Setari Cookie-uri

Salon de masaj erotic

Ce parere aveti despre fetele care practica masajul erotic?
Am auzit ca in fiecare locatie sunt in jur de 15 fete pe fiecare tura, in general alese ptr toate gusturile, blonde brunete, roscate, inalte, scunde, cu sani mari , cu sani mici , siliconate sau nu .
Domnisoarele care ofera masaj erotic detin cursuri de calificare ptr masaj, au experienta si cel mai important aspect ... au analize medicale la zi.
Voi ce credeti, ati fost vreodata la masaj erotic ?



Buna!
Peste tot aud barbatii vorbind despre masajul erotic, cat de bine se simt, cat sunt de rasfatati, cum ca invata multe lucruri noi de la tinerele domisoare ce lucreaza intr-un salon de masaj erotic si le pun in practica cu iubita/sotia!
Dar noi, doamnele/domisoarele, avand aceleasi drepturi ca si barbatii...profitam de aceste drepturi?
Voi ce parere aveti? Ati fost vreodata la masaj erotic ? V-a placut sau nu?
Ce fel de fete gasesti la astfel de saloane?
Un prieten mi-a recomandat salonul , Private Dolls spunandu-mi ca este situat central, luxos si pot merge singura sau cu iubitul si ca pot opta pentru masaj de relaxare, body massage, masaj erotic,masaj tantric, jacuzzi massage...etc.
As prefera sa merg singura sau cu o prietena , voi ce parere aveti sa-mi fac cadou acest "martisor"?
Sunt heterosexuala dar pur si simplu sunt curioasa ce senzatii traiesc barbatii/femeile cand merg la un salon de masaj erotic si daca sunt multumita, data viitoare merge impreuna cu iubitul meu!
Imi plac senzatiile tari si m-am saturat de monotonie, timpul trece si noi trebuie sa ne traim viata!
Crina_1988
Postat pe 16 Martie 2010 01:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
coafor bun Targu Mures 1 De la: xeni_13 25 Iunie 2013 17:43
saloane naspa 9 De la: Cassey 13 Mai 2009 17:05
unghi false acryl 3 De la: kudika330381 17 Noiembrie 2010 23:24
tatuaje (pe o scara de la 1 la 10 unde se plaseza durerea) 47 De la: MARISICA082437 20 Iunie 2016 23:39
Revival Beauty&Spa 1 De la: mia_s 23 Decembrie 2010 08:32