Setari Cookie-uri

sex anal intr-o relatie !!!

mi-a propus sa facem sex anal... acum nu stiu fdaca e bn sau nu ... nu stiu ce sa fac ... si daca fac pt ce ar trebui sa ma protejez ... ? se intampla ceva rau daca fac sex anal?
alexutza94
Postat pe 26 Martie 2010 23:34
fa-ti o clisma.
Tazmanian
Postat pe 26 Martie 2010 23:36
ce-i aia ?
alexutza94
Postat pe 26 Martie 2010 23:41
e la fel k sexul anal ...
Arthur_Rogers
Postat pe 26 Martie 2010 23:47
De la: alexutza94, la data 2010-03-26 23:41:07ce-i aia ?


e ceea ce iti aduce Mos Craciun daca nu esti cuminte.
Tazmanian
Postat pe 26 Martie 2010 23:49
De la: alexutza94, la data 2010-03-26 23:34:16mi-a propus sa facem sex anal... acum nu stiu fdaca e bn sau nu ... nu stiu ce sa fac ... si daca fac pt ce ar trebui sa ma protejez ... ? se intampla ceva rau daca fac sex anal?



daca o sa iti fie bine sau nu.....numai tu o sa stii
cum adica ce sa faci?
sa folosesti prezervativ, lubrefinti....
Riscuri: multe.....da' stii ce nu ti se poate intampla???
Bebulaki
Postat pe 27 Martie 2010 07:18
De la: alexutza94, la data 2010-03-26 23:34:16mi-a propus sa facem sex anal... acum nu stiu fdaca e bn sau nu ... nu stiu ce sa fac ... si daca fac pt ce ar trebui sa ma protejez ... ? se intampla ceva rau daca fac sex anal?



probleme de viata domnule !!!!!!

vezi tu....se va face mare'' bascalie'' pe tema asta!!!!

nu e mai frumos sa vorbesti cu el????? eventual puteai sa te ''dai '' un pic pe google si ai fi aflat multe!
anastasia_m
Postat pe 27 Martie 2010 07:50


Cred ca e necesar...dar daca poti sa amani, e necesar sa amani!!!
corinapitesti
Postat pe 27 Martie 2010 18:21
De la: alexutza94, la data 2010-03-26 23:34:16mi-a propus sa facem sex anal... acum nu stiu fdaca e bn sau nu ... nu stiu ce sa fac ... si daca fac pt ce ar trebui sa ma protejez ... ? se intampla ceva rau daca fac sex anal?



Daca tu crezi ca e cazul sa intrebi aici cum sta treaba cu sexul anal, las-o balta, e prea complicat si mai bine stai si dormi.

Apropo, eu tare sper ca 94 ala de la id nu reprezinta anul nasterii .
anissya
Postat pe 29 Martie 2010 01:23
De la: alexutza94, la data 2010-03-26 23:34:16mi-a propus sa facem sex anal... acum nu stiu fdaca e bn sau nu ... nu stiu ce sa fac ... si daca fac pt ce ar trebui sa ma protejez ... ? se intampla ceva rau daca fac sex anal?


Nu, doar o sa te doara in fund! Inclusiv de iubitul tau, la propriu.

Postat pe 29 Martie 2010 08:13
sex anal
waoooooo mi se pare ca de fiecare data cand rasare un topic de asta nu am auzit niciodata de asa ceva , oricum in opinia mea e ca ai gresit locul unde sa te adresezi e clar aici va fii show, sunt curioasa pana la ce pagina se va ajunge
yumy
Postat pe 29 Martie 2010 09:56
De la: yumalai, la data 2010-03-29 09:56:37sex anal
waoooooo mi se pare ca de fiecare data cand rasare un topic de asta nu am auzit niciodata de asa ceva , oricum in opinia mea e ca ai gresit locul unde sa te adresezi e clar aici va fii show, sunt curioasa pana la ce pagina se va ajunge



Pana la pagina unde o sa ne zica , ca o doare in dos ........dar de noi.

Postat pe 29 Martie 2010 09:58
De la: scorpio67, la data 2010-03-29 09:58:08
De la: yumalai, la data 2010-03-29 09:56:37sex anal
waoooooo mi se pare ca de fiecare data cand rasare un topic de asta nu am auzit niciodata de asa ceva , oricum in opinia mea e ca ai gresit locul unde sa te adresezi e clar aici va fii show, sunt curioasa pana la ce pagina se va ajunge



Pana la pagina unde o sa ne zica , ca o doare in dos ........dar de noi.

nu-i bai oricum pe noi deja ne doare acolo de ea :D
pupici scorpio
yumy
Postat pe 29 Martie 2010 10:01
De la: yumalai, la data 2010-03-29 10:01:02
De la: scorpio67, la data 2010-03-29 09:58:08
De la: yumalai, la data 2010-03-29 09:56:37sex anal
waoooooo mi se pare ca de fiecare data cand rasare un topic de asta nu am auzit niciodata de asa ceva , oricum in opinia mea e ca ai gresit locul unde sa te adresezi e clar aici va fii show, sunt curioasa pana la ce pagina se va ajunge



Pana la pagina unde o sa ne zica , ca o doare in dos ........dar de noi.

nu-i bai oricum pe noi deja ne doare acolo de ea :D
pupici scorpio


pup, yumi, o zi frumoasa!

Postat pe 29 Martie 2010 10:03
De la: alexutza94, la data 2010-03-26 23:34:16mi-a propus sa facem sex anal... acum nu stiu fdaca e bn sau nu ... nu stiu ce sa fac ... si daca fac pt ce ar trebui sa ma protejez ... ? se intampla ceva rau daca fac sex anal?


eu zic sa iti pazesti bine cu_ru!
bai frate la 16 ani va arde de sex anal?
nici sexul nu mai este ce era odata!
one_size
Postat pe 29 Martie 2010 10:10
De la: alexutza94, la data 2010-03-26 23:34:16mi-a propus sa facem sex anal... acum nu stiu fdaca e bn sau nu ... nu stiu ce sa fac ... si daca fac pt ce ar trebui sa ma protejez ... ? se intampla ceva rau daca fac sex anal?

mai fata...dar tu esti intreaga la cap sau iti fileaza vro lampa?
Barbie39
Postat pe 29 Martie 2010 10:14
De la: alexutza94, la data 2010-01-03 12:58:56Nu stiu cum sa incep.... Prietenul meu mi-a propus sa facem dragoste iar eu i-am spus ca vreau sa fiu inca virgina. El mi-a spus ca daca facem putin o sa raman virgina dar mi-a mai spus si ca prima data doare dar tot o sa raman virgina... Ce sa cred ?! ..... Ce sa fac?! .... Ajutor ?


inteligent pretenu asta al tau..daca nu se poate normal..sa fie macar anal!
eu zic sa te dezmeticesti inainte de a fi prea tarziu si lasa sexul ca o sa ai timp de el..si daca tot vrei un prieten ..gaseste unu care nu-i obsedat sexual de mic asa!
one_size
Postat pe 29 Martie 2010 10:14
De la: one_size, la data 2010-03-29 10:14:27
De la: alexutza94, la data 2010-01-03 12:58:56Nu stiu cum sa incep.... Prietenul meu mi-a propus sa facem dragoste iar eu i-am spus ca vreau sa fiu inca virgina. El mi-a spus ca daca facem putin o sa raman virgina dar mi-a mai spus si ca prima data doare dar tot o sa raman virgina... Ce sa cred ?! ..... Ce sa fac?! .... Ajutor ?


inteligent pretenu asta al tau..daca nu se poate normal..sa fie macar anal!
eu zic sa te dezmeticesti inainte de a fi prea tarziu si lasa sexul ca o sa ai timp de el..si daca tot vrei un prieten ..gaseste unu care nu-i obsedat sexual de mic asa!



"daca facem putzin o sa raman virgina" ,,,,,,,,,,,,,,,,eu una sigur am ramas fara cuvinte
Dontyyy
Postat pe 29 Martie 2010 10:41
De la: Dontyyy, la data 2010-03-29 10:41:04
De la: one_size, la data 2010-03-29 10:14:27
De la: alexutza94, la data 2010-01-03 12:58:56Nu stiu cum sa incep.... Prietenul meu mi-a propus sa facem dragoste iar eu i-am spus ca vreau sa fiu inca virgina. El mi-a spus ca daca facem putin o sa raman virgina dar mi-a mai spus si ca prima data doare dar tot o sa raman virgina... Ce sa cred ?! ..... Ce sa fac?! .... Ajutor ?


inteligent pretenu asta al tau..daca nu se poate normal..sa fie macar anal!
eu zic sa te dezmeticesti inainte de a fi prea tarziu si lasa sexul ca o sa ai timp de el..si daca tot vrei un prieten ..gaseste unu care nu-i obsedat sexual de mic asa!



"daca facem putzin o sa raman virgina" ,,,,,,,,,,,,,,,,eu una sigur am ramas fara cuvinte

daaa mare-i gradina!
one_size
Postat pe 29 Martie 2010 10:41

Doamne fereste.
Fata hai, tu nu ai prietene? Parinti? Pe cineva cu care sa vbesti despre asta?
Cauta pe google.
Doamne, nu pot sa cred...
Auzi, "ca daca facem putin o sa raman virgina"... :|
IoanaIbra
Postat pe 3 Aprilie 2010 14:34
stii cum e probabil la parinti NO WAY sa zica de asa ceva...la prietene la fel, pt k ar rade de ea, asa k la niste straini e cel mai usor.

oricum NUUUUU fa asa ceva! ce esti ustensila lui??? de ce va prostiti cu chestii dinastea??? va injositi in fata lor pt ce? invatati din greselile altora si nu va dati si voi cu capul de tavan...ca doare.
rox_sb
Postat pe 6 Aprilie 2010 13:21
Romania trezeste_te....ca si cum nu ar exista sex anal in relatii asa ne miram de tare...lasa_ti fata sa o faca si apoi va decide daca ai place sau nu,altele adora doar acolo ca si altii de altfel :)...asa caaaaa......
Tiffani
Postat pe 6 Aprilie 2010 15:24
doamne din cauza unor inconstiente ca voi care nu au habar ce ii ala sex , se nasc atitia copii care apoi sunt dati in plasamente sau orfelinate. nu imi vine sa cred ce citesc zilnic, cata incostienta poate exista in ziua de azi . faceti sex si va treziti cu burta la gura si habar nu aveti ce v-i se intampla.
scorpyus
Postat pe 6 Aprilie 2010 15:43
De la: scorpyus, la data 2010-04-06 15:43:36doamne din cauza unor inconstiente ca voi care nu au habar ce ii ala sex , se nasc atitia copii care apoi sunt dati in plasamente sau orfelinate. nu imi vine sa cred ce citesc zilnic, cata incostienta poate exista in ziua de azi . faceti sex si va treziti cu burta la gura si habar nu aveti ce v-i se intampla. [/quot
corect!!
ella_tody
Postat pe 6 Aprilie 2010 17:40
mesajul meu initial s-a pierdut,asa reformulez altfel,in loc sa ai c.c.. in fund o sa ai
utad
Postat pe 6 Aprilie 2010 18:44
Vai de capul tau daca faci asta...

T-i se va slabi muschiul anal si daca te scapa mare...si esti departe de toaleta nu o sa mai poti tine pentru ca este muschiul anal slabit si o sa faci pe tine...

daca asta vrei...mult succes
kudika162858
Postat pe 6 Aprilie 2010 20:13
Bai, ia gata cu caterinca asta ieftina.

Alexutza, sexul anal se practica. E o chestie normala. Problema e ca ai un muschiulet acolo care prima data trebuie fortat putin. E ca un fel de himen. Daca te hotarasti sa ai o viata sexuala anala, trebuie sa stii insa ca nu trebuie sa te opresti. Trebuie sa faci sex anal zilnic. In zilele in care nu il ai pe prietenul tau pe aproape, folosesti si tu altceva: un dildo, un deget, postasul etc. Ideea e ca trebuie sa lucrezi bine muschiul.

Se recomanda folosirea prezervativului. Daca partenerul tau ejaculeaza la tine in fund, exista riscul sa ramai gravida. Nu rade, s-a intamplat. Tu cum crezi ca a aparut Basescu? Iti dai seama dupa nume.

Ideal ar fi ca inainte de sexul anal, sa-i faci iubitului si un oral. Sa alunece mai bine.

Intrebai mai devreme ce este o clisma. Dupa cum stii, prin fund ies fecalele. Inainte de sexul anal trebuie sa cureti putin zona. Iei un dus, la inceput ii desurubezi capatul ala mare sub forma de ciuperca(dupa trei 4 partide poti sa-l bagi cu totul) si bagi furtunelul in rect. Dai drumul la jet si te speli. Incearca sa pui dopul la cada ca sa nu infunzi canalizarea.

Sexul anal are o multime de avantaje: in primul rand il poti face chiar si cand esti la ciclu. In al doilea rand, riscul de a ramane gravida este foarte mic (de asta avem un singur Basescu, care a fost un accident intr-o oarecare masura); in al treilea rand poti ramane in continuare virgina. Are si avantaje medicale: o partida de sex anal zilnica te scapa de constipatie. Prin clisma pe care o faci golesti continutul stomacului si slabesti. Si o multime de alte avantaje.

Sper ca te-am putut ajuta, Daca mai ai intrebari nu ezita sa ma contactezi.
MSK
Postat pe 6 Aprilie 2010 21:46
De la: alexutza94, la data 2010-03-26 23:34:16mi-a propus sa facem sex anal... acum nu stiu fdaca e bn sau nu ... nu stiu ce sa fac ... si daca fac pt ce ar trebui sa ma protejez ... ? se intampla ceva rau daca fac sex anal?
vasilicavalcu
Postat pe 6 Aprilie 2010 22:33
draga mea lasa sexul anal si virginitatea; fa sex , asa normal si apoi daca vrei sa-l asezonezi cu anal si oral . poate daca vrei tu neaparat.... mai vezi tu
vasilicavalcu
Postat pe 6 Aprilie 2010 22:38
ce documentat esti! daca tu crezi ca o clisma iti curata stomacul ..atunci inseamna ca furtunul se baga pe gura nu pe f--d
nouvelle
Postat pe 6 Aprilie 2010 23:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
voteaza :d 4 De la: panduru88 8 Februarie 2010 19:54
PUNCTUL G 649 De la: tigla_anysoara 31 Mai 2009 23:33
Sex sau romantism de sarbatori ? 22 De la: daniella_s 25 Noiembrie 2010 16:34
Nu inteleg ce e cu mine... 28 De la: kudika_10817 29 Iunie 2012 19:22
kostumul second hand ptr voi 1 De la: kudika045486 27 Iulie 2010 20:26