Setari Cookie-uri

e ingrozitor sa nu sti ce e iubirea

buna tuturor,pare ciudat titlul meu.....dar sa va spun povestea mea si poate o sa ma intelegeti.Imi doresc din tot sufletul sa ma indragostesc ,sa simt acei fluturi in stomac ,sa doresc mereu prezenta lui in preajma mea...etc,insa din pacate nu pot sa simt acest lucru.Nu stiu ce pot sa fac,toti baietii cu care am avut o relatie s-au indragostit de mine,eu fiind cea care de fiecare data a pus punc relatiei.Ma plictisesc repede intr-o relatie,dar sa nu ma intelegeti gresit ,asta nu inseamna ca sunt aventuriera,si ca imi place sa ma joc cu sentimente,sau ca imi place sa ma distrez,din contra sunt genul de fata mai la locul ei,mai cu frica de D-zeu pot sa spun.Cand incep o relatie deja ma gandesc la ziua in care am sa o termin,sa nu sufere,si mai ales sa nu puna suflet ,pentru ca atunci imi este si mie ff greu.Din fericire sau nefericire am atractie doar la baieti de treaba,care ar face orice pentru partenera lor,am fost rasfatata,respectata ,dar din pacate nu am putut sa ma indragostesc,uneori am impresia ca e ceva in neregula cu mine,observ ca nu imi place sa fiu curtata,nu imi plac florile ,nu ma pot bucura nici macar de cadouri,mi-i se pare aiurea sa primesc atentii daca nu tin la acea persoana,ma autoinvinovatesc de faptul ca le fac sa sufere pe pers care nu merita ,Imi aduc aminte de o faza,de 8 martie fostul prieten mi-a facut o surpriza ,venind la mine la lucru cu un buchet imens de trandafiri,m-am simtit jalnic si nu stiu de ce,si cred ca acesta a si fost motivul despartirii noastre,Ma intreb uneori dc as fi primit atentii de la cineva pe care l-as iubi reacvtia mea va fi aceeasi?considerati si voi ca este ceva in neregula cu mine,va multumesc........aaa si am 21 ani si un pic
adorrra
Postat pe 10 Mai 2010 21:50
De la: adora_s, la data 2010-05-10 21:50:43buna tuturor,pare ciudat titlul meu.....dar sa va spun povestea mea si poate o sa ma intelegeti.Imi doresc din tot sufletul sa ma indragostesc ,sa simt acei fluturi in stomac ,sa doresc mereu prezenta lui in preajma mea...etc,insa din pacate nu pot sa simt acest lucru.Nu stiu ce pot sa fac,toti baietii cu care am avut o relatie s-au indragostit de mine,eu fiind cea care de fiecare data a pus punc relatiei.Ma plictisesc repede intr-o relatie,dar sa nu ma intelegeti gresit ,asta nu inseamna ca sunt aventuriera,si ca imi place sa ma joc cu sentimente,sau ca imi place sa ma distrez,din contra sunt genul de fata mai la locul ei,mai cu frica de D-zeu pot sa spun.Cand incep o relatie deja ma gandesc la ziua in care am sa o termin,sa nu sufere,si mai ales sa nu puna suflet ,pentru ca atunci imi este si mie ff greu.Din fericire sau nefericire am atractie doar la baieti de treaba,care ar face orice pentru partenera lor,am fost rasfatata,respectata ,dar din pacate nu am putut sa ma indragostesc,uneori am impresia ca e ceva in neregula cu mine,observ ca nu imi place sa fiu curtata,nu imi plac florile ,nu ma pot bucura nici macar de cadouri,mi-i se pare aiurea sa primesc atentii daca nu tin la acea persoana,ma autoinvinovatesc de faptul ca le fac sa sufere pe pers care nu merita ,Imi aduc aminte de o faza,de 8 martie fostul prieten mi-a facut o surpriza ,venind la mine la lucru cu un buchet imens de trandafiri,m-am simtit jalnic si nu stiu de ce,si cred ca acesta a si fost motivul despartirii noastre,Ma intreb uneori dc as fi primit atentii de la cineva pe care l-as iubi reacvtia mea va fi aceeasi?considerati si voi ca este ceva in neregula cu mine,va multumesc........aaa si am 21 ani si un pic


ce marime ai la bust ?
Tazmanian
Postat pe 10 Mai 2010 21:52
La 21 de ani te vaiti ca nu stii cum e sa iubesti?!?!?! De ce incepi o relatie la al carei sfarsit te gandesti inca de la inceput? Asta chiar e pierdere de vreme. Mai mult ca sigur ca vei ajunge sa te indragostesti de un barbat care te va trata cu indiferenta si care in mod sigur nu va dansa cum vei canta tu si... atunci sa te vad daca vei mai spune ce ingrozitor e sa nu stii ce e iubirea :D
arahne
Postat pe 10 Mai 2010 23:43
pai sunt constienta ca nu e bine ceea ce fac ,dar oricat de mult as incerca ,sa privesc totul sub o alta prispa este in zadar,
adorrra
Postat pe 11 Mai 2010 08:20
De la: adora_s, la data 2010-05-11 08:20:53pai sunt constienta ca nu e bine ceea ce fac ,dar oricat de mult as incerca ,sa privesc totul sub o alta prispa este in zadar,


Da'si cand o da peste tine si ti-oi gasi nasul!!!!!!!!! Ai de grija ce-ti doresti!

Postat pe 11 Mai 2010 09:22
De la: adora_s, la data 2010-05-11 08:20:53pai sunt constienta ca nu e bine ceea ce fac ,dar oricat de mult as incerca ,sa privesc totul sub o alta prispa este in zadar,

eu stiu ca"prispa" este un fel de terasa ingusta in jurul caselor taranesti!un fel de platforma...
cum ai sa reusesti tu sa privesti sub o alta prispa...imi este greu sa inteleg!daca reusesti anunta-ma!
one_size
Postat pe 14 Mai 2010 12:02
si stam pe prispa(sau sub)
priving agale in zare
touch_me
Postat pe 14 Mai 2010 12:07
De la: touch_me, la data 2010-05-14 12:07:47 si stam pe prispa(sau sub)
priving agale in zare


Si dragostea nu mai vine!

Postat pe 14 Mai 2010 12:53
De la: scorpio67, la data 2010-05-14 12:53:58
De la: touch_me, la data 2010-05-14 12:07:47 si stam pe prispa(sau sub)
priving agale in zare


Si dragostea nu mai vine!

numai vine? am vazut-o eu, era dupa coltz!
[img]http://dl5.glitter-graphics.net/pub/433/433965qzur0la2nd.gif[/img]
miss_darine
Postat pe 14 Mai 2010 14:20
De la: miss_darine, la data 2010-05-14 14:20:42
De la: scorpio67, la data 2010-05-14 12:53:58
De la: touch_me, la data 2010-05-14 12:07:47 si stam pe prispa(sau sub)
priving agale in zare


Si dragostea nu mai vine!

numai vine? am vazut-o eu, era dupa coltz!
[img]http://dl5.glitter-graphics.net/pub/433/433965qzur0la2nd.gif[/img]


ea a fost dar a intalnit pe alta in cale si fata noastra a ramas tot cu "buza umflata"!
touch_me
Postat pe 14 Mai 2010 14:24
De la: touch_me, la data 2010-05-14 14:24:30
De la: miss_darine, la data 2010-05-14 14:20:42
De la: scorpio67, la data 2010-05-14 12:53:58
De la: touch_me, la data 2010-05-14 12:07:47 si stam pe prispa(sau sub)
priving agale in zare


Si dragostea nu mai vine!

numai vine? am vazut-o eu, era dupa coltz!
[img]http://dl5.glitter-graphics.net/pub/433/433965qzur0la2nd.gif[/img]


ea a fost dar a intalnit pe alta in cale si fata noastra a ramas tot cu "buza umflata"!


Pai daca ea era pitita sub prispa n-a nimerit-o!

Postat pe 14 Mai 2010 14:26
De la: adora_s, la data 2010-05-10 21:50:43buna tuturor,pare ciudat titlul meu.....dar sa va spun povestea mea si poate o sa ma intelegeti.Imi doresc din tot sufletul sa ma indragostesc ,sa simt acei fluturi in stomac ,sa doresc mereu prezenta lui in preajma mea...etc,insa din pacate nu pot sa simt acest lucru.Nu stiu ce pot sa fac,toti baietii cu care am avut o relatie s-au indragostit de mine,eu fiind cea care de fiecare data a pus punc relatiei.Ma plictisesc repede intr-o relatie,dar sa nu ma intelegeti gresit ,asta nu inseamna ca sunt aventuriera,si ca imi place sa ma joc cu sentimente,sau ca imi place sa ma distrez,din contra sunt genul de fata mai la locul ei,mai cu frica de D-zeu pot sa spun.Cand incep o relatie deja ma gandesc la ziua in care am sa o termin,sa nu sufere,si mai ales sa nu puna suflet ,pentru ca atunci imi este si mie ff greu.Din fericire sau nefericire am atractie doar la baieti de treaba,care ar face orice pentru partenera lor,am fost rasfatata,respectata ,dar din pacate nu am putut sa ma indragostesc,uneori am impresia ca e ceva in neregula cu mine,observ ca nu imi place sa fiu curtata,nu imi plac florile ,nu ma pot bucura nici macar de cadouri,mi-i se pare aiurea sa primesc atentii daca nu tin la acea persoana,ma autoinvinovatesc de faptul ca le fac sa sufere pe pers care nu merita ,Imi aduc aminte de o faza,de 8 martie fostul prieten mi-a facut o surpriza ,venind la mine la lucru cu un buchet imens de trandafiri,m-am simtit jalnic si nu stiu de ce,si cred ca acesta a si fost motivul despartirii noastre,Ma intreb uneori dc as fi primit atentii de la cineva pe care l-as iubi reacvtia mea va fi aceeasi?considerati si voi ca este ceva in neregula cu mine,va multumesc........aaa si am 21 ani si un pic


si eu sunt ca tine, in mare. doar ca nu am frica de dzeu, nu ma gandesc cum va fi cand se va termina relatia, si imi place sa fiu curtata. ca sa zic asa, nu ma invinovatesc. dar nu mi-a placut de nici un tip cu care am iesit sau stat pana acum. si acum e la fel.. ma vad cu un tip de la mine din oras, dar efectiv nu ma simt total atrasa de el. e dragut, foarte de treaba, dar nu e genul meu. dar totusi, imi place ideea de a avea prieten, si am decis ca voi ramane cu el pentru un timp. ca nu se stie. poate o sa ajunga sa imi placa de el mai mult. si daca nu, asta e. am 20 de ani, am timp sa imi gasesc alesul. pana cand ti-l gasesti si tu, eu zic sa iesi la intalniri si sa te distreazi fara sa iti bati capul ce va fi, sau ce vrea el. mie tipii care imi plac au prietena. tot timpul cei buni sunt luati. asta e. intr-un final o sa gasim si noi barbatul potrivit. crede-ma ca nu eingrozitor sa nu stii ce e iubirea. dar e frumos sa te distrezi cat timp o cauti.
kudika067504
Postat pe 16 Septembrie 2010 17:55
BAIETII RAI BAIETII RAII,,NU FLACAYASI,
thadoogback
Postat pe 16 Septembrie 2010 18:07
hmm
esti inca tanara ,aai timp sa simti fluturasii..nu te poti indragosti doar pentru ca esti nehotarata ..nu stii ce anume vrei de la un barbat ,nu stiu daca esti inca virgina ,insa sexul apropie 2 oameni foarte mult ,incearca sa gasesti pe cineva care te atrage sexual sau poate iti plac baietii rai""..cauta in alt fel de cercuri decat cele de pana acum ..mult succes si stai relaxata ,va veni si ziua aia :) numai bine
make_up
Postat pe 16 Septembrie 2010 18:29
De la: make_up, la data 2010-09-16 18:29:17 hmm
esti inca tanara ,aai timp sa simti fluturasii..nu te poti indragosti doar pentru ca esti nehotarata ..nu stii ce anume vrei de la un barbat ,nu stiu daca esti inca virgina ,insa sexul apropie 2 oameni foarte mult ,incearca sa gasesti pe cineva care te atrage sexual sau poate iti plac baietii rai""..cauta in alt fel de cercuri decat cele de pana acum ..mult succes si stai relaxata ,va veni si ziua aia :) numai bine


e adevarat ca sexul apropie oamenii, dar daca nu este atrasa de tipul cu care se vede, nici sa faca sex cu el nu vrea,nu poate. cel putin la mn asa se intampla. efectiv nu am chef fiindca nu ma atrage. daca de la prima sau hai, a doua intalnire nu imi imaginez cum ar fi sa o fac cu el, nu ma gandesc la asta, nici nu mai are rost sa ma mai vad cu el.
kudika067504
Postat pe 17 Septembrie 2010 00:09
De la: adora_s, la data 2010-05-10 21:50:43buna tuturor,pare ciudat titlul meu.....dar sa va spun povestea mea si poate o sa ma intelegeti.Imi doresc din tot sufletul sa ma indragostesc ,sa simt acei fluturi in stomac ,sa doresc mereu prezenta lui in preajma mea...etc,insa din pacate nu pot sa simt acest lucru.Nu stiu ce pot sa fac,toti baietii cu care am avut o relatie s-au indragostit de mine,eu fiind cea care de fiecare data a pus punc relatiei.Ma plictisesc repede intr-o relatie,dar sa nu ma intelegeti gresit ,asta nu inseamna ca sunt aventuriera,si ca imi place sa ma joc cu sentimente,sau ca imi place sa ma distrez,din contra sunt genul de fata mai la locul ei,mai cu frica de D-zeu pot sa spun.Cand incep o relatie deja ma gandesc la ziua in care am sa o termin,sa nu sufere,si mai ales sa nu puna suflet ,pentru ca atunci imi este si mie ff greu.Din fericire sau nefericire am atractie doar la baieti de treaba,care ar face orice pentru partenera lor,am fost rasfatata,respectata ,dar din pacate nu am putut sa ma indragostesc,uneori am impresia ca e ceva in neregula cu mine,observ ca nu imi place sa fiu curtata,nu imi plac florile ,nu ma pot bucura nici macar de cadouri,mi-i se pare aiurea sa primesc atentii daca nu tin la acea persoana,ma autoinvinovatesc de faptul ca le fac sa sufere pe pers care nu merita ,Imi aduc aminte de o faza,de 8 martie fostul prieten mi-a facut o surpriza ,venind la mine la lucru cu un buchet imens de trandafiri,m-am simtit jalnic si nu stiu de ce,si cred ca acesta a si fost motivul despartirii noastre,Ma intreb uneori dc as fi primit atentii de la cineva pe care l-as iubi reacvtia mea va fi aceeasi?considerati si voi ca este ceva in neregula cu mine,va multumesc........aaa si am 21 ani si un pic

nu te mai implica intr-o relatie daca nu simti nimic pentru persoana de langa tine...ce rost mai are??..asteapta sa intalnesti un barbat care sa te atraga cu adevarat si cu care sa iti doresti o relatie,nu sa te gandesti la ziua despartirii
desi_desiree
Postat pe 17 Septembrie 2010 14:17
Va multumesc tuturor pentru sfaturi....am sa tin cont de ele
adorrra
Postat pe 19 Septembrie 2010 14:49
este putin ciudat ce spui tu acolo...
si acum mai simt fluturasii aceia care ii simteam atunci cand inca nu stia ca il plac(sunt intr-o relatie de ceva timp) si parca devin din ce in ce mai multi zilnic de exemplu nu l-am vazut timp de 2 zile si numai cand imi vine ceva in minte imi amintesc de el.. pana si mirosul de ceai ... trebuie sa nu te mai gandesti la tot felul de lucruri... gandestete ca esti tu .. el.. un loc intim si cald sau tu si el intr-o ploaie calda de vara sau toamna si sunteti imbratisati... va sarutati.. ah si cand ma gandesc ca maine o sa il vad
oricum... vei simti, sau poate o faci deja si nu realizezi.. credema ca o sa fie totul bine
justmenoone
Postat pe 26 Octombrie 2010 14:52
E mai ingrozitor sa stii ce e iubirea...
mai bine ca nu stii
visele_nu_mor
Postat pe 3 Decembrie 2010 22:34
De la: adorrra, la data 2010-05-10 21:50:43buna tuturor,pare ciudat titlul meu.....dar sa va spun povestea mea si poate o sa ma intelegeti.Imi doresc din tot sufletul sa ma indragostesc ,sa simt acei fluturi in stomac ,sa doresc mereu prezenta lui in preajma mea...etc,insa din pacate nu pot sa simt acest lucru.Nu stiu ce pot sa fac,toti baietii cu care am avut o relatie s-au indragostit de mine,eu fiind cea care de fiecare data a pus punc relatiei.Ma plictisesc repede intr-o relatie,dar sa nu ma intelegeti gresit ,asta nu inseamna ca sunt aventuriera,si ca imi place sa ma joc cu sentimente,sau ca imi place sa ma distrez,din contra sunt genul de fata mai la locul ei,mai cu frica de D-zeu pot sa spun.Cand incep o relatie deja ma gandesc la ziua in care am sa o termin,sa nu sufere,si mai ales sa nu puna suflet ,pentru ca atunci imi este si mie ff greu.Din fericire sau nefericire am atractie doar la baieti de treaba,care ar face orice pentru partenera lor,am fost rasfatata,respectata ,dar din pacate nu am putut sa ma indragostesc,uneori am impresia ca e ceva in neregula cu mine,observ ca nu imi place sa fiu curtata,nu imi plac florile ,nu ma pot bucura nici macar de cadouri,mi-i se pare aiurea sa primesc atentii daca nu tin la acea persoana,ma autoinvinovatesc de faptul ca le fac sa sufere pe pers care nu merita ,Imi aduc aminte de o faza,de 8 martie fostul prieten mi-a facut o surpriza ,venind la mine la lucru cu un buchet imens de trandafiri,m-am simtit jalnic si nu stiu de ce,si cred ca acesta a si fost motivul despartirii noastre,Ma intreb uneori dc as fi primit atentii de la cineva pe care l-as iubi reacvtia mea va fi aceeasi?considerati si voi ca este ceva in neregula cu mine,va multumesc........aaa si am 21 ani si un pic


E ingrozitor sa nu stii ce e iubirea dar si mai ingrozitor e sa nu stii sa scrii corect!
InDark
Postat pe 17 Decembrie 2010 20:13
De la: visele_nu_mor, la data 2010-12-03 22:34:00E mai ingrozitor sa stii ce e iubirea...
mai bine ca nu stii


nu speria fata ...mai las-o sa viseze:P
extravagant
Postat pe 17 Decembrie 2010 22:25
De la: adorrra, la data 2010-05-10 21:50:43buna tuturor,pare ciudat titlul meu.....dar sa va spun povestea mea si poate o sa ma intelegeti.Imi doresc din tot sufletul sa ma indragostesc ,sa simt acei fluturi in stomac ,sa doresc mereu prezenta lui in preajma mea...etc,insa din pacate nu pot sa simt acest lucru.Nu stiu ce pot sa fac,toti baietii cu care am avut o relatie s-au indragostit de mine,eu fiind cea care de fiecare data a pus punc relatiei.Ma plictisesc repede intr-o relatie,dar sa nu ma intelegeti gresit ,asta nu inseamna ca sunt aventuriera,si ca imi place sa ma joc cu sentimente,sau ca imi place sa ma distrez,din contra sunt genul de fata mai la locul ei,mai cu frica de D-zeu pot sa spun.Cand incep o relatie deja ma gandesc la ziua in care am sa o termin,sa nu sufere,si mai ales sa nu puna suflet ,pentru ca atunci imi este si mie ff greu.Din fericire sau nefericire am atractie doar la baieti de treaba,care ar face orice pentru partenera lor,am fost rasfatata,respectata ,dar din pacate nu am putut sa ma indragostesc,uneori am impresia ca e ceva in neregula cu mine,observ ca nu imi place sa fiu curtata,nu imi plac florile ,nu ma pot bucura nici macar de cadouri,mi-i se pare aiurea sa primesc atentii daca nu tin la acea persoana,ma autoinvinovatesc de faptul ca le fac sa sufere pe pers care nu merita ,Imi aduc aminte de o faza,de 8 martie fostul prieten mi-a facut o surpriza ,venind la mine la lucru cu un buchet imens de trandafiri,m-am simtit jalnic si nu stiu de ce,si cred ca acesta a si fost motivul despartirii noastre,Ma intreb uneori dc as fi primit atentii de la cineva pe care l-as iubi reacvtia mea va fi aceeasi?considerati si voi ca este ceva in neregula cu mine,va multumesc........aaa si am 21 ani si un pic


nu ai intalnit inca un barbat care sa te faca sa simti relatia :))
poate ca vei intalni...
apropo... sfatul care mi se da si mie de catre femei: gandesti prea mult... macar pe mine ma mai prinde pentru ca sunt barbat si in conceptia multora barbatul are o scuza pentru ca in general trebuie sa fie mai cu picioarele pe pamant.
leo_
Postat pe 21 Decembrie 2010 15:32
Daca te gandesti de la inceputul relatiei la momentul (apropiat) in care ea se va sfarsi, de ce mai incepi acea relatie?? Poate doar ca sa traiesti cu gandul ca nu esti singura si traiesti acea relatie fara a te implica deloc.
Incearca sa tatonezi mai bine terenul cand esti pe punctul de a incepe o relatie, pentru a sti daca merita sau nu...
mihai_oanca
Postat pe 2 Ianuarie 2011 02:22
nu te mai implica intr-o relatie daca nu simti nimic pentru persoana de langa tine...ce rost mai are??..asteapta sa intalnesti un barbat care sa te atraga cu adevarat si cu care sa iti doresti o relatie,nu sa te gandesti la ziua despartirii
danut_za
Postat pe 2 Ianuarie 2011 07:17
E mai ingrozitor sa stii ce este....
inger_ratacit
Postat pe 2 Ianuarie 2011 14:06
De la: danut_za, la data 2011-01-02 07:17:52nu te mai implica intr-o relatie daca nu simti nimic pentru persoana de langa tine...ce rost mai are??..asteapta sa intalnesti un barbat care sa te atraga cu adevarat si cu care sa iti doresti o relatie,nu sa te gandesti la ziua despartirii
daca ai lipici doar la barbati seriosi si care nu isi bat joc de tine inseamna ca esti o norocoasa multe fete nu au norocul pe care tu il ai...
kudika029282
Postat pe 2 Ianuarie 2011 16:03
De la: pasiune_dezlantuita, la data 2011-01-02 14:06:25E mai ingrozitor sa stii ce este....

pasiunea?(din alt topic am inteles ca nici tu nu cunosti ce inseamna iubire )
kudika195501
Postat pe 2 Ianuarie 2011 16:06
De la: kudika029282, la data 2011-01-02 16:03:34
De la: danut_za, la data 2011-01-02 07:17:52nu te mai implica intr-o relatie daca nu simti nimic pentru persoana de langa tine...ce rost mai are??..asteapta sa intalnesti un barbat care sa te atraga cu adevarat si cu care sa iti doresti o relatie,nu sa te gandesti la ziua despartirii
daca ai lipici doar la barbati seriosi si care nu isi bat joc de tine inseamna ca esti o norocoasa multe fete nu au norocul pe care tu il ai...


pe tine cine te iubeste mai mult 282? sotul sau amantul
pickard
Postat pe 2 Ianuarie 2011 16:06
De la: pickard, la data 2011-01-02 16:06:31
De la: kudika029282, la data 2011-01-02 16:03:34
De la: danut_za, la data 2011-01-02 07:17:52nu te mai implica intr-o relatie daca nu simti nimic pentru persoana de langa tine...ce rost mai are??..asteapta sa intalnesti un barbat care sa te atraga cu adevarat si cu care sa iti doresti o relatie,nu sa te gandesti la ziua despartirii
daca ai lipici doar la barbati seriosi si care nu isi bat joc de tine inseamna ca esti o norocoasa multe fete nu au norocul pe care tu il ai...


pe tine cine te iubeste mai mult 282? sotul sau amantul
pe mine ma iubeste iubitul si inca foarte mult suntem nedespartiti de peste un an
kudika029282
Postat pe 2 Ianuarie 2011 21:37
De la: kudika029282, la data 2011-01-02 21:37:48
De la: pickard, la data 2011-01-02 16:06:31
De la: kudika029282, la data 2011-01-02 16:03:34
De la: danut_za, la data 2011-01-02 07:17:52nu te mai implica intr-o relatie daca nu simti nimic pentru persoana de langa tine...ce rost mai are??..asteapta sa intalnesti un barbat care sa te atraga cu adevarat si cu care sa iti doresti o relatie,nu sa te gandesti la ziua despartirii
daca ai lipici doar la barbati seriosi si care nu isi bat joc de tine inseamna ca esti o norocoasa multe fete nu au norocul pe care tu il ai...


pe tine cine te iubeste mai mult 282? sotul sau amantul
pe mine ma iubeste iubitul si inca foarte mult suntem nedespartiti de peste un an


El stie ca mai sunteti impreuna?
Barbie30_
Postat pe 2 Ianuarie 2011 21:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iubire cu napadai 37 De la: Aladiah 7 Martie 2009 12:04
vrea o aventura doar 54 De la: crystyna_crystynutza 25 Iunie 2010 17:54
Vine ziua indragostitilor,,, 4 De la: freakbabe 1 Februarie 2010 03:34
ROMANU BOLNAV DE CAP HANDICAP DE GRADU 10? 5 De la: anastasia_m 2 Iunie 2010 21:00
pentru cei satui de singuratate 5 De la: andapui 19 Mai 2009 10:18