Setari Cookie-uri

Ok. Ma intriga un tip...ce fac?

Ce-i drept in ultima vreme ne-am mai intalnit, dar doar intamplator :)) comunicare zero in rest.
Si ca o faza funny, un prieten de-a lui ma CAUTA, ma suna (sigur de la el are nr meu) etc etc

Pe mine m-a ajutat mult ca l-am cunoscut pt ca mi-am dat seama ca POATE sa ma intereseze si alta persoana in afara de fostul. Si mi-a prins bine jocul asta
In rest, cand ne intalnim prin oras, am fluturasi in stomac, mi-i simpatic, dar ma comport normal si atunci cand nu il vad nu am nici o treaba, deci mi-e totuna Ca o concluzie: Imi place ca imi place. Nu neaparat de el, dar stiu ca mai sunt si oameni interesanti pt mine pe aici pe undeva

La tine nu stiu cum e...adica ce ti-ai dori tu de la el? Ceva mai mult decat flirturi, etc ?
Miss_Stardust
Postat pe 5 Aprilie 2010 18:12
mie mi se intimpla cam acelasi lucru doar ca noi ne-am cunoscut pe net si tot asa una buna 10 reci si am aflat ca el defapt are o alta rel cica il atrag dar mie imi place de el si chiar mi-am impus sa nu ma mai gindesc la el dar nu pot nu stiu ce mi se intimpla
erosita
Postat pe 5 Aprilie 2010 18:13
Erosita...nush ce sa zic... adica, nu de la el ai aflat k e implicat intr-o alta relatie ? Tot ce pot sa inteleg e ca ok, il atragi , dar nu ar da pasarea din mana pt cea de pe gard.

Si poate de aia iti place si mai mult. Ca sfat, depinde cat de bine va intelegeti, daca ati iesit in oras, daca poti vb cu el mai deschis .... Sau macar ceva semnale pe acolo sunt ?
Miss_Stardust
Postat pe 6 Aprilie 2010 19:25
ms de raspuns da el mi-a spus ca are o alta relatie da vb foarte deschis numai ca ne intilnim foarte rar si acum ma vrea acum nu nici el nu stie defapt ce vrea dar asta e trebuie sa il uit a fost doar o aventura si cam atit nu stiu daca pot sta la cheremul lui cind are el chef
erosita
Postat pe 7 Aprilie 2010 20:34
nici nu are rost sa stai dupa el. adica sa-ti pierzi vremea degeaba, daca mai ales el are p altcineva si nici nu e sigur ce vrea.
Macar te-ai simtit bine cu el atunci, daca e sa mai fie ceva cu siguranta o sa fie. Si cred ca daca e sa-l atragi mai tare, vezi-ti pur si simplu d treaba in continuare si nu-l prea baga in seama..keep it nice and simple

Miss_Stardust
Postat pe 8 Aprilie 2010 13:05
da cred ca asta e problema m-am simtit prea bine cu el a fost primul barbat dupa 2 ani si de aia ma gindesc prea mult la el imi este foarte greu cind am gasit pe cineva care mi-a placut iar am luat un sut in fund dar un sut in fund un pas inainte ms de raspuns pupici
erosita
Postat pe 8 Aprilie 2010 20:40
De la: yonnela_girl, la data 2010-04-04 22:42:47buna....m-a amuzat f tare articolul/dilema ta...ideea e ca si eu sunt intr-o situatie asemanatoare si culmea, si eu am decis sa nu imi mai placa , etc..dar nu imi prea iese si nici el nu ma prea ajuta... adicã mi le serveste asa..una rece, doua calde..nici macar nu sh ce vrea de la mine..da semne confuze.....deci te inteleg...sfatul meu e urmatorul....profita de fiecare moment placut cu el, intim sau nu, si crede-ma dupa o perioada o sa si poti sa il ignori in gandurile tale...iar el daca intr-adevar te vrea, te va cauta...daca nu....asta e...invatam din toate...bafta;)

ohhhh.....pai vad k animale d'astea mai sunt...si credeam k numa eu am avut parte de d'astea .si eu am patit kestia cu una calda 2 reci.....si am lasat'o balta deja.probabil ne vom mai vedea intamplator prin club insa nu mai am de gand sa fac absolut nimic....
dark_eye
Postat pe 20 Aprilie 2010 22:50
Sunt sunt destule specimene de astea

Asa am ramas si eu cu repsectivu, ne intalnim intamplator ok, salut salut (mi-au trecut demult deja fiorii p care ii simteam cand il vedeam)
Miss_Stardust
Postat pe 21 Aprilie 2010 16:45
ehh ( dar eu nush cum sa fac sa-mi treaca,sa uit, s-a primit si la mine cam asa ceva, singur a vrut sa ma vada, s-a aratat interesat, pentru ca mai apoi sa ma ignoreze sau ceva de genul, singura nush si acum stau ca o disperata, ceea ce nu imi e in fire, de obicei fac misto in asa situatii, dar acum nustiu cum sa-l abordez, ca sa nu par disperata sau prea preocupata, a trecut aproape o saptamana de cand nu am mai vb ((. Ultima data cind i-am trimis msg, defapt au fost 2, pai nu mi-a raspuns, dar o amica mi-a zis ca a avut niste probleme ma gandeam initial ca asta e cauza, dar cred ca problemele ar fi trebuit sa se rezolve timp de o saptamana...
BPR
Postat pe 9 Mai 2010 01:51
of mai fetelor ce oare se intimpla cu noi de ce oare ne atrag barbatii astia care ne ignora si eu sunt in aceeasi situatie ,odata imi raspunde o data imi raspunde dupa o sap 2 chiar cu aceasi placa am fost plecat ,am avut probleme etc . De ce nu pot sa imi iau gindul de la el nici eu nu stiu.de 2 sap e la constanta cu treaba ma sunat sa imi spuna si mi-a zis ca pot sa-l sun cind vreau dar simb de 1 l-am sunat si tel inchis abia dum seara m-a sunat sa imi multumeasca ,si de atunci pauza nus ce sa fac sa al uit
erosita
Postat pe 9 Mai 2010 16:26
De la: erosita, la data 2010-05-09 16:26:23of mai fetelor ce oare se intimpla cu noi de ce oare ne atrag barbatii astia care ne ignora si eu sunt in aceeasi situatie ,odata imi raspunde o data imi raspunde dupa o sap 2 chiar cu aceasi placa am fost plecat ,am avut probleme etc . De ce nu pot sa imi iau gindul de la el nici eu nu stiu.de 2 sap e la constanta cu treaba ma sunat sa imi spuna si mi-a zis ca pot sa-l sun cind vreau dar simb de 1 l-am sunat si tel inchis abia dum seara m-a sunat sa imi multumeasca ,si de atunci pauza nus ce sa fac sa al uit

kestia cu "am fost prea ocupat, nu am avut timp sa te sun"....sunt vrajeli ieftine.nu e interesat clar .probabil te tine de rezerva.mi'a luat si mie ceva timp s ma prind. incearca in mai multe locuri.probabil te'a mirosit k il placi si atunci te tine asa...in aer.eu zic s nu iti mai pierzi vremea.gaseste'ti ocupatie..iesi cu fetele...cine stie de une' sare iepurele.
dark_eye
Postat pe 9 Mai 2010 16:36
magari. ce sa le faci...
Tazmanian
Postat pe 9 Mai 2010 16:38
Niciodata nu stii de unde sare iepurele. total de acord cu asta.
In legatura cu tipii, daca nu vor ceva mai mult de la noi, ne dau de inteles asa...prin indiferenta, raspunsuri tarzii, scuze.
De exemplu, de cate ori nu vi s-a intamplat sa fiti sunate, invitate in oras de diversi tipi fata de care nu simteati mare lucru, nici macar atractie ? Si lor li se intampla sa se placa, dar noua nu prea

Eu am scapat d problema cu tipu respectiv simplu, adica mi-a trecut d la sine, am mai cunoscut pe unu, altul...si mi-a sarit gandul de la el. Acum stau si zambesc cand imi amintesc cat am stresam ca "oare de ce nu ma cauta, oare o sa ne vedem diseara? "
Miss_Stardust
Postat pe 10 Mai 2010 16:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
SALUTARE LA TOTI 1 De la: cristina_corina25 3 Iunie 2010 15:04
Buna ziua tuturor! 4 De la: kitty_krieger 30 Iulie 2010 19:45
ce cadou se potriveste pentru un amant? 70 De la: FRANNNCE 21 Aprilie 2009 21:42
intilnire karmica sau simple coincidente? 84 De la: BeHappy 30 Septembrie 2010 14:48
Pana unde sa merg ?! 26 De la: fata_healthy 29 Iulie 2010 19:58