Setari Cookie-uri

Relatia cu un rac....

Buna fetelor... Am si eu o nelamurire de cateva zile... M-am intalnit in urma cu o saptamana cu un barbat rac... El lucreaza la un cabinet veterinar si am fost cu catelu` meu... Imi punea tot felu de intrebari personale...Mi-a dat si bani de taxi cand am plecat... Si luni cand m am reintors pt inca un tratament , a spus ca ma duce el acasa... Mi-a cerut si numarul... Dar acum vad ca nu m a sunat de 3 4 zile ..... Credeam ca va fi ceva intre noi ... Dar tot astept... Oare asteapta sa fac eu pasul?
Anutza_anny
Postat pe 16 Mai 2010 12:15
eu cred ca e zoofil....el îºi fãcea griji pt caþel nu pentru tine...
freakbabe
Postat pe 16 Mai 2010 15:45
Asta a sunat dezamagitor !!!
Anutza_anny
Postat pe 16 Mai 2010 17:19
De la: Anutza_anny, la data 2010-05-16 17:19:59Asta a sunat dezamagitor !!!


c'est la vie!
freakbabe
Postat pe 16 Mai 2010 18:18
De la: Anutza_anny, la data 2010-05-16 12:15:08Buna fetelor... Am si eu o nelamurire de cateva zile... M-am intalnit in urma cu o saptamana cu un barbat rac... El lucreaza la un cabinet veterinar si am fost cu catelu` meu... Imi punea tot felu de intrebari personale...Mi-a dat si bani de taxi cand am plecat... Si luni cand m am reintors pt inca un tratament , a spus ca ma duce el acasa... Mi-a cerut si numarul... Dar acum vad ca nu m a sunat de 3 4 zile ..... Credeam ca va fi ceva intre noi ... Dar tot astept... Oare asteapta sa fac eu pasul?



eu cred ca avea o catelusa
anastasia_m
Postat pe 16 Mai 2010 18:20
Ok, multumesc de ajutor .... :(
Anutza_anny
Postat pe 16 Mai 2010 21:47
daca iti place tipul, mai treci o tura pe la cabinet cu animalutzu...daca nu, nu te obosi...oricum, in general un rac pune intrbari indecente, personale...e un curios din fire, e foarte romantic, mamos, fidel...daca esti capricorn sau peste sigur va potriviti......nu ma pricep la zodii dar si eu sunt rac..:)
cattyx
Postat pe 18 Mai 2010 15:56
asa sunt racii...cu cat citesc mai multe topicuri care au in centru un rac cu atat sunt mai convinsa ca toti sunt la fel...eu am avut o relatie cu un rac ( daca se poate numi asa) si dintr-o data, pur si simplu, nu m-a mai sunat, eu l-am sunat o data nu mi-a raspuns si m-a cautat el la o saptamana ( dar nu s-a obosit sa imi dea vreo explicatie) si pe urma gata...el s-a intors in strainatate unde lucreaza de ceva timp fara sa imi spuna un cuvant ( asta dupa ce stabiliseram ca relatia noastra va continua si dupa ce el va pleca)...eu zic sa nu il cauti tu, ar fii mai bine sa astepti sa te caute el...daca nu te cauta inseamna ca nu a fost sa fie...
Allexis
Postat pe 21 Mai 2010 21:08
Ok Allexis ...mersi de ajutor :* asa am sa fac
Anutza_anny
Postat pe 22 Mai 2010 11:47
ma bucur ca ti-am putut fi de ajutor :*:*
Allexis
Postat pe 22 Mai 2010 19:26
De la: Anutza_anny, la data 2010-05-16 12:15:08Buna fetelor... Am si eu o nelamurire de cateva zile... M-am intalnit in urma cu o saptamana cu un barbat rac... El lucreaza la un cabinet veterinar si am fost cu catelu` meu... Imi punea tot felu de intrebari personale...Mi-a dat si bani de taxi cand am plecat... Si luni cand m am reintors pt inca un tratament , a spus ca ma duce el acasa... Mi-a cerut si numarul... Dar acum vad ca nu m a sunat de 3 4 zile ..... Credeam ca va fi ceva intre noi ... Dar tot astept... Oare asteapta sa fac eu pasul?


Da, fetele mai sus au dreptate,racii sunt mamosi si grijulii, dar retrasi cand e vorba de sentimentele lor ; deci sa nu te apuci sa l intrebi direct daca ii place de tine cumva si de aia ti a dat bani de taxi sau etc. in general nu le place sa se expuna. Le place mai mult sa asculte decat sa vorbeasca despre ei. dar nu insemna ca nu au pareri personale.
Tu asteapta sa vina initiativa de la el, daca simte ca poate sa -ti spuna ceva, o sa aiba el grija sa -ti demonstreze practic, nu cu vorbe in vant, in cel mai romantic mod in care se pricepe el . si de obicei sunt ff romantici .
de fapt, ei cand pun intrebarile personale e ca sa afle mai multe amanunte si sa si dea seama cum esti si ce te-ar impresiona. Dar sa nu l intrebi si tu la fel despre el ca se blocheaza .. asteapta sa vina de la el initiativa.. si nu ti face griji, daca te alege pe tine , o sa fii rasplatita cu varf si indesat.
daca nu te alege pe tine , Atunci , neext si gata ! :) nu ai nimic de pierdut !
kudika052198
Postat pe 25 Mai 2010 18:52
"Da, fetele mai sus au dreptate,racii sunt mamosi si grijulii, dar retrasi cand e vorba de sentimentele lor ; deci sa nu te apuci sa l intrebi direct daca ii place de tine cumva si de aia ti a dat bani de taxi sau etc. in general nu le place sa se expuna. Le place mai mult sa asculte decat sa vorbeasca despre ei. dar nu insemna ca nu au pareri personale.
Tu asteapta sa vina initiativa de la el, daca simte ca poate sa -ti spuna ceva, o sa aiba el grija sa -ti demonstreze practic, nu cu vorbe in vant, in cel mai romantic mod in care se pricepe el . si de obicei sunt ff romantici .
de fapt, ei cand pun intrebarile personale e ca sa afle mai multe amanunte si sa si dea seama cum esti si ce te-ar impresiona. Dar sa nu l intrebi si tu la fel despre el ca se blocheaza .. asteapta sa vina de la el initiativa.. si nu ti face griji, daca te alege pe tine , o sa fii rasplatita cu varf si indesat.
daca nu te alege pe tine , Atunci , neext si gata ! :) nu ai nimic de pierdut ! " ai perfecta dreptate...ii cunosti foarte bine!!!
MYRYFYK
Postat pe 26 Mai 2010 09:17
De la: Allexis, la data 2010-05-21 21:08:40asa sunt racii...cu cat citesc mai multe topicuri care au in centru un rac cu atat sunt mai convinsa ca toti sunt la fel...eu am avut o relatie cu un rac ( daca se poate numi asa) si dintr-o data, pur si simplu, nu m-a mai sunat, eu l-am sunat o data nu mi-a raspuns si m-a cautat el la o saptamana ( dar nu s-a obosit sa imi dea vreo explicatie) si pe urma gata...el s-a intors in strainatate unde lucreaza de ceva timp fara sa imi spuna un cuvant ( asta dupa ce stabiliseram ca relatia noastra va continua si dupa ce el va pleca)...eu zic sa nu il cauti tu, ar fii mai bine sa astepti sa te caute el...daca nu te cauta inseamna ca nu a fost sa fie...
ce spui?!!! un rac plecat de langa fusta mamicii lui draga, ca sa lucreze in srainatate?!!! credeam ca sunt inseparabili. anutza, draga, sa fii pregatita daca incepi o relatie cu racusorul ca e "la pachet" cu mamitzelul lui
oanaotylyk
Postat pe 1 Iunie 2010 10:00
urat asa
Anutza_anny
Postat pe 1 Iunie 2010 16:08
fugi cat mai poti de" rac/drac"....la inceput sunt niste romantici incurabili,te rasfata,dar dupa aia dupa ce te-ai indragostit de ei te trateaza cu indiferenta...eu una asa am patit...acum mai mult timp....
ioanab90
Postat pe 14 Ianuarie 2011 21:26
ce numar a cerut ?
bombonik_babardik
Postat pe 14 Ianuarie 2011 21:32
De la: oanaotylyk, la data 2010-06-01 10:00:23
De la: Allexis, la data 2010-05-21 21:08:40asa sunt racii...cu cat citesc mai multe topicuri care au in centru un rac cu atat sunt mai convinsa ca toti sunt la fel...eu am avut o relatie cu un rac ( daca se poate numi asa) si dintr-o data, pur si simplu, nu m-a mai sunat, eu l-am sunat o data nu mi-a raspuns si m-a cautat el la o saptamana ( dar nu s-a obosit sa imi dea vreo explicatie) si pe urma gata...el s-a intors in strainatate unde lucreaza de ceva timp fara sa imi spuna un cuvant ( asta dupa ce stabiliseram ca relatia noastra va continua si dupa ce el va pleca)...eu zic sa nu il cauti tu, ar fii mai bine sa astepti sa te caute el...daca nu te cauta inseamna ca nu a fost sa fie...
ce spui?!!! un rac plecat de langa fusta mamicii lui draga, ca sa lucreze in srainatate?!!! credeam ca sunt inseparabili. anutza, draga, sa fii pregatita daca incepi o relatie cu racusorul ca e "la pachet" cu mamitzelul lui


waaa am ras in hohote:))cand am vazut de ce "pachetel " e vorba :)), racii sunt usor de controlat atat timp cat tu le arati ca ti la ei si te comporti mamos sa nu mai trebuiasca sa fie dupa fusta mamii' si sa fie dupa a ta
JeSsiCaaa
Postat pe 22 Februarie 2012 14:15
De la: Allexis, la data 2010-05-21 21:08:40asa sunt racii...cu cat citesc mai multe topicuri care au in centru un rac cu atat sunt mai convinsa ca toti sunt la fel...eu am avut o relatie cu un rac ( daca se poate numi asa) si dintr-o data, pur si simplu, nu m-a mai sunat, eu l-am sunat o data nu mi-a raspuns si m-a cautat el la o saptamana ( dar nu s-a obosit sa imi dea vreo explicatie) si pe urma gata...el s-a intors in strainatate unde lucreaza de ceva timp fara sa imi spuna un cuvant ( asta dupa ce stabiliseram ca relatia noastra va continua si dupa ce el va pleca)...eu zic sa nu il cauti tu, ar fii mai bine sa astepti sa te caute el...daca nu te cauta inseamna ca nu a fost sa fie...

Racii nu se prea baga in seama.
Asteapta ca partenerul sa faca prima miscare.
Asta e dezavantajul lor...dar intr-un fel e si un lucru bun asta.
Max2
Postat pe 7 Mai 2012 13:35

nu nu nu un rac nu draga mea fugi cat poti de ralatia cu un rac,eu am avut pana acuma o saptamana o relatie de 10 ani cu un rac si anca nu stiu nimica de familia lui dupa 10 de zile..te lasa pe tine sa decizi primul pas trebuie sa l contactezi tu si etccc si dupa ce va simti ca esti topita dupa el te va lasa pe tine singura sa duci relatia,promisiuni mereu dar fapte nimica asa ca ai grija draga mea cu cine te bagi an seama...citeste 10 ani fara sa stiu ce sa fac...dupa mai vorbim..
kudika_5901
Postat pe 7 Mai 2012 13:47
De la: kudika_5901, la data 2012-05-07 13:47:54
nu nu nu un rac nu draga mea fugi cat poti de ralatia cu un rac,eu am avut pana acuma o saptamana o relatie de 10 ani cu un rac si anca nu stiu nimica de familia lui dupa 10 de zile..te lasa pe tine sa decizi primul pas trebuie sa l contactezi tu si etccc si dupa ce va simti ca esti topita dupa el te va lasa pe tine singura sa duci relatia,promisiuni mereu dar fapte nimica asa ca ai grija draga mea cu cine te bagi an seama...citeste 10 ani fara sa stiu ce sa fac...dupa mai vorbim..[/quote


Draga mea,eu am un rac la usa si avem muuulti ani in spate,este un familist convins cu toate ca au unele scapari comportanduse uneori ca niste copii,dar cu rabdare il poti face ca un miel si credema ca daca sti cum,poti reusi!!!
Titanika
Postat pe 7 Mai 2012 14:10
De la: Max2, la data 2012-05-07 13:35:56
De la: Allexis, la data 2010-05-21 21:08:40asa sunt racii...cu cat citesc mai multe topicuri care au in centru un rac cu atat sunt mai convinsa ca toti sunt la fel...eu am avut o relatie cu un rac ( daca se poate numi asa) si dintr-o data, pur si simplu, nu m-a mai sunat, eu l-am sunat o data nu mi-a raspuns si m-a cautat el la o saptamana ( dar nu s-a obosit sa imi dea vreo explicatie) si pe urma gata...el s-a intors in strainatate unde lucreaza de ceva timp fara sa imi spuna un cuvant ( asta dupa ce stabiliseram ca relatia noastra va continua si dupa ce el va pleca)...eu zic sa nu il cauti tu, ar fii mai bine sa astepti sa te caute el...daca nu te cauta inseamna ca nu a fost sa fie...

Racii nu se prea baga in seama.
Asteapta ca partenerul sa faca prima miscare.
Asta e dezavantajul lor...dar intr-un fel e si un lucru bun asta.



Titanika
Postat pe 7 Mai 2012 14:15
Din 2010 si pana acum....oare ce-o fi facut? Este cu racu'...sau a dat de .. ????
rondina
Postat pe 7 Mai 2012 14:20
De la: Max2, la data 2012-05-07 13:35:56
De la: Allexis, la data 2010-05-21 21:08:40asa sunt racii...cu cat citesc mai multe topicuri care au in centru un rac cu atat sunt mai convinsa ca toti sunt la fel...eu am avut o relatie cu un rac ( daca se poate numi asa) si dintr-o data, pur si simplu, nu m-a mai sunat, eu l-am sunat o data nu mi-a raspuns si m-a cautat el la o saptamana ( dar nu s-a obosit sa imi dea vreo explicatie) si pe urma gata...el s-a intors in strainatate unde lucreaza de ceva timp fara sa imi spuna un cuvant ( asta dupa ce stabiliseram ca relatia noastra va continua si dupa ce el va pleca)...eu zic sa nu il cauti tu, ar fii mai bine sa astepti sa te caute el...daca nu te cauta inseamna ca nu a fost sa fie...

Racii nu se prea baga in seama.
Asteapta ca partenerul sa faca prima miscare.
Asta e dezavantajul lor...dar intr-un fel e si un lucru bun asta.


numa tampenii scrii!!esti in aceasta zodie sau doar iti "permiti" sa vorbesti in numele celor din aceasta zodie?!
kiss_my_ass
Postat pe 7 Mai 2012 15:27
De ce zici asta? Esti rac si tu?
Eu am scris in cunostiinta de cauza.

Max2
Postat pe 8 Mai 2012 15:45
De la: Max2, la data 2012-05-08 15:45:20De ce zici asta? Esti rac si tu?
Eu am scris in cunostiinta de cauza.



pentru ca asa vreau eu!! iti place sa generalizezi cand stii foarte bine ca doua degete la o mana nu seamana d-apai om cu om!!! cum spuneam vorbeste in numele tau!!
kiss_my_ass
Postat pe 8 Mai 2012 15:48
inteleg ca e indiscret .
inteleg ca a vrut nr tau de tel.
dar nu inteleg de ce ai primit bani de taxi
maria-ioana
Postat pe 8 Mai 2012 16:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dating for girls 15 De la: scarface10 18 August 2014 23:58
in Cautare 179 De la: halm 19 Iulie 2009 21:08
multumiri..... 10 De la: Tazmanian 24 Mai 2010 10:46
REFERITOR INTALNIRE 23 De la: miss_darine 8 Septembrie 2010 20:27
Hey 16 De la: kudika_nikole 31 Ianuarie 2012 18:40