Setari Cookie-uri

am facut o mica alergie din cauza unei conserve. are ceva daca ma vopsesc?

scria la multe saloane de coafura ca persoanele cu boli dermatologice nu au voie sa intre...acuma daca alergia nu e mare si iau tratament , are ceva daca ma vopsesc? se pot intampla reactii adverse?
dyanna19890
Postat pe 20 Aprilie 2010 16:56
Nu crezi tu ca ar fi mai bine sa astepti pana iti trece micuta alergie si te vopsesti dupa si verde ,acum daca ii musai sa te vopsesti maine..cere sfatul unui dermatolog
Insanatosire grabnica
oxo_White_Rose_oxo
Postat pe 20 Aprilie 2010 17:04
buna dimineata, nu e bine sa te vopsesti acum, e bine sa astepti sa-ti treaca, e periculos, oricum e bine de vorbit cu medicul, iti spun asta din punctul meu de vedere, eu am patit la fel in saptamana inainte de Pasti, am facut o alergie uarata, nu se stie de la ce, ori de la rosii, ori de la un medicament!

mai am tratament si saptamana aceasta de o luna si jumatate, dupa care trebuie sa merg la un cabinet sa-mi fac analizele, ma costa 10 mil, si de unde atatia bani, o sa astept sa-mi iau concediu si dupa aceea o sa le fac

ai grija de tine, sanatate!
nonelusa
Postat pe 5 Mai 2010 08:54
De la: nonelusa, la data 2010-05-05 08:54:35buna dimineata, nu e bine sa te vopsesti acum, e bine sa astepti sa-ti treaca, e periculos, oricum e bine de vorbit cu medicul, iti spun asta din punctul meu de vedere, eu am patit la fel in saptamana inainte de Pasti, am facut o alergie urata, nu se stie de la ce, ori de la rosii, ori de la un medicament!

mai am tratament si saptamana aceasta de o luna si jumatate, dupa care trebuie sa merg la un cabinet sa-mi fac analizele, ma costa 10 mil, si de unde atatia bani, o sa astept sa-mi iau concediu si dupa aceea o sa le fac

ai grija de tine, sanatate!
nonelusa
Postat pe 5 Mai 2010 08:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vopseaua palette -semipermanenta(iese la 24 de spalari) 5 De la: balrog 14 Martie 2011 12:55
Spalarea zilnica a parului favorizeaza caderea/distrugerea lui? 32 De la: Heidi_85 11 Ianuarie 2012 10:04
Par slab genetic 2 De la: Cristina_Lungu_2 12 Februarie 2016 16:39
podoaba capilara 4 De la: laurathegirl 19 Februarie 2009 14:50
vopsea profesionala??? 24 De la: andreea_x 26 Aprilie 2016 23:08