Setari Cookie-uri

sondaje de opinie online

Panelul askGfK funcþioneazã pe un sistem bazat pe puncte. De fiecare datã când participaþi la un sondaj veþi primi un numãr de puncte de care veþi fi informat de fiecare datã când veþi primi o invitaþie de participare la un studiu. Participând la mai multe studii acumulaþi mai multe puncte. Aceste puncte pot fi mai târziu transformate în bani. De exemplu, 1500 de puncte reprezintã 150 ron. Când acumulaþi echivalentul a 150 ron puteþi opta pentru tranferul lor. Bonul valoric Sodexho Pass in valoare de 150 ron vã va fi trimis prin curierat rapid. Este important ca datele dumneavoastra de contact (adresa, localitate, numãr de telefon) sã fie actualizate de fiecare datã când intervine vreo schimbare.

Ce sunt punctele sondajului ºi ce pot face cu ele?

Punctele-panel sunt recompensa pentru completarea chestionarelor. Fiecare chestionar completat este recompensat cu un anumit numãr de puncte care este stabilit de la bun început ºi care vã va fi adus la cunostinþã. Când bilanþul contului ajunge la 1500 de puncte puteþi transforma punctele în bani (1500 puncte=150 ron). Echivalentul banilor va fi reprezentat de un bon valoric cadou cu care puteþi achiziþiona diverse produse din magazinele care accepta bonuri Sodexho Pass.


Daca doriti o invitatie lasati adresa de e-mail aici!

Va multumesc!
deyutzyk
Postat pe 4 Mai 2010 11:48
Vreau si eu sa particip la astfel de sondaje.
roxana_baroian@yahoo.com
kudika080247
Postat pe 22 Mai 2010 09:13
greenrullz@yahoo.com
greenrullz
Postat pe 28 Iunie 2010 19:27
De la: deyutzyk, la data 2010-05-04 11:48:04Panelul askGfK funcþioneazã pe un sistem bazat pe puncte. De fiecare datã când participaþi la un sondaj veþi primi un numãr de puncte de care veþi fi informat de fiecare datã când veþi primi o invitaþie de participare la un studiu. Participând la mai multe studii acumulaþi mai multe puncte. Aceste puncte pot fi mai târziu transformate în bani. De exemplu, 1500 de puncte reprezintã 150 ron. Când acumulaþi echivalentul a 150 ron puteþi opta pentru tranferul lor. Bonul valoric Sodexho Pass in valoare de 150 ron vã va fi trimis prin curierat rapid. Este important ca datele dumneavoastra de contact (adresa, localitate, numãr de telefon) sã fie actualizate de fiecare datã când intervine vreo schimbare.

Ce sunt punctele sondajului ºi ce pot face cu ele?

Punctele-panel sunt recompensa pentru completarea chestionarelor. Fiecare chestionar completat este recompensat cu un anumit numãr de puncte care este stabilit de la bun început ºi care vã va fi adus la cunostinþã. Când bilanþul contului ajunge la 1500 de puncte puteþi transforma punctele în bani (1500 puncte=150 ron). Echivalentul banilor va fi reprezentat de un bon valoric cadou cu care puteþi achiziþiona diverse produse din magazinele care accepta bonuri Sodexho Pass.


Daca doriti o invitatie lasati adresa de e-mail aici!

Va multumesc!
kudika295951
Postat pe 27 Iulie 2010 12:08
Buna, doresc sa particip si eu.
Adresa de e-mail este claudiamartuneac@yahoo.com
Multumesc anticipat!
kudika295951
Postat pe 27 Iulie 2010 12:10
Compania Zepter si Targul pentru o viata sanatoasa ,organizeaza sondaje de opinie despre alimentatia sanatoasa. Cei care participa la completarea chestionarelor vor primi cadouri Zepter,frumoase, utile si de o calitate deosebita. De asemenea, vor primi un cupon de participare la loteria anuala Zepter unde Marele Premiu este o masina OPEL CORSA si mai aveti posibilitatea de a primi un abonament gratuit la COOKING CLUB.
Pentru cei care doresc sa participe pot accesa adresa de mess irina_vlasceanu2000 sau e-mail irina_vlasceanu2000@yahoo.com
kudika111173
Postat pe 3 August 2010 13:49
as dori si eu raulserban27@gmail.com
raulserban27
Postat pe 26 August 2010 18:29
as dori si eu sa particip. ammydonna@yahoo.com
ammydonna
Postat pe 31 Octombrie 2010 15:52
vreau sa particip la sondaje
staiugiorgiana@yahoo.com
grace008051
Postat pe 3 Noiembrie 2010 11:18
adresele de yahoo sunt cele mai bune

pune-ti si o poza langa ele

battleofwits
Postat pe 3 Noiembrie 2010 11:21
De la: battleofwits, la data 2010-11-03 11:21:19adresele de yahoo sunt cele mai bune

pune-ti si o poza langa ele



multi nu stiu ca aceste sondaje precum si petitiile on line care se voteaza, sunt de fapt o cale de a strange adrese de mail
visan_georgiana
Postat pe 3 Noiembrie 2010 11:25
Da` tute mai sunteti unele...faceti de rusine femeile
Faceti`va macar o adresa de e-mail pe care s`o folositi doar pt porcariile astea daca tot va mananca`n dos...dar nu va dati mail`urile pe care le folositi ca si ID de mess sau conturi!
O sa v`apuce damblaua cand va veti trezi cu 983497108375108975 de add`uri pe mess sau e-mail`uri sparte sau mai stiu eu ce porcarii!
AdrianaR
Postat pe 3 Noiembrie 2010 11:36
ia nu-mi mai stricati voi mie "piata"

lasati fetele in pace, sa-mi puna adresele de yahoo si poza (poza este esentiala pentru identificarea posesorului la inmanarea banilor veniti din sistemul de vot electronic)



battleofwits
Postat pe 3 Noiembrie 2010 11:40
De la: TIGRA, la data 2010-11-03 11:25:22
De la: battleofwits, la data 2010-11-03 11:21:19adresele de yahoo sunt cele mai bune

pune-ti si o poza langa ele



multi nu stiu ca aceste sondaje precum si petitiile on line care se voteaza, sunt de fapt o cale de a strange adrese de mail


simt un impuls launtric sa te contrazic.
gfk chiar se ocupa de sondaje si chiar sunt seriosi.
daca vei asculta oaresce posturi de televiziune, la un momendat vei auzi despre niste sondari in randul populatiei. printre cuvintele rostite de prezentatoare, vei auzi si de gfk.
sondajele sunt de tot rahatul, ca de ce romanul este fericit sau de ce romani nu-si mai cumpara vata de zahar.
inca un aspect, pana strangi bruma de puncte pentru a putea beneficia de bonul cadou, te apuca tremuratul lateral. stanga!
geo_resuscitat
Postat pe 3 Noiembrie 2010 11:48
De la: cel_cu_barba_sura, la data 2010-11-03 11:48:17
De la: TIGRA, la data 2010-11-03 11:25:22
De la: battleofwits, la data 2010-11-03 11:21:19adresele de yahoo sunt cele mai bune

pune-ti si o poza langa ele



multi nu stiu ca aceste sondaje precum si petitiile on line care se voteaza, sunt de fapt o cale de a strange adrese de mail


simt un impuls launtric sa te contrazic.
gfk chiar se ocupa de sondaje si chiar sunt seriosi.
daca vei asculta oaresce posturi de televiziune, la un momendat vei auzi despre niste sondari in randul populatiei. printre cuvintele rostite de prezentatoare, vei auzi si de gfk.
sondajele sunt de tot rahatul, ca de ce romanul este fericit sau de ce romani nu-si mai cumpara vata de zahar.
inca un aspect, pana strangi bruma de puncte pentru a putea beneficia de bonul cadou, te apuca tremuratul lateral. stanga!


he he, cate sondaje de acest gen comandam cand eram in partid, habar nu ai, de ce? cu scopul de a manipula masele, deci daca o companie are un renume, si stai linistit ca am auzit de GFK si am si lucrat cu ei, asta nu inseamna ca nu face ceea ce ii spui sa faca contra unui pret
visan_georgiana
Postat pe 3 Noiembrie 2010 12:17
pai tocmai asta inseamna un sondaj.
cineva vrea sa afle o reactie populatoare la un aspect, si plateste gras unei firme de sondare.
dar nu vorbeam de cine plateste pentru sondare ci de seriozitatea firmei de sondare.
iar cand e vorba despre un partid, sa fim siguri ca rezultatele sunt prezentate orecum diferit de ceea ce firma de sondare afla.
geo_resuscitat
Postat pe 3 Noiembrie 2010 12:22
De la: TIGRA, la data 2010-11-03 11:25:22
De la: battleofwits, la data 2010-11-03 11:21:19adresele de yahoo sunt cele mai bune

pune-ti si o poza langa ele



multi nu stiu ca aceste sondaje precum si petitiile on line care se voteaza, sunt de fapt o cale de a strange adrese de mail

si apoi sa te "bombardeze" cu reclame abuzive!
roz5blue6lila7
Postat pe 3 Noiembrie 2010 12:30
paula_berescu@yahoo.com
Paula_Valentina
Postat pe 22 Iulie 2011 12:26
De la: deyutzyk, la data 2010-05-04 11:48:04Panelul askGfK funcþioneazã pe un sistem bazat pe puncte. De fiecare datã când participaþi la un sondaj veþi primi un numãr de puncte de care veþi fi informat de fiecare datã când veþi primi o invitaþie de participare la un studiu. Participând la mai multe studii acumulaþi mai multe puncte. Aceste puncte pot fi mai târziu transformate în bani. De exemplu, 1500 de puncte reprezintã 150 ron. Când acumulaþi echivalentul a 150 ron puteþi opta pentru tranferul lor. Bonul valoric Sodexho Pass in valoare de 150 ron vã va fi trimis prin curierat rapid. Este important ca datele dumneavoastra de contact (adresa, localitate, numãr de telefon) sã fie actualizate de fiecare datã când intervine vreo schimbare.

Ce sunt punctele sondajului ºi ce pot face cu ele?

Punctele-panel sunt recompensa pentru completarea chestionarelor. Fiecare chestionar completat este recompensat cu un anumit numãr de puncte care este stabilit de la bun început ºi care vã va fi adus la cunostinþã. Când bilanþul contului ajunge la 1500 de puncte puteþi transforma punctele în bani (1500 puncte=150 ron). Echivalentul banilor va fi reprezentat de un bon valoric cadou cu care puteþi achiziþiona diverse produse din magazinele care accepta bonuri Sodexho Pass.


Daca doriti o invitatie lasati adresa de e-mail aici!

Va multumesc!



m-am inscris acum vreun an, doi, nu mai stiu exact. am 430 de puncte. asa ca inscrieti-va cu incredere, dupa vreo 10 ani primiti 150 ron
daiana_m8
Postat pe 14 August 2011 15:47
si eu vreau sa particip...
email: kmytza_bytha_dya@yahoo.com
kudika201212
Postat pe 7 Septembrie 2011 20:55
doresc invitatie
xcarmen2007@yahoo.com
xcarmen2007
Postat pe 9 Septembrie 2014 20:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CE SA MA FAC? 12 De la: dragalaspui 10 Septembrie 2008 15:30
Kudika iti ureaza Craciun fericit! 133 De la: kudika071322 4 Ianuarie 2010 19:05
dragoste cu nabadai 12 De la: Mari_call 6 Octombrie 2013 14:16
Astrologie 24 De la: kudika198647 22 Iunie 2010 11:04
Hai sa vad cat de deschisi sunteti 45 De la: ilumax_76 16 Februarie 2012 17:53