.
lorecostin
Postat pe 4 Martie 2010 22:20
Din ce am inteles cele cu vibratii nu sunt prea bune pt ca te ¨zguduie¨ cam tar si pot aparea dureri de rinichi etc, si eu ma gandeam sa imi cumpar Celluaction pt ca e pe baza de absorbtie, nu stiu insa daca e bun, daca are cineva, sa ne scrie aici, merita investitia?
oana84onutza
Postat pe 16 Martie 2010 18:39
var'mea are cellules, cred ca asa se scrie, si e de ceva, da in nici un caz nu rade celulita de pe fata corpului tau, eu am ab rocket, nu e mare rahat, dar ajuta cat de cat la exercitii, in creme si produse pt par nu am incredere, colantii aia sau ce naiba sunt care cica te fac cu 3 masuri mai slaba, nu e chiar asa, o masura da, dar nu sunt straluciti pt ca se ruleaza si coboara singuri de pe tine.stiu pe cineva in italia care are un storcator jack lallanes, e f multumita de produs, cica face toti banii. mi'as cumpara razatoarele alea la care le tot fac reclama, cu toate ca am mai avut si nu erau bune de nic, dar as mai incerca. ah, am avut si aparat de curatat cu aburi, o MARE porcarie. curata mai bine si mai repede o carpa si ceva detergent, nu mai spun ca imi sarea un cap de schimb si ma frigeam toata la mana, si consuma curent de ma frigea si la factura. ... hm... mai stiu pe cineva care are tigaia doubletta, super multumita de ea, cica iese mancarea exact ca la reclama. cam atat cunosc de produsele teleshoping. aaah... mi'am adus aminte. mi'a adus cineva din franta setul ala wizzit cumparat cu 3 euro si la tv e nu stiu cate sute de mii.
Shhh
Postat pe 16 Martie 2010 18:58
Slabeste SANATOS!!! BIOSTIMULARE acasa la tine!Oferta valabila pt Bucuresti!
Slabeste sanatos, scapa de celulita, tonifiaza-ti fesele si sanii, Detoxifiaza-ti corpul!Nu uita sa intrebi de oferta lunii!!!relatii Monica 0722156675
monica_daciana
Postat pe 23 Martie 2010 16:10



Buna ,


parerea mea e ca cel mai bine faci putina miscare decat sa folosesti tot felul de aparate . Eu am incercat si aparatele impotriva celulitei gen Cellu M 6 si unele pentru electrostimulare , pe moment a fost ok dar cand am intrerupt problemele au reaparut. Acum merg la un club de fitness foarte interesant ,unde antrenamentul este foarte scurt si distractiv 30 de min. Va recomand cu incredere da super rezultate www.fitcurves.ro
neysh
Postat pe 14 Aprilie 2010 14:52
Buna, suna interesant programul de 30 de minute de care vorbesti. Da-mi mai multe detalii si spune-mi ce rezultate ai obtinut daca esti amabila.
aleksandrra
Postat pe 14 Aprilie 2010 14:55
Este vorba despre un antrenament care combina: fitness, cardio si streching dureaza 30 de minute si lucrezi tot timpul cu un instructor. Eu merg zilnic, de 2 luni si am pierdut 5 cm in talie si 7 in zona abdomenului .
neysh
Postat pe 14 Aprilie 2010 15:15
o buna prietena de-a mea a slabit cu un aparat de slabit de la chic salon si este foarte multumita.este vorba de eximia.cred ca ati auti de el.este un mod intensiv de a slabi.pricum ea a dat 10 kilograme jos si se mentine fara pb in forma acum
angelina25
Postat pe 23 Aprilie 2010 11:15
eu am citit foarte multe chestii despre eximia pe internet si cred ca este un aparat bun pentru persoanele care isi doresc sa slabeasca in siguranta si fara probleme.acum depinde de alegerea fiecarei persoane.eu l-as incerca
lucretia_lupu
Postat pe 26 Aprilie 2010 16:02
si eu am citit despre eximia si despre rodica , prima fata care a slabit cu eximia.mi se pare interesant acest tip de tratament.am citit ca a slabit 10 kilograme dupa 10 sedinta si a dat jos aproape 10 cm , plus ca i s-a redus considerabil celulita.mi se pare super atre
maria1980maria
Postat pe 29 Aprilie 2010 18:57
buna.......da merita sa dai banii pt ca intradevar au rezultate.................de exemplu vacuumul este pai mult pt celulita si slabit si electro pt tonifiere,le recomand pe toate cu placere fiecare aparat are in felul lui efecte....................pt slabit iti recomand inpachetarile
lavynnyalavynnya
Postat pe 11 Mai 2010 16:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Tratamente testate pentru diminuarea celulitei 192 De la: kudika013041 4 Noiembrie 2014 16:57
lotiuni autobronzante 7 De la: cristinarlx 25 Martie 2009 15:12
gama clarins ce ziceti ?? 2 De la: mahy33 10 Martie 2010 20:21
Descoperiti secretele masajului traditional chinez CHI 1 De la: kudika320769 3 Decembrie 2010 14:04
cazare paris 4 De la: FRANNNCE 19 Martie 2009 14:48