Setari Cookie-uri

intalnire cu fostul ei prieten

am o intrebare pentru care vreau sa stiu si raspunsul vostru. Este vorba de o tipa cu care am iesit dar care din ce mi-am dat seama ii este teama de o relatie, dupa despartirea de fostul. Ea doar mi-a zis ca s-a implicat total si nici atunci n-a fost suficient.

Intrebarea mea este: m-ar ajuta pe mine sa stau de vorba cu fostul ei prieten? fara sa stie ea in prima faza? sa il intreb si varianta lui?

multumesc
baiat123
Postat pe 10 Martie 2010 09:38
Mai bine nu. Ai rabdare si se va da pe brazda.
Kathara
Postat pe 10 Martie 2010 09:44
hmm..nu. sincer, nu.
iacinta
Postat pe 10 Martie 2010 09:47
De la: baiat123, la data 2010-03-10 09:38:58am o intrebare pentru care vreau sa stiu si raspunsul vostru. Este vorba de o tipa cu care am iesit dar care din ce mi-am dat seama ii este teama de o relatie, dupa despartirea de fostul. Ea doar mi-a zis ca s-a implicat total si nici atunci n-a fost suficient.

Intrebarea mea este: m-ar ajuta pe mine sa stau de vorba cu fostul ei prieten? fara sa stie ea in prima faza? sa il intreb si varianta lui?

multumesc


Tu acum ce vrei sa faci? Ancheta? Nu te baga unde nu-ti fierbe oala...sau nu te simti capabil sa o faci sa treaca peste, tu ai auzit de intimitate?cauta in dex si aplica...ce a fost in relatia lor, e strict problema lor.
cotyca
Postat pe 10 Martie 2010 14:55
lasa nu mai cauta, ce vrei sa ali?..asta cu "mi-e frica de relatie"..."data trecuta m-am implicat total si tot nu a iesit"....sunt asa....povesti.
Daca iti place fata nu o intreba de fostul ca oricum va zice ceva de genul "eu am facut totul si el nimic" si vezi cum te intelegi tu cu ea.

Pe de alta parte as vrea sa fiu mai tanar din nou si sa am rabdarea care o aveam. Acu daca aud "mi-e teama de o relatie"..sau orice referire la fostul asa mi se face de lehamite si incep sa ma uit la ceas, ca nu am vocatie de mama ranitilor sa le compatimesc, iar pe de alta parte sunt eu destul de defect la masarda ca sa ma incurc cu una mai defecta ca mine
Iradiatu_
Postat pe 11 Martie 2010 12:47
De la: baiat123, la data 2010-03-10 09:38:58am o intrebare pentru care vreau sa stiu si raspunsul vostru. Este vorba de o tipa cu care am iesit dar care din ce mi-am dat seama ii este teama de o relatie, dupa despartirea de fostul. Ea doar mi-a zis ca s-a implicat total si nici atunci n-a fost suficient.

Intrebarea mea este: m-ar ajuta pe mine sa stau de vorba cu fostul ei prieten? fara sa stie ea in prima faza? sa il intreb si varianta lui?

multumesc



Ce treaba ai tu cu ce au fost intre ei doi sau dc s-au despartit ei doi ??
Povestea incepe cu VOI DOI ....de la VOI DOI....de cand VA.TI CUNOSCUT VOI ....
Trecutul e....trecut !!!Traieste prezentul....
Oh gizas !
blaa
Postat pe 11 Martie 2010 13:14
De la: baiat123, la data 2010-03-10 09:38:58am o intrebare pentru care vreau sa stiu si raspunsul vostru. Este vorba de o tipa cu care am iesit dar care din ce mi-am dat seama ii este teama de o relatie, dupa despartirea de fostul. Ea doar mi-a zis ca s-a implicat total si nici atunci n-a fost suficient.

Intrebarea mea este: m-ar ajuta pe mine sa stau de vorba cu fostul ei prieten? fara sa stie ea in prima faza? sa il intreb si varianta lui?

multumesc



....laso ba ca nu merita....daca ii e frica las o in teama ei....ce iti bati tu capul cu ea....are balta peste....si multe vor sa intre intr o relatie fara sa le fie frica.....da o in spanac.....cand isi va reveni va veni ea la tine... daca nu ....no pb si vezi ti de viata ta cu alte femei care stiu ce vor si nici nu le este frica......asta in cazul in care nu vrei sa faci pe doctorul andrei, panavei putea sa i intri in chilotei
gratuit89
Postat pe 11 Martie 2010 13:26
O doamne NU ! Ai fi patetic ..penibil..im primul rand in fata lui si in al doilea rand in fata ei.
Daca vrea sa fie cu tine..va fi cu tine . Nu te baga tu in relatiile ei pentru ca nu conteaza decat PREZENTUL ..ceea ce este cu tine nu ceea ce a fost.
Iar daca vrei sa aflii ceva din trecut, intreab-o pur si simplu pe ea. Iti va spune ce considera ca e de spus...
Sabrina_Nede
Postat pe 11 Martie 2010 13:30
De la: Iradiatu_, la data 2010-03-11 12:47:15lasa nu mai cauta, ce vrei sa ali?..asta cu "mi-e frica de relatie"..."data trecuta m-am implicat total si tot nu a iesit"....sunt asa....povesti.
Daca iti place fata nu o intreba de fostul ca oricum va zice ceva de genul "eu am facut totul si el nimic" si vezi cum te intelegi tu cu ea.

Pe de alta parte as vrea sa fiu mai tanar din nou si sa am rabdarea care o aveam. Acu daca aud "mi-e teama de o relatie"..sau orice referire la fostul asa mi se face de lehamite si incep sa ma uit la ceas, ca nu am vocatie de mama ranitilor sa le compatimesc, iar pe de alta parte sunt eu destul de defect la masarda ca sa ma incurc cu una mai defecta ca mine



mare dreptate ai !!!! Ce mi-a placut raspunsul tau!!! Super tare!
cotyca
Postat pe 11 Martie 2010 14:26
NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!In nici un caz,iti va deforma imaginea pe care ti-ai format-o despre ea,asta in caz k ti-ai format o impresie
kudika134283
Postat pe 16 Martie 2010 11:07
De la: baiat123, la data 2010-03-10 09:38:58am o intrebare pentru care vreau sa stiu si raspunsul vostru. Este vorba de o tipa cu care am iesit dar care din ce mi-am dat seama ii este teama de o relatie, dupa despartirea de fostul. Ea doar mi-a zis ca s-a implicat total si nici atunci n-a fost suficient.

Intrebarea mea este: m-ar ajuta pe mine sa stau de vorba cu fostul ei prieten? fara sa stie ea in prima faza? sa il intreb si varianta lui?

multumesc





Probabil..fostul ei prieten o sa te minta cu multe chestii,formandu-ti o alta imagine despre ea,o imagine negativa,sau o sa fie sincer si o sa o descrie perfect.
cami_goanga10
Postat pe 28 Martie 2010 23:53
mai bine nu incerca sa vb cu el ..parerea mea
scumpik_lu__catutzu_
Postat pe 31 Martie 2010 09:31
Parerea mea este ca nu are nici un rost sa vorbesti cu fostul..... ce a fost intre ei doar ei stiu si nu te priveste pe tine...Ceea ce ar trebui sa te intereseze este relatia pe care o ai cu ea si in plus tu daca vrei sa vorbesti cu fostul....dai dovada de neincredere... si neincrederea poate distruge o relatie..
Angelitto
Postat pe 9 Aprilie 2010 20:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Caut o prietena care sa ma dezvirgineze inainte de a implini 28 de ani. 93 De la: Baiat_virgin 20 Ianuarie 2015 20:01
sfaturi urgente 5 De la: kudika_961383 16 Aprilie 2014 23:29
Traditie sau modernism a la "Sex and the city"? 20 De la: franziska_eu 29 Decembrie 2011 01:13
in cautare 12 De la: Eva32 3 Septembrie 2011 01:34
OARE IUBESC CU ADEVARAT? 16 De la: cristina_coman69_pearl_cris 30 Iulie 2009 17:32